Narod na nogama u Oplanićima! Vučić dočekan ovacijama, orilo se "Aco, Srbine" - Vučićević: Blokaderi ovo nikada neće pobediti!
Selo Oplanići, u okolini Kraljeva, danas je centar najjače podrške politici Srpske napredne stranke, narodske volje i borbe za državu Srbiju.
26.06.2026
17:56 >> 21:14
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
hvala bogu
pre 3 godine
nema stefanovica i mihajlovicke
Vejo
pre 3 godine
Pogotovo će da nas spasi ovaj Hrvat.Oni lome ćirilične table a mi njega za ministra.Ništa nismo naučili iz istorije.Zato stalno gubimo i nastaviće se tako.
Dragan Kovač
pre 3 godine
Ništa to nisu teška vremena nego ljudi su stoka čast velika izuzecima
Nena
pre 3 godine
Hvala dragom Bogu nema Stefanovića i Mihailovićke.... Daleko im lepa kuća a i ovaj Gašić je višak....
ljubica
pre 3 godine
Osilio nam se Vučko. Za sad izbacio Zorau Mihajlović. Videćemo šta će biti do kraja.
Penzionerj
pre 3 godine
Po mom nestručno mišljenju, dobri kandidati jedino Ružić nije za ministra i zašto on mora biti ministar? Baš veliko pitanje. Mislim da je najveća greška što Vulin nije ministar policije i nije realno. Ne znamo gde će on biti. Neka im je sa srećom i neka im je Bog u pomoći. Sve najbolje vam želim kao i rad dvadesetočasovni x7.
Brane
pre 3 godine
Jak tim od koga očekujemo danonoćnu borbu za našu Srbiju.
Nesa
pre 3 godine
Ministre u vladi ceka mukotrpan posao,jer situacija nije bas najbolna za nas,ali na muci se poznavaju junaci.
Pera
pre 3 godine
Svako u svom resoru neka da 100% sebe i Srbija nema problem
Mile
pre 3 godine
U nezgodno vreme se formira vlada,koja ce od prvog dana biti pod pritiskom Zapada.Ali uz vladu i ministre stoji narod kao podrska.
Mile
pre 3 godine
Niko nesumnja u ministre koji su izabrani,i u ovim teskim vremenima imace podrsku iz naroda
Ivan
pre 3 godine
Odličan tim iskusnih, dokazanih i pre svega ljudi posvećenih Srbiji i politici napretka i mira, oslikanu likom i delom Aleksandra Vučića.
Oto
pre 3 godine
Dobra će biti ovo vlada Srbije
kole
pre 3 godine
Bitno je da su svi udruženi oko istog cilja, a to je Srbija, kao takvi će lakše izaći na kraj sa svakim izazovom.
PeterM
pre 3 godine
Novi ministri su ljudi od kredibiliteta , a posebno mi je drago zbog dr Grujićić Danice , želim im da budu uspešni i da donesu našoj Srbiji puno dobrog
Stole
pre 3 godine
Ozbiljni i ljudi od poverenja i struke su novi ministri
Stipan
pre 3 godine
Podrška za novu vladu Srbije , nadam se da će biti uspešni
Milovan
pre 3 godine
Prvo i osnovno je da su ljudi koji su postavljeni za ministre patriote i lojalni državi Srbiji ker stručnjaci jesu po karkteristikama
sasa
pre 3 godine
Dobar izbor,sve pravi i dokazani strucnjaci u novoj Vladi
stevo
pre 3 godine
Realno gledajuci,svaki ministar ponaosob je profesionalac u svom poslu, a svi oni zajedno mogu da ostvare odlične rezultate.
stefan
pre 3 godine
Novu Vladu ocekuje puno izazova imajuci u vidu situaciju i desavanja u svetu
Patak
pre 3 godine
Ocekujemo profesionalnost i strucnost nove Vlade.Puna podrska
Pavlovic
pre 3 godine
Ubedjen sam da će ministri opravdati poverenje koje im je povereno.
Arkadije
pre 3 godine
Odlično. Samo da rade kako treba i koliko treba biće nam super.
lana
pre 3 godine
Nadam se dobrom izboru ljudi koji ce voditi drzavu Srbiju naredne 4 godine.Verujem u uspešnost budućih ministara
mirjana
pre 3 godine
Ne sumnjam u kvalitet novog sastava.Sigurno ce biti uspesni novi ministri u svome radu
mirjana
pre 3 godine
Srbija bira ministre u buducoj vladi.Pravi ljudi na pravom mestu.Nova vlada treba da bude fokusirana na ocuvanju mira i stabilnosti,jer je to najbitnije za napredak.
mirjana
pre 3 godine
Ministri u vladi treba da rade na zastiti nacionalnih interesa gradjana Srbije.Nema sumnje da će odabir novih ministara biti na zadovoljavajućem nivou, SNS u svojim redovima ima kvalitetan kadar.
mirko
pre 3 godine
Svu srecu u buducem radu ministara zelim,i da rade u interesu naroda.Novi ministri ce imati glavni zadatak a to je nastavak dosadasnje politike SNSa.
Mila
pre 3 godine
Verujem da će nova Vlada biti još uspešnija.
Mila
pre 3 godine
Znamo da će ministrima i predsednici Vlada Ani Brnabić zajedno sa Vučićem biti teško u ova teška vremena,ali oni su dokazali da mogu se suoče sa problemima koje uspešno mogu da reše,velika podrška za SNS.
Radmila
pre 3 godine
Odličan izbor, puno uspeha u daljem radu!
Analjim
pre 3 godine
Birao je najbolji tim oko sebe.
Zika
pre 3 godine
Mislim da je ovaj sastav najbolji koji trenutno imamo, da su to ljudi koji imaju energiju i snagu da se izbore sa svim nadolazećim problema. Od mene puna podrška ?