Metastaza blokaderskog ludila! Aktivista iz Loznice priželjkuje smrt 15 penzionera na skupu u Beogradu (VIDEO)
Loznički aktivista Miroslav Filipović pokazao je i dokazao da je mržnja jedina politika blokadera.
27.06.2026
15:50
tvmost.info
Vesti
Srbi sutra slave Vidovdan, jedan od najvećih praznika i dan za koji se vezuju važni događaji u srpskoj istoriji.
27.06.2026
19:00
Na društvenim mrežama osvanula je ispovest muškarca koji tvrdi da godinama finansijski pomaže rodbini u Srbiji, ali da umesto zahvalnosti neprestano nailazi na nove zahteve, zamerke, ali i nezahvalnost, zbog čega želi da prekine svaki kontakt sa njima!
27.06.2026
17:45
Visoke temperature i nagli toplotni talasi ne predstavljaju rizik samo za ljude - dovoljan je samo jedan pogrešan izbor mesta za parkiranje da izbije požar.
27.06.2026
16:00
Uoči Vidovdana, devojke koje pod jastuk stave vidovu travu ili ogledalo, parče hleba, malo soli i izgovore molitvu, sanjaće muškarca koji im je suđen.
27.06.2026
20:45
Novootvorenom deonicom Moravskog koridora, od Čačka do Kraljeva, od zvaničnog puštanja u saobraćaj, pa do 16:00 sati, prošlo je 7.960 vozila, saopštilo je danas preduzeće "Putevi Srbije".
27.06.2026
20:01
Darko Vesković Prika, koji je brutalno likvidiran u ponedeljak 22. juna 2026. godine u kafiću u beogradskom naselju Kumodraž, danas je sahranjen na Centralnom groblju u Beogradu.
27.06.2026
13:49
Više javno tužilaštvo u Beogradu podiglo je optužnicu protiv Andrije S. (20) zbog sumnje da je 10. decembra 2025. godine u jednom ugostiteljskom objektu na Vračaru, pokušao da ubije Vuka Bajruševića, i jer je neovlašćeno nosio vatreno oružje i municiju.
27.06.2026
15:14
Više javno tužilaštvo u Beogradu pokrenulo je istragu protiv četvorice muškaraca zbog postojanja osnova sumnje da su 5. juna 2026. godine izvršenjem različitih krivičnih dela učestvovali u bacanju bombe na porodičnu kuću S.Č. na teritoriji opštine Novi Beograd.
27.06.2026
13:23
Dvoje dece povređeno je u Zemunu kada se na njih obrušila gomila građevinskih blokova.
27.06.2026
12:02
Policija u Nišu je uhapsila B. J. (26) zbog sumnje na prodaju droge.
27.06.2026
18:23
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Vlajko
pre 3 godine
Predsednik Vucic je obradovao nase malisane sa KiM !
Milana
pre 3 godine
Prelepe slike, deca su naša budućnost, stalno im moramo pružati radost!
dule
pre 3 godine
Vazno je da su nam deca bezbedna, zdrava i srecna, bez njih nema buducnosti.
Tijana
pre 3 godine
Jako sam srecna sto su ova deca dobila paketice jer zasluzuju svu ljubav i paznju ovoga sveta. A paketic je jedan mali znak paznje za njih i bice veoma srecni.
Tina
pre 3 godine
Veliko bravo za ovaj potez, puno mi je srce kad gledam ove slike i osmehe na licima naših mališana.
Ziko
pre 3 godine
Svaka cast predsedniku. U ovom surovom i teškom vremenu bar neko da obrati pažnju na naše najvažnije sugradjane.
Saladin
pre 3 godine
Iskreno, posle svega sto su ljudi prosli na KiM u protekle tri nedelje, drago mi je da je drzava skinula teret novogodisnjih paketica sa njihovih racuna. Ovo nije samo pomoc deci koliko i njihovim roditeljima.
Nevena
pre 3 godine
Deca na KiM su dobivši paketiće najviše mogla da osete ljubav i podršku koja im je upućena iz Srbije
Darko
pre 3 godine
Koliko radosti, koliko lep gest slanja paketića deci na KiM
Lena
pre 3 godine
Predsednik Vucic je obradovao malisane na KIM. Zahvaljujuci njemu, deca su srecna, jer ih se neko setio u ovako teskoj situaciji kroz koju prolaze.
Ana
pre 3 godine
Vučić je jako obradovao decu na KiM paketićima pred Božić, pokazavši koliko brine o njima i čuva ih
Ziko
pre 3 godine
Kako veličanstveno delo. Nema nista plemenitije nego obradovati male andjele.
Dane
pre 3 godine
Prelelepo je pružiti deci na KiM Božićno raspoloženje, i DedaMraz i paketići, pa to sva deca vole i tome se raduju
Jana
pre 3 godine
Osim što čuva bezbednost naše dece na KiM, predsednik je učinio i divan gest poslavši im paketiće pred Božić
Ziko
pre 3 godine
Evo opet velike humanosti na delu i ovo niko ne moze osporiti. Svaka cas za gest kojim se najmladji uveseljavaju.
Biljana
pre 3 godine
Divan gest. Ta deca moraju da znaju da brinemo o njima
Vanja
pre 3 godine
Svaka čast predsedniku! Lepo je obradovati mališane za Božić.
Zoran
pre 3 godine
Ova mala, vesela i razdragana lica su nasa buducnost.
Ziko
pre 3 godine
Svakodnevni dogadjaji ukazuju da su našem predsedniku svi gradjani jednaki ali ipak moramo izdvojiti ove andjele. Svaka cast.
Bilja
pre 3 godine
Deca su nasa buducnost, njihov osmeh je i nasa radost.
Biljana
pre 3 godine
Ta deca na KiM kao i njihovi roditelji su nadi najveci heroji. Oni su cuvari srpskih ognjista.
Bilja
pre 3 godine
Divan gest nase drzave. Na sitnicama ljudi pokazuju kakvi su zapravo. Nase malo je toj deci radost.
Marina
pre 3 godine
Svaka cast. Malisani su zasluzili osmehe. Srecni praznici.
Igor
pre 3 godine
Prelep gest predsednika Vučića da obraduje svu našu decu na Kosovu i Metohiji.
Bilja
pre 3 godine
Svaki ovaj paketic je simbol neizmerne ljubavi za svako dete na KiM
Marina
pre 3 godine
Malisani, neka su vam srecni praznici. Da je srece da im svaki dan bude ovakav.
Bilja
pre 3 godine
Nasa deca uvek treba da znaju daih drzava Srbija nikada nece zaboraviti.
Marija
pre 3 godine
Predsednik čovek velikog srca. Najbitnija je dečija sreća i njihovi osmesi, ovo je divan gest koji će ih obradovati jako!
Aleksa
pre 3 godine
Sve pohvale za predsednika koji je ovim gestom obradovao malisane na KiM.
Nikola
pre 3 godine
Sva deca su naše blago,i sva deca zaslužuju poklone. Predivan gest Vučića. Naša deca su naša budućnost.
SNS demonokratija
pre 3 godine
Jel' poslao novogodišnje paketiće i za otrovanu decu iz Pirota? To su isto srpska deca, ali vas, sluge Vučićevog kartela i Rošavog glavoseče, boli kurac... Kakvi li ste vi roditelji ?
Tamara
pre 3 godine
Najmlađi sa Kosova i Metohije će se lepo obradovati i pamtiti ove lepe poklone od predsednika. Sve pohvale.
Vanja
pre 3 godine
Sve pohvale za gest našeg predsednika.
Vanja
pre 3 godine
Mališani će se sigurno obradovati paketićima.
Viki
pre 3 godine
Predivno, deca na KiM će biti presrećna.
Vanja
pre 3 godine
Mališanima na KiM je potrebna ljubav i pažnja kao i svoj deci ovog sveta.
Viki
pre 3 godine
Ovo je od velikog značaja za decu sa KiM.
Vanja
pre 3 godine
Predsednik Vučić je ovim paketićima usrećio decu sa KiM.
Miki
pre 3 godine
Predsednik Vučić vodi brigu o svim mališanima sa KiM.
Vanja
pre 3 godine
Deca sa KiM će ovim gestom predsednika Vučića, osetiti na trenutak bezbrižno detinstvo.
Viki
pre 3 godine
Predsednik je paketićima ulepšao novogodišnje praznike deci na KiM.
Vanja
pre 3 godine
Najvažnije je da su nam deca zdrava i srećna.
darko
pre 3 godine
Naša deca su naše blago. Svaka čast za predsednika.
marko
pre 3 godine
Naša deca sa KiM su sigurna i bezbedna. Bez njih nema budućnosti.
darko
pre 3 godine
Srbija ima budućnost. Naša deca su naše blago.
dario
pre 3 godine
Vazno je da su nam deca bezbedna, zdrava i srecna. Sigurno su se obradovala paketićima.
marko
pre 3 godine
Naš narod na KiM može uvek da računa na podršku Srbije.
Pavle
pre 3 godine
Ovo deca su budusnost i radost Srbije.
Ana
pre 3 godine
Vucic je uvek za decu ! Ovo je zaista velika radost za njih.
Milos1989
pre 3 godine
Predivan gest koji mališanima jako puno znači. Bravo predsedniče!
Iva
pre 3 godine
Divan gest predsednika, za svaku pohvalu.
Anja
pre 3 godine
U teškim uslovima u kojima žive ova deca ceni se svaki znak pažnje a predsednik to zna i voli da obraduje mališane.
sasa
pre 3 godine
Svako dete treba da se raduje i njima malo treba za sreću,to sigurno
sasa
pre 3 godine
Videti srecno i nasmejano dete je zaista nesto prelepo
stefan
pre 3 godine
Deca su nasa radost,sreca,nasa buducnost
Patak
pre 3 godine
Nasmejana decija lica,radost,sreca,to je nesto neopisivo
Pavlovic
pre 3 godine
Pamte to deca,a i paketici su nesto sto ih zasigurno uvek obraduje
stevica
pre 3 godine
Važno da su nam deca bezbedna i zdrava ona su naša budućnost.Ziveli
Macak
pre 3 godine
Svako dete na KIM treba da je srecno,zdravo i pre svega bezbedno
Rasta
pre 3 godine
Deca su se obradovala Deda Mrazu, paketićima i darovima,to sigurno
Plavooki
pre 3 godine
Veoma velikodušno od Vucica, svako dete treba da dobije poklon pred novogodišnje praznike.
Cuperak
pre 3 godine
Deca su naše bogatstvo i prelep je osećaj gledati ih zdrave,srećne,nasmejane! Lep je ovo gest Vucica
Pavle
pre 3 godine
Ovo je najveci dar i poklon ovim malisanima koji na neki nacin i cuvaju KIM zajedno sa svojim roditeljima.
Rada
pre 3 godine
Prelep gest predsednika, za svaku pohvalu.
Ruza
pre 3 godine
Dečija radost nema cenu. Zdravlje i bezbednost dece su najbitniji!
Bibi
pre 3 godine
Ništa nije tako vredno kao dečiji osmeh i njihova radost.
marko k
pre 3 godine
Našem narodu Predsednik pomaže na sve moguće načine
Aco
pre 3 godine
Predsednik je, slanjem poklona deci u enklavi na KiM, pokazao opet svoje veliko i plemenito srce. Divan gest, vredan svakog poštovanja.
Mira
pre 3 godine
Ovo je od velikog znacaja za nase malisane
Marija
pre 3 godine
Vucic kada kaze za nasu decu on to i misli
Dex
pre 3 godine
Jos jednom je dokazao da misli na nasu decu
Sara
pre 3 godine
Pored svih problema koje imaju Vucic je tu da ih obraduje
Ljubica
pre 3 godine
Leo gest predsednika, a velika radost za dečicu. Novogodišnjim paketićima se sva dečica obraduju, posebno što žive na KiM.
Goran
pre 3 godine
Predivan prizor, sta ima lepse od decije radosti!
Djoka
pre 3 godine
Svaka cast Vucicu koji se trudi za osmehe nasih najmilijih.
Djoka
pre 3 godine
Ko kaze da ima neceg lepseg od osmeha nase najmilije dece taj se grdno vara.
Djoka
pre 3 godine
Uvek nasoj deci moramo da purzamo osmeh i radost u zivotu.
Djoka
pre 3 godine
Najvaznije je da se deci od malena usade moralne vrednosti kako bi kasnije bili dobri ljudi.
Djoka
pre 3 godine
Jedno veliko bravo za Vucica koji vodi Srbiju u pravom smeru kako bi nasi malisani imali lepu buducnost.
Koki
pre 3 godine
Predivan gest! ??
Dragisa
pre 3 godine
Hvala Vučiću što brine o našim najmlađima, oni su naša budućnost!
Ika
pre 3 godine
Ovo je velika radost za decu na KiM! ???
Kaca
pre 3 godine
Divno. Deca su se mnogo obradovala. ?
Helena
pre 3 godine
Ovo je još jedan dokaz koliko naš predsednik ima veliko i humano srce. Bravo.
Ana
pre 3 godine
Vreme je darivanja, a kome drugom dati paketić nego deci, oni se njima iskreno raduju.
Neca
pre 3 godine
Lep gest od Vucica. ?????
Katarina
pre 3 godine
Osmesi na licima dece sve govore! Bravo predsedniče na humanom gestu.
Ana
pre 3 godine
Predsednik brine o svoj deci, i uvek ih obraduje kad ima priliku.
Dragan
pre 3 godine
Ono što Vučić radi za naš narod i našu decu, ni jedan drugi predsednik nije radio. Važno je da su nam deca srećna.
Dule
pre 3 godine
Bas lepo od predsednika. Decica na KiM su se sigurno obradovala. ?
Maja
pre 3 godine
Predsednik Vučić je na lep način iznenadio decu na KiM. Bravo.
Ana
pre 3 godine
Divan gest predsednika za decu sa KiM, da se ne osećaju zaboravljeno i da i njima bude detinjstvo ulepšao bar za praznike.
Jelena
pre 3 godine
Deciji osmesi i srecni pogledi su najlepsi prizor za dusu i srce
Ana
pre 3 godine
Nema veće sreće za decu nego kad dobiju paketić, još kad je od predsednika, to je izuzetna čast, a tu je i prilika da se vidi Deda Mraz, kakva divota.
Alen
pre 3 godine
Prelepe slike naših mališana.
Zara
pre 3 godine
Najvažnija je dečja sreća! A mi smo to danas uspeli.
Alen
pre 3 godine
Divna slika naših mališana na KiM koji su dobili paketiće.
Jana
pre 3 godine
Deca su budućnost sveta i uvek ih treba usrećiti i podržati.
Alen
pre 3 godine
Dužni smo stalno deci pružati radost i sreću!
Katarina
pre 3 godine
Sve pohvale. Jako lep gest predsednika, verujem da su se deca obradovala paketicima.
Ana
pre 3 godine
U praznične dane najlepše je obradovati decu, oni se iskreno raduju, predsednik uvek brine o svima.
Maja
pre 3 godine
Malisani su buducnost nase drzave. Podela paketica ce ih svakako usreciti i ovim gestom cemo pokazati da su nam sva deca podjednako vazna.
Danica
pre 3 godine
Ovo je divan gest, sva deca treba da osete malo novogodišnje carolije i da se raduju
Darko
pre 3 godine
Divan gest predsednika Vučića, deca su srećna i radosna.
Jeca
pre 3 godine
Lepo je kad si deca srećna i radosna, oni su naša budućnost. Sva čast Vučiću i gestu.
Beka
pre 3 godine
Prelepo. Deca su naša snaga i naša budućnost. Njihova sreća je najbitnija.
Miki
pre 3 godine
Ovaj gest našeg predsednika je ulepšao dan svima i dečici.
Filip
pre 3 godine
Svako dete treba da se raduje i njima je vrlo malo potrebno za njihovu sreću.
Jovan
pre 3 godine
Najlepsa vest danas!!!
Maja
pre 3 godine
Deca su ukras sveta i treba da ih obradujemo!
Rada
pre 3 godine
Dečija radost i nihovi osmesi nemaju cenu
Anka
pre 3 godine
Sve pohvale za ovaj gest!
Viki
pre 3 godine
Velika čast i sreća je ovako obradovati mališane!
Joka
pre 3 godine
Deca su oduševljena predsednikom i paketićima.
Lili
pre 3 godine
Ovo je veoma lep gest naseg predsednika..deca su nasa radost, sreca i buducnost!
Tara
pre 3 godine
Ova deca su naš ponos! Za njih vredi živeti!
Vladana
pre 3 godine
Samo da su nam deca srećna i zadovoljna
Vlada
pre 3 godine
Trenutak koji ce izmamiti osmehe deci zato treba imati vremena i razumevanja.A to je uvek imao Vucic posebno za decu!
Vladana
pre 3 godine
Prelepe slike, osmeh se vratio u grad!
Saša
pre 3 godine
Predivni paketići za divnu decu!
Vladana
pre 3 godine
Vučić brine i o najstarijim i o najmlađim stanovnicima naše države
Vladana
pre 3 godine
Vučić se pobrinuo da naši mališani budu srećni i dobiju poklone
Vladana
pre 3 godine
Deca su zaslužila da budu srećna, Vučić se pobrinuo da našim mališanima ulepša dan.
Tara
pre 3 godine
Pokloni ce obradovati decu a Srbina misli o svonoj deci i bori se da ih sto vise
Vlaks
pre 3 godine
Sa ponosom gledamo podelu paketića Srpskoj deci na KiM.
Visnja
pre 3 godine
Predsednik ne zaboravlja ni najmladje
Dusa
pre 3 godine
Dar predsednika veliki I od srca za malisane Priluzja.
sanja
pre 3 godine
Dečja radost i smeh su najlepši poklon nas odraslih. Ovo je predivan gest,koji ce deca pamtiti.
mina
pre 3 godine
Vučić je još jednom pokazao da podjedanko mislio i svoj deci
Ninoslav
pre 3 godine
Ništa lepše od dečijih iskrenih osmeha na licima.
nena
pre 3 godine
Svako dete treba da se raduje novogodišnjim paketima a njima malo treba za sreću!
mija
pre 3 godine
Baš je lepo što su se deca obradovala Deda Mrazu, paketićima i darovima.
ceca
pre 3 godine
Svaka čast za gest Vučića koji je dokazao da dečija radost mora biti prioritet.
Natalija
pre 3 godine
Bravo! Drago mi je da nasa drzava misli i na malisane sa KiM.
mica
pre 3 godine
Divan gest za decu na KIM, ovi paketici ce im puno znaciti da osete ljubav koju im pruzamo.
lola
pre 3 godine
Božić je lep hrišćanski praznik a ovaj gest predsednika je baš usrećio naše mališane na KiM.
vera
pre 3 godine
Srbija nikada ne zaboravlja naše najmlađe koji žive na Kosovu i Metohiji. Lep gest predsednika.
kija
pre 3 godine
Sva deca na svetu zaslužuju pažnju, ljubav, sreću i zato je ovo jedan predivan gest našeg predsednika za naše mališane na KiM.
Tea
pre 3 godine
Da je svako mesto u Srbiji podjednako važno i da svaki mališan zaslužuje paketić govori i dolazak paketića u Prilužje i Plemetinu.
jana
pre 3 godine
Predsednik je ponovo pokazao ovom podelom paketića koliko je veliki čovek. Hvala mu na tome
Dunja
pre 3 godine
Divan gest, neprocenjivu su ti osmesi na licima mališana.
Nada
pre 3 godine
Vučić brine i o deci na KIM, na najveći pravoslavni praznik Božić ukazuje koliko je važno deci usmeriti ljubav i pažnju.
Darko
pre 3 godine
Deca su naše najveće bogatstvo i uvek im treba pružiti pažnje, ljubavi i lepih trenutaka, kao što će sutra to učiniti Vučić.
Marko
pre 3 godine
Gest za svaku pohvalu. Dokaz da vodi računa o svakom građaninu i onim najmlađima i da nam život građana na KiM jeste prioritet.
Goran
pre 3 godine
Prelep poklon od predsednika za nasu decu na KiM.
Žare
pre 3 godine
Slika govori više od reči, uvek treba izmamiti dečiji osmeh.
Srpkinja
pre 3 godine
Ova drzava, na čelu sa AV uvek misli na svoje najmlađe sugrađane!
marko
pre 3 godine
Vazno je da su nam deca bezbedna, zdrava i srecna, bez njih nema buducnosti.Njima je to malo veliki poklon i sreca.
Mile
pre 3 godine
Najbitnije da su nasa deca srecna i vesela.
Natasa
pre 3 godine
Tokom dana kada se sva deca raduju poklonima, predsednik se potrudio da Deda Mraz obraduje i malisane sa KiM, ali i da porodilista na KiM budu darovana.
Kole
pre 3 godine
Deca treba da su vesela,a paketici ce ih svakako razveseliti.
Mile
pre 3 godine
Bozic je najsretniji praznik gde smo svi srecni,a deca pamte srecne trenutke.
Nenad
pre 3 godine
Osmesi na licima dece su najlepsi,jer deca treba da su srecna.
Kole
pre 3 godine
Nasa buducnost su nasa deca.
Maja
pre 3 godine
Dečija sreća nam je najvažnija veoma smo srečni što je podela paketića mališanima na KiM postala tradicija
kosta
pre 3 godine
Samo pohvale za predsednika koji već tradicionalno podeli deci sa KiM novogodišnje paketiće
Maja
pre 3 godine
Nema ništa lepše nego obradovati decu i učiniti ih srećnim, prelep gest predsednika
ana
pre 3 godine
Sve čestitke predsedniku na divnom gestu kojim je usrećio mališane na Kosmetu.
Jelena
pre 3 godine
Ово је само један мали чин председника Вучића који ће обрадовати малишане са Косова и Метохије и улепшати детињство у данима празника!
Olja
pre 3 godine
Deca su zaslužila da budu srećna. Čestitke predsedniku na divnom gestu.
Lela
pre 3 godine
Ovim znakom pažnje Vučić je pokazao koliko brine o našem narodu na KiM.
Vojka
pre 3 godine
Deca magijom svoje naivnosti najbolje slave praznike i raduju se njima pa je ovo lep gest presednika
Mira
pre 3 godine
Jos jednom je pokazao da ima ogromno SRCE!
Marija
pre 3 godine
Pored svih problema koje imaju Vucic je tu da ih obraduje
Dex
pre 3 godine
Jos jednom je dokazao da misli na nasu decu
Sara
pre 3 godine
Vucic kada kaze za nasu decu on to i misli
Sanja
pre 3 godine
Ovo je od velikog znacaja za nase malisane
Andrijana
pre 3 godine
Svako nase dete zasluzuje da se obraduje poklonima u vreme praznika.
Jelena
pre 3 godine
Deca zaslužuju samo radost i sreću!
Ana
pre 3 godine
Predsednik je ovim mališanima pružio veliku radost i u znak zahvalnosti dobio je najiskrenije osmehe.
Marta
pre 3 godine
Сви добро знамо како је у ово време тешко живети на Косову и Метохији, поготово деци која понекад нису ни свесна свих проблема око њих. Сви скупа тамо су веома храбри људи, који се боре за опстанак. Овај гест доделе новогодишњих пакетића сигурно је измамио осмехе на дечијим лицима и учинио да бар на један забораве на проблеме. Хвала председнику Србије, што се труди да усрећи малишане у нашој покрајини.
Maja
pre 3 godine
Lep gest predsednika i verujem da su mališani bili srećni
ana
pre 3 godine
Velika radost naših najmlađih građana. Hvala predsedniku koji misli o svima nama.
Mihajlo
pre 3 godine
Divno je što će mališani na KIM dobiti novogodišnje poklone od predsednika Srbije. Dečja radost, smeh zbog poklona nema cenu. Mali su ali sam siguran da sve što se dešava odraslima i oni sami nešto osećaju.
Luka
pre 3 godine
Sreća najmlađih je uvek iskrena.
Marko
pre 3 godine
Veoma lep gest predsednika Vučića,on je čovek koji misli o svima i u Srbiji i van Srbije.
Danijela
pre 3 godine
Najbitniji su deciji osmesi,njihova iskrena sreca i radost!
Igor
pre 3 godine
Mnogo lep gest, najmladji treba da dobiju paznju i poklone naravno. Hvala predsedniku na paznji i poklonima.
Cile
pre 3 godine
Hvala predsedniku, lep gest koji je obradovao svu decu koja su dobila paketice.
Gaga
pre 3 godine
Svaka cast. Pored radosti i srece, deca sa KiM ce imati osecaj priradanja i sigurnosti.
Ćira
pre 3 godine
Svako dete zaslužuje da se za Novu godinu i Božić raduje, dobije poklon. Posebno je to važno za decu sa KIM, njima je pažnja svih, države, predsednika, posebno važna. Od malih nogu moraju znati da nisu sami i satim osećanjem će odrastati.
Dejana
pre 3 godine
Vucic zna koliko paznja znaci ovim malisanima
Dejan
pre 3 godine
Nasa deca su nasa, gde god da zive. Srbija ce uvek brinuti za njihovo dobro
Dejan
pre 3 godine
Nikada necemo odustati od borbe za KiM, za sav nas narod koji tamo zivi
Ana
pre 3 godine
Jos jedan od pokazatelja da su deca nase najvece bogastvo, da uvek moramo brinuti o njima, praviti i unaprediti nasu zemlju zarad svih malisana.
Dejan
pre 3 godine
Vucic se svim snagama bori da ocuva mir i stabiulnost, jer bez toga nema ni napretka.
Dejan
pre 3 godine
Nasa deca na KiM zasluzuju srecno i bezbrizno detinjstvo
Dejan
pre 3 godine
Vucic ne zeli ni sukobe ni ratove nego da obezbedi mir ovoj decurliji
Dejan
pre 3 godine
Vucic se bori za sigurnost i bezbednost naseg naroda na KiM. Svakodnevno Srbija pomaze Srbima, a ovi paketici znace osmeh na licu ove dece
Dejan
pre 3 godine
Zbog sve ove dece, vredi borba za nase KiM, za nasa srpska vekovna ognjista na KiM
Dejan
pre 3 godine
Svaka cast Vucicu koji u ovim teskim momentima za nas srpski narod pokazuje koliko ih voli i cuva
Marija
pre 3 godine
Vucica zanima snazna buducnost ove dece
Veljko
pre 3 godine
Vučić je još jednom pokazao da su mu deca na prvom mestu.
Nenad
pre 3 godine
Svaka čast predsedniku na ovom gestu, sve za našu decu.
Veljko
pre 3 godine
Predsednik Srbije ukazuje pažnju i poštovanje svima, kako najstarijima tako i najmlađima.
Bojan
pre 3 godine
Divan gest našeg predsednika Aleksandra Vučića.
Miloš
pre 3 godine
Vučić uvek misli na svu srpsku dečicu gde god se ona nalazila.
Princess
pre 3 godine
Bravo za predsednika, deca su budućnost! Dečji osmesi su nešto najlepše!
srdjan
pre 3 godine
Moramo maksimalno da damo podrsku ljudima sa KIM i ovo je prelep gest drzave i naseg predsednika koji pokazuje da se bori za svakog coveka, za svako dete na KIM.
Petra
pre 3 godine
Kapa dole, svaka čast! Deca su budućnost ove zemlje!
PETAR
pre 3 godine
Srećan sam što su se ovim malim znakom pažnje obradovala deca, veliki broj dece na KIM! Svaka čast predsedniku!
Miroslav
pre 3 godine
Radost ovih mališana nema cenu.
Miro
pre 3 godine
Svaka čast predsedniku što uvek misli na decu, pokazao već mnogo puta da ima veliko srce.
Miljan
pre 3 godine
Dečija radost je najvažnija.
Miroslava
pre 3 godine
Deca zaslužuju da budu srećna i da pamte lepo detinjstvo.
Miljana
pre 3 godine
Deca su nasa buducnost i nista lepse nema nego kada im se izmami osmeh na lice, njihova radost je nesto najvrednije.
Miroslav
pre 3 godine
Ništa lepse nema nego kada se deca usreće.
Miro
pre 3 godine
Sve pohvale za predsednika Vucica sto je ovim gestom učinio decu radosnom.
Miljan
pre 3 godine
Predivan gest koji ce deca dugo pamtiti.
Miljana
pre 3 godine
Svako dete treba da oseti novogodisnju caroliju, ovo je zaista predivan gest da ih obraduje paketicima.
Miroslava
pre 3 godine
Ovo je gest vredan svake paznje.
dja
pre 3 godine
Da se i mali veliki ljudi obraduju, veoma lepo od predsednika Vucica.
Sara
pre 3 godine
Naša deca zaslužuju sve, jako lepo što će i deca na KiM dobiti novogodisnje paketiće, zaslužuju da imaju osmeh posle teških dana.
Darko
pre 3 godine
Siriti ljubav i slogu kao poruku praznika je plemenito.
Iva
pre 3 godine
Vazno je da su nam deca bezbedna, zdrava i srecna, bez njih nema buducnosti.
Darkic
pre 3 godine
Decija radost je najlepši dar pred praznike. Vučićeva humanost je uvek bila na nivou.
Milos
pre 3 godine
Vazno je da deci pruzimo ljubav i bezbriznost dok su mali i veruju u deda maraza. Vidi im se bezkrajna sreca na licima zbog ovog malog znaka paznje.
Milica
pre 3 godine
Predsednikova donacija treba da bude za primer svima.
Mitar
pre 3 godine
Lep dar od strane Vučića! On na sve misli i svakoga!
Mica
pre 3 godine
Deci jako malo za sreću treba i hvala Vucicu sto im je izmamio osmeh na lice i učinio ih srecnim!
Riter
pre 3 godine
Prelepa slika,deca su ukras naš,ma bilo ona gde se nalaze
Željko
pre 3 godine
Deca su budućnost Srbije i zato im stalno moramo priuštiti radost i srećno detinjstvo.
Saša
pre 3 godine
Zahvaljujući predsedniku Vučiću, novogodišnji paketići su doneli veliku radost deci sa Kosova i Metohije.
Lazar
pre 3 godine
Bez dece nema budućnosti zato im moramo prirediti srećno i bezbrižno detinjstvo.
Milan
pre 3 godine
Novogodišnji paketići uneće radost u život dece sa Kosmeta, što je veoma važno u ova teška i turbulentna vremena.
Zoran
pre 3 godine
Puno mi je srce kad vidim dečju radost zbog novogodišnjih paketića. Deca zaslužuju svu sreću ovog sveta.
Zjajo
pre 3 godine
Podela paketića deci na KiM je lep gest predsednika Vučića.
Tanja
pre 3 godine
Lep gest za decu kojima ovakva pažnja najviše znači i treba! Deca su budućnost države i u svakom momentu treba voditi računa o njima!
Danica
pre 3 godine
Ništa lepše od sreće na dečijim licima.
Marija
pre 3 godine
Deca su ukras sveta.
Crna Leptirica
pre 3 godine
Najmladji su srecni i radosni paketici su ix obradovali.
Lenka
pre 3 godine
Ovaj Vučićev gest mnogo znači, pre svega da neko misli i brine o deci na KiM kao i svom srpskom narodu koji tamo živi.
Mima
pre 3 godine
Divno je videti ove mališane tako radosne.Svaka čast Vučiću koji brine i da unese radost ovim malim bićima.
Marina
pre 3 godine
Srbija ce nastaviti da pomaze svom narodu na KiM
Nikola
pre 3 godine
Vazno je da obezbedimo sigurnost i bezbednost za ove malisane
Nikola
pre 3 godine
Vucic je ovim paketicima pokazao paznju i ljubav prema svoj deci ovog sveta
Mira
pre 3 godine
Vazno je da ova deca znaju da su deo velike srpske porodice
Nikola
pre 3 godine
Ova deca se najvise obraduju poklonima. Nasa deca sa KiM je vazno da osete svu nasu ljubav
Milanko V
pre 3 godine
Gest predsednika Vučića da obraduje našu decu sa KIM je za svaku pohvalu.
Drina
pre 3 godine
Deca su naše blago i naša radost. Što ih više imamo, država nam je bogatija.
Savo V
pre 3 godine
Predsednik Vučić preduzioma sve mere da našoj deci obezbedi što srećnije njihovo detinjstvo.
Rajko Ć
pre 3 godine
Nema većeg zadovoljstva nego kada su na deca srećna i radosna.
Branko N
pre 3 godine
Srbija preduzima sve mere da se obezbedi mir, kako bi nam deca živela u miru i blagostanju i imala što srećnije detinjstvo.
Mia
pre 3 godine
Sve pohvale za rad predednika Aleksandra Vucica i vlade koju on vodi. Njihovo malo njima je puno!
Mitar O
pre 3 godine
Nema većeg zadovoljsta od činjenice kada su nam deca srećna i kada žive u blagostanju koje im obezbeđuje Srbija sa svojom ispravnom politikom.
Dana
pre 3 godine
Novogodisnji paketici su jako bitni za decu na Kosovu i Metohiji. Sitnicama treba im ulepsati zivot.
Mia
pre 3 godine
Predsednik je uek bio uz svoj narod na Kosovu i Metohiji i ovaj put nije zaboravio malisane u tom delu Srbije!
Tea
pre 3 godine
Ovaj gest predsednika je presao u tradiciju i kao takav treba da se ocuva!
Drina
pre 3 godine
Svake godine predsednik Vučić obezbeđuje paketiće za našu decu sa KiM i to je postala tradicija i zaslužuje sve pohvale.
Mia
pre 3 godine
Predsednik je ponovo pokazao da ne zaboravlja svoj narod na Kosovu i Metohiji!
Dana
pre 3 godine
Osmeh dece nema cenu!Napred predsednice!
Tina
pre 3 godine
Humanost predsednika nema kraja. Ponovo je pokazao da se bori za svoj narod!
Jana
pre 3 godine
Humanost predsednika nema kraja. Ponovo je pokazao da se bori za svoj narod!
Savo V
pre 3 godine
Ovo je najbolji dokaz da predsednik Vučić ne zaboravlja našu decu i sve čini da im osigura srećno detinjstvo. Sve čestitke našem predsedniku.
Milanko V
pre 3 godine
Deca su naša radost i naša budućnost i treba sve činiti da im osiguramo što srećnije detinjstvo.
Jovica
pre 3 godine
Lep gest naseg predsednika!
Jovica
pre 3 godine
Najbitnije da su nasi malisani srecni!
Bora
pre 3 godine
Lepo je videti nasmejanu decu koja zasluzuju svu paznju ovoga sveta!
Jovanka
pre 3 godine
Slika govori sve nasi najmljadji su nasa buducnost!
Valentina
pre 3 godine
Vučic na sve misli a posebno na nase najmladje!
Jana
pre 3 godine
Gest vredan pažnje i divljenja. Ovo je samo jedan u nizu leoih stvari koje Vučić priredi za decu.
tomicgm
pre 3 godine
Lepo, deca su ukras sveta i Srbije. Sve povale za ovakav gest Vučićev koji uvek brine o svakom građaninu ove zemlje.
Ena
pre 3 godine
Mir svim našim narodima, lepe slike dece koja zaslužuju da budu srećna.
Lenka
pre 3 godine
Vučić brine o mališanima na KiM, bori se za njihovu sigurnost i što više njihovih srećnih lica.