Gori zastava Srpske! Bosanski džihadisti udarili na svetinju - novi skandal trese region (VIDEO)
Džihadisti iz Sarajeva spalili su zastavu Republike Srpske postavljenu na jarbolu uz entitetsku liniju između Bosne i Hercegovine i Republike Srpske u blizini Darive.
26.06.2026
10:46
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Buba
pre 3 godine
Nemci kod sebe znaju za red i zakon a kod nas brane huligane i ekstremiste.
regler
pre 3 godine
gotovo je sa eu .. okrenuli se nacizmu i terorizmu .. nema tu sta da se trazi ..
Mile
pre 3 godine
Nemacka je zemlja koja je disciplinovana i cuvaju svoje.
Jole
pre 3 godine
Kod je opozicija puna mrznje prema poziciji,i svaki put kad se ukaze na nesto oni dignu glas.
Marko
pre 3 godine
Dvostruki aršini velikih sila.
Danica
pre 3 godine
Sve zapadne zemlje održavaju javni red i oštro sankcionišu ekstremiste, a naše još i finansiraju.
Rade
pre 3 godine
Nažalost velike sile, pa i nemačka, uvek su spremne samo da kritikuju Srbiju, nažalost to rade kad za to i nema povoda. Ovaj primer, gde se oni nemilosrdno obračunavaju sa svakim ko krši zakon, a nama to stalno prebacuju, primer je dvostrukih standarda, jednih kad su oni, a drugih kad smo mi u pitanju.
Elena
pre 3 godine
Država treba da štiti javni red, ali je licemerno da Zapad uvek staje na stranu ekstremista kada divljaju po našim ulicama.
Goga
pre 3 godine
Tako i treba, a ne kao u Srbiji da pojedini upućuju najgroznije pretnje Vučiću i njegovoj porodici i ne odgovaraju.
Ana
pre 3 godine
Dvostruki standardi ocigledno za sve pa i za ovo kada bi se u Srbiji desilo slicno nesto ovom dogadjaju to bi bila jedina i udarna vest kako je rezim nasilan i slicno
Tamara
pre 3 godine
Vucic ima ideal slobodne Srbije i dozvoljava da svi izrazavaju svoje misljenje na nacine na koje misle da tako treba i ako je to vrlo cesto zloupotrebljeno protiv njega. U drugim zemljama za takvo izrazavanje misljenja vidimo kako se deluje
Hana
pre 3 godine
U svakom smislu se Vučiću zamera za malo,bez razloga uglavnom,ono što je drugima ok i oprošteno njemu nije. Bas zato vredi više od svih!
Đurđa
pre 3 godine
Uvek tvrdim da država mora biti odlučnija i ne sme dopustiti da nas šačica teroriše kad im padne na pamet da protestuju.
Jela
pre 3 godine
Ovde se svi obrušavaju na Vučića,bilo dobro ili loše.Pa čak i za dobre rezultate koje pravi za našu zemlju plaćenici komentarišu u negativnom smislu.Posteno,treba im dovesti Nemačku da im očita lekciju.
Mika
pre 3 godine
Kako im ne dosadi da napadaju Vucica, kad je covek ispravan u svemu.
Aleksa
pre 3 godine
Neosporno je da policija u Nemačkoj poštuje zakon, ne dozvoljava da se on krši, ali okrutnost koju tada ispoljavaju ne daje im za pravo da nas kritikuju zbog toga što se samo verbalno ukazuje na to. Situacije su iste ili vrlo slične, ali reakcija iz Nemačka je uvek oštra, us suprotnosti sa onim što zakon zabranjuje takvo ponašenje određenih grupa.
Tasa
pre 3 godine
I ne samo Nemacka,nego skoro cela medjunarodna zajednica napada Srbiju i Vucica a kod njih je gore.
Bilja
pre 3 godine
Žalosno je to što Vučić dnevno dobije toliko pretnji. Nemačka je nemilosrdna, ali uređena.
Drina
pre 3 godine
Kada bi Srbija reagovala prema ekstrmistima koa Nemačka, nama bi odmah uveli sankcije.
Glasinac
pre 3 godine
Ovo je najbolji dokaz da sveteke sile imaju dvostrike aršine. Za nekog što je normalno za druge je kažnjavanje.
Verica
pre 3 godine
Nemačka je od samog početka zaštitnica albanskih ekstremista na KIM.
Glasinac
pre 3 godine
Kada bi Srbija reagovala prema ekstremistima kao Nemačka, odmah bi se naša opozicija digla na noge i tražila od međunarodne zajednice da nam uvede sankcije.
Luka
pre 3 godine
Najbolji komentar je ostavio pre par dana gospodin Rade Bogdanović kada je pomenuo status radnika u Nemačkoj i protest fudbalera iste reprezentacije zbog statusa radnika u Kataru.Pametnom dovoljno.
Romanija
pre 3 godine
Kada bi neko u Nemačkoj blokirao međunarodni put, taj bi se odmah našao iza rešetaka. Ako bi mi tako uradili odmah bi nam uveli sankcije.
Branko N
pre 3 godine
Naša opoziocija je poznata po tome da sve radi protiv Srbije i njenih građana. Zato tako loše i prolazi na izborima.
Dragana
pre 3 godine
Zapad je uvek vodio politiku dvostrukih aršina, gde je Srbija uvek bila u podređenom položaju.
Ana
pre 3 godine
Ovde i kada se upozore bude da je neko diktator.
sava
pre 3 godine
Samo jaka i stabilna Srbija kao sto je danas moze da prevazidje sve prepreke i izazove..Idemo napred
Milanko
pre 3 godine
Licemerna politika Nemačke prema Srbiji je doprinela da NATO, protiv pravno bombarduje Srbiju i omogući Albancima planiranje Velike Albanije.
mima
pre 3 godine
Svakim danom predsednik Vučić pokazuje svoju stabilnost i jačinu!
nina
pre 3 godine
Teško i nestabilno je vreme,ali uprkos svim poteškocama,Srbija može i mora napred sa pravim liderom kao što je Vučić
gaga
pre 3 godine
Na celu drzave imamo coveka koji radi i bori se kao lav u ova teska vremena za Srbiju i srpski narod..Kapa dole
milos
pre 3 godine
Lepo ja kazem nema nigde demokratije kao u srbiji. koja zemlja bi dopustila ovo sto rade kod nas,koja?
kaja
pre 3 godine
Predsednik se iskreno i svim snagama bori za nasu Srbiju i za nas narod i zato ce narod uvek biti uz njega
Lora
pre 3 godine
Predsednik Vučić često upozorava međunarodnu javnost o pripremama za uništenje i proterivanje Srba sa KIM, ali ne nailazi na razumevanje zemalja Kvinte, a posebno Nemačke.
Red
pre 3 godine
Isto rade i sa Rusima.Obrnu stranu i kao oni su sveci.
robijaće Vučićev kartel i Roša
pre 3 godine
Podguzne muve iz Informatora Vučićevog kartela veliki Meša Selimović ovako opisuje: „Ulizice - to su za mene najgori ljudi na svetu, najštetniji, najpokvareniji.Oni podržavaju svaku vlast, kao psi verni svakoj državi, kao kurve neverni svakom pojedincu, najmanje ljudi od svih ljudi.Dok njih bude nema sreće na svetu, jer će uništiti sve što je istinska ljudska vrednost."
Hot
pre 3 godine
Nemcima ne odgovaraju samo njihovi ekstremisti.Ne i tudji.
Tata
pre 3 godine
Nemci ne vole samo svoje ekstremiste.Drugi su zlato.
Didi
pre 3 godine
Niko sem Nemaca nema ekstrmiste.Svi ludi.
Nina
pre 3 godine
Vučiću je realno život bio u opasnosti, a oni su se oglušili o to.
Sandra Lazic
pre 3 godine
Hvala Bogu pa se u našoj državi ovako nešto ne dešava, imamo sreće što nas samo upozoravaju.
Ana
pre 3 godine
Svakoj državi i predsedniku je dužnost da zaštiti svoje gradjane .
Boca70
pre 3 godine
Tako se čuva država i ono što je većina na izborima izglasala .Tako se brani demokratija i glas naroda koji je izabrao kakvu državu želi i ko da je vodi.kome se nesviđa ,ko je izgubio pa na ulici neredima želi vlast ,taj mora biti žestoko sankcionisan i optužen kao državni neprijatelj,bez obzira šta Zapad i opozicija laprda .Treba prepisati kaznene zakone iz Nemačke "demokratije" i drugih "demokratij"kao na primer USA , GB ili Francuske pa i Španije ,a sve EU zemlje nama sole pamet zbog "prekomerne upotrebe sile" i policijske brutalnosti .A oni biju i na Boga ne pomišljaju...
ceca
pre 3 godine
Vucicev rad je u interesu Srbije