Cela Srbija dolazi u Beograd: Građani iz cele zemlje stižu u prestonicu na veliki skup 27. juna (FOTO/VIDEO)
Građani širom Srbije uputili su se ka Beogradu, gde će sutra biti održan veliki skup u organizaciji Srpske napredne stranke. Sve detalje možete pratiti u našem blogu uživo iz minuta u minut.
26.06.2026
09:24 >> 16:12
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Tijana
pre 3 godine
Jako lep gest naseg predsednika koji ce odvojiti vreme i ugostiti decu iz Slovenije. Mi smo prema svima prijateljski nastrojeni i trudimo se da ispostujemo svakoga.
Tadija
pre 3 godine
Srbija je uvek bila velikog srca i dobar domaćin.
Jeki
pre 3 godine
Divan znak pažnje, zaista dečiji osmeh je neprocenljive vrednosti i svi treba da se potrudimo da im krasi lice neprestano!
Sales
pre 3 godine
Dečici zelimo lep provod u nasoj zemlji!
Sunčica
pre 3 godine
Vučić stiže bukvalno sve da ispoštuje i da se nađe na svakom mestu.
Miodrag
pre 3 godine
Lepa tradicija predsedništva da se ugoste deca iz regiona i da se podele paketići. Sviđa mi se to.
Sunčica
pre 3 godine
To su naša deca, uvek su dobrodošli u Srbiju.
sasa
pre 3 godine
Izmamiti osmeh detetu na licu,zaista nema cenu..bravo
stevo
pre 3 godine
Ti malisani treba da znaju da je Srbija uvek tu za njih,Srbija je njihova druga kuca
stefan
pre 3 godine
Malisanima ce ovo zasigurno puno znaciti i obradovace se paketicima
Patak
pre 3 godine
Nista lepse i vrednije,nego izmamiti osmeh detetu na licu...
stevica
pre 3 godine
Vucic na sve i o svemu misli..Respect
Uros
pre 3 godine
Svuda i sve za nasu decu svaka čast predsedniče!
Rasta
pre 3 godine
Plemenito,lepo i gest Vucica,vredan svake paznje..
ceca
pre 3 godine
Srbija je uvek uz našu decu
Cuperrak
pre 3 godine
Bice lepo videti ovu decicu sutra u Srbiji i sigurno ce poneti lepe uspomene
Kole
pre 3 godine
Svaka čast Vučicu kako sve postize i sve ispostuje!
Teritorija
pre 3 godine
Ovo će veoma obradovati mališane, biće i slatkiša i igračaka.
Vlajko
pre 3 godine
Briga o mladim narastajima je prioritet uvek , veoma lep gest naseg predsednika Vucica !
Marina
pre 3 godine
Najvaznije za jednu drzavu jeste da sacuva mir. Kako bi uspela da obezbedi snazniju buducnost za svoju decu
Marina
pre 3 godine
Nasa deca su nas ponos, nase blago. Za njih se grade i skole i bolnice i vrtici
Nikola
pre 3 godine
Vazno je da ovi malisani nikada ne izgube ljubav prema svojoj otadzbini
Mitar
pre 3 godine
Svakako da ce ovi malisani negovati svoj jezik, kulturu i pismo
Mitar
pre 3 godine
Ovi paketici ce usreciti lica ove dece
Milanko V
pre 3 godine
Verujem da će se deca prijatno osećati u Beogradu.
Milanko V
pre 3 godine
Gest predsednika je za svaku pohvalu.
Savo V
pre 3 godine
Koliko će se deca obradovati poklonima još značajnije će im biti što će se upoznati sa predsednikom Srbije.
Rajko Ć
pre 3 godine
Verujem da će imati vremana da obiđu Beograd i da se upoznaju sa njegovim lepotama.
Drina
pre 3 godine
Mnogima će ovo biti prvi pud da dolaze u Beograd i to će za njih biti nezaboravno.
dule
pre 3 godine
Božić je najlepši hrišćanski i pravoslavni praznik, i pohvalno je što će tom prilikom grupa dece biti darivana.
Marina
pre 3 godine
Pamtice malisani ovo do kraja zivota. Neka su im srecni praznici. Svaka cast Vucicu.
Marija
pre 3 godine
Čovek velikog srca, tople duše, divam gest, mališani će se obradovati!
SNS demonokratija
pre 3 godine
Хоће ли поделити Божићне пакетиће отрованој деци из Пирота? Има ли муда ваш вођа картела да подели и њима пакетиће, или ће ћутати као мулац због неугодних вести о катастрофалном стању железнице?
Lena
pre 3 godine
Kako divno!!! Deca će biti oduševljena svojom posetom Srbiji i ostaće im u lepom sećanju
Zoran
pre 3 godine
Predsednik je našao vremena i da ugosti decu iz Slovenije i paketićima im ulepša Božić
Ivana
pre 3 godine
Lepo je od predsednika što će lično ugostiti mališane iz Slovenije i pokloniti im Božićne paketiće
Relja
pre 3 godine
Deca iz Slovenije će sigurno odneti prelepe utiske iz Srbije
Svetlana
pre 3 godine
Biće to prelep susret za pamćenje!
Žarko
pre 3 godine
Mali znak pažnje, a svakom detetu puno znači.
Sandra
pre 3 godine
Srpska deca iz dijaspore konkretno iz Slovenije treba da znaju gde su im koreni i lepo je što su gosti u Srbiji. Želim im da se lepo provedu i od svojih vršnjaka domaćina čuju samo lepe priče o našoj državi.
Pavle
pre 3 godine
Zaista je lepo ugostiti nasu decu koja zive van granica Srbije.
Rada
pre 3 godine
Predsednik voli svu decu i on to stalno i pokazuje.
Kika
pre 3 godine
Dečiji osmeh i sreća na njihovim licima nema cenu.
marko k
pre 3 godine
Biće to divan dan za decu iz Slovenije
Ljubica
pre 3 godine
Lep gest predsednika, dobar je domaćin. Biće to velika radost za dečicu. Paketićima se sva dečica obraduju, posebno što su gosti u Srbiji.
Ana
pre 3 godine
Dečja sreća nema cenu.
Mara
pre 3 godine
Zaista je najlepši gest usrećiti jedno dete..
Jela
pre 3 godine
Srbija je divan domaćin velikog srca.
Vesko
pre 3 godine
Ovaj gest je za svaku pohvalu!
Zara
pre 3 godine
Divno je što smo kao zemlja uspeli da usrećimo toliki broj mališana.
Nesa
pre 3 godine
Deca iz Slovenije ce pamtiti ovaj susret sa nasim predsednikom.
Kole
pre 3 godine
Srbija nikada nije zaboravila nasu decu u dijaspori.
Pero
pre 3 godine
Podela paketica deci iz Slovenije je lep gest nase drzave
Pista
pre 3 godine
Vreme provedeno sa Vucicem deca iz Slovenije ce pamtiti dugo.
Nesa
pre 3 godine
Lep gest naseg predsednika koji ce za Vreme provedeno sa Vucicem deca iz Slovenije ce pamtiti dugo. dan ugostiti nasu decy iz Slovenije.
Natasa
pre 3 godine
Prijem srpske dece iz Slovenije je divan i srdacan gest predsednika. Nasa deca su nasa buducnost, volimo ih i radujmo im se, gde god bili.
Jelena
pre 3 godine
Председник Вучић када год има прилику он угости малишане у Председништву, и тиме им укаже велику част. Поготову за децу наше пријатељске земље, надамо се да ће се обрадовати пакетићима.
Sonja
pre 3 godine
Tako i treba.I srpskoj deci iz Slovenije predsednik ce podeliti paketice.
Gorča
pre 3 godine
Divan gest našeg predsednika.
Gorča
pre 3 godine
Divan gest. Bravo predsednice.
Gorča
pre 3 godine
Malisani će se mnogo obradovati novogodišnjim paketićima. Divan gest predsednika Vucica.
Gorča
pre 3 godine
Sutra će sva deca iz Slovenije imati osmeh na licu.
Gorča
pre 3 godine
Bravo za predsednika. Jos jednom je pokazao da je veliki covek.
Goran
pre 3 godine
Deci će mnogo značiti prijem kod predsednika Vučića.
Rade
pre 3 godine
Vučić se brine o svoj srpskoj deci ma gde god oni živeli.
Darko
pre 3 godine
Biće to izuzetna radost za decu i jako lep gest predsednika Vučića.
Saša
pre 3 godine
Sva deca su uvek dobrodošla u Beograd kod predsednika Vučića.
Toma
pre 3 godine
Sve pohvale predsedniče za sve ovo što činite za srpsku decu.
Sanja
pre 3 godine
Izvanredan gest predsednika, najbitniji su dečiji osmesi i njihova radost! Važimo oduvek za dobre domaćine i ljude velikog srca!
Lena
pre 3 godine
Neprocenjiv dečiji osmeh! Deco dobrodošli ste u Srbiju!
dja
pre 3 godine
Divno od predsednika Vucica sto se setio sve dece.
Sanja
pre 3 godine
Divna Božićna tradicija se nastavlja! Dečici želim da se lepo provedu!
Bixy
pre 3 godine
Deco, dobrodošli u našu divnu Srbiju! Svaka čast za predsedništvo! Svaka čast predsedniče! Neka svakome dečiji osmesi ulepšaju dan i godinu!
Aca
pre 3 godine
Ovo je njihov dom ma gde god oni bili.
Ognjen
pre 3 godine
Srecan praznik svoj deci i njihovim roditeljima.
Stefan
pre 3 godine
Najradosniji hrišćanski praznik, vreme kada smo svi ujedinjeni i okupljeni oko doma. Neka sva srpska deca osete toplinu svoje domovine.
Jasna
pre 3 godine
Srbija pruža dom i ljubav svoj svojoj deci, gde god bila.
Jasmina
pre 3 godine
Naša država brine za svako srpsko dete ma gde ono bilo.
Oliver
pre 3 godine
Važno je da deca znaju na koga mogu da racunaju u buducnosti.
Olja
pre 3 godine
Srbija je uz svoju decu gde god da oni zive i nikada ih nece zaboraviti.
Igor
pre 3 godine
Gde god da se nas narod nalazi, treba uvek da bude ponosan na Srbiju.
Isidora
pre 3 godine
Drzava brine o nasim gradjanima ma gde oni ziveli u inostranstvu.
Irena
pre 3 godine
Nikada nece biti zaboravljeni, Srbija ce uvek biti njihov dom.
sanja
pre 3 godine
Ovo je jako lep gest za decicu,obradovace se sigurno
Nina
pre 3 godine
Mogu zamisliti koliko ce deca biti srecna sto su pre svega za ovako veliki praznik u Srbiji i plus ce dobiti paketice od predsednika licno ,bravo nemam reci
Nina
pre 3 godine
Vucic je covek velikog srca a ovaj gest to i dokazuje
Koni
pre 3 godine
Poseban doživljaj za svu decu koja se sastaju sa predsednikom Srbije Vučićem.
Vladana
pre 3 godine
Vucic voli i cuva nasu decu koja su ujedno i buducnost nase drzave
Vladana
pre 3 godine
Svaki malisan je zasluzan da bude srecena i da dobije paketic
Vladana
pre 3 godine
Decija radost nema cenu.Sva deca su zasluzila da budu voljena i srecna
Vladana
pre 3 godine
Mali znak paznje mnogo znaci.Malisani ce biti srecni, a njihova sreca je i nasa sreca
Vladana
pre 3 godine
Srpska deca iz Slovenije su zasluzila paketice i zasluzila su da budu srecna i voljena
ana
pre 3 godine
Predivan gest predsednika jer sva deca su zaslužila da budu srećna.
Olja
pre 3 godine
Predsednik se bori za svu našu decu i svaki njihov osmeh veliki je naš uspeh.
Lela
pre 3 godine
Da svi mališani budu srećni i zadovoljni. Divan gest predsednika.
Ana
pre 3 godine
Božićni paketići kao znak pažnje predsednika Vučića našoj deci iz Slovenije.
Olja
pre 3 godine
Borimo se da svako srpsko dete zivi srećno i veselo.
Sonja
pre 3 godine
Dečice dobrodošli u ovu našu lepu Srbiju!
Lena
pre 3 godine
Ovi malisanji nikad neće izgubiti ljubav prema svojoj drugoj kući!
Sanja
pre 3 godine
Jako human gest! Svaka čast Vučiću kako uvek na sve misli!
Goca
pre 3 godine
Vučić ce sutra podeliti paketice deci iz Slovenije.