"Strašna raketa!": Ljudi, evo šta Srbija ima - Vučić u Batajnici pokazao moćno kinesko oružje (FOTO)
Predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću je danas na aerodromu u Batajnici prikazano moćno oružje kojim raspolaže Vojska Srbije, a među kojim je i strašna kineska raketa CM-400.
28.06.2026
10:58
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Jelena
pre 3 godine
Svaka čast na izgradnji prelepog objekta!
Gaga
pre 3 godine
Vucic i Mali imaju cime da se pohvale , imaju sta da pokazu Madjarskoj predsednici !
Gaga
pre 3 godine
Verujem da ce Novak poneti lepe uspomene iz Beograda !
Hana
pre 3 godine
Danas je Beograd na vodi najlrpši deo grada na koji možemo svi samo da budemo ponosni !
Ana
pre 3 godine
Kula Beorad postaje novi simbol Beograda. Fascinantna kula.
Ivan
pre 3 godine
Imamo cime da se ponosimo I to treba I da pokazemo. Svaka cast.
Ljiljana
pre 3 godine
Beograd na vodi sa Kulom je prelep, moderan deo koji je divno predstaviti svima.
Pavle
pre 3 godine
Ovo je projekat kojim se svi dive a i mnogi zavide sto nemaju nesto ovako u njihovoj zemlji.
as
pre 3 godine
Nas glavni grad postaje jedan od najlepsih metropola u Evropi
Vucko
pre 3 godine
Srbija ima cime da se pohvali.Kula Beograd je ponos glavnog grada
Stefan
pre 3 godine
Najbolje mesto koje moze pokazati koliko je Srbija napredovala.
Jana
pre 3 godine
Lep docek,jos lepsi prijem. Treba pokazati kako Srbija polako napreduje.
Anja
pre 3 godine
Predsednica Madjarske i delegacija su se upoznali sa prelepim, novim delom Beograda na vodi koji je već postao turistička atrakcija.
Marko
pre 3 godine
Kula Beograd je nas ponos.Verujemo da ce predsednica Madjarske biti odusevljena
Stefan
pre 3 godine
Ono sto je do pre par godina bio san, danas je stvarnost.
Stefan
pre 3 godine
Kula Beograd je simbol napretka i razvoja Srbije.
Olja
pre 3 godine
Beograd na vodi i njegova kula su sigurno ostavili lep utisak na predsednicu Madjarske.
Stefan
pre 3 godine
Novak moze danas da vidi najlepsu promenadu u ovom delu Evrope.
Stefan
pre 3 godine
Beograd danas ima sta da pokaze svima koji dodju da ga posete.
caca
pre 3 godine
Srbija se ponosi kakve objekte ima,a gosti nose izvanredne utiske iz naše prelepe zemlje!
Dragana
pre 3 godine
Predsednik Vučić i Siniša Mali su pokazali predsednici Mađarske svoj kapitalni objekat koji je sada glavna atrakcija i ponos glavnog grada Srbije.
as
pre 3 godine
Prelep pogled sa najvece i najlepse gradjevine u Evropi
as
pre 3 godine
Srbija moze biti ponosno onim sto je izgradjeno u posednjoj deceniji
Kosta
pre 3 godine
Predsednica Mađarske će sa sobom poneti lepe uspomene na srdačnan prijem u našem glavnom gradu.
as
pre 3 godine
U Srbiji se vredno radi gradi , svakodnevno nicu fabrike i nove zgrade
Veka
pre 3 godine
Predsednica Katalin Novak je pokazala ovom posetom da su donosi Srbije i Mađarske na visokom nivou.
Lorica
pre 3 godine
Zahvaljujući odličnoj saradnji predsednika Vučića i premijera Orbana, Srbija je preko Mađarske obezbedila dovoljne količine gasa za nastupajuću zimu.
Ilija
pre 3 godine
Predsednik Vučić je uspostavio dobre odnose sa svim susedima, a posebno sa Mađarskom koji su danas na istorijskom maksimumu.
Ana
pre 3 godine
Beograd na vodi je ponos svih građana ne samo tog grada nego cele Srbije. Prijatelji iz susednih država sigurno imaju samo reči hvale.
Aleksandra
pre 3 godine
Beograd na vodi je najlepši deo Beograda i svaki strani državnik želi da ga obidje i pogleda panoramu glavnog grada i okoline sa kule Beograd. Naravno i predsednica Madjarske se isto kao i mnogi drugi divila pogledu sa najveće gradjevine u centru našeg glavnog grada.
Vanja
pre 3 godine
Beograd na vodi je definitivno projekat kojim Beograd treba da se diči.
Urke
pre 3 godine
Baš me interesuje šta bi đilasovci pokazali predsednici, da su, ne daj bože, u prilici?! Vučić i njegovi saradnici grade Srbiju, na ponos svih nas!
Dejan
pre 3 godine
Nadam se da će presednica Mađarske Novak poneti lepe utiske i uspomene iz Beograda.
Neda
pre 3 godine
Beograd na vodi je svakako mesto koje svako ko dođe u Beograd treba da vidi i poseti, i turisti i evropski zvaničnici.
Ogi
pre 3 godine
Beograd na vodi zaista postaje simbol našeg glavnog grada, koji Vučić sa ponosom predstavlja stranim delegacijama!
Gaga
pre 3 godine
Prelep objekad, ima Beograd čime da se ponosi.
Dana
pre 3 godine
Kula Beograd, najlepši deo grada.
Fića
pre 3 godine
Nema sumnje da je predsednica Novak uživala u pogledu na Beograd! Beograd na vodi je, po mom skromnom mišljenju, nadmašio sva očekivanja!
Mimi
pre 3 godine
Lepo je videti zajedno predsednike dve zemlje koje se međusobno istinski uvažavaju.
Brankica
pre 3 godine
Prisećam se kako su se đilasovci podsmevali maketi Beograda na vodi, tvrdeći kako ova vlast od makete neće mrdnuti dalje... Danas se vidi ko je gde- ko je u mišjoj rupi, a ko posmatra sa ,,krova sveta"!
Anka
pre 3 godine
Jedni divno popodne u Beogradu za pamćenje predsednice Katalin.
Đina
pre 3 godine
Mega projekat ako je Katalin imala prike da vidi sava malu pre i Beograd na vodi sada sigurno je da svedoči novoj eri razvoja grada
Zlato
pre 3 godine
Na vrhu se uvek bolje vidi sve.
Aleksandra
pre 3 godine
Sudeći po osmehu, predsednica Mađarske je zadovoljna posetom i svideo joj se Beograd na vodi.
Nata
pre 3 godine
Beograd na vodi izgleda svetski! Vredelo je truda i novca.
Milica
pre 3 godine
Možemo biti ponosni kako Beograd izgleda sada.
Sandra
pre 3 godine
Verujem da je pogled na reku sa 41. sprata kule fantastičan! Gospođa Novak je sigurno prezadovoljna.
Jovana
pre 3 godine
Kula Beograd na vodi je simbol napredka Srbije!
Jovana
pre 3 godine
Srbija je veoma napredovala! Dokaz za to su gradjevine kao sto je Kula Beograd!
Jovana
pre 3 godine
Srbija se razvija i gradi,a sve to nam je omogucila odgovorna politika Aleksandra Vucica!
Jovana
pre 3 godine
Srbija je, od kad je Vucic na vlasti, iszradila mnogo objekata, puteva, bolnica... Kula Beograd je simbol napredka Srbije!
Jovana
pre 3 godine
Srbija je napravila remek delo, al u buducnosti ce biti jos izgradjenih objekata kojima cemo se ponositi jer nam to omogucuje nasa ekonomija!
sasa
pre 3 godine
Verujem da ce Katalin Novak poneti lepe uspomene iz Srbije
stevo
pre 3 godine
BG na vodi je projekat kojim se ponosimo
stefan
pre 3 godine
BG na vodi je projekat koji je dao novi izgled prestonici i izdigao je u sam vrh svetskih metropola
Patak
pre 3 godine
Ponece Novak lepe uspomene iz Beograda,to sigurno
Pavlovic
pre 3 godine
Slobodno mogu reci,iskreno prijateljstvo veze Srbiju i Madjarsku