• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs

11.01.2022

15:27

PA DA LI JE OVO REALNO?!? Zorana Mihajlović tužakala Amerikancima Elektroprivredu Srbije, EMS i Agenciju za energetiku!

Fotoilustracija/Tanjug/Informer

Vesti

PA DA LI JE OVO REALNO?!? Zorana Mihajlović tužakala Amerikancima Elektroprivredu Srbije, EMS i Agenciju za energetiku!

Pročitaj celu vest

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Pročitaj celu vest
komentari
nele

pre 4 godine

pa kako Ameri razumeju cirilicu majko bozja , jel muicar ili nije muzicar,

Milan

pre 4 godine

Па људи, да ли је ово могуће !!

deda Raša

pre 4 godine

Ništa to nije novo, pa ona od početka radi za američke interese. I došla je u vrh države po naređenju amerike.

Fedja

pre 4 godine

Hoce li ovu neko da skloni sa funkcije ? Dosta nam je ovih americkih dupeljubaca i srbomrzaca a sve zarad svojih fotelja.

Vrana

pre 4 godine

Oterajte je iz SNS ili ona ima vas u njenim rukama!

PRKI

pre 4 godine

Glupo je glupo , zar ne vidi da od vetroparkova nema mnogo vajde samo šteta ne samo kod nas nego i u svetu kogod se oslonio na njih ima sada manjak energije, ne rade kada nema vetra kada je vetar preko 70 km/h opet ne rade .

Milan Karapandza

pre 4 godine

Ova zena nije ni trebala da udje u vladu. Bude li je i u novoj vladi predsednice Vucicu ubuduce cu glasati protiv Vas.

Darko

pre 4 godine

Ма није она крива, криви смо ми људи. Ми имамо политичаре које заслужујемо. Она је као лош домаћин који се жали на своју породицу комшији. Само комшија може бити и добар и добронамеран човек. Ови којима се она жали нису ни добри ни добронамерни, то су фашисти.

sombor

pre 4 godine

Pa staje ovo cudno odavno ona saraduje sa amerikancima sto pre daje sutnu iz vlade ona radi mnogima iza leda a prvo predsedniku Vucicu

Nada

pre 4 godine

Poltron i podmukla -nije mi jasno zasto je ona i dalje u vladi ? Hoce stolicu predsednika ili sta ?

Junik

pre 4 godine

Ovo je sramotno ponasanje istaknutih ministara i ove diverzije u kopovima nisu slucajno vec uterivanje mišljenja da ce nas spasiti solarni i vetro parkivi sto je po vec oprobanom konceptu u Francuskoj isproban i utvrdjeno promasen slucaj vec uterivanje psra u dzep proizvodjacima ovih uredjaja kao i otimanju novca od gradjana posto je taj kolovat skuplji od drugih nacina

nikola

pre 4 godine

Ministarka opste prakse,nebi me nista cudilo.

pera rogonja

pre 4 godine

Da li normalno da postovani presednik Aleksandar ima ministre oko sebe koji unistavaju Srbiju.Mislim da on hoce da pokaze kako samo on razmislja najbolje.Ne sklanja nikoga samo pred ibore prica kako ce doci pravi ljudi.Rijaliti Srbija.I treba takvi da mu rade o glavi.

Djordje

pre 4 godine

Ne znam zasto iznenadjenje kad ona radi za Trilateralnu komisiju vec dugo i stavlja interese USA iznad srpskih interesa.

MrKamenjarac

pre 4 godine

....A SIGURNO JE SRBIJA SLABO PLACA;JADNICA ,JOS JEDAN IZDAJNIK.PRISEO JOJ SVAKI DOLAR I EURO STO JE DOBILA.OVAKO NESTO NAJSTOZIJE KAZNITI,KAO NAVANIJA PA NEK TAMO PISE MEMOARE.

MrKamenjarac

pre 4 godine

....A SIGURNO JE SRBIJA SLABO PLACA;JADNICA ,JOS JEDAN IZDAJNIK.PRISEO JOJ SVAKI DOLAR I EURO STO JE DOBILA.OVAKO NESTO NAJSTOZIJE KAZNITI,KAO NAVANIJA PA NEK TAMO PISE MEMOARE.

MrKamenjarac

pre 4 godine

....A SIGURNO JE SRBIJA SLABO PLACA;JADNICA ,JOS JEDAN IZDAJNIK.PRISEO JOJ SVAKI DOLAR I EURO STO JE DOBILA.OVAKO NESTO NAJSTOZIJE KAZNITI,KAO NAVANIJA PA NEK TAMO PISE MEMOARE.

MrKamenjarac

pre 4 godine

....A SIGURNO JE SRBIJA SLABO PLACA;JADNICA ,JOS JEDAN IZDAJNIK.PRISEO JOJ SVAKI DOLAR I EURO STO JE DOBILA.OVAKO NESTO NAJSTOZIJE KAZNITI,KAO NAVANIJA PA NEK TAMO PISE MEMOARE.

Pročitaj celu vest

Društvo

Hronika