"Teodora, možete li vi to?": Vučić zastao kada je video ko upravlja moćnim raketnim sistemom - Ovo ga je oduševilo (VIDEO)
Predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću danas je na vojnom aerodromu u Batajnici prikazano moćno oružje kojim raspolaže Vojska Srbije, a posebnu pažnju mu je u jednom trenutku privuklo to što moćnim raketnim sistemom kratkog dometa "Mistral" upravlja jedna devojka.
28.06.2026
15:30
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Petar
pre 3 godine
Izjava poslanice Parlić je za svaku osudu i mora da snosi posledice jer je monstruozna. Poređenje sa nacistima? Ne znam o čemu ona priča, sramota!
derad
pre 3 godine
Vučići su mnogo stradali i trebali bi da Hrvati barem prestanu da provociraju jer Srbi nikada neće zaboraviti zločine koji su im učinjeni
Maja
pre 3 godine
Parliceva ne zna kako da dodje do izrazaja pa na najgori nacin to pokusava preko Vucica. Sramota.
Jelena
pre 3 godine
Izjava je sramotna, živimo u 21.veku, kakvo poređenje sa nacistima, nije mi jasna kako može tako nešto da kaže!
tomicgm
pre 3 godine
Porodica Vučić je stradala u ratu od nacista i svako poređenje vodi u besmisao, čak i sramotu. Za svaku osudu.
Radmila
pre 3 godine
Porediti Aleksandra Vučića sa nacistima je sramno i za svaku osudu.
Nina
pre 3 godine
Kako je nije sramota!? Ona da upoređuje sa nacistima, sramotno! Živimo u modernoj državi, imamo najbolji standard a ona kao nešto zna, svi oni su nekakvi eksperti a ne znaju ništa da rade.
Patak
pre 3 godine
Parlic je dotakla dno sa ovakvim ponasanjem
Jana
pre 3 godine
Poslanica Parlić kao da ponavlja mantru koja nema veze sa bilo čim. Ovo je velika sramota kako se ophode prema Vučiću.
Toma
pre 3 godine
Samo osoba bez grama mozga može uporediti Aleksandra Vučića sa nacistima. Doduše od Ćutinih ništa bolje se ne može ni očekivati ..
Daca
pre 3 godine
Oni nemaju ni trunke srama!
Pavlovic
pre 3 godine
Koliki neko mora biti licemer da ovako nesto izjavi.Parlic je pokazala svoje pravo lice
ntomic
pre 3 godine
Jako sramno i ružnio je pominjati bilo koga i dovoditi u vezu sa nacistima, posebno one čije su porodice stradale od ruke tih istih nacista. Bruka i sramota.
Teodora
pre 3 godine
Ipak je dotična koja je izjavila tako nešto skandalozno iz tabora Ćute ..
Una
pre 3 godine
Poslanica Parlic treba da se brine o gradjanima a ne da vredja.
Saki
pre 3 godine
Glupo poređenje, da nema dalje.
cacolima
pre 3 godine
Dokle sve može ići bezumlje Narodne stranke, pa ovo je strašno. Podrška za porodicu Vučić.
Dejana
pre 3 godine
Strasno je kako pojedinci poput ove poslanice Parlic nemaju ni stida ni srama
Helena
pre 3 godine
Sramna izjava Ćutine jaranice.. tako nešto reći za predsednika Vučića je sramno.
sasa
pre 3 godine
U nameri da ponizi vlast,Parlic je ovakvim ponasanjem ponizila samu sebe
Slavica
pre 3 godine
Parliceva je njenom izjavom uvredila sve gradjane Srbije.
Draga
pre 3 godine
Totalno neprimeren, šta reći.
stevo
pre 3 godine
Bestidno i sramotno ponasanje poslanice Narodne stranke
Jana
pre 3 godine
Totalno je neukusno dovoditi porodicu Vučić u kontekst sa nacistima, po mnogo osnova. Treba da je Narodnu stranku sramota.
Rada
pre 3 godine
Izjava Ćutine gospođe je i više nego monstruozna ...
Mićko
pre 3 godine
Svaka čast Sandri kako im je odbrusila!
stefan
pre 3 godine
Ne postoji opravdanje za ovo sto je izjavila Parlic.Sramota
Zlata
pre 3 godine
Bravo Sandra, lepo si im rekla!
Dana
pre 3 godine
Nije normalno njihovo ponašanje!
Bore
pre 3 godine
Neka kaže bilo ko kome je to Vučić nešto loše uradio a opet neka kaže kome je sve pomagao kada je bilo krizno u bilo kojoj zemlji u regionu.Da je više Vučića rata i kriza ne bi ni bilo.
Nataša
pre 3 godine
Sandra je pogodila pravo u metu!
Marija
pre 3 godine
Naravno osudjujemo izjavu poslanice Narodne stranke Ivane Parlić
Ana
pre 3 godine
Treba najoštrije osuditi izjavu poslanice Narodne stranke, kao što je to učinila Sandra Božić.
Marija
pre 3 godine
Vucic je neko ko se vodi interesima nase drzave i dalje jaca Srbiju
Marija
pre 3 godine
Srbija na celu sa Vucicem je pristojna i moderna
Ana
pre 3 godine
Porodica Vučić svakodnevno prolazi golgotu i ugrožena je u svakom trenutku tako da su ovakve izjave krajnje neprimerene.
Bilja
pre 3 godine
Strasno je kako pojedinci pljuju po sopstvenoj drzavi
Kata
pre 3 godine
Parliceva ima pomucenje svesti kada lupeta gluposti o Vucicu,posebno, jer tu nema ni i od istine.
Ana
pre 3 godine
Ćuta je sve, samo ne sinonim za zaštitu životne sredine. Pod okriljem zaštite životne sredine on sprovodi lične interese.
Ana
pre 3 godine
Za ovakve reči nema opravdanja, poslanici Narodne stranke nemaju ni stida ni srama. Njihove izjave su ne odmerene i uvredljive.
Pera
pre 3 godine
Poredjenje sa nacistima jpredsednika Vucica e nedopustivo za Parlicku.
Nesa
pre 3 godine
Izjava poslanice Parlic je za svaku osudu
Nenad
pre 3 godine
Vredjanja od strane poslanika opozicije treba odmah osuditi ,jer svi znamo sta su nacisti radili ,a vreme 2.svetskog rata na ovim prostorima.
Nisa
pre 3 godine
Kako ih nije sramota.Uporedjuju Vucica sa nacistima ,a oni se tako ponasaju.
Posa
pre 3 godine
Nedopustivo vredjanje id strane naredne poslanice. Hitno osuditi.
Sonja
pre 3 godine
Uzasno je porediti sa nacistima nekog cija je porodica upravo od nacista stradala.
IVANA
pre 3 godine
Predsednik Vucic ne treba da se obazire na lupetanje Hrvatskih poslanika.
Mane
pre 3 godine
Ovo je strasno sta sve ljudi mogu izmisliti! Kako ih nije sramota..
Loptica
pre 3 godine
Ljudi su zlo! Na sta su sve spali.. strasno!
Koviljka
pre 3 godine
Hrvati gledaju da na sve nacine isprovociraju Vucica i ne smeta im da se u tom cilju sluze lazima.
Sandra
pre 3 godine
Ne daju Vucicu da obidje pretke stradale id nacista,a ovamo njega proglasavaju nacistom.Kakvi klovnovi.
Jovana
pre 3 godine
Monstruozna izjava poslanice Parlić i upoređivanje sa nacistima je za svaku osudu
Neda
pre 3 godine
Parlićevoj ništa nije sveto. Gazi i vredja najmonstruoznije.
Mena
pre 3 godine
Jedna ovakva izjava govori o neobrazovanju jedne osobe, prostoti, nepoštovanju ljudi pre svega, a da ne pričamo da se ovde na meti našao predsednik države. Sramno i za svaku osudu.
Marko
pre 3 godine
Nečuveno, da se neko bavi nacizmom u Srbiji i da vređa na tom osnovu
Mirko
pre 3 godine
Ako hoće jeftine političke poene da skupljaju preko nacizma sve je rečeno,to je sramotno
Mirko
pre 3 godine
Katastrofalno je to da se neko bavi nacizmom i da nekoga optužuje za to
Mitra
pre 3 godine
Pa šta će jadna. Nepismena kao i većina koja čini opoziciju. Ne zna šta koji termin predstavlja ali bitno je da je naučila da udara nisko i da vredja.
Marija
pre 3 godine
Treba da bude bruka i sramota narodne poslanice Parlic, zbog takve izjave.
Zorica
pre 3 godine
Ovakva vrsta poredjenja je za svaku osudu. Podrska predsedniku i njegovoj porodici.
Vanja
pre 3 godine
Opozicija samo to i moze, da daje sramne izjave na racun predsednika. Na recima su jaki ali ne i na delima kada treba da se uradi nesto dobro za Srbiju.
Kaja
pre 3 godine
Poređenje je totalno neosnovano i veoma ružno.
Marija
pre 3 godine
Veoma je ružno i sramotno ovakvo poređenje
Jana
pre 3 godine
Jako degutantno i sramotno poređenje.
Miša
pre 3 godine
Poređenje je totalno neosnovano i degutantno
Mara
pre 3 godine
Užas i sramota šta opozicija priča.
Jovana
pre 3 godine
Izjavu poslanice Narodne stranke Ivane Parlić i njeno poređenje predsednika Srbije Aleksandra Vučića sa nacistima je zaista sramna
Juki
pre 3 godine
Ovako se ne razgovaraju ozbiljni i normalni ljudi. Vucic je imao tragediju kao i mnoge srpske porodice koje su Ustase desetkovale tako da ovo povredjuje i njih
Predrag
pre 3 godine
Uporedjivanje predsednika sa nacistima je sramno .
nedamada
pre 3 godine
Sasvim je jasno је da narodna poslanica Parlić nema ni ideju šta predstavlja reč nacista.
Anja
pre 3 godine
Sramotne izjave opozicione poslanice su za svaku osudu.
Vladana
pre 3 godine
Parlićevoj će se ta nepromišljena izjava obiti o glavu
Vladana
pre 3 godine
Sandra Božić je u pravu.Velika sramota za Perlicevu
Ana
pre 3 godine
Bravo za Sandru Božić koja je osudila izjavu poslanice Parlić, ali osuda stiže i od gradjana Srbije za ovako sramotne izjave.
Vladana
pre 3 godine
Ova izjava je sramota i za svaku osudu.Pričanje i poređenje sa nacistima je sramota
Vladana
pre 3 godine
Parliceva se obrukala.Cemu takve jadne izjave?
Vladana
pre 3 godine
Poštujem osude Sandre Božić jer je poređenje takve vrste zaista sramotno i nedopustivo
Verica
pre 3 godine
Ivana Parlic usla je sa ulice u republicki parlament Srbije kao i njen predsednik Vuk Jeremic
Mirko
pre 3 godine
Za svaku osudu je ponašanje narodne poslanice Narodne stranke, poređenje sa nacistima je nedopustivo
Marijana
pre 3 godine
Sramna izjava poslanice Narodne stranke Ivane Parlić i upoređivanje sa nacistima je monstruozna i za svaku osudu, posebno imajući u vidu stradanje koje je porodica predsednika Aleksandra Vučić preživela.
Predrag
pre 3 godine
Parlićeva očigledno ima neku dijagnozu čim ovako nešto izjavljuje