• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Republika.rs

02.11.2022

21:54

PONOŠ POZIVA NA DRŽAVNI UDAR! Biljana Srbljanović pokazala sve licemerje penzionisanog generala

Vesti

PONOŠ POZIVA NA DRŽAVNI UDAR! Biljana Srbljanović pokazala sve licemerje penzionisanog generala

Pročitaj celu vest

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Pročitaj celu vest
komentari
Al3k5andar

pre 3 godine

Ti si gospodje JEBENO RETARDIRANA! Skidaj se sa tog "belog" sranja!

Dimitrije

pre 3 godine

Luda baba komentariše ludog dedu! Da nije bilo rodbinskih veza i poltronstva ne bi imala šta i koga da komenatriše. A i njeni stavovoi su za debelo posmatranje od strane stručnih lica za psihopatologiju. Tako da mogu zajedno da se skinu svima nama sa grbače i pretsnu da zagađuju prostor svopjim budalaštinama

Voja

pre 3 godine

Uhapsiti bez razmisljanja domaci izdajnik inpetokolonas gde su sada Krajisnici zar da vas opet izda i proda.

Fikus

pre 3 godine

A šta drugo može da se očekuje od MI6 / NATO plaćenika koji je sve učinio da uništi vojsku Srbije?

Pročitaj celu vest

Društvo

Hronika