• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Tanjug

13.02.2022

12:06

Šokiran sam što nema reakcija na napade na novinare! Da je neko od nas rekao da su novinari N1 ili Nove S paščad, ne bi se završilo u Briselu, organizovali bi vešala na Arktiku!

printscreen RTV Pink

Vesti

Šokiran sam što nema reakcija na napade na novinare! Da je neko od nas rekao da su novinari N1 ili Nove S paščad, ne bi se završilo u Briselu, organizovali bi vešala na Arktiku!

Pročitaj celu vest

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Pročitaj celu vest
komentari
Dragan Kovač

pre 4 godine

Veliki pozdrav za Vučića iz Srpske hercegovine

Krsman

pre 4 godine

Nazivati bilo koga psom je uzasno, prosto nepojmljivo. Takve izjave kose se sa zdravim razumom. Da je neko iz SNS-a tako nesto rekao odmah bi krenula medijska hajka i poziv na linc.

Vladana

pre 4 godine

Na takav bezobrazluk opozicije treba reagovati što pre, niko nema prava da vređa nikoga pa ni novinare, to je bizarno.

Vladana

pre 4 godine

To vređanje novinara i tabloida govori o opoziciji.Zamislite šta bi tek narodu uradili...

Vladana

pre 4 godine

Što pre reagovati i stati na kraj opoziciji.Zbog čega su oni zaštićeni?

jelena

pre 4 godine

Sramota je za bilo koga reci tako nesto,pa i za novinare

Maja

pre 4 godine

Izjave opozicionih lidera su zapaljive i uvredljive i konstatno u prvi plan isticu jezik mrznje kao njihov program.

Nikola

pre 4 godine

Ogromna je razlika izmedju Vuciceve odgovorne politike i politike tajkunske opozicije, zasnovane iskljucivo na lazima, nasilju i uvredama.

Sandra

pre 4 godine

Djilasovcima se sve svodi na vredjanje, osudjivanje i laganje. To je njihov nacin privlacenja paznje na sebe, jer drugi nemaju. Uvrede na bilo ciji racun sa njihove strane su svakodnevne i govore samo o njima.

Krsman

pre 4 godine

Nazivati bilo koga psom je uzasno, prosto nepojmljivo. Takve izjave kose se sa zdravim razumom. Da je neko iz SNS-a tako nesto rekao odmah bi krenula medijska hajka i poziv na linc.

Sehemimi1

pre 4 godine

Sramno i bezobrazno! Novinari i mediji su ipak ljudi,kakvi takvi oni zaradjuju za svoj hleb. Jesu bahati sa svojim rdjavim jezikom,ali nije lepo da se nazivaju tako pogrdnim imenima.

Ema

pre 4 godine

Djilasovi i Solakovi mediji nazivaju sve nas pogrdnim imenima i to su novinari?! Mada sta nam je tu cudno, kakve gazde takav i novinar!

Anja

pre 4 godine

Izrecene uvrede, lazi o predsedniku Vucicu, porodici Vučić, novinarima, clanovima vlade, gradjanima od strane opozicije mogu biti i kaznjive. Ipak opozicija sebe najvise time ugrozava, pokazuje svoje lice i pada u ocima naroda.

Lazar

pre 4 godine

Kad neko iz opozicije naziva pogrdnim imenima novinare koji realno izveštavaju Đilasovi mediji ćute. Da je došlo do supratne situacije pa vlast i predsednik bi bili razapeti i napravila bi se takva halabuka.

Ljilja

pre 4 godine

Reaguju samo kad njima odgovara i u zavisnosti od toga ko nešto izjavi.

Giga

pre 4 godine

Opozicionari su sebi dosta za pravo. Da je neko od predstavnika aktuelne vlasti reko bilo šta npr za Žaklinu T. bio bi na stubu srama.

Ljilja

pre 4 godine

Vladaju dvostruki aršini među opozicijom. Oni mogu da pljuju po novinarima, koji im ne odgovaraju, jer pišu istinu.

Nikola

pre 4 godine

Uzasno je bilo koga nazivati ovakvim imenom, ali to je opozicija i njihov nivo!

Pročitaj celu vest

Društvo

Hronika