(VIDEO) Trampova objava rata frapirala ceo svet! "Od osnivanja Amerike, ovo je najgore..." Bela kuća kreće u totalni obračun
Predsednik SAD Donald Tramp krenuo je u otvoreni ideološki obračun sa komunizmom, poručujući da su komunisti „bezbožnici“ i da predstavljaju najveću pretnju Sjedinjenim Državama od osnivanja zemlje.
27.06.2026
07:40
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
vlada
pre 4 godine
Džaba se ti moj čestiti Vuline upinješ iz petnih žila da održiš ispravan kurs u potici kad na tebe tako čestitog dođe 50 naprednjačkih parazita koji ponište sve pozitivne efekte i obesmisle sve pozitivno.
Hehe
pre 4 godine
Sto je ovaj volin "sposoban".kao da je vučkov saborac .Blago Srbiji za ovakav potencijal.
Baća
pre 4 godine
Ma, ministre, ja bih to kraće Šarpingu, recimo FUCK OFF.
heh
pre 4 godine
uf koliko gotivim ovog coveka... karaj naciste dok god mozes.. ali nemoj da preteras da ne dobijemo po glavi ... samo pametno...
nesa151
pre 4 godine
Kaze Svaba nece RUSI odredjivati ugovorne uslove on ce mu reci.Zaneo se malo svaba zaboravio da je kod RUSA PRVI NA LISTI NEPRIJATELJA,da je sa SRBIJOM U RATU (ove nase kurv2 nece da napisu neda im VUCIC)jer nikad nije sklopljen MIROVNI UGOVOR niti placena RATNA OSTETA MASONI SE ISKUSURALI MEDJUSOBNO!E pa SVABO Vucic ti je odgovorio DA VOLI SRBIJU I JA JE VOLIM ALI NEMACKU MRZIM KO SVAKOG SVABU ,Ali dolaze vremena "LICNE DOSTAVE RACUNA"!
mile
pre 4 godine
E Vulinu je svaka na mestu! NERVIRA ME JEDINO KADA DRŽI NEKI GOVOR,ISPADA DA ŽIVI U NEKOJ ISTORIJI! PROŠLO JE VREME "TRESANJA" NA BINI KADA SE DRŽI GOVOR! A za izujave ponavljam,svaka mu je na mestu! A PREDSEDNIKU VUČIĆU ZAMERAM ŠTO KADA JE ODGOVARAO ONOM NEMAČKOM NEKAKVOM KANCELARČIĆU ŠTO MU JE REKAO "IZVINITE,NEMOJTE DA SE LJUTITE,ALI MI SE NESLAŽEMO SA TIME DA PRIZNAMO KOSOVO"! DOŽIVEO SAM GA ISTO KAO TADIĆA,KADA SE IZVINJAVAO HRVATIMA ZA NEKAKVA ZLODELA SRBIJE PROTIV NJIH! TOLIKO VAS ZAPAD SVOJIM IZA ZATVORENIH VRATA PRETNJAMA IZBEZUMI,DA VLASTODRŠCI SRBIJE ODMA ZABORAVE DA VODE NEZAVISNU DRŽAVU! NEMA IZVINJAVANJA ZA ZLOČIN I AGRESIJU,RAZARANJE I UNIŠTAVANJE SRPSKE DRŽAVE! KOLIKO JE SAMO LJUDI ZBOG NJIH OKONČALO SVOJE ŽIVOTE!? KAKVO IZVINITE? KOME SE IZVINJAVAŠ!? NE MOŽEŠ DA SE OSLONIŠ NA NIJEDNOG TZV. MINISTRA,KAD SI IH IZVUKAO IZ NEKE RUPE,NE ZNAJU DA ORGANIZUJU SVOJU PORODICU PA ĆE ORGANIZOVATI DRŽAVU! ČEKAJU SAMO KAD ČE IM PLATA,I DA IDU DA REKLAMIRAJU SEBE,I KO ĆE PRE NA MORE ILI NA NEKI ODMOR!
Slovenac
pre 4 godine
Kad sam bio mlad, znači 60+ godina, naokolo je išao brusač, koji je brusio noževe i škare! Bio je sasvim nalik Vulina, a to je nemoguče, jer je bio čistokrvan ciganin!:) Još se sijećam: "Brusim noževe, škare i žene po potrebi"!:))
ChuChu
pre 4 godine
Sve to kaže čovek na kojeg je u mađarskoj skočio mađarski službeni pas obučen za pronalaženje narkotika, gde je mađarski ministar i policajac zadužen za psa su ostali zatečeni... A bilo bi jako zanimljivo da su reagovali kako je trebalo da reaguju kad je pas osetio prisustvo veće količine droge.... Ali ovo naravno nećete objaviti...
Marija
pre 4 godine
Svaka cast, ministre Vulin! ne treba vise cutati na njihove bezobrazluke! Ko o cemu................Dosta je bilo ponizavanja, ucena i pretnji.Uvek im treba odgovoriti cinjenicama i istinom.Stvarno nemaju nimalo morala.Zivela Srbija,zivela Rusija!
Dusan
pre 4 godine
Tako se brani drzava i narod!!!!