Udarno! Nezapamćen teror na Gazimestanu: Kurtijevi specijalci krenuli na Srbe (FOTO/VIDEO)
Gazimestan je i ovog Vidovdana okupio veliki broj Srba koji su došli da obeleže jedan od najvažnijih datuma u srpskoj istoriji, ali je čitav skup protekao uz pojačano prisustvo pripadnika takozvane kosovske policije i iživljavanje naoružane šiptarske bande nad srpskim stanovništvom.
28.06.2026
17:18
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Bora
pre 4 godine
Tajkuni ne znaju kako će do vlasti, pa udaraju na Vučićevu decu, sramota!
Veljko M
pre 4 godine
Sa ovakvim glupostima se sigurno neće dočepati vlasti.
Bobana
pre 4 godine
Ma sram ih bilo, pa oni nemaju ni trunke stida i srama. Pa ko može da glasa za ovakve likove kojima smeta dete od 4,5 godine.
Nešo N
pre 4 godine
Oni da znaju šta je sramota ne bi se tako ni ponašali.
Majaa
pre 4 godine
Vama se treba zabraniti kretanje, opasni ste po okolinu.
Gagi
pre 4 godine
Sram ih bilo, kako neko može tako nešto da radi!
Saška
pre 4 godine
Ovo je toliko jadno, Dilas i Marinika nemaju ni trunke stida!
Vale
pre 4 godine
Treba da ih bude sramota da ovak nešto pričaju!
Micko NY
pre 4 godine
Boze koliko se olosa nakotilo u srbiji...a nista se ne preduzima da see suzbije....
JelenA
pre 4 godine
Sram ih bilo.. Kako moze nekome da smeta dete od 4 godine.
RAJKO
pre 4 godine
Nisu shvatili simboliku broja 19
Joca
pre 4 godine
Sramna izjava opozicije. Sramota je dirati bilo čiju decu, a pogotovo čoveka koji se svakoga dana bori da Srbija i njeni građani idu napred.
Kale
pre 4 godine
Ovo dvoje su mi odvratni, gade mi se..kako ih nije sramota da diraju decu. Bednici.
Nemanja Stojković
pre 4 godine
Napadi na porodicu političkog protivnika su karakteristika najlošijih i najprljavijih ljudi! Sve što rade će im se obiti o glavu! Narod će ih kazniti na izborima!
Isidora0854_2
pre 4 godine
Sena bi nam konfiskovala vodene pištolje...??? Đilas bi trebao da kontroliše ove svoje saradnike...
Marija
pre 4 godine
Zalosno je to na sta su neki ljudi spremni zarad politickih poena. Ne biraju sredstva. Samo mi nije jasno kako bi se oni osecali kada bi neko njihovu decu "provlacio" po medijima?
Anči
pre 4 godine
Bilo kakav napad na decu je za osudu!
Tamara
pre 4 godine
Marinika Tepić i Dragan Đilas bi trebalo da počnu da brinu o svojoj deci. Tuđu decu ne zanimaju a niti su potrebni da ih oni vaspitavaju.
Marica
pre 4 godine
Tajkunska mafija misli da nacija podrzava to sto uzimaju u usta Vucicevog sina, hvala Bogu bicemo u sigurnim rukama, necemo imati posla sa mafijom.
negomir
pre 4 godine
Oni koji napadaju nečiju decu samo pokazuju da nemaju poštovanja ni prema porodici kao stubu društva a ne prezaju ni od čega kako bi ostvarili neki svoj fiktivni cilj.
Rade R
pre 4 godine
BOLESNICI!!! Svaki dalji komentar bi bio suvišan! ŽIVEO PREDSEDNIK SRBIJE ALEKSANDAR VUČIĆ!!!
Bubi
pre 4 godine
Ocigledno da ova "dama"nije ostvarena ni kao majka ni kao zena i da sama sebi daje za pravo da se bavi tudjom decom.Ali sreca te ne pripada srpskom rodu.
Boža
pre 4 godine
Sramota je što je jedno dete ć od 4 godine uopšte pominjala. Nek se igra dete i nek ima ne 19 nego 119 pištolja na vodu.
Nešo N
pre 4 godine
Da li je ovo moguće. Detetu od četiri godine zabraniti da se igra. Šta li ti ljudi imaju u glavama.
Sanja
pre 4 godine
Oni ne znaju sta ce vise od sebe, pa udaraju najnize.
janko
pre 4 godine
Bolesno je i strašno koliko nisko udaraju. U njima nema ljudskosti!
Ljilja
pre 4 godine
Koliki monstrum treba da budes, pa da udaraš na malo dete ma čije ono bilo?
Jelena
pre 4 godine
Kako vas nije sramota..šta vam je dete krivo. Ne znate više na koji način da napadate pa preko dece želite da napakostite.
Jelena
pre 4 godine
Bože ti pomozi, kakvi ludi ljudi.