Beograd sprema brutalan odgovor Podgorici: Ako zabranite Vučićeviću ulazak u Crnu Goru...
Beograd sprema žestok odgovor za više desetina osoba i potpunu promenu odnosa prema Vladi Crne Gore ukoliko ta zemlja zabrani ulazak glavnom uredniku Informera Draganu J. Vučićeviću.
26.06.2026
13:37
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Monstrum
pre 4 godine
Jeste sigurni da je crkla? Treba proveriti pre slavlja.
Bota
pre 4 godine
Šta reći,ode baba bogu na ispoved pa tame neka se pravda i objašnjava zašto je ovde bila skot.Eto i skotovi umiru.Neka joj je lako nebo…ali neka pazi da ne padne.
EVIL
pre 4 godine
Za nju je definicija ZLA mnogo blaga. Zbog nje treba izmisliti novu.
Nebojša
pre 4 godine
Dabogda se u grobu probudila.
Neki
pre 4 godine
Ne moj povapiriće se za svaki slučaj glogov kolac ??
Milja
pre 4 godine
Konacno!!!
Neki
pre 4 godine
Sama je probala svoj otrov koji je bacala na nas pakao joj ne gine ali volela bi da pati i tamo
branko1
pre 4 godine
Otisla je tamo gde joj je i mesto.Djavolima je mesto u paklu ,pa ce i ona tamo uzivati medju svojima..FUJ babuskaro djavolova !!!!!!
Atlija Milorad
pre 4 godine
Crkla..
Milutin
pre 4 godine
Veštica treba da povede i svoje saradnike sa njom
srbi genocidan narod
pre 4 godine
ljudi poput nje su heroji jer su stavili lance na srpsku zlocinacku zvijer
vladimir
pre 4 godine
Nju ako ne spale, poplašiće sve koji su davno umrli a možda će i "oživeti" begajući od zlotvora!
Stojan
pre 4 godine
Oni koji misle da je bombardovanje moglo da se izbegne zbog ovog ili onog su u velikoj zabludi. Srpski politicari su uspeli da odloze bombardovanje koliko je to bilo moguce ali Zapad je resio da bombarduje citavu drzavu i od toga nisu odstupali. Nisu nasli nikakav razlog za bombardovanje ali su ga napravili lazima i uradili su ono sto samo takvi divljaci znaju. A ta vestica je pravo u pakao!
Tomica
pre 4 godine
Da Bog da, da zagorela u kotliću pakla.
Michael
pre 4 godine
Kada je NTO bombardovao Srbiju sa osiromašenim Uranijumom to nije bijo Ratni Zločin a kad Rusija prisvaja Narod svojeg Porekla svoje Nacije i svoje Vere to je Ratni Zločin. LICEMERE.
Jovan
pre 4 godine
Kakva radosna vest .Babo gori u paklu. Ne znam šta čeka ovaj Bajden . Smrt americi i engleskoj.
Vla
pre 4 godine
Pakao place za crkotinom
Rade R
pre 4 godine
Otišlo đubre konačno! Daće bog pa će i ostali što pre!
Tatjana
pre 4 godine
Ona je otišla pravo đavolu da se večno peče. Treba joj Srbija nabiti glogov kolac u srce da se ne povampiri.
Beli
pre 4 godine
I sta kazes veljo,išli ste da agitujete za milostinju,a pre toga ste joj skupljali novac za ogrlicu,JEL TI PROČITAŠ ONO STO IZJAVIŠ!NEKA NJOJ A I SVIMA VAMA SUDI ISTORIJA!!!!
raca
pre 4 godine
Za kim bre da žalim , ima bre da nazdravim što je crkla , kakvi bre preminula , ljudi premine stoka crkne
dplic
pre 4 godine
toj mrcini da se odaje neka zalost zasto piste da je mrsa umrla ili preminula treba pisati ona je lipsala ili crkla to je jedna velka sramota pisati da je umrla