(VIDEO) Putin više nema milosti! Centar Kijeva je upravo sravnjen sa zemljom: Rusi hipersoničnim "cirkonima" napravili razaranje jezivih razmera
Serija snažnih eksplozija odjeknula je u centralnom delu Kijeva tokom novog ruskog raketnog udara, dok su se na meti našli centri odlučivanja i vojna infrastruktura Oružanih snaga Ukrajine, navode ruski vojni i monitoring izvori.
28.06.2026
07:10
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Masa
pre 3 godine
Definitivno Dveri i pojedini mediji ne znaju ni sta izjavljuju ni objavljuju. Sram ih bilo.
Irena
pre 3 godine
To sto Dveri skupljaju jeftine politicke poene na tudjoj muci je nedopustivo.
sasa
pre 3 godine
Prevrsili su svaku meru ovi iz Dveri.Strasno i za svaku osudu
Branko N
pre 3 godine
sasa: Naravno da su te gluposti za svaku osudu.
Pera
pre 3 godine
Dezinformacije laganje po medijima nije slučajno to je sistem u funkciji stranih službi koi treba razbiti preseći taj neprijateljski napad!
Drina
pre 3 godine
Pa taj list "Danas" je poznat po glupostima.
Maja
pre 3 godine
Kritikovati i blatiti zene sto zele da se ostvare kao roditelji je sramno od strane Dveri i medija kakav je Danas.
sasa
pre 3 godine
Bezobzirno i primitivno ponasanje dverama,jedino to mogu reci
Glasinac
pre 3 godine
Šta reći, bruka i sramota.
Una
pre 3 godine
Ma sta pricale Dveri i Danas, Srbija ce na celu sa Vucicem da se zalaze za podizanje nataliteta i pomoci svakoj zeni da se ostvari kao roditelj.
stefan
pre 3 godine
Na ovako lepu vest,nadje se neko da spinuje i izvrce onako kako njemu odgovara.To mogu samo ovi iz opozicije.Jadno i tuzno na sta su sve spremni
Veljko M
pre 3 godine
Ma oni da znaju šta je sramota nebi se bavili glupostima.
Steva
pre 3 godine
Kako Dveri tako i list Danas su sramota Srbije sa ovakvim ponasanjem prema zenama sa najosteljivijom temom.
Patak
pre 3 godine
Ta potreba da stalno blatis,i vredjas druge,to kazem generalnio,to mogu samo oni kojima nije stalo do svoje drzave i naroda.Dverani su dotakli dno
Pavlovic
pre 3 godine
I uvek kad pomislim da nema dalje i da ne mogu nize pasti,ovakvi poput dverana me demantuju
Romanija
pre 3 godine
Nezna se ko je veći bednik ili "Dveri" koji su to izjavili ili list "Danas" koji je to objavio.
Jana
pre 3 godine
Ko je ovde gori,ovi iz Dveri ili novinar koji takvu vest objavi? Poražavajuće dokle su ljudi spremni da idu
Hana
pre 3 godine
Dno dna. Bruka i sramota za ljudski rod. Dverima ništa sveto nije
Kiki
pre 3 godine
Koliko nisko Dveri udaraju da bi skupili neki poen. Ali na ovo samo necovek ostaje imun
Sandra
pre 3 godine
Dveraši su prepoznatljivi po "stručnosti" i po izrečenim nebulozama, a sve zato da bi ispali jako bitni. Ne razumeju se u materiju ali zato lupaju kao otvoren prozor na promaji.
Vaca
pre 3 godine
Koliko ste nesrećni i jadni. Sramota da vam smeta nesto za čim svaki čovek tezi
Velko
pre 3 godine
Pisanje tajkunskih medija o Ani Brnabić samo je dokaz da tamo ne rade profesionalni novinari već oni kojima je Šolak i njemu slični potpisali diplomu.
Maša
pre 3 godine
Kao i uvek, komentarišu samo oni koji se ne razumeju ni u šta! Da li svi ovi lopovi, koji su proyiv vantelesne oplodnje, znaju išta o biologiji, genetici i genomu? Sramota za sve vas! Dobro pročitajte Anine reči, imaćete nešto pametno da ubacite u glavu.
jovanjovan
pre 3 godine
Sram vas bilo idioti jedni,pa dokle 'vas mrznja vodi,do kojih granica
Marica
pre 3 godine
Sramota i bezobrazluk, tako ograničeno mišljenje! Vantelesna oplodnja je pomogla mnogima, a vi koji ste protiv toga radite protiv roditeljstva i porasta nataliteta.
dera
pre 3 godine
Dobra ova takozvana opozicija , ogrezla u gluposti , laži i nižerazrednim članstvom . Pa da sam ja ovakav anonimus na čelu kućnog saveta nebi me mogli smeniti do kraja mog života , to sve sam škart , od zla oca i još gore majke . Nisu oni za kritiku , odavnu su za podsmeh i sprdnju .
Teri
pre 3 godine
Život je toliko kratak da bi se komentarisale ove dveri i njihove nebuloze o genomima
zoranzoran
pre 3 godine
Vi se deklarisete kao stranka koja se bori ya porodicu i kojoj je porodica vazna?Ovim ste pokazali da ste dno dna koje ste uvek i bili.
Renata
pre 3 godine
Kad bi Dveri i novinari znali šta objavljuju, oni bi se pokrili ušima.
Tatamata
pre 3 godine
Evo,sad su postali i genetičari!Ko o čemu, dveri o genomima
Luka
pre 3 godine
Vantelesna oplodnja je nešto što je pomoglo mnogima i stvorilo puno prelepih roditeljstva. Treba da vas bude sramota svake reči koju ste izrekli protiv toga.
Jana
pre 3 godine
Prikupljaju jeftine poene na lupetanju gluposti.
Miša
pre 3 godine
Definitivno su zreli za penziju.
Aleks
pre 3 godine
I list Danas a i Dveri su sramota Srbije.Ovakve izjave su za svaku osudu.
slavkoslavko
pre 3 godine
Ovakvim izjavama ne da necete doci na vlast vec ninjedan jedini glas necete dobiti.
Kaja
pre 3 godine
Definitivno su zreli za penziju. Svojim prolupavanjem
Mila
pre 3 godine
Svojim prolupavanjem, definitivno su zreli za penziju
maja
pre 3 godine
Strašno kakvim se stvarima služi opozicija. To je za svaku osudu.
milicamilica
pre 3 godine
Parovi vise nece morati da idu po inostransvu vec moci i kod nas da rese probleme koje imaju a za probleme vezano za roditeljstvo mocice da resavaju i u svojoj zemlji.
sanja
pre 3 godine
Ova naša opozicija će večito biti opozicija baš zbog ovakvih laži koje izmišljaju
Lola1111
pre 3 godine
Naravno da je ogorcena, kada rade dan-noc da bi svima bilo bolje, a posebno sto je akcenat stavljen na porodicu i ocuvanje iste. A onda se neko nadje zloban da komentarisr i prica gluposti po medijima, strasno!
kaja
pre 3 godine
Izmižljaju gnusne laži nebi li se domogli vlasti
kiki
pre 3 godine
Zar ovi iz opozicije žele da unište sve što je dobro za naš narod
Milka
pre 3 godine
Zaista neverovatan komentar Dveri. Ovo je jedinstvena prilika da parovi koji ne mogu da imaju potomstvo se ostvare kao roditelji.
gaga
pre 3 godine
Treba svi da se borimo za budućnost naše zemlje i naše potomstvo a ne na ovakav način da uništavaju sve što je srpsko
Analjim
pre 3 godine
Bruka i beda. Ovako da komentarisu tako bolnu i osetljivu temu, samo bolesnici mogu.
Analjim
pre 3 godine
Krajnje nedopustiv nacin komentarisanja tudjih muka i skupljanja poena. Sram ih bilo.
Jakov
pre 3 godine
Takvi ljudi,ne znaju za sramotu,sram ih bilo!
misterija nemoguca
pre 3 godine
Sramno je komentarisati ovako nesto jer to je nesreca za svaki par koji zeli dete a jedina opcija je vantelesna oplodnja. Jako je velika muka doci do potomstva kada je ovo jedina solucija. ko se nije nasao u toj situaciji nesme ni da komentarise a ne javno da izlaze. Premijerka je odreagoval na nacin na koji bi i svaki normalan covek odreagovao.
Petar
pre 3 godine
Izvrtanjem istine o ovako osetljivim temama Dveri samo govore o sebi ko su i sta su, hvala Bogu pa nikad nece biti u prilici da donose odluke u Srbiji.
Mileva
pre 3 godine
Samo ozbiljno društvo shvata probleme. I traži način za njihovo rešenje. Borimo se svi zajedno da nas ima sve više. Podrška za sve porodice.
Zoki
pre 3 godine
Tajkunski mediji ,isto kao i Dveri,imaju isti zadatak,kleveta ti Srbiju,i sve što je dobro,sram ih bilo!
Mileva
pre 3 godine
Promenimo način gledanja na stvari. Bravo za Anu. Zna se šta je prioritet, a to su ovi ljudi koji se bore da se ostvare u ulozi roditelja.
Srdja
pre 3 godine
Ovi iz Dveri se ponasaju kao da su neprijatelji i nikad nista nisam cuo od njih normalno.
Goga
pre 3 godine
Dveri ako su želeli da dotaknu dno dna ovom izjavom nema sumnje da su uspeli u tome.
Teodora
pre 3 godine
Velika nepravda prema parovima kojima je vantelesna oplodnja jedina nada za potomstvo.
Tamara
pre 3 godine
Velika sramota za Dveri i Danas koji ovakve bljuvotine prenosi.
Tamara
pre 3 godine
Ovakva izjava Dveri ali i Danasa za svaku je osudu. Strašno prema parovima kojima je vantelesna oplodnja jedina nada za potomstvo.
Toma
pre 3 godine
Ovakva izjava je velika sramota prema mnogim parovima u Srbiji kojima je vantelesna oplodnja jedina nada za potomstvo.
Sandra
pre 3 godine
Nek se deca radjaju! Nek se jaca zemlja!
Saki
pre 3 godine
Najposebnija stvar je i privilegija biti roditelj jednog novog bica! U tu svetinju niko ne sme da udara!