Zlo se sprema! Ovaj čovek je ujedinio protiv sebe Kinu, Rusiju i Iran: Cela zemlja će stradati zbog katastrofalne političke odluke
Premijer Jermenije Nikol Pašinjan ni dve nedelje posle parlamentarnih izbora nije dobio tradicionalne čestitke iz Moskve, Pekinga i Teherana, što je u Jerevanu odmah otvorilo pitanje da li se zemlja našla pred ozbiljnim spoljnopolitičkim zahlađenjem.
26.06.2026
05:00
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Duda
pre 4 godine
On prica o genocidu, strasno je sta sve ljudi ne rade da bi dobili izbore. Ali, sa ovim izjavama, nikad nece dobiti izbore, barem sto se pravih Srba tice. Jedva cekam 3.april da im Vucic napravi cnami, jer oni koji ovako pricaju, ima da podobijaju infarkte. Cuvajte nam dobro Vucica, jer ce probati opet da ga uklone toliko ga mrze.
Mik73
pre 4 godine
Zlocin je rekao a ne genocid Mnogo lazete!!
vojnik
pre 4 godine
Ko si bre ti ološu?! Proterajte to djubre špijunsko iz zemlje!
Penzioner
pre 4 godine
Odredjenim pripadnicima bivše JNA bi trebalo oduzeti penziju i imovinu zbog delovanja protiv naroda i države!
Baća
pre 4 godine
Tipična srpska NATO slugeranja koja je pobegla iz Krajine. Takvih srpski narod treba da se politički ratosilja za sva vremena. A ratosiljali su ga se onomad i neki njegovi nekadašnji šefovi Tadić i Šutanovac. Eto, koliko su ga cenili. Za razliku od Hrvata.
miroljub
pre 4 godine
Ko kaže da ustaše nemaju predsedničkog kandidata u Srbiji.Ceo srbski narod očekuje od Ponoša da ispriča kako i kada je postao ustaša.
nedeljko
pre 4 godine
Netrba naše Generale i državljane izručivati Hagu,zato smo tu gde jesmo.UEFA,FIFA su odavno špiunske organizacije i njih treba što pre rasformirati.Zašto Ameri nikad nisu priznali međunarodni sud,zašto,zašto?????E sva sreće pa nas neće Ponoš i takvi voditi jer bi već plin i nafta bili daleko skuplji.Nedeljko Gelić,Novi Sad
Mare
pre 4 godine
Ponos presednik!
deda Raša
pre 4 godine
Da smo bili pravna država, tebe bi uptužli za izdaju Vojske Srbije, a Vojska Srbije je trebala da te tereti po vojnim Zakonima za izdaju i saradnju sa okupatorom.
Čarapan
pre 4 godine
Ako Ponoš tako kaže onda je svaki građanin ove zemlje budala ako glasa njega jer koji je Srbin budala da ga vidi genocidni predsednik
Deja
pre 4 godine
Kako je crknes vise od neke bolesti, ili te udari autobus, posto drzava brine o vama izdajnicima da pisate po konpletnom narodu i nista ne preduzima!niko nema muda da se makar obračuna sa domacim izdajnicima! Jebi te vucic koji vas se plasi! Dajte nam hrabrog i postenog coveka! Jel ima Srbija to, samo jednog, ili je ta vrsta skroz izumrla!oce li iko reagovati od ovih danas koji vode ovu drzavu, ili ce nastaviti kao picke da se povlace pred izdajnicima! Pa ovaj olos je uzeo pare od zapada da poskida glave nasim generalima, i svi zmure! Ako nemate muda, onda pustite narod da ih javno povesa na sred Beograda, a ne da ih jis stitite! Zato nam nikada nece biti bolje!
Vla
pre 4 godine
Prodana duso, tebi treba da sude u srbiji zbog zlocina koje si pocinio kao nacelnik generalstaba
Marcco
pre 4 godine
Lepo je videti da opozicioni političari dobijaju prostor u Informeru! Ponoš je jedan od onih koji treba da dobije mnogo više pažnje, da ljudi vide sa kime imaju posla...
GAVRILO
pre 4 godine
Ti si genocid po rodjenju.
mitar
pre 4 godine
ako su predsednik Vučić i SNS protiv deklaracije što je ne povuku?
nemanjicbgd
pre 4 godine
Generale, mi tebe necemo u Hag, dovoljno ce biti da robijas u Srbiji, zbog unistavanja Vojske srbije i njenog naoruzanja, a po nalogu NATO-a, a to je veleizdaja.
Spasko
pre 4 godine
jebo vas Nato zlocinacki vatikanski ageni Kuracdjordjewitz sa enleskog pedofilskog dvorca i njegovi britanski ljudi hrvatske SS ustase i ISIS teroristi , angloamericke sluge cetnici na vlasti i izdajnici Srbije koji suradjuju sa Nato okupatorom i pljackaju srpsku zemlju i resurse sve rade protiv srpskog naroda , Krajina je prodata jer su tako engleski agent Kuracdjordjewitz i cetnisi isplatili ustase i teroriste za poslovne usluge britanskoj monarhiji , uskoro ce srpski narod saznati da su solomonska robovlasnicka kruna i kraljevina simbol solomonske monarhsticke oligarhijske jevrejske religije i vatikansko izraelski operativni rimskoimperijalni sistem koji pljacka narode , kruna i kraljevina su srbiji nametnute od strane rimske imperije i Nato okupatora , kruna i kraljevina nisu uopste simboli Srbije niti srpskog naroda , mamicu vam izdajnicku angloamericku cetnicku ustasku naciticku islamsku teroristicku vatikansko izraelsku , manipuliste medije , ucenjujete i smestate genocid porobljenom srpskom narodu , ponizavate srpski narod i u suradnji sa britanskim okupatorom zelite proglasiti izraelsko vatikansku eudijsku neradnicku Kraljevinu Serabiju , sve je jasno da je i Ponosh izraelac i namesten bas kao i izraelac Dr Koronowitz Koehn ili ukrajinski angloamericki monarhisticki jevrej Zelensky i njegovi nacisti . Vise od polovine srpske vlade nisu uopste Srbi , sve namesteno a lopovi okrunjeni da bi lakse opljackali Srbiju , a i genocid je namesten .
Milan
pre 4 godine
Гњида издајничка !
ON
pre 4 godine
Lekcija broj 1 za Ponoša, Genocid po UN je kada se pokušava jedan narod uništiti. U Srebrenici je bio RATNI ZLOČIN, ubijeni su muškarci, koji su isto ubijali druge! Idi na popravni kod tvojih NATO učitelja. Takav neznalica bi vodio jednu državu, NIKAD!!!
DEjan
pre 4 godine
Ovom treba zabraniti da se kandiduje . Ajde paljba iz Srbije , lazovcino !
Dw
pre 4 godine
bravo
Mali Perica
pre 4 godine
Mora da si bio tamo i lično se uverio te monstruozne laži. Ja sam ponosni Srbin i nikad nisam nikog ubio ni povredio, a ti skote jedan kačiš mi epitet genocidnog srbina.
Armenulic
pre 4 godine
Genocid je napravljen nad Srbima.
Rade R
pre 4 godine
U redu, prosta stvar! Većina naroda smatra, odnosno je ubeđena, a i po međunarodnom pravu, u Srebrenici nije počinjen genocid! Tačka! Taj narod koji tako misli neće glasati za tebe! Tačka! ŽIVELA SRBIJA!
Dragan
pre 4 godine
Najveći svetski autoritet je potvrdio da je u Srebrenici izvršen zločin, ali da nije bilo genolcida. Ali tu je mlađi referent žvalavko koji treba da odgovara kao dezerter jer nije branio rodni Knin, pa još tvrdi da su Srbi izvršili genocid. Nosioc hvratskog pasoša bi da bude predsednik Republike Srbije, a krio se ispod suknje kad je grmelo.
Marija
pre 4 godine
Ponosu ne treba davati prostora za neosnovane optuzbe na racun srpskog naroda iz kojeg se ispisao.Zna da ne moze pobediti na izborima ali drzavni novac ce mu dobro doci jer Zapad moze na njega jako malo racunati jer mu i u Srbiji nisu svuda otvorena vrata.Ovo je covek za jednokratnu upotrebu a zna se kako takvi prolaze i ovde i u svetu.
Dragan
pre 4 godine
Bitangi treba suditi kod nas, za sve, kako je postao general, pa NGŠ i šta je radio kao ngš. Idi nazad u Zagreb, tamo će da te slave. Zabole tebe za Srbiju, ne osećaš ti nju kao svoju državu.
Janko
pre 4 godine
Jadan li si ti izdajica! Ti si izrod, ne želim da vredjam životinje tvojim imenom... Zdravko, treba te proterati iz Srbije da ne zagadjuješ ovu lepu zemlju... Toliko si zaostao da se ne sećaš ni Indijanaca, ni sirijaca, niti Libijaca niti Vijetnamaca... I za tebe to nije genocid a podmetnute žrtve u Srebrenici od jedva nekoliko stotina, jesu žrtve genocidne Srbije... Stvarno si jadan kada si čak i Irak, u kojem su Amerikanci pobili 2.000.000 ljudi, zaboravio da nazoveš genocidom.
ratko
pre 4 godine
oce li neko uhapsiti ovu budalu ,em je izdao svoju zemlju i jos prima penziju ,.da li je mozguce da zakon ne postoji
sombor
pre 4 godine
I ovaj ustasa treba da vodi drzavu onda mi nismo noralni neka ide u Hrvacku pa nekase tamo kandiduje za predsednika ovo je ponizenje za Srbiju kad znamo staje sve radio
Kosovojesrpsko
pre 4 godine
Zdravko Ponoš: U Srebrenici su Srbi počinili genocid! Izručili smo naše oficire Hagu I TO TAKO TREBA DA SE RADI! - A sta je sa hrvatskim genocidom nad srpskim narodom? - To Ponosa ne interesuje jer je tu stvarno bio genocid dok Srebrenicu izmisljaju zapadne siledzije i njihovi podrepnici. Zlocin je jedno a Genocid (istrebljenje celog naroda sto se desilo u Hrvatskoj i Sarajevu) to je sasvim nesto drugo. Ponos ocigledno nema pojma sta je Genocid.
Veki
pre 4 godine
Podhitno onima koji nisu rodjeni u Srbiji zabraniti mogucnost da se kandiduju za predsednika. A ovog poslati odakle je dosao.
Vla
pre 4 godine
Djubre ustasko
Igor
pre 4 godine
Tako je bre Generale. A ne ko ovi što nisu ni vojsku služili. Napred u pobedu da zbacimo sa vlasti žutu bagru i vučiće i dzilasa.
Laki
pre 4 godine
To su li generali,pravi vojnici za razliku od tebe, izdajnice, prodana dusi, go.no jedno NATO-vo. U Srebrenici nije bilo genocida. A ti si u to vreme bio u ko zna kojoj rupi sakriven, pa nije ni čudo da ne znaš šta se napolju dogadjaji. Skradin i ti zoveš da nam budeš predsednik. Možeš da budeš predsednik MZ sela u Hrvatskoj gde si rodjen.Je.o te onaj ko te predlaže za predsednika.
Anja
pre 4 godine
Ovo je neverovatno. Kakav genocid pominje. Da li on zna sta prica? Niko nece da te podrzi posle ovoga
laky
pre 4 godine
Ovoga treba vratiti u lijepu na fabričko podešavanje.
Sumar
pre 4 godine
Ti stvarno nisi normalan ko te postavi za načelnika GŠ i on je isti kao ti Poltron NATO a
dobrivoj
pre 4 godine
Gospodine ponos, prvo kako ste vi od izbeglice dosli do jednog od najbogatijih gradjana Srbije. drugo: tko je dao 300 srpskih tenkova Bajdenu da proda Iranu koliki je vas deo kolaca, gospodine sve zapadne zemlje likvidiraju unutarnje tiho neprimetno, tako treba i Srbija
raca
pre 4 godine
Velika je šteta što tebe niko ne uhapsi i zatvor ne natera kao perišića jer ste oba izdajnici SRAM TE BILO I TI GENERAL
Gordana
pre 4 godine
Ponos je tikva bez korena. Ne znam ko ga je sklepao, ali neki Hrvat ima udela u tome, mozda komsija-"susjed" sto bi rekao Ponos. Spijuniranje i odavanje Drzavnih tajni Drzave Srbije -4 godine najmanje , kao Perisicu.Obican spijun, koji se skolovao u Engleskom prislusnom centru, odavao tajne Hrvatima i da ne nabrajam. To sto je nastrebao, u praksi ne ume da primeni; tip pati od kompleksa vise vrednosti. Kod gradjana Srbije , to nece proci.Nas Aleksanadar ce ubedljivo pobediti!!!!!!!! Neka nam je ziv i zdrav, najmanje sto godina.Ziveo Aleksandar Vucic, zivela Srbija, zivela Vojska Srbije!!!
hara
pre 4 godine
Ja mislim da nisu PREDATI hagu nego PRODATI tu je bitna razlika a za pare ko je sve stavio u dep to se zna
Pravda
pre 4 godine
@Dobrivoj.koji je on gospodin,taj nije ni prosao pored G-dina.Ponos je poturica,izdasjnik,kukavica.prodao je obraz I Naciju.i taj se kandiduje za predsednika,pa taj nema ni stida ni srama.znamo da obraza nema.kao i ostala bratija koja su opljackali Srbiju.