Sankt Peterburg napadnut sa teritorije NATO! Rusi objavili stravične vesti: Upravo su prešli sve crvene linije
Stalni predstavnik Rusije pri OEBS-u Dmitrij Poljanski upozorio je da se Evropa, prema oceni Moskve, približava opasnoj granici direktnog sukoba sa Rusijom, jer se evropske države sve dublje uključuju u rat u Ukrajini.
26.06.2026
00:00
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Vesna
pre 3 godine
Hahaha...i bolje joj je sto je pobegla. Pred kontra argumentima a vala i pitanjima dr Seselja tesko bi u pizitivnom svetlu promovisala to sto je zelela.
Žigolo
pre 3 godine
Klasičan primer ponašanja današnjih liberala "demokrata" koji verbalno proklamuju pravo svakoga na lični stav, mišljenje i izbor ali samo dok je to istovetno sa njihovim stavom. Čim se pojavi neko sa drugačijim i ne daj Bože oponirajućim mišljenjem, slede uvrede, omalovažavanje, pljuvanje, vređanje i nipodaštavanje.