"Strašna raketa!": Ljudi, evo šta Srbija ima - Vučić u Batajnici pokazao moćno kinesko oružje (FOTO)
Predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću je danas na aerodromu u Batajnici prikazano moćno oružje kojim raspolaže Vojska Srbije, a među kojim je i strašna kineska raketa CM-400.
28.06.2026
10:58
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Baća
pre 3 godine
To se rešava na sudu, pa kada se dokaže da je neko lagao tri godine, dobije presudu za odštetu da mu više neće pasti na pamet da to više čini. Tako to rešavaju na Zapadu, pa bi mogli i mi to da primenimo. Ako masno lažeš, platiš da ti uši otpadnu. Ovako...
kole
pre 3 godine
Vreme je to koje uvek pokaže šta je istina i zato se vredi boriti za pravdu jer na kraju svet uvek vidi ko je ko, a u ovom slučaju da opozicija konstatno laže ne bi li dobila neki politički poen.
kole
pre 3 godine
Opozicija nema rezultate kojima se može pohvaliti i zato konstatno pravi afere i izmilja ne bi li dobila neki politički poen.
kole
pre 3 godine
Najbitnije od svega je to što su gradjani odavno shvatili šta je istina pa zato niko ne glasa za opoziciju, a Vučić uvek ubedljivo pobedjuje.
Marko
pre 3 godine
Pravda uvek izađe na videlo
Milutin
pre 3 godine
Nažalost, niti će ko odgovarati, niti će se ko izviniti za ove bestidne laži na račun brata predsednika Vučića. Užasna sramota opozicionih hejtera.
Dara
pre 3 godine
Istina uvek izadje na video! Porodica Vucic se izborila za pravdu, a svi koji su lagali treba da odgovaraju!!!
nela
pre 3 godine
Istina nikada ne moze biti dugo sakruvena, svaka cast za Jelenu koja je to javno iznela
elena
pre 3 godine
Opozicija je svojom lazima dotakla dno, istina je morala kad tad da izadje na videlo.
Danica
pre 3 godine
Istina na kraju uvek izađe na videlo, ali je strašno šta ljudi sve moraju da istrpe u ovom slučaju Andrej Vučić samo zato što je neko želeo da naudi njegovom bratu.
Suzana
pre 3 godine
Opozicija ni stida ni srama
mara
pre 3 godine
Svi oni koji su ucestvovali u lazima oko Andreje treba javno da se izvine, mada je i to malo za sve traume kroz koje su prosli svi u porodici Vucic
Ema
pre 3 godine
Strašno je to ta je porodica Vučić pretrpela! Ja bi iskreno, presavila tabak, pa redom sve tužila!
dara
pre 3 godine
Sav haos kroz koji usu prosli Andrej i njegova porodica je dokaz nasta su sve spremni tajkunski mediji i svi oni koji su ucestvovali u ovoj gnusnoj lazi
Suzi
pre 3 godine
Ko da se izvini kad opozicija ne zna za izvini
Buba 97
pre 3 godine
Jedno izvini ne vredi kada su čoveka razvlačili mesecima ali sumnjam da će se opozicija ili neko iz njihovih medija izviniti.
aki
pre 3 godine
Istina nema dva kraja dok laz ima zato uvek i izadje na videlo
Nena
pre 3 godine
Sramno je kakvu je torturu trpela porodica Vučić
ana
pre 3 godine
Ni reci izvini ne mogu promeniti sav haos kroz koji su prosli, al istina uvek vidi svoj put
Mila
pre 3 godine
Treba da ispastaju za svaku laz i bol nanetu Andrejevoj deci
Nena
pre 3 godine
Lagali godinama a lazu i dalje u vezu Vucica I jovanjice,bez stida i srama!Vreme pokaže sve ,tako će pokazati i sada da opozicija nema čime da se pohvali pa lazu o drugome!
Veka
pre 3 godine
Uzasno je sta rade tajkunski mediji i briga ih kako ce se to odrahiti na neciju decu
Nena
pre 3 godine
Ne postoje reči izvinjenja kojima bi popravili štetu koju su naneli svojim lažima. Okaljali su ugled poštenog i časnog čoveka i to samo zbog toga što je Vučićev brat. Da li su se zapitali koliko boli nanose njegovoj porodici?
Kosa
pre 3 godine
Uzasno je sta rade tajkunski mediji i briga ih kako ce se to odraziti na neciju decu
Nana
pre 3 godine
To niko ne moze da zamisli dok ne dozivi, trpeti lazi tajkinskih medija je strasno
Emina
pre 3 godine
Jelena je opoziona novinarka često je protiv vlasti ali kada ona kaze da su sve bile laži o Vučićevoj porodici vidimo koliko nisko su spremni tajkunski mediji da idu.
Mika
pre 3 godine
Briga njih za Andrejevu decu oni hoce lazima da nanesu ljagu predsednikovoj porodicj
lence
pre 3 godine
tuzba sudu za odstetu milionske vrednosti,zahtevati da se u svim medijama koji su blatili i lagali da sedam dana u udarnim vestima i na udarnim stranama pisanih medija priznaju svoju laz.tako da vise nikom ne padne napamet da kleveta i laze,steta sto kod nas niko ne odgovara za verbalni napad,ako se andrej zadovolji samo ovim saopstenjem razocarace me.ovaj slucaj mi posteni gradjani dozivljamo kao udar na nas,sutra mogu da oklevetaju koga hoce,
Marija
pre 3 godine
Da bi neko rekao "izvini", mora da poseduje licni integritet i makar malo morala i svesti da je pogresio.Ljudi koji nikad ne kazu "izvini" nisu vredni da se o njima govori.Pametni ljudi kazu: covek dva puta pogresi.Prvi put kad napravi gresku i drugi put kad tu gresku ne ispravi! Pametnom dosta.