• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs

30.01.2022

17:21

Portparolka Borisa Tadića objasnila: Sasvim je jasno da Dragan Đilas i njegova samovolja uništavaju i jedinstvo opozicije i političke stranke!

Beta/Tanjug

Vesti

Portparolka Borisa Tadića objasnila: Sasvim je jasno da Dragan Đilas i njegova samovolja uništavaju i jedinstvo opozicije i političke stranke!

Pročitaj celu vest

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Pročitaj celu vest
komentari
Rade R

pre 4 godine

A šta kaže vuk jeremić!? Ko će da im bude kandidat za predsednika, Aleksić? E pa ne ide to baš tako! Ne plaća te Đilas i stranci da bi ti imao svoje mišljenje!!! Znaš vuče onu dečiju pesmicu: vuče, vuče bubo lenja! šta će reći pokolenja!? E "moj" vuče jeremiću! Smešan si! Ali ako ti je za utehu nisi jedini!

Žigolo

pre 4 godine

Nije tu bilo snebivanja nego su bili protiv ali kad je nalogodavac iz Vašingtona tresnuo šakom o sto odmah su "odlučili", baš kao što je to uradio i Lutovac ... Nema tu ni J od jedinstva niti D od demokratije. Pitam se samo šta očekuju od čoveka koji neće dobaciti ni do 10% glasova ...

Pročitaj celu vest

Društvo

RHMZ - Vreme danas (27. jun) u Srbiji
Društvo

RHMZ - Vreme danas (27. jun) u Srbiji

U Srbiji će biti sunčano i toplo, a posle podne, uz lokalni razvoj oblačnosti kratkotrajna kiša ili pljusak sa grmljavinom očekuju se tek ponegde u brdsko-planinskim predelima južne i istočne Srbije.

27.06.2026

06:45

Hronika