Gukni, golube! 5 pitanja na koja bi morao da odgovori načelnik PU Čačak Vladan Gojković
Načelnik PU Čačak Vladan Gojković konačno bi morao da se oglasi i javnosti objasni zašto policija u tom gradu nije zaštitila Milinka Tomaševića, snimatelja "Glasa zapadne Srbije" i "TV Lav Plus", koga su blokaderi linčovali prošlog četvrtka u centru tog grada.
09.06.2026
14:41
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Dario
pre 4 godine
Radujemo se svakoj novoj fabrici i novim radnim mestima.
Mila
pre 4 godine
Jos, jedna nova investicija, nova radna mesta, bravo!
Maja
pre 4 godine
Samo neka se radi, gradi to je ono sto nasoj zemlji treba i to je sve zahvaljujuci Vucicu
Nina
pre 4 godine
Ponosna na predsednika!
Nada
pre 4 godine
Valjevo sa budućom fabrikom "Bizerba" biće opet veliki industrijski centar, veliki industrijski motor pokretač industrije Srbije.
Dejan
pre 4 godine
Primetan je entuzijazam svih koji su uključeni u projekat izgradnje postrojenja kompanije "Bizerba" u Valjevu sa čijom se realizacijom konačno, posle najava i dosta uloženog truda i rada, počelo. Ovo je ozbiljna razvojna šansa, kako Vućić kaže, za Valjevo i širi region.
Željko
pre 4 godine
Nemačka kompanija Bizerba je jedan od lidera u svetu po proizvodnji vaga. Za nas je čast i privilegija što su odlučili da ulažu baš u Srbiju. Kada se bude završila ova fabrika u Valjevu totalno će promeniti sliku ovog kraja na bolje.
dada
pre 4 godine
Dobra politika i stabilna ekonomija su odlicna podloga za dolazak novih investicija
dada
pre 4 godine
Uprkos pandemiji nove investicije konstantno stizu u Srbiju
dada
pre 4 godine
Srbija moze da se ponosi jos jednim projektom
JAna
pre 4 godine
Iza Vučića stoje rezultati koje niko ne može osporiti, zato i ne čudi podrška gradjana Srbije koju on ima..
JAna
pre 4 godine
Srbija je i te kako postala interesantna za nova ulaganja..
JAna
pre 4 godine
Srbija i u svetskoj krizi gradi nove fabrike i otvara radna mesta..
Majaa
pre 4 godine
Nova ulaganja i nove investicije dovode do privrednog razvoja Srbije.
Milos
pre 4 godine
Svaka čast za investicije, to je prava sigurnos Srbije.
Voja
pre 4 godine
Puno znači za ceo Kolubaraki okrug. Nova sigurnost. Svaka čast.
Paja
pre 4 godine
Nikada se više nije ulagalo u Kolubaraki okrug nego sada. Svaka čast.
Anja
pre 4 godine
Nove fabrike, nova radna mesta, da nam deca ostaju ovde i da se cela zemlja razvija. Bravo.
Suza
pre 4 godine
Narod se raduje novim radnim mestima. Odlicna prilika za stanovnike Valjeva.
Anja
pre 4 godine
Nova fabrika nova radna mesta za nase vredne gradjane. Uspesno gradimo Srbiju.
Nikola
pre 3 godine
Samo neka se radi i gradi!
Milan
pre 3 godine
Nova radna mesta i snaznija Srbija, samo napred!
Marko
pre 3 godine
Put do vrha je trnovit, ali uspecemo!
Milos
pre 3 godine
Srbija je zemlja buducnosti!
Stefan
pre 3 godine
Zbog svog geografskog polozaja, izuzetan smo potencijal za investicije i ulaganja, samo jos vise i vise fabrika da bude prisutno!
Miljan
pre 3 godine
Zemlja prosperiteta i konstantnog napredovanja, to je Srbija!
Uros
pre 3 godine
Uspevamo u svemu da se nametnemo i da budemo visoko kotirani, zahvaljujuci Vucicu!
Sasa
pre 3 godine
Podrska predsedniku Vucicu!
Ana
pre 3 godine
Raski okrug je uz predsednika i njegove odluke!
Una
pre 3 godine
Vucic iznova cini da ljudi u Srbiji sve bolje zive, svaka cast na ovome!