Sankt Peterburg napadnut sa teritorije NATO! Rusi objavili stravične vesti: Upravo su prešli sve crvene linije
Stalni predstavnik Rusije pri OEBS-u Dmitrij Poljanski upozorio je da se Evropa, prema oceni Moskve, približava opasnoj granici direktnog sukoba sa Rusijom, jer se evropske države sve dublje uključuju u rat u Ukrajini.
26.06.2026
00:00
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Miki
pre 4 godine
Ovi ljudi koji su greskom rodjeni i vaspitavani u u Jugoslaviji kao deca zasluznih gradjana u ``otetim saloncima`` sa roditeljima koji su u svom razvratu verno, za rad, licne egzistenice, sluzili.I onda taj Markovic ima nesto da kaze i ruga se Marinkovoj bari i ljudima koji tamo zive, a sami znaju da je i njima tamo mesto.Ni po cemu se od njih ne razlikuju osim po mrznji svoje drzave i naroda.Ovaj drugi kome je bolest pojela pamet i sada u poznim godinama i starackoj senilnosti pocinje da se ruga svakome ko na njega ne lici.Ni jedan ni drugi ne zasluzuju paznju, lazna elita, lazni ljudi i lazne vrednosti.Imali su sve , pre svega ih je drzava uljuljkivala i lazno ucila da su oni neko.Oni su sasvim obican svet zarazen boslesti i zaslepljen mrznjom prema sopstvenom narodu i domovinu koja ih je nesrecne i obogaljene iznedrila.Sram ih vecno bio.
Mirjana
pre 4 godine
Bravo Miki! Rasla sam u krugu dvojke..Dobro znam cija su deca zahvaljujuci partizanskim roditeljima zivela I rasla u krugu dvojke.. Bili su zasticeni u svakom pogledu..a sad kad su dosla druga,za njih surova vremena( kad treba platiti kiriju,porez za ," tudje" salonce) za njih je penzija na nivou odrzivosti mala....pa,za sve je..
Marina
pre 4 godine
Ovaj marković je psiho Pogledajte mu oči
HAH
pre 4 godine
Knadidatu za gradonačelnika Beograda se Beograd završava na Slaviji a sve van "kruga dvojke" je "vuko**na" ! Jači "intelektualci"kojise podsmevaju sopstvenom narodu i istoriji, a naš narod kaže: "Kojoj ovci njeno runo smeta onde nema ni ovce ni runa"
Rade R
pre 4 godine
Goran Marković je lepo opisao sebe i ove ostale individue, zajedno sa voditeljkom: NAKAZE! U svakom smislu reči, izuzev izgled, jedino to ima ljudski oblik!
Mole
pre 4 godine
I posle tolikih godina u nasem drustvu se i dalje seje crvena kuga,koja razara sve sto je iole od vrednosti icasti,autosovinisti su direktni nastavljaci titoisticke i komunisticke posasti podrzani od v.b.
Lena
pre 4 godine
Ova beogradska elitica evo vec deceniju ne shvata da je Bg metropola evropska i da mnoge zabole da zive u krugu dvojke.Druge vrednosti se cene u 21 veku gospodo, zato i ne prelazite cenzus.
Marko
pre 4 godine
Da se uvede smrtna kazna i po zakonu da se svim ovim budalama sudi odma,ovog treba na panj odmah,podigla mi se koza ,takvi su nam doveli zemlju do dna bunara a kad je neko doso da to ispravlja sada udri po njega,ko je bre on da govori o Srpskim Velikanima i Plemicima Srbije,zalosno sto su ovde ovakvi rodjeni
Miloš
pre 4 godine
Још једно такво спектакуларно гоствање супер мозгова из круга двојке и та назови опозиција опет иде испод 3% па им је после ђаво крив!
Rade R
pre 4 godine
"Elita"! I ova devojka i njen tata! Čega elita?! Odvratno!
Nesa
pre 4 godine
Vise bih voleo da budem komsija svima u M. Bari nego ovim prenaduvanim spodobama koje zarad malo paznje mogu da blate i istoriju i narod i sve sto ih okruzuje, a jadni ne vide da su praznoglavci koje je izrodio nakazan sistem zute olosi.
ringispil
pre 4 godine
Oliveru MARKOVIC i Radeta Markovica sam duboko postovao ali kakvog su kretena izrodili i stvorili smucili su mi se svi zajedno jer se mladjani MARKOVIC, POSRAO NA LIK I DELO CELE PORODICE.
Lila
pre 4 godine
Goran Markovic ima ozbiljnih psihickih problema,mogao bi da poseti neuropsihijatra !
ZAvram
pre 4 godine
Кад већ помиње наказу, Марковић би, најпре, морао да себе погледа у огледалу... На салобалону од (не)човека једино се истичу исцртане обрве, по моделу оног Драже, уредника оног листа, убуђалог од мржње и неистина... Како се оно зваше..? Ах, да "Мало сутра"! Штета за Јанковића да је тако рано по.енилио... Онај леви, недокувана го.еђа глава у олињалом шкембету, а овај десни (на екрану), само сенка некадашњег уваженог господина професора... Шта мржња и презир према народу, с којим живе, и земљи, у којој живе, (а с којим правом, питамо углас) учинише од умишљених тин.ара, с варљивим предзнаком елитизма..?
bole
pre 4 godine
Janković je zaboravio da ti isti ljudi koji ga guraju za gradonačelnika su pljuvali Koštunicu i sve koji su u njegovoj stranci, a onaj drugi je specifični slučaj, da ne kažem retard.