Udarno! Nezapamćen teror na Gazimestanu: Kurtijevi specijalci krenuli na Srbe (FOTO/VIDEO)
Gazimestan je i ovog Vidovdana okupio veliki broj Srba koji su došli da obeleže jedan od najvažnijih datuma u srpskoj istoriji, ali je čitav skup protekao uz pojačano prisustvo pripadnika takozvane kosovske policije i iživljavanje naoružane šiptarske bande nad srpskim stanovništvom.
28.06.2026
17:18
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Brka
pre 3 godine
Divno je što se organizuju ovakvi konkursi. Pobednička fotografija će sigurno biti prelepa!
Biba
pre 3 godine
Ovo je konkurs koji će stimulisati sve nas da jop bolje organizujemo svoj žiotni prostor i da ga unapredilo i ulepšamo
Drina
pre 3 godine
Brka: Biće veoma teško izabrati najbolju fotografiju, jer u Srbiji zaista ima dosta dobrih domaćina.
Dragana
pre 3 godine
Tema je zaista divna. Verujem da će sve umetničke duše Srbiju prikazati u nekim svojima očima gde će odisati nekom posebnom energijom.
Rajko Ć
pre 3 godine
Dragana: Ideja je zaista dobra i zaslužuje svaku pohvalu.
Nada
pre 3 godine
I naravno neka najuspesniji i najkreativniji pobedi, konkurs je zaista inteersantan i bice veliki broj ucesnika sigurno.
Dejan
pre 3 godine
Jedva cekam fotografije novog ciklusa, verujem da ce konkurencija biti ogromna, jer Srbija ima toliko toga da pokaze.
Mitar O
pre 3 godine
Dejan: Naravno da će konkurencija biti velika, jer Srbija ima dosta uspešnih domaćina.
Kosta
pre 3 godine
Srbi su poznati kao hedonisti te stoga verujem da će svoja domaćinstva prikazati u najboljem mogućem svetlu gde ambijent odiše nekim posebnim sjajem.
Nikola
pre 3 godine
Srpski domaćin i njegovo domaćinstvo je nadaleko poznato u svetu kao nešto što treba posetiti, videti, osetiti.
Mitar O
pre 3 godine
Nikola: Srpski domaćin voli svoje domaćinstvo i preduzima sve mere da bude što uspešnije.
Milanko V
pre 3 godine
Mnogi će se iznenaditi koliko Srbija ima dobrih i uspešnih domaćina.
Petar
pre 3 godine
Sviđa mi se cela ova akcija i ideja izbora najlepših slika Srbije. Videli smo i na ovaj način toliko toga nepoznatog u ovoj našoj predivnoj zemlji i jedva čekam da vidim još mnogo togs novog i nepoznatog.
Sanja
pre 3 godine
Naša Srbija je prelepa i ima toliko toga lepog da se vidi i otkrije. Ovo je izuzetno dobra ideja predsednika Vučića.
Nena
pre 3 godine
Nastavlja se tradicija fotografisanje naše najlepše Srbije, sada će to biti u vezi domaćinstva!Bravo!
Drina
pre 3 godine
Nena: Srbiju treba obilaziti i uživati u njenim lepotama.
sasa
pre 3 godine
Konkurencija ce biti ogromna,jer Srbija zaista ima mnogo toga da pokaze
Dragan
pre 3 godine
Još jedan u nizu dobrih poteza predsednika Vučića u cilju promovisanja naše Srbije i njenih lepota.
stevo
pre 3 godine
Novi ciklus ce doneti jos pregrst lepih fotografija,to sigurno
Stefan
pre 3 godine
Nagledaćemo se prelepih fotografija, naši domaćini imaju divna dvorišta, bašte, u kojima slobodno šetaju ljubimci, ali i domaće životinje. Naša sela više nisu kao nekad, vredne ruke urade mnogo toga.
Ana
pre 3 godine
Naša Srbija ima toliko toga da pokaže.
Daja
pre 3 godine
Prelepa Srbija ce moci da se prikaze na slikama, odlična ideja predsednika!
caca
pre 3 godine
Ovi konkursi su divna stvar,a pobednik je svako jer svaka fotogragija pokazuje lepotu Srbije na poseban način!
stefan
pre 3 godine
Pozdravljam ovu Vucicevu ideju,jer na ovaj nacin promovisemo,pre svega nasu Srbiju
Marta
pre 3 godine
Верујем да ће и овај конкурс бити успешан као што је био и прошли! Једва чека да видим прелепа домаћинства наше Србије!
Maja
pre 3 godine
Srpsko domaćinstvo je predivna tema ovogodišnjeg konkursa. Gledaćemo prelepe fotografije.
Mira
pre 3 godine
Srbija ima mnogo prelepih domacinstava
Patak
pre 3 godine
Po meni,ovo je idealna prilika da se promovise sve ono lepo u nasoj zemlji.Pozdravljam ideju
Biksi
pre 3 godine
Ovo takmicenje ce biti super,bice raznovrsno
Godina
pre 3 godine
Pored ovoliko prelepih domacinstava tesko ce biti odluciti se za jedno
Sara
pre 3 godine
Jedva cekam da vidim rezultate konkursa
Sanja
pre 3 godine
Verujem da ce biti na stotine prijavljenih,tesko ce se odluciti za jedno
Ilija
pre 3 godine
I ovaj konkurs je konkurs sa savršenom idejom. Srbija ima prelepa domaćinstva.
Macak
pre 3 godine
Bice tesko odluciti se za najbolju fotografiju,jer konkurencija ce zasigurno biti ogromna
Saša
pre 3 godine
Ovo je prava ideja. Pregršt lepih domaćinstava u Srbiji postoji, koja i treba da budu vidjena ali i domaćini nagradjeni za svoj trud.
Plavooki
pre 3 godine
Prezentujemo na najlepsi nacin ono sa cime raspolazemo.Nista lepse od nase Srbije
Cuperak
pre 3 godine
Najbolju fotografiju ce biti tesko izabrati,imajuci u vidu da ce konkurencija biti ogromna,to sigurno
iskra1
pre 3 godine
Izuzetna prilika da se upoznamo sa netaknutim predelima naše prelepe Srbije, promovišemo i priblizimo nepoznate krajeve kako domaćim tako i stranim turistima
Dara
pre 3 godine
Lepa ideja,imamo mi lepa mesta i sela u Srbiji
Petar
pre 3 godine
Sjajno je što predsednik Vučić ima sluha za promovisanje naše zemlje na plemenit način, putem fotografije.
Ivan
pre 3 godine
Ovo je idealan način da se sela u Srbiji što više ispromovišu i prikažu. Verujem da će konkurencija biti ogromna.
Cuperak
pre 3 godine
Na ovaj nacin upoznajemo nase predele i lepote nase zemlje..
Ivona
pre 3 godine
U Srbiji postoji mnogo domaćinstava koja imaju jedinstvena obeležja naše tradicije.
Sanjci
pre 3 godine
Nasa domacinstva su nadaleko poznata,verujem d ce biti mnogo lepih!
Saša
pre 3 godine
Predivne fotografije, uživali smo u divnim predelima naše Srbije.
Zrne
pre 3 godine
Odlična tema! Moglo bi se razdvojiti na ruralni deo i gradski deo.
Lena
pre 3 godine
Srbija je lepa i turistički bogata država.
Nebojša
pre 3 godine
Dobar način da se vredni i radni ljudi koji vode računa o svom imanju nagrade za svoj trud i doprinos da nam Srbija bude lepa.
Markoni
pre 3 godine
Ovo je super tema za takmicenje,treba jos vise da ih bude!
Jasko
pre 3 godine
Odlična ideja za najlepše domaćinstvo Srbije. Građani treba da šalju fotografije koje na najbolji način predstavljaju njihove kuće i okućnice, bašte i dvorišta, uređene vrtove i tradicionalne detalje koji krase imanja i domove u našoj zemlji .
kika
pre 3 godine
Srbija je zemlja koja je bogata prirodom i svi bi trebali da je cuvamo i odrzavamo
Persida
pre 3 godine
Srbija je sama po sebi predivna. Na koju god stranu čovek da krene, prirodne lepote. Mnoga domaćinstva su po lepoti i uređenosti za primer.
Andrijana
pre 3 godine
Najvise volim sto sve vise porodica u Srbiji postuje srpsku tradiciju.
Bojan
pre 3 godine
Ja, kao fotograf, provereno znam da nam je Srbija prelepa i da je prepuna divnih dvorišta i imanja.
sanja
pre 3 godine
Srbiju treba obići i uveriti se u njene lepote.
Maja
pre 3 godine
Srbija je predivna i inspirativna, gde god krenemo vidimo divne prizore. Uživaćemo u novim fotografijama.
Rano
pre 3 godine
Uživam gledajući slike NASE lepe Srbije
Tanja
pre 3 godine
NASA Srbija je lepa,svaki njen deo je vredan
Sanja
pre 3 godine
Jedva čekam da vidim nove fotografije. Uživala sam u predhodnom konkursu.
Mirjana
pre 3 godine
Srbija je puna dragulja,cuvajmo ih i negujemo...
ceca
pre 3 godine
Naša Srbija je kraljica lepote.
Ziko
pre 3 godine
Svaka cast. Treba podrzati sva domaćinstva u Srbiji i pružiti šansu svima da poboljšaju svoj životni standard.
jana
pre 3 godine
Konkurs je veoma lepa stvar gde građani Srbije mogu kroz fotografije da dočaraju našu lepu Srbiju
Mića
pre 3 godine
Fotografima neće manjkati inspiracije, naša Srbija je divna i obiluje nestvarnim prizorima.
gaga
pre 3 godine
Naša Srbija je ima bogatu dušu i najlepša je
Ziko
pre 3 godine
Divno. Uzivali smo gledajući fotografije prethodnog konkusta, jedva čekamo ovaj da krene.
hana
pre 3 godine
Naša Srbija je najlepša, lepša nego ikada. Srbija je zemlja puna života.
Andrijana
pre 3 godine
Najvise volim sto sve vise porodica u Srbiji postuje srpsku tradiciju i kulturu.
mima
pre 3 godine
Jako je lepo kada vidimo koliko naša Srbija napreduje u svakom pogledu. Lepota je na svakom koraku.
Ziko
pre 3 godine
Fotografije ce biti neverovatne jer mi smo zemlja sa neverovatnom lepotom.
rea
pre 3 godine
Svuda je lepo, ali u Srbiji je najlepše.
joca
pre 3 godine
Srbija je mnogo napredovala. Vučić toliko ulaže u nju da je na svakom koraku sve bolja. Naša Srbija je najlepša.
luna
pre 3 godine
Nasa Srbija, prepuna je predela koji obiluju nestvarnom lepotom.
Stefan
pre 3 godine
Nadam se da će i novi ciklus koji nam upravo sledi biti onako bogat lepim fotografijama kao i prethodni. Lepota naše Srbije je nemerljiva, to smo videli. sada ćemo saznati i kakvi smo to domaćini, kakva su nam dvorišta, bašte, štale, voćnjaci. Sve to vredne ruke domaćina pretvaraju u divna mesta za življenje.
tasa
pre 3 godine
Divnu je temu izabrao predsednik, radujemo se da vidimo slike i da se upoznamo sa različitostima.
tasa
pre 3 godine
Sa nestrpljenjem očekujemo prve slike, verujemo da će biti vredne divljenja!
Ziko
pre 3 godine
Verujem da ce se sad ljudi rastcati po svojim mestima da uslikaju sve lepote koje nasa zemlja i ima.
Ziko
pre 3 godine
Divna ideja našeg predsednika. Mi, zaista, imamo toliko lepota da prikažemo u fotografijama da je ovo fantastična zamisao.
Brane
pre 3 godine
Toliko lepota imamo da će na kraju ipak biti najteže odabrati najbolju fotku.
Mila
pre 3 godine
Naša Srbija je najlepša. Sigurna sam da će biti mnogo lepih fotografija i da će biti jaka konkurencija.
Vera
pre 3 godine
Bravo za inicijativu. Baš lepa ideja, a hvala Bogu, imamo šta da pokažemo.
Vasa
pre 3 godine
Super je ovaj konkurs, kao i prošli. Treba da se pokažu sve lepote naše zemlje.
Maša
pre 3 godine
Jedva čekam da vidim fotografije ovog konkursa, sigurna sam da će biti teško odlučiti se za pobednika.
Maja
pre 3 godine
Svaki deo Srbije ima svoje lepote i opet ce biti tesko odluciti pobednika, prelepa zemlja koja poslednjih godina dobija jos vise na znacaju i lepoti
mara
pre 3 godine
U Srbiji je mnoštvo prelepih domaćinstava i dobro je što ćemo ovim putem imati priliku da ih vidimo
Mladen
pre 3 godine
Svaka čast, odlična ideja. Putovao sam mnogo, ali tvrdim da je Srbija najlepša zemlja.
MAJA
pre 3 godine
Do sada smo imali prilike vidimo predivne prirodne predele a sada ćemo imati prikaz prelepih srpskih domaćinstava
mara
pre 3 godine
Treba stalno da postoje ovakve akcije odnosno takmičenja time se doprinosi upoznavanju svoje zemlje
Milan
pre 3 godine
Lepa ideja Vučića. Bravo
Crna Leptirica
pre 3 godine
Ja jedva cekam da vidim tu fotografiju na kojoj ce biti lepote i energije....
MIMA
pre 3 godine
Kao i uvek predsednik na najbolji nacin promovise seoska i privredna domacinstva Srbije
Maja
pre 3 godine
Sigurno će biti mnogo lepih fotografija, biće teško izabrati najlepšu. Hvala predsedniku što podrzava ovakve konkurse.
miki
pre 3 godine
Ono sto velica ovu drzavu su upravo ovakvi konkursi!
MILA
pre 3 godine
Najlepsa slika nase Srbije treba da bude primer u svetu.Ima li šta lepše od naše Srbije.
MILA
pre 3 godine
Hajde sad da se uputimo na neko lepo mesto i napravimo neku dobru sliku!Na ovaj način se Srbija predstavlja na najlepši način.
MILA
pre 3 godine
Srpska domaćinstva su najlepša, imaju dušu.Srbija je lepa država, puna znamenitosti i bogata tradicijom.
MILA
pre 3 godine
Lep način da prikažemo našu već prelepu Srbiju u još lepšem svetlu.Naša Srbija je nejlepša i to treba ceo svet da vidi!
MILA
pre 3 godine
Srbija ima toliko prirodnih lepota, tako da očekujemo more slika.Ove fotografije su najbolja promocija naše prelepe Srbije i svih njenih lepota.
MILA
pre 3 godine
Naša Srbija je prirodni dragulj, lepo je osmislio Vučić način da prikažemo našu Srbiju i sve njene lepote,Niko nema toliko prirodnih lepota, vrednih divljenju kao naša Srbija!
milica11
pre 3 godine
Gde god se uputili, imamo najlepše fotografije!Srbija je najlepša!Srbija je prelepa zemlja, a od izgradnje i novih ulaganja bice stvarno najlepsa zemlja.
milicami55
pre 3 godine
Sjajna vest jer će da se prikaze lepota Srbije koja je bogata znamenitostima!Ove slike podsecaju na to kako je lepa nasa Srbija.
MILA
pre 3 godine
Nema lepse zemlje od Srbije!Naša zemlja je najlepša!!!Srbija ima sta da pokaze, prelepu prirodu i domacinstva!
MILA
pre 3 godine
Obilujemo prirodnim lepotama i to zaista treba i da se vidi.Najlepse slike ce upravo oslikati nasu lepu Srbiju.
MILA
pre 3 godine
Srbija se moze pohvaliti mnogobrojnim lepotama koje su vidljive kroz ovaj konkurs.Srbija ima prirodne lepote kojima može da se ponosi
Buba
pre 3 godine
Srbija ima čime da se ponosi! Ovo je divna tema!
Žarko
pre 3 godine
Lepota Srbije je nešto najlepše i domaćinstvo..
MK
pre 3 godine
Prošli konkurs je bio neverovatan, kakvu li će Srbiju tek ovaj prikazati, jedva čekam da vidim
katarina
pre 3 godine
Tema je zaista divna.
Niloš
pre 3 godine
I u ovim novim fotografijama, kao i onim prethodnim, baš ćemo uživati i upoznavati našu divnu Srbiju, od krajnjeg secera, do krajnjeg juga. Naročito bih voleo da u konkursu učestvuju naši građani sa KIM, i to je naša Srbija.
Predrag
pre 3 godine
Srbija je prelepa zemlja i biće i ove godine odličnih fotografija iz raznih predela.
Lola
pre 3 godine
U svetu nigde nema države kao što je naša Srbija ni ti domaćina kao što su Srbi.
Tamara
pre 3 godine
Тема је предивна, Србија има толико тога да покаже.
Jana
pre 3 godine
Naša Srbija je najlepša sa najlepšim ljudima i domaćinstvima.
Goran
pre 3 godine
Ovi konkursi su predobra stvar. Prilika da se vide lepote naše zemlje.
Nadica
pre 3 godine
Članovima žirija neće biti ni malo lako da izaberu najlepše domaćinstvo u Srbiji.
Nina
pre 3 godine
Sigurna sam da članovima žirija neće biti lako da izaberu najlepše domaćinstvo Srbije
vesna
pre 3 godine
veoma lepa ideja, odličan način da upoznamo mnoge lepote Srbije ,
Milan
pre 3 godine
Gde su bili bortovi kada su sklanjanje barikade sa Severa Kosova? Nijedan da bekne.
Sveta
pre 3 godine
Lepo je sto cemo imati ovakvo takmicenje.Tako ce ljudi moci da predstave svoja domacinstva i da pokazu sta su sve na njima uradili.
mile
pre 3 godine
Obilujemo prirodnim lepotama i to zaista treba i da se vidi
dule
pre 3 godine
Srbija se moze pohvaliti mnogobrojnim lepotama koje su vidljive kroz ovaj konkurs.
jovo
pre 3 godine
Pozdravljam organizovanje ovakvog konkursa, biće to prava galerija najlepših krajeva naše zemlje
Sonja
pre 3 godine
Odličan način promocije domaćeg turizma.
Darko
pre 3 godine
Ovakvi konkursi treba da postoje jer vrede.
Mira
pre 3 godine
Srbija je prelepa zemlja. Podrzavam ovakve konkurse jer se na ovaj način najviše unapređuje seoski turizam.
Ćira
pre 3 godine
Sjajan način da prikažemo lepote srpskih domaćinstava kojima se dičimo!
vlajko77
pre 3 godine
Jedva cekam novi ciklus prelepih fotografija iz cele Srbije !
Tina
pre 3 godine
Ovo je jedan dobar način da se promovšu sve lepote Srbije, a ima ih mnogo.
Mila
pre 3 godine
Lepa ideja! Lepa zamisao
Mira
pre 3 godine
Odlicna ideja za ovakve konkurse, trebaju tako cesto da se organizuju konkursi sa razlicitim temama vezanim za Srbiju. Srbija je bogata prirodom i kulturom.
Ika
pre 3 godine
Jedva cekam da izadje konkurs, bice to lepo takmicenje
Svetlana
pre 3 godine
I ja cu da se takmicim, bas lepa ideja
Nena
pre 3 godine
Predsednikova ideja za ovakve konkurse je odlicna, na taj nacin se i prikazuje lepota Srbije.
Aca
pre 3 godine
Konacno lepe vesti,lepa zamisao
Nina16
pre 3 godine
Srbija je bogata prirodnim lepotama, kao i ocuvanjem tradicije u nasim domovima. Lep nacin da se to i zabelezi.
Vlade
pre 3 godine
Sjajan konkurs, još sjajnije fotografije , jedna je Srbija, najlepša
Nenad
pre 3 godine
Ovo je idealna prilika da se promovisu lepote nase zemlje
Nata
pre 3 godine
Divno. Srbija je prelepa zemlja. Vazno je da se podsetimo toga cesce.
Nana
pre 3 godine
Nasa najleps Srbija!! Prelepooo
Lara
pre 3 godine
Srbija je puna lepih domaćinstava, odličan izbor teme, neka najlepše pobedi!!!
Nenad
pre 3 godine
Takoo ljudi lepd teme, lepa desavanja da zivimo ovaj zivot!
Ana
pre 3 godine
Kroz konkurs videcemo najlepse delove Srbije.
Milovan
pre 3 godine
Samo zdrave i poštene ideje koje na najbolji način promovišu našu Srbiju....
Marija
pre 3 godine
Nešton lepo, jako lep gest, divno što će biti otvoren još jedan konkurs!
Sandra
pre 3 godine
Srbija je prelepa i svaka slika koja bude poslata na konkurs označava jedan predivan kraj i jedno predivno domaćinstvo. Najlepše će pobediti.
Ratko
pre 3 godine
Ovakvi konkursi su pravi način, da se prikažu lepote Srbije
Jasmina
pre 3 godine
Volim ovakve vesti. Malo pozitive u moru politike i ucena.
Gorica
pre 3 godine
Eto prilike da vredni domacini i domacice pokayu svoje umece u uredjenju svojih basti i pritom budu nagradjeni.
Ana
pre 3 godine
Jako mi se svidja tematika, mislim da mnogi domaćini i domaćice mogu da prikažu svoje domaćinstvo u najboljem svetlu!
Jovana
pre 3 godine
Sve fotografije su sigurno prelepe, ali jedva cekamo da vidimo pobednicku.
Kosta
pre 3 godine
Ovo je zaista divna ideja slati fotografije predela nese prelepe Srbije.
Ziko
pre 3 godine
Mislim da ce biti prava rapsodija. Jos ako posluzi vreme pa padne sneg, idila ce biti nenadmasiva!
Branka
pre 3 godine
Mnogo lepa tema i sjajna ideja! Zeljno iscekujemo pobednicku fotografiju
Jole
pre 3 godine
Sjajna ideja za promovisanje nase Srbije j nagradjivanje gradjana.
Pavle
pre 3 godine
Nastavlja se ciklus koji moze i da se zove najlepse iz zemlje Srbije.
Ana Marija
pre 3 godine
Lep nacin da se upozna jos prelepih krajeva Srbije.
Pedja
pre 3 godine
Sigurno je zanimljivo ucestvovati u ovakvom projektu.
da
pre 3 godine
Tema je zaista divna. Verujem da Srbija ima mnogo toga da pokaže.
darko
pre 3 godine
OVakvi konkursi su prilika da se pokaže koliko je Srbija lepa i velika.
darko
pre 3 godine
Srbija ima mngo togada pokaže. Konkurs je super ideja.
marko
pre 3 godine
Srbija je prelepa zemlja. Ovakvi konkursi će to i dokazati.
darko
pre 3 godine
Srbija je prelepa zemlja. Jedva čekam da vidim pobednika konkursa.
Jelena
pre 3 godine
Prosto je neverovatno koliko je nasa Srbija prelepa zemlja
Jana
pre 3 godine
Tema je fenomenalna - moći će se videti najlepša domaćinstva iz cele Srbije, toliko raznolika i originalna
Ana
pre 3 godine
Opet cemo imati priliku da vidimo koliko je nasa Srbija prelepa. Sjajna ideja.
Jana
pre 3 godine
Ima puno domaćinstava savršeno uređenih u našoj Srbiji. Takodje, ima dobrih domaćina koji odano rade i žive na selu.
Darko
pre 3 godine
Originalna tema - pa Srbija je prepuna prelepih kuća, dvorišta, bašti, biće teško izabrati najlepšu
Neda
pre 3 godine
Biće to pravi raj za oči. Naša Srbija je jako lepa, predeli su fantastični, a ljudi su vredni i ne sumnjam da će izabrati najbolje domaćinstvo.
Lana
pre 3 godine
Ovo će biti toliko raznoliko kad stignu fotografije iz svih krajeva naše prelepe Srbije i njenih domaćinstava, da žiriju nimalo neće biti lako
Dane
pre 3 godine
Divna ideja - koliko lepih domaćinstava vidim kad putujem kroz Srbiju, ovo je pravi izazov za fotografe!
Tamara
pre 3 godine
Pretpostavljam da će fotografija biti prelepa i da će biti i nekog kraja iz naše lepe Zapadne Srbije.
Lela
pre 3 godine
Težak posao će čekati one koji budu žirirali - mislim da će svaka fotografija biti izuzetna obzirom koliko lepih domaćinstava Srbija ima
Persida
pre 3 godine
Lepo je na jednom mestu videti najlepša domaćinstva Srbije. Ne mogu svi pobediti ali svi koji su se našli na ovom takmičenju, ponos su za svoju zemlju i zaslužuju velike pohvale.
Srdjan
pre 3 godine
Definitivno cu i ja ucestvovati na konkursu i zelim svima srecu i neka najbolji pobedi.
Danica
pre 3 godine
Verujem da ce izbor biti tezak, ali pobedice najlepsa fotografija.
Danica
pre 3 godine
Tema je divna, a verujem da ce imati mnogo prelepih fotografija.
Danica
pre 3 godine
Srbija je divna i fotografi ce kroz oko objektiva pokusati da docaraju tu lepotu.
Ana
pre 3 godine
Srbija je prelepa država, sigurno će biti lepih fotografija.
Danica
pre 3 godine
Lepota Srbije ce se pokazati kroz objektiv svih umetnika, a verujem da ce najlepsa pobediti.
Jeca
pre 3 godine
Prvi konkurs je bio dobra ideja gde smo mogli da vidimo prelepe delove naše lepe Srbije. A tema ovog konkursa je još bolja ideja jer će na taj način doći još više do izražaja posebnost naše najlepše Srbije. Naša zemlja nesumnjivo ima mnogo lepih domaćinstva koja vredi videti.
Ivana
pre 3 godine
Konkurencija ce verovatno biti ogromna, Srbija ima dosta toga da pokaze.
Ana
pre 3 godine
Bravo za ovakav konkurs, bice mnogo lepih slika. Ovo je prelepa ideja.
Pako
pre 3 godine
Ovakvi konkursi pokreću i nove ideje za što lepše uređenje i promociju domaćinstava.
saša
pre 3 godine
Srpska domaćinstva, odlična ideja za konkurs, imaće šta da se vidi
Buba
pre 3 godine
Još jedna lepa ideja i prilika da ljudi pokažu svojih ruku delo, svoje domaćinstvo.
Janko
pre 3 godine
Svi sa nestrpljenjem čekamo sledeći ciklus! Naša prelepa Srbija!
Vanja
pre 3 godine
Stvarno imamo najlepšu zemlju i najlepša domaćinstva! Treba to iskoristiti, pokazati, promovisati! Bravo!!
Nina IN
pre 3 godine
Pratila sam fotografije koje su objavljene u prethodnom konkursu, a sigurno ću i ove jer će biti interesantno gledati kako su ljudi sredili svoje domaćinstvo.
Lepa
pre 3 godine
Neće se znati koje domaćinstvo je lepše od kog, imamo stvarno bogata i prelepa domaćinstva!!
Zorica
pre 3 godine
Prethodni konkurs nam je pokazao koliko je prelepih krajeva u našoj zemlji, a sada ćemo videti i koliko su ljudi širom Srbije vredni.
Goga
pre 3 godine
Još jedna prilika da se pokažu lepote naše zemlje, sada iz jednog sasvim novog ugla.
Ena
pre 3 godine
Dosta nam je svima loših vesti, otuda veliki uspeh prvog konkursa, a verovatno će i drugi postići zavidan uspeh.
Milana
pre 3 godine
Svaka čast za ideju.
Ana
pre 3 godine
Veoma lepo i zabavno takmičenje!
Biljana
pre 3 godine
Najbolja domacinstva i domacini u Zapadnoj Srbiji.
Biljana
pre 3 godine
Bravo za ideju konkursa. Pratimo i ovaj krug
Biljana
pre 3 godine
Mnogi od nas nemaju vremena za putovanja. Kroz ovakve konkurse upoznajemo svoju zemlju.
Biljana
pre 3 godine
U ovo je jos interesantnija tema.
Biljana
pre 3 godine
Bravo. Vec smisljam fotku.
Hana
pre 3 godine
Sa nestrpljenjem čekam fotografije novog ciklusa!
Bojan
pre 3 godine
Sviđa mi se odluka da se ove godine promeni tematike, da domaćinstva budu tema za koju ćemo slati najlepše fotografije. Upoznaćemo razne krajeve, rane stiloveizgradnje domaćinstava, opremanja i uređenja. I po tome je Srbija jedinstvena.
Jellena
pre 3 godine
Lepo je podsticati ljude koji vode računa i puno vremena ulažu u svoja domaćinstva...pa čak i nagraditi ih! Svaka čast na ideji!!!
Dragisa
pre 3 godine
Zaista predivno i dosetljivo. Ovim konkursom se neguje ljubav prema Srbiji i kreativnost, što nam kao naciji i nedostaje! Puna podrška i rado ću se odazvati konkursu!
Persida
pre 3 godine
Sa zadovoljstvom ćemo pratiti takmičenje i uživati gledajući najlepše bašte, okućnice, domaćinstva...
ana
pre 3 godine
Domaćinstva Srbije kroz ovaj konkurs biće prikazana iz različitih uglova. Divna ideja kojom ćemo još bolje upoznati našu Srbiju.
Lena
pre 3 godine
Divna tema za takmicenje. Nasa Srbija ima mnogo lepih domacinstava koji su ponos nase zemlje.
Olja
pre 3 godine
Iz nedelje u nedelju kroz ovaj konkurs obilazimo razne predele, sela i gradove i lepote naše domovine.
Lela
pre 3 godine
Radujemo se pobedničkoj fotografiji kao i celom konkursu jer divno je videti koliko lepota Srbija poseduje.
Petar
pre 3 godine
Evo prilike da opet uzivamo u slikama nase lepe Srbije
Rasa
pre 3 godine
Srbija je prelepa. I tesko je izabrati najlepse. Dobro da se takmicimo u najlepsem.
Petar
pre 3 godine
Mnogo lepa ideja da se nas narod bolje upozna sa svim lepotama nase zemlje
Ana
pre 3 godine
Srbija je iz svakog ugla lepa ali ovim fotografijama to je predstavljeno na poseban način.
Sirijus
pre 3 godine
Srbija ima toliko toga lepog da pokaze, ovo je bas super ideja!
Ana
pre 3 godine
Radujem se novoj sezoni konkursa a posebno novoj temi jer divno je videti kako je nekada izgledalo srpsko domaćinstvo.
lagun
pre 3 godine
Domaćinska vlast neguje i nagrađuje domaćine! Bravo Vučiću!
Mili vanili
pre 3 godine
Vučić pokreće državu na sve načine! Nadam se da će naši domaćini učiniti sve urede svoja
lagun
pre 3 godine
U Srbiji ima hiljade fantastičanih domaćinstava i vrednih domaćina!
Nemanja Stojković
pre 3 godine
Treba da se prijave svi koji imaju lepo uređeno domaćinstvo!
Mili
pre 3 godine
Posle najlepše fotografije Srbije dolazi još bolje takmičenje! Vučić se trudi da uredi Srbiju.
Isidor
pre 3 godine
Posle najlepše fotografije Srbije dolazi još bolje takmičenje! Vučić se trudi da uredi Srbiju.
Bogdan
pre 3 godine
Ovako kreativni konkursi su divna stvar, taman da se ljudi malo i pohvale i nauce nesto o kulturi i obicajima zemlje. Ja bih samo voleo da ljudi ne salju fotosopirane fotografije jer to onda nije to. Estetski ali ipak realno.
Lazar
pre 3 godine
Srbija je prepuna"lepih domaćinstava". Otvaranjem ovog novog konkursa uživaćemo svakog vikenda, novo najlepše domaćinstvo će nas zaintrigirati, izazvati prijatna osećanja. To i jeste poenta, da ne ostanemo ravnodušni na sve lepote Srbije. Nemamo svi domaćinstvo, ali nas to ne sprečava da fotografišemo tuđa, samo treba da smo u prirodi, u blizini nekog.
Maja
pre 3 godine
Konkurencija ce sigurno biti ogromna. Verujem da ce sve slike biti fantasticne, jer Srbija ima prelepih predela.
Gica
pre 3 godine
Hvala Bogu imamo čine i da se dičimo! Pristizaće puno fotografija
Jovana
pre 3 godine
Jako lepa ideja! Ovo je stvarno sjajno! Ovde će se zaista videti kakva nam je, zapravo naša draga Srbija! Lepa, najlepša!
Mara
pre 3 godine
Bravo za ideju! Srbija ima mnogo toga da pokaže.
Marko
pre 3 godine
Srbija je prelepa i ima dosta toga da se vidi. Ne sumnjamo da ce fotografije biti divne.
Dara
pre 3 godine
Tema konkursa je predivna. Srbija je prelepa i ima dosta toga da pokaze!
Lenka
pre 3 godine
Naša Srbija je prelepa zemlja, verujem da ce konkurencija biti ogromna.
Vukan
pre 3 godine
E ovo je realno baš sjajna ideja, mi toliko lepog imamo da prikažemo, i lepa je i tema!
Nikola
pre 3 godine
Srbija je zaista jedna prelepa zemlja sa predivnim predelima.
Slavka
pre 3 godine
Konkurs je nacin da se prikazu i upoznaju bogatstva i lepote Srbije.
Jelka
pre 3 godine
Verujemo da ce i u ovom ciklusu takmicenja Srbija biti prikazana na najbolji nacin.
Mila
pre 3 godine
Divno, bas se radujem ovom konkursu. Imaćemo priiku da vidimo mnoga lepa domaćinstva u Srbiji.
Milka
pre 3 godine
Naši domaćini sa ponosom mogu svima da pokažu svoja domaćinstva, neka najlepša slika pobedi, iako će biti teško odlučiti se samo za jednu fotografiju.
Marija
pre 3 godine
Konkurs je dobar nacin da se prikazu domacinstva Srbije.
Ema
pre 3 godine
Predivan potez, da na najlepši mogući način prikažemo naša lepa domaćinsta.
Teodora
pre 3 godine
Na ovom takmičenju, pokazaćemo koliko Srbija ima prelepih domaćinstava.
Mira
pre 3 godine
Ovo je super ideja, uživaćemo u prelepim fotografijama, jer u Srbiji ima mnogo lepih domaćinstava.
Tea
pre 3 godine
Organizacija konkursa je nešto što nam je bilo potrebno, jer svi treba da vide da Srbija raspolaže prirodnim lepotama i da vodi brigu o svojim domaćinstvima.
Nikola
pre 3 godine
Prelepa ideja , Srbija ima mnogo lepih domaćinstva.Verujem da ce svaka fotografija biti lepa.
Dora
pre 3 godine
Naša Srbija je naš ponos, imamo šta da pokažemo svetu.
Tijana
pre 3 godine
Još jedan konkurs, verujem da će biti mnogo lepih fotografija.
Dara
pre 3 godine
Velika konkurencija će biti svakako! Tema ja savrsena! Očekujem divne fotografije!
Tamara
pre 3 godine
Ovim takmičenjem će doći do izražaja i fotografske sposobnosti autora fotografija, a ujedno će pokazati i lepote svog domaćinstva.
Tajči
pre 3 godine
Na ovaj način promovisaćemo našu lepu državu, odlična tema konkursa.
Ana
pre 3 godine
Srbija ima toliko toga da pokaže, što smo i na prethodnom konkursu mogli da vidimo.
Jana
pre 3 godine
Biće ovo težak izbor za najlepšu sliku domaćinstva, konkurencija će biti veoma jaka.
Ivana
pre 3 godine
Biće teśko odlučiti koja fotografija je najlepša!
Tina
pre 3 godine
Verujem da će se učesnici potruditi da na što lepši način prikažu svoja domaćinstva.
Dusan
pre 3 godine
Jos jednom cemo imati priliku da vidimo najlepse predele Srbije.
Natasa
pre 3 godine
Tema ovogodisnjeg konkursa, koja se odnosi na najlepsa dvorista u Srbiji, divna je i neiscrpna. Sigurna sam da ce na hiljade fotografija pokazati da imamo cime i da se ponosimo.
Bekrija
pre 3 godine
Prosli konkurs je bio odlican, verujem da ce ove godine stici vise fotografija.
Zlatko
pre 3 godine
Radujemo se sto cemo biti deo jos jednog konkursa koji ce prikazivati tradicionalna domacinstva nase lepe Srbije,nasa ognjista i trpeze. Jedva cekamo prve fotografije.
Lena
pre 3 godine
Divnih i prelepih domacinstava ima, jedva cekam da vidim te fotografije! Bravo predsedniče za ovu ideju!
Hrista
pre 3 godine
Sjajna prilika da opet pokazemo nas turisticki potencijal.
Mila
pre 3 godine
Vučić uvek ima lepe ideje i planove za našu zemlju i građane. Slika ima moć da obiđe svet.
Zorica
pre 3 godine
Drago nam je sto je nas predsednik pokrenuo novi krug konkursa gde ce stizati prelepe fotografije nasih domova,basta I ambara. Sve ono sto cini tradiciju nase zemlje,moci cemo da gledamo na fotografijama u kojima cemo zasigurno uzivati.
Borivoje
pre 3 godine
Koliko nam je lepa zemlja, bice lako svakom da napravi lepu fotografiju.
Jovan
pre 3 godine
Slika ima moć da osvoji srce, bravo za ideju.
Lena
pre 3 godine
Naši domaćini imaju divna domacinsta i prelepe okucnice, cuvaju tradiciju! Svi to treba da vide! Odličan potez predsednika Srbije!
Damjan
pre 3 godine
Predivan konkurs, jako lepe teme za takmičenje.
Bojana
pre 3 godine
Srecno svima koji budu ucestvovali, svi ste pobednici!!!
Mila
pre 3 godine
Srbija je prelepa i to treba da se vidi.
Marija
pre 3 godine
Još jedna lepa tema i još lepši gest od strane našrg Predsednika! Svim učesnicima želim sreću, neka najbolji i u ovome pobedi!
Dragan
pre 3 godine
Verujem da cemo i sada dobiti slike od kojih zastaje dah.
Jovan
pre 3 godine
Radujem se što ću imati prilike da gledam slike naših divnih srpskih domaćina.
Ilija
pre 3 godine
Jedva cekamo da vidimo pobenicku fotografiju proslog konkursa,ali se jednako radujemo I novom konkursu jer cemo imati prilike da uzivamo u nasoj tradiciji I kulturi na jedan drugaciji nacin.
Lena
pre 3 godine
Sve pohvale za ovakav potez! Srbija je najlepša zemlja, slike će nam to prikazati!
Tasa
pre 3 godine
Srbija ima dosta toga da pokaže, dosta znamenitosti i domaćinstava koja predstavljaju tradiciju naše zemlje i ovo je odlična promocija, verujem da će konkurencija biti velika.
Tasa
pre 3 godine
Odlično promoviranje naše zemlje koja zaista ima dost toga da pokaže. Lepote Srbije će biti vidljive kroz ovaj konkurs!
Sasa
pre 3 godine
Srbija ima zaista mnogo toga da pokaze i da zadivi i ovo je jedan od idealnih nacina da ta skrivena lepota izadje na svetlost dana i bude dostupna vecini da joj se divi.
Mile
pre 3 godine
Divna vest! Sve pohvale za predsednika na ovoj odluci. Građani će videti sve lepote naše zemlje!
Lena
pre 3 godine
Na ovaj način promovišemo ovu našu lepu zemlju! Divna ideja! Prelepih fotografija će biti!
misterija nemoguca
pre 3 godine
Srbija je prepuna prelepih domaćinstava i vrednih domaćina koji i pored svih obavez akoje imaju znaju da urede i svoje dvorište i staru kuću i stari konak, i da naprave kutak za užitak. Prema tome svako ko ima nešto interesantno a znamo da vas je mnogo neka nam to prikažu na njima najbolji način.
Ana
pre 3 godine
Ovakve akcije treba pozdraviti, jer ovo je način da se vidi sva lepota Srbije.
Mara
pre 3 godine
Divno, ovo je odlična, lepa vest. Jedva čekam da vidim fotografije!
Ana
pre 3 godine
Sad je red da se pretstave najbolji domaćini u Srbiji i pokažu svoja domaćinstva, neka najbolji pobedi.
Ana
pre 3 godine
Divna ideja da se vidi sve ono što srpski domaćin ima-tradicionalno bogatstvo u slici. Biće zadovoljstvo gledati te fotografije.
Ana
pre 3 godine
Sve lepote srpskih sela, srpskih kuća i okućnica moći će da se vide kroz fotografije ovog konkursa koji je izuzetan.
Nada
pre 3 godine
Predivna tema, očekujem bogatu riznicu najlepših umetničkih fotografija.
Zoran
pre 3 godine
Novi konkurs sa novom temom, novi izazov za gradjane Srbije, koji ce pobuditi veliko interesovanje.
Mia
pre 3 godine
Sliku koju izaberete treba da obidje svet.
mia
pre 3 godine
Fotografije nam ukazuju samo koliko je Srbija lepa.
Ana
pre 3 godine
Sad je prilika da svako pokaže ko je i kakav je domaćin. Nekad je dovoljno videti jednostavnost i biti očaran. A svi imamo uspomene na takva vremena, kada je svako domaćinstvo bilo najlepše u svojoj jednostavnosti.
Veljko
pre 3 godine
Izuzetna prilika da se pokaze sva lepota nase Srbije samim time i nas narod jer sva ta imanja i domacinstva koja se budu pokazala su i ogledala nasih ljudi.
Maja
pre 3 godine
Divno je sto se organizuje ovako nesto,svaka cast!Sigurna sam da ce biti tesko da se izabere najlepsa slika i da ce ih biti mnogo!Srbija zaista ima bogatu kulturu i tradiciju,kao i prirodu!
Mia
pre 3 godine
Najlepsa slika nase Srbije treba da bude primer u svetu.
Mia
pre 3 godine
Ima li šta lepše od naše Srbije.
Lena
pre 3 godine
Divno je organizovati ovako nešto! Sve pohvale za ovakvu ideju! Biće jako teško odlučiti za najlepšu!
Mia
pre 3 godine
Na ovaj način se Srbija predstavlja na najlepši način.
Velja
pre 3 godine
Sa nestrpljenjem cekam da pocnu da se salju slike na konkurs jer i prosli konkurs je bio preplavljen sa prelepim fotografijama nase Srbije koja je najlepsa drzava sveta.
Mia
pre 3 godine
Srpska domaćinstva su najlepša, imaju dušu.
Mia
pre 3 godine
Srbija je lepa država, puna znamenitosti i bogata tradicijom.
MIa
pre 3 godine
Lep način da prikažemo našu već prelepu Srbiju u još lepšem svetlu.
Mia
pre 3 godine
Naša Srbija je naj lepša i to treba ceo svet da vidi!
Mia
pre 3 godine
Srbija ima toliko prirodnih lepota, tako da očekujemo more slika.
Mare
pre 3 godine
Mnego lepa tema i treba učestvovati.
zečica
pre 3 godine
Srbija ima sta da pokaze, prelepu prirodu i domacinstva!
zečica
pre 3 godine
Obilujemo prirodnim lepotama i to zaista treba i da se vidi
zečica
pre 3 godine
Najlepse slike ce upravo oslikati nasu lepu Srbiju.
zečica
pre 3 godine
Srbija se moze pohvaliti mnogobrojnim lepotama koje su vidljive kroz ovaj konkurs.
zečica
pre 3 godine
Srbija ima prirodne lepote kojima može da se ponosi
Zečica
pre 3 godine
Bice tesko odabrati naj lepsu,jer sve ce obilovati lepotom,to sigurno
zečica
pre 3 godine
Pozdravljam organizovanje ovakvog konkursa, biće to prava galerija najlepših krajeva naše zemlje
zečica
pre 3 godine
Biće to fotografije za ponos
zečica
pre 3 godine
Divna organizacija , sve te prirodne lepote, verujem da ce sve biti kao sa razglednice!
Zečica
pre 3 godine
Niko nema toliko prirodnih lepota, vrednih divljenju kao naša Srbija!
zečica
pre 3 godine
Gde god se uputili, imamo najlepše fotografije!Srbija je naj lepša!
Viktor
pre 3 godine
Ova ideja naseg predsednika je prelepa i kroz nju se fotografijom pokazuju sve lepote nase zemlje a najvaznije od svega ne morate biti profesionalni fotograf da bi poslali sliku i pobedili.
Mirko
pre 3 godine
Ovaj konkurs naseg predsednika bi mogao da postane tradicionalan i da se svake godine menja tema jer je ovo nacin da sve nase lepote pokazemo da ih svi vide ne samo mi vec i ceo svet.
Jelena
pre 3 godine
Надамо се да ће и на овај конкурс стићи велики број слика као и на претходни. Да се упознамо са чарима сеоског живота у нашој лепој земљи.
Jeki
pre 3 godine
Odlična ideja, savršen način na koji se promovišu svi krajevi naše divne zemlje.
MarijaM
pre 3 godine
Ovaj konkurs kao i prethodni je prilika da pokažemo lepote naše zemlje.
MarijaM
pre 3 godine
Srbija je lepa država koja ima šta da ponudi i domaćim i stranim turistima.
MarijaM
pre 3 godine
Fotografije su najbolja promocija Srbije i prilika da se poboljša turizam. Imamo šta da ponudimo i to treba i da iskoristimo.
MarijaM
pre 3 godine
Obilujemo prirodnim lepotama koje će ovaj konkurs i pokazati. Neka najlepša slika pobedi.
MarijaM
pre 3 godine
Nimalo neće biti lak zadatak izabrati najlepšu sliku. Sve slike su lepe na svoj način.
MarijaM
pre 3 godine
Podržavam nov ciklus takmičenja. Uz kaficu volim da pogledam pobedničku sliku koja oslikava prirodnu lepotu Srbije.
MarijaM
pre 3 godine
Imaćemo priliku da vidimo neka mesta koja nismo posetili. Eto prilike da odmore provedemo u našoj zemlji, a ne nekoj dalekoj destinaciji.
MarijaM
pre 3 godine
Puno sreće svim učesnicima konkursa, a najlepša slika neka pobedi.
MarijaM
pre 3 godine
Verujem da će konkurencija biti ogromna i da će biti jako teško odabrati najlepšu fotografiju. Puno sreće svim učesnicima. Ovo je prilika da vidimo lepote Srbije.
MarijaM
pre 3 godine
Jedva čekam da počne novi ciklus takmičenja i da uživam uz predivne slike naše Srbije i domaćinstava.
Marko
pre 3 godine
Ova Tema je zaista predivna u Srbiji ima mnogo prelepih domacinstava i bas ce biti lepo videti jedno od tih.
Ljubica
pre 3 godine
Verujem da ce konkurencija biti velika, jer Srbija ima toliko toga da pokaze. Prelapa Srbija!
Vesna
pre 3 godine
Ponos naše zemlje su naše prirodne lepote! Bravo!
Jeca
pre 3 godine
Prelepe ideja sledeće teme. Naša Srbija obiluje prelepim domaćinstvima. Divno je što će se trud i zalaganje nekome na najlepši način isplatiti. Predstavljaće svoju zemlju na najbolji način.
Sasa
pre 3 godine
Zivela nasa prelepa Srbija!
Ika
pre 3 godine
Srbija ima cime da se ponosi. Zivela nasa prelepa Srbija!
Milanko V
pre 3 godine
Srbija zaista ima dobrih domaćina i verujem da će stići dosta predloga.
Savo V
pre 3 godine
Mnogi nisu svesni koliko Srbija ima uspešnih domaćina.
Branko N
pre 3 godine
Mira: Upravo zbog toga će biti teško izabrati pobednika.
Marina
pre 3 godine
Srbija je prelepa i to smo videli na brojnim fotografijama prošle godine, a zahvaljujući predsedniku Vučiću imaćemo priliku da vidimo i ove godine, sve pohvale.
Jela
pre 3 godine
Ovo je zaista odlična ideja, biće lepo videti sve lepote Srbije na fotografijama.
Kaca
pre 3 godine
Naša Srbija je prelepa i to smo videli na brojnim fotografijama prošle godine, a zahvaljujući Vučiću imaćemo priliku da vidimo i ove godine.
Nikola
pre 3 godine
Radujemo se novim fotografijama I drago nam je sto cemo imati prilike da uzivamo u slikama
Pavlovic Nikola
pre 3 godine
Sviđa mi se ideja izbora najlepših slika Srbije.
Lidija
pre 3 godine
Videli smo na ovaj način toliko toga nepoznatog u ovoj našoj predivnoj zemlji.
Masa
pre 3 godine
Odličan način da upoznamo mnoge lepote Srbije
Masa
pre 3 godine
Jedva cekamo da vidimo fotografije koje ce prikazivati tradiciju nase zemlje
Valentina
pre 3 godine
Svaka cast predsedniku na ovom konkursu,jer cemo zaista uzivati.
Stojanka
pre 3 godine
Srbija najlepsa zemlja sveta
Zorana
pre 3 godine
Nismo ni svesni koliko je lepa naša država
Slavisa
pre 3 godine
Srbija najlepša država u svetu!
Sandra
pre 3 godine
Uzivacemo u prelepim fotografijama Srbije.
Dana
pre 3 godine
Divno je sto se organizuju ovakvi konkurski, uzivacemo u prelepim fotografijama.
KOSTA
pre 3 godine
Lepo je što ćemo u ovom krugu takmičenja imati na uvid najlepša domaćinstva Srbije
mara
pre 3 godine
Srbija pored svojih prirodnih lepota ima pregršt lepih domaćinstava što nam se može prikazati
NEŠA
pre 3 godine
Imaćemo priliku da pored prirodnih lepota Srbije koje smo videli vidimo i domaćinstva koja krase našu zemlju
MK
pre 3 godine
Još jedna prilika da se prikažu lepote naše Srbije
Dana
pre 3 godine
Tema konkursa je lepa.Srbija ima prelepe predele.
Kala
pre 3 godine
Osecam da ce pobednicka fotografija biti velicanstvena i prelepa, toliko ima seoskih domacinstava u nasoj zamlji sa okolnom, bogatom prirodom.
Sanja
pre 3 godine
Nadam se da ce se sto vise domacinstava ukljuciti u ovaj divan konkurs, koji nam je posle svih nedaca zaista trebao da nam podigne malo raspolozenje.
Mira
pre 3 godine
Konkurencija ce biti ogromna, nema tog dela drzave koji nema da ponudi bogatu ponudu i prelepe pejzaze, a o okucnici i da ne pricamo. Neka najlepsa fotografija pobedi i odnese vrednu nagradu.
kiki
pre 3 godine
Sjajna vest, jer će se prikazati sve lepota Srbije ,koja je bogata znamenitostima i svojim prirodnim lepotama i carima.
kiki
pre 3 godine
Obilujemo prirodnim lepotama i to zaista treba i da se vidi, prelepa priroda i domacinstva.
Rade
pre 3 godine
Ovakvih ucesca i organizacija treba da bude sto vise, da se narod malo pridigne i pokaze svoju kreativnu stranu, a ne samo da se o losim stvarima prica, svima je to preko glave.
kiki
pre 3 godine
Drago mi je sto cemo imati prilike da uzivamo u slikama koje ce prikazati nasu prelepu zemlju.
Milovan
pre 3 godine
Lepa akcija predsednika Srbije kojom se može videti da Srbija ima šta da pokaže
kiki
pre 3 godine
Mozemo se pohvaliti mnogobrojnim lepotama koje su vidljive kroz ovaj konkurs.
kiki
pre 3 godine
Bice tesko odabrati najlepsu,jer sve ce obilovati lepotom.Bice tesko iyabrati najlepsu fotografiju,jer svaki kraj ima svojuu lepoticu.
Marija
pre 3 godine
Srbija naša lepa je, mnogo toga lepog možemo videti.
Maja
pre 3 godine
Srbija ce se i na ovaj nacin predstaviti u najboljem mogucem svetlu.
Maja
pre 3 godine
Svi znamo vec unapred da ce fotografije biti prelepe.
Marija
pre 3 godine
Jako lepo što se ovakve stvari organuzuju i dešavaju. Tema j zaista divna i verujemo da će biti prlepih fotografija!
Ana
pre 3 godine
Nasa Srbija je lepa i bogata, narod je vredan, imamo cime da se ponosimo.
Zoran
pre 3 godine
Srbija je zemlja domacina . Novi ciklus fotografija ce biti jaka konkurencija.
Rada
pre 3 godine
Srpska domacinstva su prelepa,vredni i radni ljudi su zasluzni za to. Neka najlepše pobedi.
Ratko
pre 3 godine
Srpska domaćinstva imaju tradicionalan a i moderan karakter, biće veoma zanimljiv konkurs,odlična ideja
Gora
pre 3 godine
Idealan nacin da se ozive srpska sela.
Andjelka
pre 3 godine
Tema je divna,a još teže je posle izabrati najlepšu sliku,jer verujem da će sve biti lepe.
Pavle
pre 3 godine
Ovo je najbolji način da svi vide koliko je naša zemlja prelepa.
Kristina
pre 3 godine
Tema je prelepa, domaćinstva u našim predilima su prelepa. Živela Srbija
saša
pre 3 godine
Odličan konkurs, Predsednik zaista ima sjajne ideje
Nikola
pre 3 godine
Tema ovog ciklusa je zaista dobra, hedva čekamo fotografije i nadamo se da će odaziva biti veliki.
Kole
pre 3 godine
Sa velikim iščekivanje stići ćemo da najlepše fotografije domaćinstvo Srbije. Verujemo da ce se na najbolji mogući način prikazati i sve je to deo naše lepe zemlje. Veliki uspeh je imao prošli ciklus, ništa manje i od ovog ne očekujemo.
Nina
pre 3 godine
Ne sumnjamo da će pobednička fotografija biti zaista prelepa, ali isto tako mislim da će biti veliki broj j da će zaista biti teško da se donese odluka.
marko k
pre 3 godine
Ovo će biti najlepši konkurs do sad, jedva čekam
Persida
pre 3 godine
Naša zemlja je poznata ne samo po prirodnim lepotama nego i po lepo uređenim dvorištima, baštama, domaćinstvima... Ovo je idealan način da se šira javnost upozna sa lepo uređenim domaćinstvima kao i vrednim i dobrim domaćinima.
Persida
pre 3 godine
Zahvaljujući ovom takmičenju, javnost će upoznati ne samo dobre domaćine i njihova lepo uređena domaćinstva nego i fotografe - amatere koji su iz najboljeg ugla slikali.
Mitarpavlovic
pre 3 godine
Lepo je kada želimo kroz razne umetničke konkurse da pokažemo kakvu zemlju imamo.