Udarno! Nezapamćen teror na Gazimestanu: Kurtijevi specijalci krenuli na Srbe (FOTO/VIDEO)
Gazimestan je i ovog Vidovdana okupio veliki broj Srba koji su došli da obeleže jedan od najvažnijih datuma u srpskoj istoriji, ali je čitav skup protekao uz pojačano prisustvo pripadnika takozvane kosovske policije i iživljavanje naoružane šiptarske bande nad srpskim stanovništvom.
28.06.2026
17:18
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
mina
pre 4 godine
Pa bila je to jedna teska godina iza nas ali je moglo biti i gore,,,zahvaljujuci Vucicu imali smo i otvaranje fabrika i kovid bolnica i povecanje plata i penzija....
Romanija
pre 4 godine
Bez obzira na poteškoće, Srbija je postigla u protekloj godini veoma dobre rezultate.
Ana
pre 4 godine
Srbija je gostoprimljiva zemlja, nastavljamo ka boljim odnosima sa ambasadorima EU i Kvinte.
Kole
pre 4 godine
Srboja je ojacala ekonomski, u 2022 jos vise ce biti uspesnija!
Jeka
pre 4 godine
U Novoj godini jos bolja i uspesnija Srbija!!!
Sanja
pre 4 godine
Za jos bolju,uspesniju i moderniju Srbiju u novoj 2022 godini!
sara
pre 4 godine
bravo. Prijatno i srecni pregovori i praznici. Uzivajte i vi ste zasluzili
Leptir
pre 4 godine
Živela Srbija i još dugo sarađivala sa svim zemljama.
Milan
pre 4 godine
Ovo je bila dobra godina, što se tiče rasta i razvoja Srbije.
Sofija
pre 4 godine
Teške teme neka sačekaju a svi da proslavimo praznike u zdravlju i veselju .
Mila
pre 4 godine
Srbija i u buduce putem razvoja, cekamo 2022. Da nastavimo dalje
Sanja
pre 4 godine
Srecni praznici,odmorite se pa idemo brze,jace,bolje
Ana
pre 4 godine
Cestitam i ja srecnu Novu Godinu nasem predsedniku i ovim ambasadorima. Zelim im sve najlepse u zivotu i radu.
Jeki
pre 4 godine
Naravno predsednice, radujmo se predstojecim praznicima..
Dejan
pre 4 godine
U Novoj 2022.godini puno uspeha na svim poljima. Srbija grabi krupnim koracima ka još boljim uspesima.
katarina
pre 4 godine
tako je predsednice...slavimo dosadasnji uspeh , posle praznika nastavlajmo jos jace i snaznije da se borimo za pravdu i uspeh Srbije....Ziveli
vladimir
pre 4 godine
i u sledecoj godini ostajemo uz predsednika i podrzavamo ga i njegove ideje, jer je on covek koji voli Srbiju, i Srbija voli njega....
nadja
pre 4 godine
slavimo uspehe dosadasnje i buduce....
Iva
pre 4 godine
Srbija je uspela sto nijedna druga zemlja nije u regionu. Uspesni smo zbog strucnog lidera, Vucica.
Marija
pre 4 godine
Uspeli smo da postignemo mnogo uspeha na koje treba da budemo ponosni, a i zahvalni predsedniku Vucicu.
Dušan
pre 4 godine
Iza nas je godina koja nije bila nimalo laka,ali zahvaljujući odgovornoj politici i lavovskoj borbi,pokazali smo da nije bez razloga što nas mnoge druge države poštuju.Uspeh Srbije je evidentan,a još lepše je kada imamo i sa kim to da podelimo,kao što je to ambasador Kvinte i EU.
denic_dragana
pre 4 godine
Bas Tako predsednice, okrenimo se vedrijim temama..
Jovana
pre 4 godine
Srbija će u 2022 godini nastaviti da napreduje i ima jos bolje uspehe.
Jovana
pre 4 godine
Srbija se izborila sa mnogim krizama ove godine, u 2022 ulazi spremna za nove izazove, bicemo jos javi i uspešniji.
daca
pre 4 godine
Srbija je uvek dobar domaćin sarađivali smo sa zemljama Kvinte tako će biti i dalje.
Ivona
pre 4 godine
Nazdravimo odličnim rezultatima i uspehu Srbije! Živela Srbija!
daki
pre 4 godine
Teške teme ali se nadamo daljem napretku.
Lana
pre 4 godine
Teške teme ali Srbija ima čemu da se nada uz ovakvu vlast.
Grada
pre 4 godine
Veoma bitan i važan sastanak. Verujem da je današnji cilj radnog ručka svakako jačanje saradnje sa Kvintom.
Milena
pre 4 godine
Poznati smo kao gostoprimljiv narod, stoga verujem da je danas bilo jako ugodno svima koji su bili na sastanku.
Maja
pre 4 godine
Uspeh koji smo ostvarili u ovoj godini je itekako vidljiv, pa tako i treba pričati o tome jer zahvaljujući predsedniku i njegovoj odgovornoj politici imamo čime da se pohvalimo.
Tasa
pre 4 godine
Ambasadori zemalja Kvinte su fantasticno docekani i ugosceni od strane predsednika Vucica.
Tamara
pre 4 godine
Na kraju godine se sumiraju utisci a Srbija je zaista ove godine ogroman uspeh i napredak ostvarila na svim poljima.
Maša Milovanović
pre 4 godine
Srbija mukotrpno niže uspehe. Srbija je jača! Srbija je uspešnija zahvaljujući Aleksandru Vučiću.
Iva
pre 4 godine
Bila je ovo teška godina koju ostavljamo iza nas, predsednik je uspeo da budemo vodeća zemlja u regionu,neka nam svaka naredna bude još uspešnija.
Gaga
pre 4 godine
Mnogo teskih situacija nas je zadesilo u 2021.godini.Ali smo se,uz vlast koja se danonocno borila na svim poljima,izborili sa svim poteskocama,pa cak i pored toga uspeli da ojacamo.Smatram da treba da budemo ponosni na sve do sada uradjeno,a u narednoj godini da budemo jos snazniji,jaci I da odnose I saradnju sa drugim zemljama jos vise ucvrstimo.
Ognjen
pre 4 godine
Srbija se mnogo puta pokazala kao gostoprimljiva zemlja, nastavljamo ka boljim odnosima sa ambasadorima EU i Kvinte što će svakako našem narodu doneti dobro.
Kaća
pre 4 godine
Da nam naredna godina bude još uspešnija i da završimo projekte koji su od vitalnog značaja za našu državu.
Zoki
pre 4 godine
Srbija je danas znatno jaca, a za to je zasluzan nas Vucic!
Meka
pre 4 godine
Nasa Srbija je dosta napredovala, svaka cast svima koji su je vodili!
Simon
pre 4 godine
Svi se radujemo ovim rezultatima koje je Srbija postigla do sada! Samo neka tako nastavi!
Dušan
pre 4 godine
Нека европљани виде да нисмо само добри у борби за економски напредак. Добри смо ми и у гостопримству.
Dušan
pre 4 godine
Година препуна дешавања је иза нас. Треба сумирати резултате и видети шта је остварено од планираног и без много паузе, почетком следеће године поставити нове циљеве и грабити даље.
Nikola
pre 4 godine
Treba slaviti uspeh a Srbija toga bas ima dosta, sve lose ostaviti iza !
Slavica
pre 4 godine
Zahvaljujuci Vučicu Srbija ima svasta dobrog počevsi od puteva, bolnica i povecanja penzija i plata!