(VIDEO) Putin više nema milosti! Centar Kijeva je upravo sravnjen sa zemljom: Rusi hipersoničnim "cirkonima" napravili razaranje jezivih razmera
Serija snažnih eksplozija odjeknula je u centralnom delu Kijeva tokom novog ruskog raketnog udara, dok su se na meti našli centri odlučivanja i vojna infrastruktura Oružanih snaga Ukrajine, navode ruski vojni i monitoring izvori.
28.06.2026
07:10
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Ivan Smederevac
pre 3 godine
Dakle, Crna Gora, Severna Makedonija, Republika Srpska, Srpska Krajina, Skadar i Dubrovnik, otrpiznavanje KiM i povratak srpske vojske na KiM, obeštećenje od 100 milijardi eura zbog bombardovanja i članstvo u EU, pa možemo da pričamo...
Nebojša
pre 3 godine
Hahaha, pa nismo poludeli, to ce ionako biti nase kao sto je bilo a izmisljene nacije crnogoraca biti nece. Inace doktor mi je zabranio seksualne odnose i kada sam pitao zasto doktore, on lepo kaze da je detaljnom analiuom utvrdio da mi je pun k.... crnogoraca i ako budem imao seksualne odnose pravicu samo crnogorce
Normalac
pre 3 godine
Hvala bogu, jednom i ovde da bude objavljena neka pozitina ideja koja se tiče Srbije na zapadu.
ISTINA
pre 3 godine
Još jedna smicalica i zamka Zapada.Koje spajanje sa onima koji neće sa nama!!??Šta će nam takva zajednica!!??Zar nam nije dosta takve zajednice za 70 godina kada je srpski narod postao skoro anacionalan dok su drugi na našim zaslugama dobili slobodu i iza leđa nam radili o opstanku(uz pomoć tog zapada).Ako nam ponude priključenje Republike Srpske ,srpskog dela Crne Gore sa izlazom na more i Severni deo Kosova uz potpunu autonomiju Srba južno od Ibra i svih crkava,zatim velika financijska pomoć zbog bombardovanja,e o tome možemo razmisliti!!!!!!
Predrag
pre 3 godine
Nista bez Kosovai Metihije I Republike Srpske sa Kninskom krajinom .
Peđa
pre 3 godine
Kada je Crna gora istupila iz SRJ mi smo bacili kamen i rekli kad se kamen vrati tada i oni da nam se vrate.Sada treba da pokrijemo njihove dugove i promašaje za ovih 20 godina,neka hvala ostajte tamo gde ste mi će mo sami da se patimo sa našom mukom.A Nato neka plati štetu i žrtve ,inače će tek videti kako gori Evropa.
Bane
pre 3 godine
Nato i ovako i onako, ali crna gora? Nikad više s tim šljamom!
Marcco
pre 3 godine
A zašto bi Srbija ušla u zajednicu sa Crnom Gorom? Da svakih četiri godina rotira vlast i da svakih četiri godina Crna Gora vlada Srbijom?
arsa
pre 3 godine
Све би ''дали'' само Косово никако.НЕ господо свама никако јер данас причате једно сутра друго.А ово само потврђује ко нам је одузео и Црну Гору и Косово и Метохију, сами признају.Народ Црне Горе ће се сам вратити својим коренима.Србији је то довољно.А кад је у питању Косово и Метохија, Србија ће га вратити под свој суверенитет онако како га је и делимично и изгубила, када се промене односи у свету и када се НАТО распадне.
Nena
pre 3 godine
Србија је где је српски народ и где су српски манастири ! А за НАТО не бринем - они се већ распадају.
mcurisaki
pre 3 godine
Samo srpski izlaz na more i podela kosova i bosne........minimum....i okej mi je da budemo zajedno sa saveznicima iz dva velika rata.Ipak smo mi okrenuti zapadu,samo nepravda koju su nam napravili,duboko boli.
NEBOJŠA
pre 3 godine
кад нам вратите оно што сте узели или одвојили (КиМ,РС,РСК)онда можемо да преговарамо.ОНИ НАС ЈЕДНОСТАВНО НЕ РАЗУМИЈУ.МИ БИ СА НЕПРИЈАЕЉИМА (НАТО И ЕУ) МОЖДА НЕКАКО И МОГЛИ,АЛИ СА ИЗДАЈИЦАМА (ЦРНА ГОРА)НИ У ЛУДИЛУ,НИКАД ВИШЕ ,ПО ЦЕНУ РАТА !!!