Likvidacija Zelenskog, a onda nuklearke! Putin sateran u ćošak povlači najstrašniji potez - ratni jastrebovi su doneli odluku
Ruski zagovornici najtvrđe linije traže od predsednika Rusije Vladimira Putina da odustane od diplomatije i drastično pojača rat protiv Ukrajine, piše Rojters, posle serije ukrajinskih napada dronovima na Moskvu, Sankt Peterburg i Krim, kao i smrtonosnih napada na putničke autobuse.
27.06.2026
06:02
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Buba
pre 3 godine
Svako normalan mora osuditi ludilo koje dolazi iz Hrvatske, Ana Brnabić je i do sada radila u interesu Srbije i štitila državne interese.
Perkovic
pre 3 godine
NEMOJTE PRETERIVATI..NISU BAS SVI HRVATI USTASE..IMA I JAKO DOBRIH LJUDI KOJI NE MRZE NIKOGA KAO STA JE PRIMER ISTRA, RIJEKA, KVARNERSKI OTOCI ITD..I ONI SU STRADALI OD STRANE FASISTA I VELIKA VECINA IMA NEKOGA SVOGA KO JE NASTRADAO..IMA RAZLIKE, POSTUJTE KAO STA MI POSTIVAMO VAS..MIR SVIMA !
Rade R
pre 3 godine
Ne može nacistima da smeta nacistički pozdrav! Ni je to ništa ni novo ni čudno! Cela EU je, što fašistička što nacistička, a ima i onih koji su i jedno i drugo! Tako da od njih ne treba ni očekivati bilo kakvu osudu ustašo-fašističke hrvatske! Sve su to ista govna!
Marko
pre 3 godine
Uništiće Hrvati sami sebe sa njihovom mržnjom prema Srbima.
Mikach
pre 3 godine
Očekivati od EU da osudi ustaštvo u Hrvatskoj je iluzorno.
Rada
pre 3 godine
Hrvatska je vrsila teror nad nasim narodom koji je bio primoran da napusti svoje domove.
Luka
pre 3 godine
Hrvatska svoji izjavama samo provocira Beograd.
Rada
pre 3 godine
Ana Brnabic je sve lepo izjavila, Hrvati samo provociraju Beograd.
Maja
pre 3 godine
Hrvati mnogo mrze nas narod i to bez razloga.
Ana
pre 3 godine
Ludilo i bezobrazluk koji danima dolazi iz Hrvatske je za svaku osudu.
Ana
pre 3 godine
Sramno,bolesno ! Za svaki vid osude !Sta slave srpsku bol i patnju.
Momir
pre 3 godine
Hrvate treba da bude sramota sto proslavljaju Oluju!
Biljana
pre 3 godine
Hrvatsko rukovodstvo, kao i veći deo hrvatskog pučanstva nije poseban zato što se nikoga ne boji, već što se ničega ne stidi, pa tako obeležavajući nekakav dan pobede u Kninu, njihov premijer Andrej Plenković kaže kako su Srbi iz Hrvatske sami sebe proterali.
Merima
pre 3 godine
Srbija nikada nece vise ćutati niti saginjati glavu glavu pred Hrvatskim zlotvorima a to je upravo ono što boli Hrvate.
Sara
pre 3 godine
Hrvatska je još jedamput svojim ponašanjem pokazala koliko mrzi Srbe i sve što je srpsko pa čak i nedužne žrtve stradale u zločinačkoj akciji Oluja.
Milica
pre 3 godine
Hrvatske vlasti i dalje negiraju zločine koje su ustaše počinile nad srpskim življem.
Andjelko
pre 3 godine
To ustastvo se uvek raspiruje i potencira umesto da jednom kao ljudi priznaju zlocin,izvine se i pruze ruku pomirenja,sa takvima u EU ja Srbiju ne vidim!Sramota!
Ozren
pre 3 godine
Kako je sramna izjava Hrvata da su Srbi sami sebe proterali iz Krajine kao i da je za sve to kriv Beograd verovatno što je prihvatio prognane.
Djole
pre 3 godine
Sam taj cin slavlja je sramotan, to smo pokazuje njihovu bezdusnost.
Dunja
pre 3 godine
Sramota, ali očigledno je da savesti nemaju, inače takav zločin kakav je bila Oluja ne bi nikada ni počinili
Djole
pre 3 godine
Koliko je bezudsno proslavljati neciju tugu, proterivanje, smrt, neljudskost.
Djole
pre 3 godine
Svako ko proslavja "Oluju" nije bas pri cistoj svesti i zdravoj pameti.
nino
pre 3 godine
Hrvati su napravili najveći genocid u Evropi posle drugog svetskog rata.
nino
pre 3 godine
Naša premijerka je apsolutno u pravu.
nino
pre 3 godine
Strašno je to što su Hrvati protjeali Srbe iz Hrvatske, ali još je strašnije što seHrvati hvale sa svojim počinjenim zločinima.
nino
pre 3 godine
Premijerka Brnabić štiti interese svoje države.
nino
pre 3 godine
Hrvati su sa akcijom Oluja pokazali da su najgenocidniji narod na starom kontinentu.
Milos
pre 3 godine
Nase je da se secamo svojih zrtava sto i cinimo!
sasa
pre 3 godine
Ustase zaista nemaju stida ni srama.Obraz djon
sasa
pre 3 godine
Oluja je pogrom,veiko etnicko ciscenje i stradanje srpskog naroda i ceo svet to mora da zna..
stefan
pre 3 godine
Koliko je samo Srba pobijeno,zena,dece,koliko prognanih u akciji Oluja,kako Hrvate nije sramota da to slave!
stevo
pre 3 godine
Za mene je ovo najblaze receno zalisno sto Hrvati rade,ovakvo ponasanje ne prilici jednostavno jednoj clanici EU!
Pavlovic
pre 3 godine
Hrvatska mrznja i zloba prema Srbiji je dostigla vrhunac..Tuzno i zalosno
Drina
pre 3 godine
Umesto da odgovaraju za učinjeno zlo, oni to zlo slave.
Glasinac
pre 3 godine
Buba: Ana Brbanić je uspešno vodila Vladu Srbije i ne bi bilo iznenađenje ako bude na čelu i nove Vlade.
Veljko M
pre 3 godine
Slušajući Plenkovića, stiče se utisak da su Srbi sami sebe proterali sa njihovih vekovnih ognjišta.
Branko N
pre 3 godine
Hrvati su zadojeni da mrze Srbe i nikako da se toga oslobode.
Milan Š
pre 3 godine
Hrvatsko rukovodstvo sve čini da odnosi Hrvatske i Srbije i dalje budu na niskom nivou.
Zoran
pre 3 godine
Hrvatska je uvek, da li javno ili tajno, slavila zverstva nad Srbima.