Šta se to upravo desilo u centru Beograda?! Demonstranti stigli ispred Predsedništva, a onda se pojavio Vučić (VIDEO)
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izašao je pred demonstrante koji su došli ispred Predsedništva Srbije da protestuju i razgovarao sa njima.
24.06.2026
11:34
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Tara
pre 3 godine
Srbi kao turisti treba da se ispostuju a ne da se blati njihov Predsednik i njihova zemlja Srbija. A vrlo brzo ce traziti Hrvati Srbe koje su proterali. Inace ce im medvedi zakucati na vrata.
Vojko
pre 3 godine
Ako ih je i toliko bilo na hrvatskom moru to je peviše ,i tačno me zabrinjavaju ti ljudi.Ići da se odmoriš a biti pod presijom kad će te neko prozvati ili auto polupati i nije neki odmor .
Jova
pre 3 godine
Imaju najbolju sezonu ikad, baš im falimo mi. Ionako niti nemamo para za letovanje kod njih
Drina
pre 3 godine
Jova: Očigledno niosi dobro informisan. Njihova letnja sezona je propala.
Srdjan
pre 3 godine
Nikad ni jedan Srbin ne bi trebalo da letuje u Hrvatskoj.
Milja R
pre 3 godine
Srdjan: Imaju Srbi gde da koriste svoje godišnje odmore i bez mora u Hrvatskoj.
Dejan
pre 3 godine
Budimo složni i ne idimo u Hrvatsku na more.
Dušan
pre 3 godine
Noćna mora za Hrvatsku je uspešna Srbija i njen presednik koji je vodi na maestralan način.
Branko N
pre 3 godine
Dušan:m Zbogm toga i napadaju predsednika Vučića.
Verica
pre 3 godine
Za Hrvate Srbi su dobri samo leti zbog letovanja u Hrvatskoj, a sto nece moci.
Srdjan
pre 3 godine
Posle svih neprijateljskih akata koji nam stižu iz Hrvatske nadam se da ni jedan Srbin više neće letovati tamo.
Jeka
pre 3 godine
Imali ste 250000 Srba, pa ste ih oterali. Ne vidim razlog zasto sad patite za Srbima.
Dejan
pre 3 godine
Ko će ugoditi iskonpleksiranim hratima. Srbija će nastaviti da napreduje!
olja
pre 3 godine
Vucic ima podrsku naroda Srbije, te je i za ocekivati da Srbi ne zele da letuju u Hrvatskoj
jana
pre 3 godine
Hrvati su izgleda mislili da Vucic nema podrsku gradjana Srbije
Jovana
pre 3 godine
Plenkovic je izgubio razum ako je mislio da ce Srbi letovati u njegovoj drzavi
Sara
pre 3 godine
Srbi nikada nece zaboraviti sta su ustase uradile njihovim precima
Stefan
pre 3 godine
Ko mrzi naseg predsednika mrzi i nas
boris
pre 3 godine
Ja da se pitam zabranio bi odlazak na more u Hrvatsku,kako god to zvucalo onima sto ce da me kritikuju
Dejana
pre 3 godine
Plenkovic je toliko ocajan sto se Vucic ne plasi da govori istinu
Dejana
pre 3 godine
Hrvati ne mogu da se pomire sa cinjenicom da Srbija sve brze napreduje
Marina
pre 3 godine
Vucic je neko ko odvazno govori istinu
Marina
pre 3 godine
Srbija danas se ne saginje ni pred kim i nije vise dzak za udaranje
Marina
pre 3 godine
Vucic je neko ko cuva secanje na nevine srpske zrtve
Op
pre 3 godine
Plenković u očaju gleda na teritoriju Jadranskog mora u Hrvatskoj kako je mala poseta ljudi iz Srbije, a hrvatski turizam značajno opada.??...trenutno jedna od najboljih sezona ...ali nema veze dogodine propadaju sigurno
Paja
pre 3 godine
Sramota za državu Hrvatsku da se tako ponela prema predsedniku Vučiću.
Paja
pre 3 godine
Ovakvo ponašanje Hrvatske nikako ne doprinosi pomirenju dva naroda.
Luka
pre 3 godine
Zašto letovati u Hrvatskoj kad Srbija ima prelepa mesta za odmor?
Zoran
pre 3 godine
Sve ce manje Srba ici u Hrvatsku na letovanje, obzirom kakav stav prema Srbima ima hrvatska vlasti i kakve im se sve neprijatnosti desavju kada tamo odu, jer im se na taj nacin jasno daje do znanja da tamo nisu dobrodosli.
Sandra
pre 3 godine
Mislili hrvatski mediji da će pljuvanjem po Vučiću i negiranjem ustaških zločina nauditi Srbima,a kad ono desila se kontra. Njihova negativna kampanja, kao i konstantno vredjanje Srba samo naudila hrvatskim ugostiteljima, ali tako im i treba.
Don
pre 3 godine
Sto bih letovao u Hrvatskoj koja ne priznaje zlocine nad Srbima,ako ne pustaju Vucica da oda pocast zrtvama Jasenovca sto bi mi kao turisti ostavljali pare na njihovom primorju?!?
sasa
pre 3 godine
Imamo toliko lepih i divnih mesta u Srbiji za odmor i sto bi isli u Hrvatsku na more!
stevi
pre 3 godine
Odavno su Hrvati pokazali svoje pravo lice prema Srbiji.Obraza bez
Milan Š
pre 3 godine
stevi: Očigledno da su oni zadojeni da mrze Srbe i nikako da se toga oslobode.
stefan
pre 3 godine
Sto bi isli u Hrvatsku na letovanje kad u nama vide neprijatelja i koriste Hrvati svaku priliku da nas potkace i poture nogu
Patak
pre 3 godine
Poprimila je opasne razmere ta mrznja i zloba Hrvata i ocigledno je da ih boli napredak Srbije
Pavlovic
pre 3 godine
Ovakvo licemerstvo i licemerno ponasanje Hrvata je zapravo ispod svakog nivoa.Samo ne znam sta misle da ce takvim ponasanjem postici?!
Pera
pre 3 godine
Hrvatski mediji ovakvim izjavama pokušavaju destabilizovati region i urušiti napredak Srbije
Zoku
pre 3 godine
Plenković i slični njemu pokušavaju urušavati region i Srbiju ali im neće uspeti
Branko
pre 3 godine
Vučić nikada neće da podlegne pritiscima koji se plasiraju sa ciljem destabilizacije regiona i Srbije
Daca
pre 3 godine
Biće da je Vučić i za pucanje sezone hrvatima kriv.
Vanja
pre 3 godine
Ima mnogo lepsih mesta za odmor i prijatnjih od hrvatskog primorja.
Mare
pre 3 godine
To pokazuje veliko nepoštovanje prema žrtvama. Zašto nisu dali da položio cveće, nadam se da će idući put dati. Pomolimo se za sve žrtve koji su stradali bez razloga.
Aleks
pre 3 godine
Nije Hrvatskajedino mesto za odmor.Ima boljih i pre svega jeftinijih.
Goran
pre 3 godine
Ima mnogo boljih i jeftinijih mesta za letovanje od Hrvatske.
Kris
pre 3 godine
Mislim da ce trend letovanja u Hrvatskoj da opada idalje. Ali ne zbog nase politike vec njihove. Skacu sami sebi u stomak. Ionako nista ne bih menjala za svoju zemlju. Imam svoj mir u Vrnjackoj Banji i lepse mi je tamo od bilo koje Grcke Turske ili Hrvatske. Naravno lepo je posetiti i videti ali i za to sam imala prilike dok sam bila mladja. Nista lepse od Srbije.
Bane
pre 3 godine
Ko normalan želi u Hrvatsku na more pa da bude oštećen poput zadnjih natpisa na našim autima. Realno je more prelepo ali je narod bio i ostao đubre, svaka čast izuzecima.
Joca
pre 3 godine
Iako se Vucic trudi da ima mirne odnose sa Hrvatima, dzabe, oni toliko nas mrze i da žele i to malo naših turista što letuju kod njih da oteraju.
Milica
pre 3 godine
Ne postoji nijedan razlog da letujemo po grobljima sopstvenog naroda , jedina poseta koja je razumna je da odamo pijetet nasim nevinim zrtvama.
Sava
pre 3 godine
I nikad vise necemo zacutati o zrtvama ustaskog rezima , nit onog cetrdesetih nit onog devedesetih.
Sofika
pre 3 godine
Plenković i Hrvati uporno vode kampanju protiv Srbije i Srba. Bukvalno bi svi Srbi trebalo da bojkotuju Hrvatsko primorje, što i rade. Tek ćemo da vam falimo i nedostajemo, živi bili pa videli.
Glasinac
pre 3 godine
Još nisu ni svesni koliko će im Srbi faliti.
maks
pre 3 godine
Zanimljivo kako to da u zemlji u kojoj se srbi masovno ubijaju je sve puno opančarskih tablica. U "carstvu zla" opančarskih "turista" ima nikad kao ove godine. Iako su nepozvani i NE dobrodošli. Pa šta to srbadiju toliko vuče u "carstvo zla" a njihov se tzv "predsjednik" trudi svim silama da ih odvrati od Hrvatske ??? Mora da su opčinjeni i opsjednuti Hrvatskom, do bolesti. Uostalom, to i ne skrivaju. Usput da ne bude zabune, NIKOME vi ne falite niti vas ITKO želi. DAPAČE- A to što uglavnom prolazite bez posljedica je samo zato što su Hrvati pristojni ljudi i ne žele nered pred drugim gostima- A dokle če vas trpiti, pitanje je. Nemojte se zavaravati bajkama niti sebi umišljati neke iluzije. NEMA Hrvata koji vas želi u Hrvatskoj, NISTE dobrodošli i NIKAD nečete biti. I to nikad ne zaboravljajte. Bolje da znate unaprijed nego da bude "nismo znali". Bolje spriječiti nego liječiti.