Odjekuje poruka Parandilovićevog dede! Stigao na skup u Beograd da podrži Vučića, pa se obratio unuku - Pozivam ga... (VIDEO)
Drago Parandilović, deda opozicionara Miloša Parandilovića, predsednika Novog lica Srbije, krenuo je danas iz Priboja kako bi prisustvovao veličanstvenom skupu u srcu Beograda i pružio podršku predsedniku Aleksandru Vučiću.
27.06.2026
10:05
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Kosta
pre 4 godine
Železnica je izgrađena, kao i sve drugo što je napredovalo na zavidni nivo zahvaljujući dobrom vođstvu Predsednika Vučića.
Natalir98
pre 4 godine
Najlepse i najprijatnije je putovanje vozom! Divno je sto ce i mladji i stariji sugradjani u bliskoj buducnosti moci da pregaze Srbiju od juga do severa za 2-3 sata i da se druze sa svojom decom, unucima, prijateljima...
Krsman
pre 4 godine
Ovo je veliki tehnoloski iskorak za Srbiju. Uz Aleksandra Vucica idemo napred brzinom poput ovog voza.
Toša
pre 4 godine
Putovao sam vozom od Stalaća do Beograda punih 8 sati, brže je išao voz 1912. Radujem se da ću iz Kruševca do Beograda stizati vozom za dva ipo sata.
zoran
pre 4 godine
Samo kod izgovorite da ce vozovi ici 200 km na cas,mocno zvuci,jedva cekam da isprobam,nema guzve i razmisljanja o parkingu.
Ulan
pre 4 godine
Sve što Vučić obeća i ispuni, tako da je ovo realno.
Sehemimi1
pre 4 godine
Bice to voz koji ce biti ponos nase zemlje,ali taj nas ponos je i prvi u ovom delu Evrope.Sve je automatizovano,cak i uravljanje.Stanovnici ce za veoma kratko vreme i malim iznosom karte uzivati u voznji.
Jovan
pre 4 godine
Dobio sam priliku da zaradim i sada puno radim a za par godina kad odem u penziju i saobraćajnice po srbiji će biti gotove, planiram da proputujem Srbiju Vozom i novim autoputevima. Samo nek me zdravlje posluži, jer verujem da će Vučić svoje ispuniti.
Vladana
pre 4 godine
Ova pruga će mnogo značiti i olakšati život i prevoz građanina Srbije.Svaka čast predsedniku na ovom gestu, i verujemo da ćemo i dalje uspešno graditi i razvijati državu.
Jelena
pre 4 godine
Vučić je pokazao da su svi snovi ostvarivi ukoliko čovek u njih veruje, rad i trud su pokretači svega
Ana
pre 4 godine
Nova i prva brza pruga u Srbiji za samo mesec dana, to je nesto sto smo o tome mogli samo da sanjamo.
Sanja
pre 4 godine
Zeleznicki saobracaj u Srbiji se konacno pokrenuo i modernizovao.
Vesna
pre 4 godine
Brze cemo iz Beograda do Novog Sada stici vozom nego autom!
Simic Dusica
pre 4 godine
Ovo je nesto sto smo sanjali godinama unazad. Hvala Vam sto ostarujete nase snove.
Snezana
pre 4 godine
Zahvalni za sve što ste učinili za Srbiju , imate podršku naroda koji vam bezuslovno veruje .
Branko
pre 4 godine
Lepa vest. Da Srbija ide u korak sa razvijenim zemljama i da ima konačno brzu saobraćajnicu. Kako se sada lakše putuje između naša dva velika grada. Bravo.
Anja
pre 4 godine
Ljudi ce brze putovati, vise ce se kretati a saobracaj nece biti toliko otezan. Projekat koji zavredjuju paznju.
Igor
pre 4 godine
Raduje me svaki uspeh, ovo je prava stvar kako bi se dva grada priblizila u smislu brzeg transporta, ne samo ljudi nego i robe... Voleo bi da se provozam cim bude aktivno.
Iva
pre 4 godine
Svuda se popravlja i modernizuje pruge po Srbiji, to nam je trebalo i jedno veliko Bravo za ovaj potez predsednika, ne znam da li su ljudi svesni sta znaci to.