Narod na nogama u Oplanićima! Vučić dočekan ovacijama, orilo se "Aco, Srbine" - Vučićević: Blokaderi ovo nikada neće pobediti!
Selo Oplanići, u okolini Kraljeva, danas je centar najjače podrške politici Srpske napredne stranke, narodske volje i borbe za državu Srbiju.
26.06.2026
17:56 >> 21:14
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Bilja
pre 3 godine
Cin dostojan odlikovanja. Bravo za sve one koji se danas bore za ognjista naseg srpskog naroda.
Marijana
pre 3 godine
Djuric i Filipovic su radom,trudom i borbenoscu zasluzili odlikovanje
Bilja
pre 3 godine
E, to su heroji. Na delu, ne samo na recima. Podrska nasim hrabrim ljudima.
Sanja
pre 3 godine
Časno i pošteno su postupili naši pripadnici Policije i svih drugih organa na KiM. Zasluženo će danas dobiti odlikovanja oni koji su odbili da sprovode Prištinsko jednoumlje.
Ilija
pre 3 godine
Odlican potez drzave .To je dokaz da drzava nikad nece ostaviti na cedilu Srbe sa KiM.
Marko
pre 3 godine
Ovi hrabri ljudi su zasluzili ovako znacajna odlikovanja
Ivana
pre 3 godine
Srpski policajci sa KiM zasluzuju sve benefite i zasluzuju da budu nagradjeni od strane svoje drzave.
Nikola
pre 3 godine
Srbija nikada nece napustiti svoj narod na KiM
Pera
pre 3 godine
Sve pohvale za nase policajce koji cuvaju nas narod na KiM.
Jovana
pre 3 godine
Bravo za one koji znaju da cene rad.
Petra
pre 3 godine
Čestitke!U prave ruke idu odlikovanja,ovi hrabri ljudi su to i zasluzili.
Petar
pre 3 godine
Mnogo je srpskih junaka koji se pokazu u najtezim zivotnim iskusenjima i momentima
Masa
pre 3 godine
Orden casti od strane predsednika su zasluzili za hrabrost i dostojanstvo.
Irena
pre 3 godine
Za svaku pohvalu jer su to nasi heroji koji su stali uz svoj narod.
Maja
pre 3 godine
Danas je cela Srbija ponosna.
Boba
pre 3 godine
Srpski policajci sa KIM zaslužuju sve benefite i zaslužuju da budu nagrađeni od strane države Srbije
Dane
pre 3 godine
Policajci Đurić i Filipović su velikani srpstva i srpskog roda na Kosovi i Metohiji i danas zasluženo dobijaju odlikovanje od strane predsednika Vučića.
Una
pre 3 godine
Srpsku cast i dostojanstvo treba nagraditi i odlikovati. Vucicu svaka cast.
Bore
pre 3 godine
Kapa dole Srbima na KiM i posebno hvala ljudima koji donose velike odluke u ime svoga naroda.
Slavica
pre 3 godine
Uz ovako casne ljude i naseg predsednika zivece nas narod. Zivela Srbija!
Ana
pre 3 godine
Policajci Đuric i Filipović su zaslužili odlikovanje i dubok naklon cele Srbije! Zaista su učinili vrlo principijalan i patriotski čin.
Olja
pre 3 godine
Oni su zaslužili odlikovanje ,ne samo zbog ono što se desilo u skorije vreme nego za sve godine rada i borbe
Ceca
pre 3 godine
Država ne zaboravlja svoje heroje, želi da im se bar na neki način oduži za njihov rad
Jovana
pre 3 godine
Naši policajci su pokazali da nisu na prodaju i da su uz naš narod!
Zoki
pre 3 godine
Svaka njima čast, nisu poklekli i prodali se za šaku prljavih albanskih para.
Zeljko
pre 3 godine
Odlikovanja odlaze u prave ruke, ljudima koji su osvedoceni borci za srpske nacionalne i državne interese.
Miloš
pre 3 godine
Bravo za predsednika, lep gest. A momcima svaka čast.
Filip
pre 3 godine
Đurić i Filipović su pokazali kako se bori za srpske nacionalne i državne interese. Svaka im čast.
Janko
pre 3 godine
Vučić je odlično odreagovao i podržao naše policajce u ovom teškom periodu za sve nas.
ivana
pre 3 godine
То су наши полицајци , пример достојанства и лојалности својој земљи
Jelena
pre 3 godine
Policajci su hrabro stali u odbranu svog naroda i daljeg nastavka života na KiM. Predsednik Vučić ovim odlikovanjem poručuje da je uz njih i uz svoj narod.
Peđa
pre 3 godine
I Đurić i Filipović su zaslužili svo dobro ovoga sveta! Svaka im čast!
Lenka
pre 3 godine
Predsednik Vučić ovim činom iskazuje veliko poštovanje prema svima koji su stali u odbranu naroda na KiM i države Srbije.
Ana
pre 3 godine
Zasluzeno priznanje za odgovoran rad. Cestitke!
gagi
pre 3 godine
OVI MOMCI SU ZAISTA ZASLUŽILI ODLIKOVANJA SVOJIM STAVOM I PONAŠANJEM ,ISKRENE ČESTITKE OBOJICI !!!
Dejana
pre 3 godine
Srpski policajci sa KiM su pokazali hrabrost i odvaznost
Marija
pre 3 godine
Ovim odlikovanjem Srbija pokazuje da je i uz Djurica i uz Filipovica kao i srpski narod na KiM
caca
pre 3 godine
Kao i uvek,plemenit gest predsednika Vučića!
Marija
pre 3 godine
Tim, na celu sa predsednikom Vucicem u prethodnim godinama podigao je ugled i kredibilitet Srbije
Ana
pre 3 godine
Podrska nasim ljudima koji se trude da zastite svoj narod.Svaka cast na zalaganju.
Marija
pre 3 godine
Vucic ce sigurno nacin da iz teske situacije na KiM izadjemo cuvajuci mir i stabilnost
Marija
pre 3 godine
Povratak u institucije moze ali uz postovanje Briselskog sporazuma od strane Pristine
Milenka
pre 3 godine
Jasno je da Pristina ne postuje medjunarodno pravo i Briselski sporazum dok medjunarodna zajednica na sve to cuti.
Pavlovic
pre 3 godine
Njihov čin ne sme biti zaboravljen. Oni su naši heroji.Podrska
Jovanka
pre 3 godine
Sve čestitke nasim policajcima sa KiM, orden je zasluzen!
Patak
pre 3 godine
Oni su žrtvovali svoje položaje zarad svog naroda i svaka im cast na tome
Sandra
pre 3 godine
Djurić i Filipović su svojim ponašanjem osvetlali obraz srpskog naroda na KiM i pokazali da su čast i poštenje dve najbitnije odlike svih Srba koji više ne žele da trpe iživljavanje Kurtija i vlasti u Prištini.
stefan
pre 3 godine
Važnija im je pravda od bilo kakvog posla i privilegija ,ovo su ljudi koji nisu prodali sebe ,sačuvali su čast i poštenje
Jovana
pre 3 godine
Predstavnici policije zasluzuju pohvale i odlikovanja jer su u teskim trenucima stali uz svoj narod.
sasa
pre 3 godine
Srbija i njeni gradjani ce uvek ceniti principijelan i junacki gest Djurica i Filipovica
stevo
pre 3 godine
Srbija ce uvek biti uz svoj hrabri narod na KiM,to sigurno
Zoran
pre 3 godine
Djuric i Filipovic su pokazali svoju profesionalnost, cast i odlucnost.
Daja
pre 3 godine
Velika podrska nasim herojima koji svoj posao odradjuju maksimalno!
mara
pre 3 godine
Хероји за пример, то је велика одлука и чин достојанства
Valentina
pre 3 godine
Ovo je dokaz da je Srbija uz svoj narod na KiM!
Ana
pre 3 godine
Oni su zasluzilo odlikovanje jer su stali u odbranu srpskog naroda!
Sonja
pre 3 godine
To su heroji, svaka cast, prava mera za herojski cin.
Bilja
pre 3 godine
Veliki dan za nase policajce, nagrada je zasluzena!
Emili
pre 3 godine
Odlikovanje je zasluzeno, veliko hvala na sve sto su uradili!
KOSTA
pre 3 godine
За овакво дело и жртву и треба их наградити, браво људи Ви сте хероји
mara
pre 3 godine
Е такви смо ми Срби, поносни, храбри и достојни
Sandra
pre 3 godine
Ovo su pravi heroji koji su na delu to pokazali!
misterijanemoguca
pre 3 godine
Ðurić je suspendovan sa dužnosti prošle sedmice, odlukom Prištine, zbog sumnje na "sabotažu" i "poziv na otpor", a zbog izjave da policija na severu KiM neće sprovoditi odluku vlade u Prištini o podeli opomena Srbima koji nisu preregistrovali vozila na "RKS" tablice, jer je ta odluka politička i usmerena protiv srpske zajednice. Ðurićevom suspenzijom kulminiralo je nezadovoljstvo Srba na KiM, izazvano odbijanjem Prištine da izmeni odluku o preregistraciji vozila za RKS tablice, posle čega su Srbi sa severa pokrajine doneli odluku da napuste sve privremene prištinske institucije.
Maja
pre 3 godine
I Djuric i Filipovic su zaslužili odlikovanje.
Goran
pre 3 godine
Ovi ljudi su svima nama za primer. Svaka čast.
Stevana
pre 3 godine
Pripadnici policije zasluzeno primaju odlikovanja jer se bore za prava srpskog naroda na KiM.
Kaja
pre 3 godine
Odlikovanja idu u prave ruke jer srpski policajci sa Kosova i Metohije to i zasluzuju.
Lada
pre 3 godine
Sve pohvale za srpske policajce na KiM koji su stali uz svoj narod. Odlikovanja odlaze u prave ruke.
Lazar
pre 3 godine
Zaslužili su Đurić i Filipović ovo odlikovanje,sve čestitke.
Aleksandar
pre 3 godine
Zasluzena odlikovanja od strane Vučića i odlican potez Vučića.
Jovan
pre 3 godine
Zasluzeni oredeni i odlikovanja za naporno i časno izvršavanje dužnosti i zadataka u oblastima odbrane i bezbednosti!
sonja
pre 3 godine
Djuricu i Filipoviću podrška i Srbija ce uvek biti uz svoj narod na KiM, to sigurno
nina
pre 3 godine
Mi Srbi veoma cenimo Đurića! Svaka mu čast!
Maja
pre 3 godine
Tako se postupa sa herojima a ne prodaju se Hagu i ne izdaju se. Svaka cast Aleksandru Vucicu
miki
pre 3 godine
Đurić i Filipović ima podršku Srba i Srbije! Nije sam u ovoj teškoj situaciji!
mima
pre 3 godine
Apsolutna podrška Đuriću i Filipoviću i zahvalnost predsedniku Vučiću na podršci, zaštiti, borbi i zalaganju za srpski narod i naše interese. Ponosimo se našom Srbijom i predsednikom Vučićem.
Mila
pre 3 godine
Pametan potez od strane Vučića i treba odlikovati nekoga ko je zaslužio kao što su to u ovom slučaju Đurić i Filipović.
ceca
pre 3 godine
Đurić i Filipović nisu sami. Država Srbija je iza njih i njeni građani..
Rada
pre 3 godine
Ovaj Vucicev potez pokazuje njegovu velicinu kao vrhovnog komandanta i coveka pre svega. Ljudi koji svoje zivote rizikuju za ovu zemlju moraju biti odlikovani i nagradjeni.
Tami
pre 3 godine
Divan gest našeg predsednika!
Zoran
pre 3 godine
Svaka čast Vučiću. Đurić i Filipović su to i zaslužili. Oni su naš ponos i primer.
Tami
pre 3 godine
Sve pohvale za naše momke!
Tami
pre 3 godine
Zaslužili su oni su naši heroji!
mila
pre 3 godine
Велике честитке за наше хероје
Tami
pre 3 godine
Bravo za predsednika koji zna da ceni nečiju odanost i svaka čast našim momcima.
Tami
pre 3 godine
Đurić i Filipović su heroji našeg naroda.
MILA
pre 3 godine
Njihov čin ne sme biti zaboravljen. Oni su naši heroji.Ovo je lep gesti znak poštovanja od strane Vučića koji dobro zna koliko su Đurić i Filipović doiprineli održavanja mira i stabilnosti na okupitranoj teritoriji i štitili naš narod na KiM
MILA
pre 3 godine
Oni su žrtvovali svoje položaje zarad svog naroda. Važnija im je pravda od bilo kakvog posla i privilegija ,ovo su ljudi koji nisu prodali sebe ,sačuvali su čast i poštenje.Ovo je lep gesti znak poštovanja od strane Vučića koji dobro zna koliko su Đurić i Filipović doiprineli održavanja mira i stabilnosti na okupitranoj teritoriji i štitili naš narod na KiM
MILA
pre 3 godine
Republika Srbija i njeni gradjani ce uvek ceniti principijelan i junacki gest Djurica i Filipovica.Srbija uvek iznedri nekog junaka!Zasluženo.
MILA
pre 3 godine
Policajci su ogledalo celog naroda.Republika Srbija i njeni gradjani ce uvek ceniti principijelan i junacki gest Djurica i Filipovica.Srbija uvek iznedri nekog junaka!
MILA
pre 3 godine
Lep gest nase drzave. I Filipovic u Djuric su hrabro stali uz srpski narod na KiM.Srbija ce uvek biti uz svoj hrabri narod na KiM
MILA
pre 3 godine
Srbija ce dati sve od sebe da sacuva mir, ucinice sve da zastiti nas narod na KiM.Lep gest države Srbije i našeg preedsednika povodom odlikovanja Filipovića i Đurića!
žare
pre 3 godine
Zaslužili su svaki naklon svojom borbom za Srbiju.
žare
pre 3 godine
Ovi hrabri ljudi pokazuju naciji i svetu kako se bori za interese svog naroda.
žare
pre 3 godine
Predsednik će odlikovati hrabre ljude za njihov herojski čin borbe za interese Srbije i njenog naroda.
žare
pre 3 godine
Divim se ovim hrabrim ljudima i njihovom herojskom činu za interes srbije.
žare
pre 3 godine
Apsolutno su zaslužili odlikovanje i još mnogo više od toga jer pokazuju kako se brani Srbija i njen narod.
Mina
pre 3 godine
Necemo dozvoliti da nas gaze i ponizavaju. Pokazali smo im sta znaci miran otpor, a to ih najvise i boli.
Ana
pre 3 godine
Srbija se ponosi ovakvim ljudima!
Dareks77
pre 3 godine
Svi koji se bore za opstanak Srba na KiM i brane srpske nacionalne interese moraju biti nagrađeni.
Miloš
pre 3 godine
Tako se brani svoje ognjište i čast! Bravooooo za ove hrabre ljude.
Kaca
pre 3 godine
Lepo od strane Predsednika jer oni su nasi heroji
njanja
pre 3 godine
To su heroji svaka čast podrška takvim ljudima to su pravi Srbi.
Dejana
pre 3 godine
Vis te ponoc i dusa nase zemlje, ponosni smo na vas i sve sto ste uradili za nasu zemlju i sigurnost!
Beli
pre 3 godine
Reakcije Prištine govore da su sve vreme planirali i želeli incidente i sukobe na severu KiM