Odjekuje poruka Parandilovićevog dede! Stigao na skup u Beograd da podrži Vučića, pa se obratio unuku - Pozivam ga... (VIDEO)
Drago Parandilović, deda opozicionara Miloša Parandilovića, predsednika Novog lica Srbije, krenuo je danas iz Priboja kako bi prisustvovao veličanstvenom skupu u srcu Beograda i pružio podršku predsedniku Aleksandru Vučiću.
27.06.2026
10:05
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Milan
pre 4 godine
Zbog toga što je Vučić digao ovu zemlju iz pepela, zbog toga mu narod uzvraća poverenje!
Milan
pre 4 godine
Nikada jači, spremniji i stabilniji kao država i narod bili nismo! Mnogo toga je učinjeno i mnogo truda i zalaganja nas još čeka. Sve smo postigli zbog čoveka koji je najviše verovao i radio da bi nam bilo bolje. Zato ćemo ga uvek podržavati! Hvala predsedniku što veruje u svoju zemlju!
Romanija
pre 4 godine
To samo potvrđuuje da ova vlast vodi ispravnu državnu politiku i zbog toga i dobija ogromnu podršku naroda.
Milan
pre 4 godine
Veliko hvala za sve što je dosad urađeno!
Nešo N
pre 4 godine
Samo neka se gradi. Što više imamo izgrađenih autoputeva i dobrih saobraćajnica, sve više je zainteresovano stranih investitora da ulože svoj kapital u Srbiji.
Bobana
pre 4 godine
Srbija svakim danom postaje sve jača kako ekonomski, vojno, tako da treba da nastavimo još jače.
Marko
pre 4 godine
Narod je uz Vučića,jer svi ostali su se već davno pokazali!
Mina
pre 4 godine
Srbija sad i Srbija pre 10-ak godina ne može da se uporediti. Sve je mnogo bolje, od pronalaženjem posla do boljeg kvaliteta života. Mnogo toga novog od Kliničkih centara, novi auto-putevi...
Marre
pre 4 godine
Srbija ne sme stati sa razvojem, mnogo je u prošlosti gubila i izgubila i treba sve to nadoknaditi.
Mila
pre 4 godine
Gradjani Srbije mogu biti ponosni na svog predsednika!
Jelena
pre 4 godine
Svaki uspeh je moguć uz puno truda, rada i zalaganja. Srbija mora nastaviti putem kojim je krenula, idemo dalje u još bolju budućnost!
Mitarpavlovic
pre 4 godine
Bravo Predsednice , tako se vodi drzava , bićemo još jači i bolji
Slobo
pre 4 godine
Povezanost Srbije danas je neuporedljivo sa prošlost. Srbija postaje okosnica drumskih i železničkih puteva...
Ana
pre 4 godine
Poruka koja svim gradjanima treba biti vetar u ledja, ponos i dika. Zemlja koja je u svakom smislu napredovala i ucinila raznolika dobra za svoje gradjanje, zemlja Srbija. Ziveli
Negosava
pre 4 godine
Инфраструктура Србије је све боља и боља из дана у дан.
Stoja
pre 4 godine
Uspeh Srbije je itekako vidljiv na svim poljima. Medicina nam je napredovala, otvorene su bolnice, kovid bolnice i klinički centri koji su najsavremenije opremljeni.
Rista
pre 4 godine
Srbija je ulagala dosta u obrazovanje dece i mladih. Rekonstrukcija skola i fakulteta ce najvise znaciti nasoj deci koja ce deci obezbediti udoban i siguran boravak u skoli.
Hana
pre 4 godine
Kada pogledamo i sumiramo vlast zutih ne vidimo nista dobro. Tada su zatvarane fabrike, prodavano sve sto se prodati moze, otpustani radnici, a za vreme danasnje vlasti gradjanima je vracena vera i nada u bolje sutra.
Mimi
pre 4 godine
Srbija je jedna jaka, stabilna zemlja koja se razvija velikom brzinom. Od zemlje koja je stavljala glavu u pesak i bila poslušni kunić došli smo do pozicije da se i naše mišljenje uvažava zahvaljujući cenjenom predsedniku. Bravo, bravo, bravo!
sale
pre 4 godine
Srbija je na dobrom putu ekonomskog napretka.
sale
pre 4 godine
Gradjani veruju u politiku Aleksandra Vučića.
nadja
pre 4 godine
nikada nismo bili jaci i stabilniji nego sad...zahvaljujuci vucicu...
veljko
pre 4 godine
Sve smo postigli zbog čoveka koji je najviše verovao i radio da bi nam bilo bolje
vlada
pre 4 godine
vucic je realno podigao ovu zemlju ...pre njega niko nije postigao ovo sto je on sad...
Kristina
pre 4 godine
Mnogo mladih i obrazovanih ljudi je angazovano da radi. Vucic zaista ceni mlade osobe i zna da su oni buducnost.
Dule
pre 4 godine
Zaista se odgovorno ponasa , dela i razmislja, nas predsednik Vucic. Zahvaljujuci tome, Srbijia je postala najjaca u regionu. Mnogo fabrika je otvoreno i puteva napravljeno,zaista fascinantno.
Snezana
pre 4 godine
Za decu živimo, deca su naša budućnost, lepo receno
jovana
pre 4 godine
predsednik zasluzuje poverenje naroda on je stavio ovu zemlju na noge i narod mu veruje
Neda
pre 4 godine
veliku zahvalnost dugujemo predsedniku Vučiću za sve sto je ucinio za nasu zemlju,ovoliko nije ucinjeno 50 god unazad
jelena
pre 4 godine
sportiste niko nije umeo da nagradi sem sadasnje vlasti,predsednik vučić mnogo ulaze u sport,zahvalni smo mu na tome,sto ceni trud i rad
Miloš
pre 4 godine
Idemo dalje još snažniji i jači!
Tamara
pre 4 godine
Srbija ce biti jos jaca i uspesna za svoju decu uz predsednika Vucica.
Maša
pre 4 godine
Rad je ono što nas čini velikima , ali i dela koja ćemo ostaviti našim potomcima!
Gagi
pre 4 godine
Вучић се од почетка трудио да ову земљу дигне на ноге и још не стаје у томе!
Pera
pre 4 godine
Све што смо постигли је захваљујући посвећености наше власти, увек су гледали интересе грађана!
Jovan
pre 4 godine
Вучић је веровао да Србија може да буде боља и јача и стварно је успео у томе!
Bojan
pre 4 godine
Nasi neprijatelji kako spoljni tako unutrasnji,napadima na Vucica hoce sve ovo d astopiraju.Jer ne vole uspesnu i jaku Srbiju.A Srbija se digla iz pepela Vucicevom politikom.Srecom pa vecina ogromna naroda je uz takvu politiku i podrzavaje.
Una
pre 4 godine
Ovakva Srbija daje nadu za zivot.Hvala nasem predsedniku sto omogucava da zivimo normalno.Nikada tezi uslovi za zivot, a nikada se bolje nije zivelo u zadnjih 35 godina.
Spijun84
pre 4 godine
Ono sto smo mi sanjali nasa deca zahvaljujuci Vucicu i ovoj politici imaju.
Jovica
pre 4 godine
Nasa decu su buducnost nase zemlje i treba da se radi za njih!
Bojan
pre 4 godine
Vučić je zadužen za to što se Srbija kao feniks digla iz pepela u koji su nas gurnuli žuti!
Nera
pre 4 godine
Naravno da je volja ljudi i zdravlje na prvom mestu. Dokaz da vlast radi za dobrobit svog naroda