• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
J. Marković

Novinar

23.03.2022

22:13

U SRBIJI NEĆE BITI DANA ŽALOSTI! Naši političari jasni: Medlin, neka ti Bog oprosti sve što si nam uradila - MI NE MOŽEMO!

AP/Reuters/Fotoilustracija

Vesti

U SRBIJI NEĆE BITI DANA ŽALOSTI! Naši političari jasni: Medlin, neka ti Bog oprosti sve što si nam uradila - MI NE MOŽEMO!

Pročitaj celu vest

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Pročitaj celu vest
komentari
Monstrum

pre 4 godine

Jeste sigurni da je crkla? Treba proveriti pre slavlja.

Bota

pre 4 godine

Šta reći,ode baba bogu na ispoved pa tame neka se pravda i objašnjava zašto je ovde bila skot.Eto i skotovi umiru.Neka joj je lako nebo…ali neka pazi da ne padne.

EVIL

pre 4 godine

Za nju je definicija ZLA mnogo blaga. Zbog nje treba izmisliti novu.

Neki

pre 4 godine

Ne moj povapiriće se za svaki slučaj glogov kolac ??

Neki

pre 4 godine

Sama je probala svoj otrov koji je bacala na nas pakao joj ne gine ali volela bi da pati i tamo

branko1

pre 4 godine

Otisla je tamo gde joj je i mesto.Djavolima je mesto u paklu ,pa ce i ona tamo uzivati medju svojima..FUJ babuskaro djavolova !!!!!!

Milutin

pre 4 godine

Veštica treba da povede i svoje saradnike sa njom

srbi genocidan narod

pre 4 godine

ljudi poput nje su heroji jer su stavili lance na srpsku zlocinacku zvijer

vladimir

pre 4 godine

Nju ako ne spale, poplašiće sve koji su davno umrli a možda će i "oživeti" begajući od zlotvora!

Stojan

pre 4 godine

Oni koji misle da je bombardovanje moglo da se izbegne zbog ovog ili onog su u velikoj zabludi. Srpski politicari su uspeli da odloze bombardovanje koliko je to bilo moguce ali Zapad je resio da bombarduje citavu drzavu i od toga nisu odstupali. Nisu nasli nikakav razlog za bombardovanje ali su ga napravili lazima i uradili su ono sto samo takvi divljaci znaju. A ta vestica je pravo u pakao!

Michael

pre 4 godine

Kada je NTO bombardovao Srbiju sa osiromašenim Uranijumom to nije bijo Ratni Zločin a kad Rusija prisvaja Narod svojeg Porekla svoje Nacije i svoje Vere to je Ratni Zločin. LICEMERE.

Jovan

pre 4 godine

Kakva radosna vest .Babo gori u paklu. Ne znam šta čeka ovaj Bajden . Smrt americi i engleskoj.

Rade R

pre 4 godine

Otišlo đubre konačno! Daće bog pa će i ostali što pre!

Tatjana

pre 4 godine

Ona je otišla pravo đavolu da se večno peče. Treba joj Srbija nabiti glogov kolac u srce da se ne povampiri.

Beli

pre 4 godine

I sta kazes veljo,išli ste da agitujete za milostinju,a pre toga ste joj skupljali novac za ogrlicu,JEL TI PROČITAŠ ONO STO IZJAVIŠ!NEKA NJOJ A I SVIMA VAMA SUDI ISTORIJA!!!!

raca

pre 4 godine

Za kim bre da žalim , ima bre da nazdravim što je crkla , kakvi bre preminula , ljudi premine stoka crkne

dplic

pre 4 godine

toj mrcini da se odaje neka zalost zasto piste da je mrsa umrla ili preminula treba pisati ona je lipsala ili crkla to je jedna velka sramota pisati da je umrla

Pročitaj celu vest

Društvo

Hronika