NAVIJAČI BESNI, NE ŽELE ALBANSKOG PROVOKATORA! Plaćen 11 miliona pa dobio brutalnu poruku
106. 08. 2026. u 18:42 >> 18:43
206. 08. 2026. u 18:42 >> 18:43
SNS
Vesti
- Znate, to je stara uvežbana matra kojoj su ga naučili njegovi saradnici iz inostranstva, isti oni koji su ga naučili da od Srbije pravi zemlju gde se kombinacijama dolazi do zarade, a ne znanjem, gde se nezaposlenost meri vrednostima preko 30%, gde se svetskoj krizi smeju u lice i preko pola miliona građana ostvaljaju na ulicu, dok preprodaju sekunde na RTS, uvode Velikog brata i dodeljuju poslove bratskim firmama preko kojih zgrću milione i prave svoje poslovne imperije! Posle sami za sebe kažu da su uspešni menadžeri i to sve preko fotelje, leđa i džepova građana Srbije! Zaboravio je tajkun Đilas da u svom saoptšenju napomene da Srbiju koju opisuje je Srbija koju je on sa svojim žutim klanom ostavio da bankrotira! Zaboravio je da su oni uvek radili za tuđe ineterese, da su im građani Srbije bili poslednja rupa na svirali i da su u njihovo vreme plate i penzije bile duplo manje nego danas.
Zaboravio je tajkun Đilas da spomene da su se u njihovo vreme zaduživali da bi isplatili ljudima penzije i plate, da su investitore odbijali od Srbije, da koridor 10 nisu umeli da završe, a koridor 11 nisu ni ašov u zemlju poboli, već je izbio sudski proces, koji su opet građani Srbije platili. Govori tajkun o korupciji i kriminalu, koji je u njihovo vreme cvetao, pa se tako Srbija pored po odlivu mozgova kotirala visoko i po korupciji. Kaže da se zalaže za borbu protiv korupcije, pa zašto onda uradiše onu sramnu reformu sudstva 2009. godine kad su išli u privatizaciju sudstva, grane vlasti koja treba da bude nezavisna, ostaviše stranački nepodobne sudije i tužioce na ulici bez posla? Kaže da se bori za demokratiju i slobodu govora, a na ulici zabranjivali građanima da šetaju, mirnim protestima koje su uredno prijavili da iskažu nezadovoljstvo i još su policiju slali nja njih pa je i krv padala!
Govori da se zalaže za put Srbije u EU, a u njihovo vreme nisu ni jedno poglavlje otvorili, razmetali se sa datumima ulaska u uniju kao da je njihova volja kad će ući, radili sve da nas od unije udalje. Nisu uspeli ni dostojanstveno da se bore za očuvanje suvereniteta i teritorijalnog integriteta Srbije, već to radili bežeći u Rumuniju saopštenjima, proterujući abasadore Makedonije i Crne Gore kao najveće krivce za sve, a one koji su to de fakato bili molili su i kumili da odlože priznanje lažne države da bi dobili izbore! Takvi dvolični lešinari, tajkuni, mangupi su narodu Srbije dozlogrdili i 2012. su im rekli ZBOGOM na izborima. Raskrstili su sa neodlučnima i onima kojima je lični džep preči od državnih i nacionalnih interesa.
Danas podržavaju Vučića koji je obezbedio rast plata i penzija, da Srbija bude šampion u privlačenju DSI, državu koja ravnopravno gleda domaće i strane investitore, koja se bori za bolji život i standard njenih građana. Narod podržava one koji se ne stide da kažu da je bombardovanje 1999. godine bila AGRESIJA, a ne intervencija, koji stvari nazivaju pravim imenom, a ne da od ambasadora do ambasadora prodaju drugačiju priču. Danas Srbija ima lidera koji se ne prodaje za čašu viskija i tompus zarad svoje lične karijere, već čovek koji se bori za građane Srbije na najbolji način na koji ume. Ima lidera koji nije čovek ni istoka ni zapada, već čovek SRBIJE, koji zna šta su prioriteti i koji je doveo do toga da Srbija u međunarodnim krugovima bude poštovana i cenjena, a ne da se svakome saginje, izvinjava i čeka milostinju.
Zato mogu da poručim tajkunu Đilasu i svim domaćim i stranim dušebrižnicima da za Srbiju ne moraju da brinu, jer dok je Vučića Srbija će se boriti za sebe i svoje građane, imaće svoje dostvojanstvo i neće se nikome saginjati niti moliti za milostinju. Neka se ne brine tajkun, jer građani Srbije nemaju kratko pamćenje kao on, pamte odlično šta su on i njegova pocepana bratija radili Srbiji i to neće više nikad dozvoliti da se ponovi! Srbija je zemlja građana Srbije koji odlučuju o njenoj sudbini na izborima, a ne kako neki ambasadori ili sekretarice istih nalože da se radi!
106. 08. 2026. u 18:42 >> 18:43
206. 08. 2026. u 18:42 >> 18:43
106. 08. 2026. u 17:42
206. 08. 2026. u 17:42
Kolumbijka koja već četiri godine živi u Srbiji ocenila je svoja omiljena domaća jela, ali je mnoge šokirala odlukom da paprikaš, gibanicu ali i vanilice smesti gotovo na samo dno liste.
07.08.2026
12:30
Ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je danas nakon sednice Štaba za vanredne situacije da je situacija vodostaja Dunava danas bolja nego prethodnih dana i da su svi požari koji su zahvatili teritoriju Srbije pod kontrolom.
07.08.2026
11:50
Petočlani tim OTIS-a i dr Dunja Halilović na prvoj su liniji odbrane u Ušću. Lekar pruža medicinsku i logističku pomoć vatrogascima na požarištu.
07.08.2026
13:21
Dok traje pozar u okolini Kraljeva, u selu Seoce vatrena stihija je progutala sve osim drvenog krsta na mestu gde mestani obelezavaju Beli Cetvrtak.
07.08.2026
13:00
Posle više od devet meseci provedenih u zatočeništvu, orao krstaš Feliks je konačno na slobodi.
07.08.2026
12:34
Više javno tužilaštvo u Beogradu pokrenulo je istragu protiv trojice osumnjičenih zbog postojanja osnova sumnje da su 5. avgusta 2026. godine na teritoriji GO Surčin radi prodaje držali ukupno oko 85 kilograma različitih vrsta narkotika.
07.08.2026
13:22
Pripadnici Uprave kriminalističke policije (UKP) otkrili su i rano jutros zatvorili ilegalnu laboratoriju za uzgoj i preradu opojnih droga na teritoriji Smedereva.
07.08.2026
12:26
Teroru takozvanog "otimača zlatnih lančića" u Novom Sadu, prema navodima objavljenim na društvenim mrežama, došao je kraj nakon akcije policije u kojoj je osumnjičeni uhapšen.
07.08.2026
08:47
Danas, u toku jutra, došlo je do saobraćajne nezgode kada je vozilo izgubilo kontrolu i uletelo u jezero Međuvršje.
07.08.2026
10:56
Na meti prevaranata u Vranju, našla se jedna žena kojoj je u četvrtak telefonom saopšteno da joj je ćerka navodno teško povređena i da je hitno potrebna operacija.
07.08.2026
10:13
Opasni virus se vratio u Evropu i stopa smrtnosti izrazito velika, do je zaražena osoba hitno izolovana
07.08.2026
12:42
Četvrta barža, koju vlasti u Rumuniji nameravaju da potope kako bi se tok Dunava preusmerio ka nuklearnoj elektrani Černavoda, utovarena je danas i ona bi zajedno sa preostale tri trebalo da bude potopljena u narednim satima.
07.08.2026
12:18
Visoka predstavnica Evropske unije za spoljnu politiku i bezbednost Kaja Kalas poručila je danas da je svaki novi ruski napad na Ukrajinu dodatni razlog da Evropa pojača pritisak na Moskvu.
07.08.2026
11:50
Španski premijer Pedro Sančez predsedavaće danas vanrednim koordinacionim sastankom sa nekoliko ministara kako bi se razmotrila situacija u Seuti, nakon masovnog priliva migranata iz Maroka prošle nedelje.
07.08.2026
11:20
Pevačica Arijana Grande objavila je novi album "Petal", a kontroverze oko nje već su počele da uzburkavaju svetsku javnost.
06.08.2026
13:59
Nakon skandala sa zastavom takozvane države Kosovo, pevačica Kejti Peri se uputila u Crnu Goru, tačnije Kotor.
04.08.2026
22:19
Supruga čuvenog srpskog pisca Borislava Pekića, Ljiljana Pekić preminula je danas u 94. godini.
04.08.2026
14:14
Pop zvezda Kejti Peri tokom nastupa na festivalu u Prištini razvila je zastavu lažne države Kosovo i izazvala burne reakcije.
04.08.2026
12:38
Istaknuti srpski glumac Jovo Maksić je proteran sa ognjišta tokom operacije "Oluja" kojom je izvršeno etničko čišćenje Srba sa prostora Krajine, te je sad progovorio o najtežem periodu u životu.
03.08.2026
17:14
Cvetni aranžmani sa venčanja Alise Amoroso postali su viralni zbog veoma neobičnog detalja. Kako bi smanjila troškove, pridtala je na kreativno rešenje svoje organizatorke venčanja koje je uključivalo karfiol i kupus.
07.08.2026
14:10
Kupovne kore za pitu mogu postati jednako ukusne kao domaće uz samo jedan jednostavan trik. Saznajte kako da napravite sočnu, mekanu i savršeno ukusnu pitu, bez suvih kora i razočaranja.
07.08.2026
11:32
Kaomi Dženigs (28) iz Irske bila je na putovanju iz snova sa svojim suprugom Oliejem na Tajlandu, gde su slavili njegov 30. rođendan. Međutim, idiličan odmor pretvorio se u noćnu moru kada su počeli da se javljaju neobični simptomi, za koje se ispostavilo da su znak terminalnog tumora na mozgu.
07.08.2026
12:03
Postoji jednostavan trik koji mesari često koriste, a za koji vam je potrebno svega nekoliko sekundi. Pomoću njega možete lako proveriti da li je piletina koju kupujete sveža i biti sigurni u svoj izbor.
07.08.2026
13:05
Dok mnogi veruju da će samo đubrivo revitalizovati travnjak, dodavanje novog semena zapravo obnavlja njegovu gustinu.
07.08.2026
10:00
Voditeljka "Pink" televizije Ana Radulović gostujući u emisiji "Demanti" priznala je da su njeni učestali izlasci smetali njenom bivšem mužu Mirčetu.
07.08.2026
08:15
TV lice Ana Radulović u emisiji "Demanti" nije zaobilazila nijednu temu, te nam je oktirla kome je prvo rekla da se razvodi, kao i kakva je reakcija njenih roditelja bila.
07.08.2026
09:46
Pevačica Tea Bilanović otkrila je kako je izgledao njen susret sa Milanom Stankovićem i kako se popularni pevač ponašao prema njoj tokom saradnje.
07.08.2026
13:52
Bivši rijaliti učesnici Anđela Đuričić i Nenad Marinković Gastoz otputovali su na Maldive, odakle su podelii nestvarne snimke na kojima su okruženi ajkulama dok plutaju na dušeku.
07.08.2026
13:36
Broj telefona bivšeg rijaliti učenika Uroša Stanića, ali i njegova fotografija osvanuo je u jednom oglasu za poslovnu pratnju, nakon čega se on hitno oglasio.
07.08.2026
13:21
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.