• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs

22.12.2022

14:31

SRPSKI NAROD JE JOŠ JEDNOM ODGOVORIO NA KURTIJEV TEROR! Više od 10.000 Srba danas je pokazalo da se zalažu za mir

Tanjug/Miloš Milivojević

Vesti

SRPSKI NAROD JE JOŠ JEDNOM ODGOVORIO NA KURTIJEV TEROR! Više od 10.000 Srba danas je pokazalo da se zalažu za mir

Više od 10.000 Srba danas je dostojanstvenim i veličanstvenim okupljanjem na Krstu u Rudaru pokazalo da se zalažu za mir, izjavio je direktor Kancelarije za Kosovo i Metohiju Petar petković

- Srpski narod je još jednom snagom zajedništva i jedinstva odgovorio na teror koji su raskrinkali Priština i Albin Kurti! Kosmet nije Kurtijeva prćija, to je naše postojanje - objavio je on na svom profilu na Fejsbuku.

 

U Rudaru kod Krsta danas je posle sat vremena završen veliki miran protest Srba uz poruku da im niko ne može oduzeti Kosovo i Metohiju, jer je ono srce Srbije.

Srbi su se okupili da bi izrazili protest zbog ponašanja prištinskih vlasti i tražili pravdu za uhapšene sunarodnike.

Okupljeni su razvili srpsku zastavu dugu 250 metara, a nosili su i više transprenata među kojima: "Mi nismo kriminalci, to su Kurtijevi specijalci", "Rode, nije ti ovo Nemačka, ovo je Srbija!", "Zašto smo kriminalci ako tražimo slobodu?", Kurti nam preti ubistvom, a Evropa ćuti", "Pravda za Dejana, Miljana i Slađana".


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

TV

Naše kamere nikad ne spavaju! Gledajte "Na merama" u subotu od 20h
Live TV

Naše kamere nikad ne spavaju! Gledajte "Na merama" u subotu od 20h

U prethodnoj epizodi emisije "Na merama" videli ste gde najviše voli da “dokoniše” blokaderski profesor Jovo Bakić, kako penzionerske dane provode blokaderi Dušan Petričić i Žarko Korać, o čemu “pripoveda” blokaderski analitičar Cvijetin Milivojević, zašto je samozvani revolucionar Predrag Voštinić teški licemer, sa kime je to u društvu bila glumica blokaderka Anđelka Prpić...

17.07.2026

15:41

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set