"Teodora, možete li vi to?": Vučić zastao kada je video ko upravlja moćnim raketnim sistemom - Ovo ga je oduševilo (VIDEO)
Predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću danas je na vojnom aerodromu u Batajnici prikazano moćno oružje kojim raspolaže Vojska Srbije, a posebnu pažnju mu je u jednom trenutku privuklo to što moćnim raketnim sistemom kratkog dometa "Mistral" upravlja jedna devojka.
28.06.2026
15:30
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Nina
pre 3 godine
Ove cokoladice jesu prelepe,neka uziva u pogledu na Srbiju uz savrsen ukus cokoladica sa malinom
ui
pre 3 godine
Predivna je zemlja Srbija,i za takvu zemlju se vredi boriti.
Boris
pre 3 godine
Uz pogled na pitomu ravnicu, valja se zasladiti slatkisem iz koji su rasle mnoge generacije
ui
pre 3 godine
Zivimo u najlepsoj zemlji koja se zove Srbija.
ui
pre 3 godine
Srbija je zemlja koja je lepa i iz vazduha ali i sa zemlje.
ui
pre 3 godine
Divno je ziveti u Srbiji.
ui
pre 3 godine
Najlepse prirodne lepote su smestene u Srbiji.
mile
pre 3 godine
Srbija je prelepa zemlja a srpski narod ljubazan i gostoprimiv. Za nasu zemlju vredi svaka borba.
jovo
pre 3 godine
Ravnica, planine, reke, jezera I pre svega divan narod. To je nasa Srbija
simke
pre 3 godine
Naša Srbija je naša oaza mira, prepuna lepota, dobrih ljudi, velikih potencijala.
Nikola
pre 3 godine
Mislim da je predsedniku još ugodniji let znajući činjenicu da je pošao u posetu kod iskrenih prijatelja našeg naroda.
Ruža
pre 3 godine
Predsednik Vučić radi predano i vredno na unapređenju prijateljskih odnosa sa drugim državama.
misterijanemoguca
pre 3 godine
Ponos je jači od svega. A sreća i zahvalnost svojoj zemlji nema cenu.
stefan
pre 3 godine
Kad vidim sta je sve uradjeno i koliko je uradjeno za ovih 10 godina,ima sta i da se vidi,rezultati su tu i govore vise od reci
stevo
pre 3 godine
Mocna i fotografija koja govori mnogo,mnogo u smislu sta je sve uradjeno i kad se vidi i iz vazduha..Podrska Vucicu
stefan
pre 3 godine
Danas u Madjarskoj,svaki dan sastanci,borba,veceras na sednici Vlade Vucic,svaka mu cast kad uspeva da stigne na sve strane
Ana
pre 3 godine
Zemlja koja ima prirodne lepote, a njen narod ima srce i dusu i voli svoju otadzbinu.
sale
pre 3 godine
Sve pohvale za Vucica koji se bori da Srbija bude sto bolja i lepsa, zato i ima ogromnu podrsku naroda.
Lina
pre 3 godine
Srbija je jako lepa danas i dosta jaka zahvaljujuci Vucicevoj borbi i politici.
Pavlovic
pre 3 godine
Srbija se razvija u smeru napretka,bolje i lagodnije buducnosti nas i nase dece,sve zahvaljujuci odgovornoj poltiici i pre svega posvecenosti ove vlasti i Vucica
stevica
pre 3 godine
Teska su i krizna vremena,toga smo ite kako svesni.Ali,Srbija moze i mora napred
Macak
pre 3 godine
Primetan je napredak Srbie na svim poljima,samo onaj ko ne zeli to da vidi,moze reci suprotno
Rasta
pre 3 godine
Lepa nasa Srbija,za nju se borimo i borimo se pre svega da narod zivi bolje,za buducnost bolju i sigurniju nas i nase dece
Plavooki
pre 3 godine
Rad,trud,borba,nesebicno zalaganje.Sve to karakterise Vucica i to je prosto tako,dela govore vise od reci..
Cuperak
pre 3 godine
Dobrosusedski odnosi i saradnja su nam ite kako potrebni i oni su garant ocuvanja mira i stabilnosti
Goran
pre 3 godine
Sada možemo da živimo i uživamo u Srbiji kad znamo da u njoj imamo mir i sigurnost!
DzoHartson9
pre 3 godine
Nema nista lepše nego boriti se za ono što se voli a Srbija se voli više od svega.Vučić godinama unazad to svima nama koji volimo Srbiju pokazuje svojim delima.Živela Srbija
Larisa
pre 3 godine
Naša lepa Srbija je zemlja hrabrih ljudi!!!
Sanela
pre 3 godine
Zemlja je blagorodna, ona je naša majka, tako se i ophodimo prema njoj! Lepšu nemamo!
caca
pre 3 godine
Srbija je prelepa zemlja,a pogled iz aviona je sogurno fantastičan!
Stevan
pre 3 godine
Srbija je uvek bila jedna od lepših zemalja Evrope.
Marina
pre 3 godine
Vucic je na putu za Madjarsku. Iznad vojvodjanskih polja. Odusevljen je prizorima a mi smo najponosniji na njegov rad
Tamara
pre 3 godine
Srbija zaista ima čime da se pohvali i šta da pokaže.
Žika
pre 3 godine
Naša zemlja je zaista prelepa i veoma bogata prirodnim resursima. Moramo je čuvati i razvijati da ostane ista takva i za buduće naraštaje.
Stefan
pre 3 godine
Srbija je prelepa iz kojeg kod je ugla gledali. Zemlja puna dobrih ljudi, plodne zemlje i ako tome dodamo geopolitički položaj vidimo koliko je na svim poljima vredna.
Petar
pre 3 godine
Lepa je bas zato sto se svom energijom borite za nju!
Brane
pre 3 godine
Zavidim predsedniku na svim tim putovanjima tokom kojih je toliko toga video ali ne bih izdržao ni minut u njegovoj koži kada je u pitanju odgovornost i posao kojim se bavi.
Mila
pre 3 godine
Tako je,lepo je gledati zemlju koja raste i razvija se ,a sve to uz veliki trud Vučića koji je voli i brine o istoj.
Mirjana
pre 3 godine
Vucica ocekuje mnogo teskih obaveza narednih dana ali je odusevljen videti iz vazduha Srbiju za koju se bori i koju voli najvise na svetu
Mirjana
pre 3 godine
Zelimo mu srecan put i da bude uspesan rad kao i ostvareni planirani projekti
Mirjana
pre 3 godine
Divimo se borbi Vucica kao i predanosti za dobrobit svih nas, za ostvarivanje nasih interesa
Mirjana
pre 3 godine
Zelimo Vucicu svaki moguci uspeh da postigne, onako kako samo on ume i zna
Srpkinja
pre 3 godine
Retki su ljudi poput Vučića, koji toliko vole svoju zemlju i svoj narod i za iste se bore do poslednje kapi znoja!
Tijana
pre 3 godine
Zahvaljujuci bas Vucicu mi se svi bas kao i on divimo i ponosimo nasom lepom i uspesnom Srbijom. Nicega ovaga ne bi bilo da nije ovolikog zalagadja Vucica.
Aleks
pre 3 godine
Naravno i treba da gleda sa ponosom! Srbija je produkt njegove borbe! Njegove borbe i borbe njegovog naroda! Udruzenim snagama Srbija je dospela do ovog nivoga gde je sada!
Lenka
pre 3 godine
Predsednik Vučić sa ponosom priča koliko voli svoju zemlju koju predstavlja i za koju se bori, na putu do Madjarske divi se vojvodjanskim predelima.
Maja
pre 3 godine
Pogled iz vazduha na zemlju koja sve lepse izgleda i u kojoj sve vise ima sta da se vidi, to je nasa Srbija za koju se svi borimo zajedo sa Vucicem, a njemu neizmerno hvala sto Srbiju cini boljom zemljom da su i mladi iz inostranstva poceli da se vracaju u domovinu.
Sevda
pre 3 godine
Srbija je zemlja koja pretenduje da bude lider na Balkanu i to zahvaljujuci odgovornoj politici i radu Vucica koji se bori za svoju zemlju i svoj narod.
Ivan
pre 3 godine
Vucic je napravio novu i modernu Srbiju i zahvaljuci njemu ime Srbije u svetu se izgovara sa velikim respektom.
Tara
pre 3 godine
Predivna poruka predsednika koga vodi velika ljubav prema Srbiji
Seja
pre 3 godine
Svakim danom sve vise napredujemo,svaki deo Srbije je bogatiji za fabriku,ili skolu,bolnicu,uredjenja,infrastrukturu i neizostavna pomoc svim gradjanima,i sve to sve je obezbedio Vucic koji se svakodnevno bori za bolji zivot svih nas.
Spoma
pre 3 godine
Srbija je zemlja koja obecava dobru buducnost i samo radom mozemo biti jos bolji i jos vise razvijeniji.
Bogdanka
pre 3 godine
Samo odgovornom politikom i marljivim radom Vucica,Srbija svakodnevno napreduje i ekonomski jaca.
Jelena
pre 3 godine
Mi imamo sreću što imamo ovakvog predsednika kao što je Vučić koji se neprestano bori za ekonomski razvoj naše zemlje Srbije. Bori se za naše mlade da ostanu u Srbiji, da zaposlenima poveća plate, da penzionerima obezbedi veće penzije. Iza nas su teški dani borbe za očuvanje mira i stabilnosti na Kosovu i Metohiji, ali nadamo se da će u danima pred nama predsednik Vučić se izboriti za mir i stabilnost naših gradjana koji samo žele da žive na svom vekovnom ognjištu.
Zoran
pre 3 godine
Šteta što je Srbija i njen narod u velikom problemu zaslugom ovog glumca.
Marcco
pre 3 godine
Jel to bananica na stolu?
Mile
pre 3 godine
Naša Srbija koja svakim danom postaje sve lepša i lepša.
Sara
pre 3 godine
Jel ovo krem banana? Ja sam navucena na to, jedem bar 10 dnevno.
Radmila
pre 3 godine
Covek voli svoju drzavu i delima to pokazuje, zaista mi je drag.
Veroljub
pre 3 godine
Ima on veliku ljubav ka Srbiji i to postujem, patriote cu uvek podrzati.
Cakana
pre 3 godine
I porucuje da je nasa i da nas ne diraju, jaka poruka.
Tulimir
pre 3 godine
Da su ranije voleli drugi pre njega drzavu kao sto je voli on, gde bi nam kraj bio.
Emilija Popadic
pre 3 godine
Niko pre njega nije toliko emocija pokazao ka drzavi, sad opozicija likuje, a kad su imali sansu obrukali su se.
Uki
pre 3 godine
Tadic je ismejavao narod, a pricao protiv drzave dok je bio predsednik.
Olgica
pre 3 godine
Niko pre njega nije isticao patriotizam kao on, na neki ispravan nacin, gde volis svoje, a tudje ne diras, to je ispravan put.
Danijela
pre 3 godine
Ne da se uprkos problemima sa svih strana i zato jako popstujem ovog coveka.
Nadica
pre 3 godine
Imam samo reci hvale za ovog velikog coveka koji je vec zasluzio mesto u istoriji i svaka mu cast na tome, sama podrska od mene i moje porodice.
Bojan
pre 3 godine
Srbija je prelepa zemlja, ima sta da ponudimo susedima a dobra saradnja sa njima nam je vazna.
Njanja
pre 3 godine
Na izborima su građani birali pravog predsednika jer je Aleksandar Vučić je čovek koji se bori za Srbiju svom snagom
Analjim
pre 3 godine
Divno je imati predsednika koji istinski voli drzavu i bori se za nju, svim silama i snagama. Ponosni smo na to.
ana
pre 3 godine
Predsednik Vučić sa oduševljenjem i toplinom gleda prelepu ravnicu naše Srbije.
Olja
pre 3 godine
Koliko god teška bila borba za Srbiju, kada se vide njene lepote i vrednosti, jasno je da se svaki rad i trud isplati.
Lela
pre 3 godine
Hvala predsedniku Vučiću na svom zalaganju i borbi za Srbiju, a Srbija će se svojom lepotom odužiti.
ana
pre 3 godine
Srbija je nešto što se voli najviše na svetu. Prirodne lepote naše divne Srbije su nesto najvrednije.
Olja
pre 3 godine
Velika zahvalnost predsedniku Vučiću za ogroman trud, požrtvovanost i ljubav koju pruža Srbiji.
Vlajko
pre 3 godine
Nasa zemlja je prelepa , nema lepse na ovom svetu !
Vladica
pre 3 godine
Emotivne reci naseg predsednika. Zaista je lepo videti koliko nas predsednik voli svoju zemlju za koju se toliko bori.Svaka cast.
Goran
pre 3 godine
Vidi se koliko je nasem predsedniku stalo do njegove zemlje I koliko je voli. I kada putuje avionom,uziva u pogledu na nju. Ponosni smo na njega,kao sto je I on na Srbiju.
Tamara
pre 3 godine
U Vučićevu ljubav prema Srbiji možemo da verujemo ili ne, ali borba za tu istu zemlju je više nego očigledna.
Iva
pre 3 godine
Nasa Srbija je najlepsa , zato podrzavamo predsednika koji se bori za nju.
Jeka
pre 3 godine
Svaka čast Vučiću na upornosti i trudu da naša zemlja bude sigurna i prelepa.
Bane
pre 3 godine
Naša Srbija je najlepša zemlja na svetu! Ponosimo se našom zemljom koja ima odličnu budućnost!
dja
pre 3 godine
Kad volis svoju zemlju onda sve radis iz ljubavi prema njoj.
Mirko
pre 3 godine
Srbija je divna zemlja. Samo onaj ko je istinski voli može to da oseti.