"Blokaderi, spavate li mirno?": Osvanula fotografija Nadžije Mavrić koja je pokušala da se ubije i jeziva poruka (FOTO)
Društvene mreže gore nakon što je Informer juče ujutru prvi objavio informaciju da je blokaderka iz Novog Pazara Nadžija Mavrić pokušala da izvrši samoubistvo, a ljudi ne prestaju da komentarišu kako je ona "direktna žrtva blokaderskog ludila i ideologije "pumpanja", koju šire tajkunski hejterski mediji".
24.06.2026
07:55
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Ana
pre 3 godine
Bravo, za normalnu Srbiju koja radi u svom najboljem interesu.
denic_dragana
pre 3 godine
Najbitnije da postoji mir i stabilnost.
Miki
pre 3 godine
Samo da ne dodjd do nikakvih sukoba, to je najbitnije.
Zarko
pre 3 godine
Mi se za to i zalazemo da ne dodje do nivih sukoba na KIM
Ivan
pre 3 godine
Nasilje je nedopustivo, ni sa jedne strane. Svi smo građani naše Srbije i treba da radimo u zajedničkom interesu.
RN
pre 3 godine
U ovim teškim vremenima potrebno je da zaboravimo na sve različitosti i da ujedinjeni krenemo u očuvanje mira i stabilnosti.
Miki
pre 3 godine
Vrlo je vazno uspostaviti ravnotezu, kako bi svi bili zadovoljni.
Miki
pre 3 godine
Podjednako je bitno sve, tako da vazno je uspostaviti neki kompromis.
Misa
pre 3 godine
Samo da ne bude nasilja to je najbitnije..
Brane
pre 3 godine
Sve veće je poverenje među patriotskim blokovima što raduje i daje dodatnu snagu i vrhu države da izdrži na putu slobodarske i bogate Srbije.
Zarepo
pre 3 godine
Za Srbiju bi bilo najbolje kada bi umesto ovoliko stranaka i pokreta imala tri bloka i da se onda glasa
Oki
pre 3 godine
Takvih je najviše koji žele da normalno živimo i radimo u najboljem interesu Srbije.
Zare
pre 3 godine
Nama je sad najpotrebnije da imamo jedinstvo u skupstini po pitanju KIM
Don
pre 3 godine
Svi normalni bi trebalo da se bore za nacionalne interese,pogotovo sad kad postoji dosta problema treba nam svesrpsko jedinstvo!
Raka
pre 3 godine
Sukobi su ono što nam definitivno ne treba. Želimo Srbiju koja sa svima najnormalnije sarađuje i neguje prijateljske odnose, ali da bi se to postiglo, moramo biti udruženi i boriti se, više nego ikad.
Ana
pre 3 godine
Srbija sada, vise nego ikad pre, treba da bude slozna i ujedinjena.
Aca
pre 3 godine
Samo da se sačuva mir, to je najvažnije u ovom trenutku.
Jana
pre 3 godine
Samo složni se možemo izboriti sa ovim problemom.
Goran
pre 3 godine
KiM se mora sačuvati po svaku cenu.
Hana
pre 3 godine
Ne sme doci do sukoba, mir se mora sacuvati.
Popov
pre 3 godine
Beograd se zalaze za to da do sukoba na Severu KIM ne dodje
Popovic
pre 3 godine
Novi blok moze biti formiran tek onda kada se sve stranke sloze oko resenja za KIM
Milica
pre 3 godine
Vucic od pocetka ima za cilj da se izbegnu sukobi i to je ono sto je imperativ
Pavle
pre 3 godine
Mi trebamo da budemo samo jedinstveni i da gledamo svoje interese i tako cemo ojacati i biti svoji.
Julija
pre 3 godine
Najbitnije je da sačuvamo mir i stabilnost.
sasa
pre 3 godine
Vucic vodi politiku mira i stabilnosti,uspesnosti i posvecenosti napretku i ocuvanju srpskih interesa.Mir i stabilnost sacuvati u ova teska vremena,Srbiji kao drzavi je primarni cilj
stevo
pre 3 godine
Srbija danas na celu drzave ima coveka,borca,koji se kao lav bori za interese svoje zemlje.I sto je najbitnije.narod bezrezervno veruje Vucicu
stefan
pre 3 godine
Odgovorno drzavno rukovodstvo na celu sa A.Vucicem pokazuje ozbiljnost,odlucnost da u ova teska vremena Srbija ostane na putu napretka i uspesnosti,posvecenosti evropskim vrednostima
Patak
pre 3 godine
Mir,stabilnost,sigurnost je nesto sto Srbija u ova teska vremena jednostavno po svaku cenu mora sacuvati..
Pavlovic
pre 3 godine
Sloga i jedinstvo u ova teska vremena su kljucni i neophodni zarad napretka i ekonomskog prosperiteta Srbije
Patriota
pre 3 godine
Voleo bih da doživim i da vidim, da se jednom svi Srbi nekada slože I budu jedinstveni, a ne da sve bude isplitizovana. Kad to budem video mogu mirno da odem na onaj svet.
Mina
pre 3 godine
Nasilje nije resemje, sve se moze resiti mirnim putem
Mirko
pre 3 godine
Srbiji su potrebno ljudi koji ce da rade za interes iste. Dobro je rekao predsednik. Treba da radimo za sebe I svoj narod.
Mira
pre 3 godine
Ocuvanje mira i stabilnosti nam je najbitnije, zato je i potrebno da budemo ujedinjeni.
Aleksa
pre 3 godine
Treba podržati Vučića u ideji da je potrebno što pre stvoriti blok normalne i pristojne Srbije a to je Srpski blok!
Danica
pre 3 godine
Sada nije vreme da se delimo po bilo kom osnovu već da se ujedinimo da bi sačuvali Srbiju, Vučić je i ovaj put u pravu.
Alisa
pre 3 godine
Potrebni su nam ljudi koji će se baviti isključivo politikom Srbije, potrebama naše države i građana, koji neće dozvoliti ucene i gaženje ni ljudi iz zemlje ni iz inostranstva.
zola
pre 3 godine
Nasilje neprihvatljivo.
Elena
pre 3 godine
Teška su vremena i nije trenutak da se svađamo ko je za paradu a ko protiv, ili ko je za istok a ko za zapad, treba svi da budemo za Srbiju.
Aleksandra
pre 3 godine
Srbiji su potrebni političari koji je vole i koji se svakog trenutka bore za očuvanje njenih interesa, kao i za sve Srbe sa KiM, a ne neki kojima su mentori strani ambasadori što žele da kroje sudbinu naše zemlje preko svojih satelita sa kojima se sastaju po ambasadama.
Milica
pre 3 godine
Ne treba dozvoliti nasilje ni sa jedne strane. Treba raditi samo u interesu Srbije I sacuvati mir I stabilnost.
Buba
pre 3 godine
Vučić je na izborima građanima ponudio baš takvu politiku koja treba da nas ujedini sa samo jednim ciljem da svako da svoj doprinos da Srbija bude još bolja i ta politika je ubedljivo pobedila.
Nika
pre 3 godine
Moramo se fokusirati na politiku naše zemlje, razvoj, napredak, budućnost svih građana a ne na želje i kritike pojedinaca i nikome ne smemo dozvoliti da ponižava našu zemlju i kroji nam politiku.
žaklina
pre 3 godine
Građani moraju što pre da shvate kakava je teška situacija po nacionalne interese Srbije i da je krajne vreme da se ujedinimo u jedan blok a to je Srpski blok!
Đurđa
pre 3 godine
Vučić je uvek radio u interesu Srbije nije mogao niko da ga pokoleba ni pretnjama ni pritiscima zato je Srbija uspela da se pokrene.
Gaga
pre 3 godine
Mi cemo se i dalje zalagati za mir i stabilnost, za napredak Srbije.
Nena
pre 3 godine
Vučić je sve u pravu, potreban nam je normalan život i normalna zemlja!
ivica
pre 3 godine
Najbitnije je sebe stavititi na prvo mesto,sa svima saradjivati ali nikada ne razmisljati njihovim glavama
Zorica
pre 3 godine
Mi drugu zemlju osim Srbije nemamo i zato je Vučić u pravu da ne smemo da stajemo na bilo čiju stranu u ovom sukobu.
Nena
pre 3 godine
Vučić misli najbolje za Srbiju !Sve je čovek u pravu,dosta nam je nemira ,bede ,sada želimo da živimo mirno ,bez sukoba,da napredujemo!
akica
pre 3 godine
Ako ne postujemo sami sebe niko nas nece postovati zato Srbija nam treba biti na prvom mestu a ne nit istok nit zapada
Gaga
pre 3 godine
Predsenik se bori za stabilnu Srbiju, za bolju buducnost svih nas !
joca
pre 3 godine
Najbitnije je sacuvati mir, a njega cemo sacuvati samo ako posrtujemo sebe pre svega
Nena
pre 3 godine
Vučić je covek koji radi sve u interesu Srbije j srpskog naroda i radi stvari po prioritetu ,koliko god se ko ljutio !
mima
pre 3 godine
Mir i stabilnost su nam osnovni ciljevi, dokle god imamo mira mozemo da se nadamo napredku nase zemlje
Dragan
pre 3 godine
U eri socijalnih mreža i sukoba velikih sila uvek strada normalna Srbija. Srpski blok o kome Vučić govori neće biti prioritet ni istok ni zapad već interes Srbije, a koji će biti i nacionalni i građanski.
mikica
pre 3 godine
Napredak nase zemlje nam je najbitni, zajednickim snagama da gledamo ka boljoj buducnosti svih gradjana u njoj
Gaga
pre 3 godine
Niko normalan ne podrzava nasilje !
Dada
pre 3 godine
Naš narod je težak i uvek će naći neku zamerku jer ako se okrenemo samo Zapadu odričemo se velike bratske sile Rusije i njene pomoći u energentima i nacionalnim interesuma a obrnuto odricanje modernizma, napretka i ekonomskog blagostenja i da je to važno za Srbiju.
Dejana
pre 3 godine
Srbiji je potrebno jedinstvo i sloga kako bi pokazala citavom svetu da njome ne moze da upravlja inostrani faktor, e za to se bori Vucic
Dejan
pre 3 godine
Srbija danas se bori za mir i stabilnost
Dejan
pre 3 godine
Vucic je drzavnik koji vodi odgovornu politiku i bori se za uspesnu i pristojnu Srbiju
Uros
pre 3 godine
Srbiji nisu potrebni ratovi nego mir i jedinstvo
Marija
pre 3 godine
Vucic vodi odgovornu i posvecenu politiku. Bori se za srpski narod na KiM
Biljana
pre 3 godine
Vekovima unazad Srbi se pozovaju na jedinstvo i zastitu srpskih interesa, a danas je taj apel veci nego ikada.
darko
pre 3 godine
Predsednik pokazuje zrelost i mudro ocenjuje političku situaciju u Srbiji.
marija
pre 3 godine
U normalnoj Srbiji SNS i predsednik treba da budu lideri koji će da vode ovu Srbiju napred.
Miki
pre 3 godine
Srpski blok je odbrana Srbije od spoljnih pritisaka koji su ogromni u poslednje vreme.
Rade
pre 3 godine
Došlo je vreme da se svi saberemo oko jedne ideje, ideje naše Srbije.
Bojan
pre 3 godine
Treba da postignemo kompromis na KiM koji ne šteti Srbiji i Srbima, a ni Albancima.
Pavle
pre 3 godine
Potreban je građanski i nacionalno i blok za spas Srbije u novoj podeli sveta.
Jovan
pre 3 godine
Ne razumem grupacije i stranke u Srbiji koji se direktno bore protiv interesa Srbije.
Beba
pre 3 godine
Mir i stabilnost na prvom mestu. Nedopustivo je nasilje sa bilo čije strane.
Lazar
pre 3 godine
Za sto širi blok koji će se boriti isključivo za Srbiju i njen interes.
NEBOJŠA
pre 3 godine
па господине председниче тај ''србски блок''мора да буде И ПЛИТИЧКИ НЕУТРАЛАН''а не да га ви водите у еу.јер тај пут води ,заправо,у грађански рат.ДАКЛЕ СРБИЈА БЕЗ БЛОКОВА ...ДА .СРБИЈА У ЕУ ...НЕ,ПО ЦЕНУ РАТА