"Teodora, možete li vi to?": Vučić zastao kada je video ko upravlja moćnim raketnim sistemom - Ovo ga je oduševilo (VIDEO)
Predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću danas je na vojnom aerodromu u Batajnici prikazano moćno oružje kojim raspolaže Vojska Srbije, a posebnu pažnju mu je u jednom trenutku privuklo to što moćnim raketnim sistemom kratkog dometa "Mistral" upravlja jedna devojka.
28.06.2026
15:30
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Mitar
pre 3 godine
Bez dobrih puteva nema investicija.Vučic je modernizovao putnu mrežu i doveo mnogo investitora u Srbiju.Nastavljamo sa izgradnjom puteva i obnovom Srbije.
Jelica
pre 3 godine
Tajkunski mediji iz dana u dan objavljuju svakakve neistine na racun naseg predsednika. Cini nam se da su ovom objavom da nam ne trebaju putevi zaista dotakli dno I pokazali svoju neprofesionalnost I netrpeljivost prema predsedniku.
Katarina
pre 3 godine
Trud,rad I zalaganje su nesto sto tajkunski mediji ne cene. Oni ne vole svoju zemlju I nije im drago sto Srbija napreduje iz dana u dan. Ovo komentari na racun naseg predsednika su dokaz za to. Pokazuju jasno da nisu patriote i da ne vole svoju zemlju.
Dana
pre 3 godine
Tajkunski mediji ne znaju vise sta pricaju.
Teodora
pre 3 godine
Tajkunski mediji su jos jednom dokazali da ih je bas briga za narod.
Sandra
pre 3 godine
Da ludilu tajkunskih portala i nekih i raznoraznih sindikata nema kraja govori i vest u kojoj traže zabranu gradnje puteva. Zaista su dotakli dno ovi "profesionalni" novinari koji pišu ovakve bljuvotine.
nikola
pre 3 godine
Ovi opozicionari su izgubili kompas pljuu napredak nase zemlje.
nikola
pre 3 godine
Neki ljudi prosto ne znaju da cene rad i trud, putevi pokazuju koliko nasa zemlja napreduje i razvija se.
nikola
pre 3 godine
Vucic radi i gradi, a ljudi bez obaveza neka sede i pljuju po svojoj zemlji.
nikola
pre 3 godine
Najlakse je sedeti kuci i pricati u prazno, a ne raditi nista dok se neki ljudi zalazu za uspeh zemlje.
nikola
pre 3 godine
Srbija se razvija i osnazuje, a vi sedite u pljujete rad i trud.
sasa
pre 3 godine
Tajkusnke medije boli napredak Srbije,to je nekako bas primetno
nikola
pre 3 godine
Vucic je dosta ulozio u nasu zemlju poslednjih godina sto se vidi.
stevo
pre 3 godine
I ovakvi mediji pod konstrolom Solaka i Djilasa sebe nazivaju objektivnim.Jadno
nikola
pre 3 godine
Dok mi radimo i gradimo neki ljudi sede i pljuju a uopste nisu interesantni.
stefan
pre 3 godine
Ja se ne secam da je ijedan kolometa puta izgradjen u vreme zutih i to je realnost,nepobitna
nikola
pre 3 godine
Svaka cast Vucicu na ogromnim investicijama proteklih godina.
Patak
pre 3 godine
Jadno je ovo sto rade tajkunski mediji,Nova pre svega,licemerno i podlo,pre svega
Pavlovic
pre 3 godine
Vucic je tajkunskim medijima dezurni krivac za sve.Meni je to prosto neshvatljivo
nikola
pre 3 godine
Manje price vise rada, da ste uzeli da radite nesto umesto sto pljujete lakse bi svima bilo.
stevica
pre 3 godine
Rezultati rada ove vlasti su dokaz nesposobnosti bivseg rezima,realno je tako
nikola
pre 3 godine
Trud i rad trebaju da se postuju a ne da se pljuje po tome, Vucicu samo ti radi i gradi.
sanja
pre 3 godine
Pa ovi tajkunski mediji su hit da nije tuzno biloo bi smesno
Macak
pre 3 godine
Sta drugo,jedino znaju da kritikuju i blate tajkunska glasilal.NJihovo najjace oruzje
sanja
pre 3 godine
Prosto ne znam sta bih rekla samo da je protiv Vucica nece ni puteve sto se ne odreknu i od plata
Rasta
pre 3 godine
U nameri da ponize Vucica,ponize sebe tajkunski mediji svojim sramnim ponasanjem
Nina
pre 3 godine
hahahahaa koji su kraljevi ovi iz tajkunskih medija umreh od smeha
Plavooki
pre 3 godine
Sta god da pisali tajkunski mediji,.narod je uz Vucica i narod zna da Vucic radi u najboljem interesu svoje zemlje
Cuperak
pre 3 godine
Bokte,ludiko uzelo maha na Nova S,ni stida a ni srama nemaju,Obraz djon
sanja
pre 3 godine
Jos samo ostalo da napisu Vucicu necemo povecanje plate
Nina
pre 3 godine
Definitivno trebaju da promene pisao i uhvate se ozniljnnog zanata jer imaju viska vremena da lupaju gluposti
sanja
pre 3 godine
Pa oni su cirkus bez pare sta jos nece nalupati
Jelena
pre 3 godine
Šta god da Vučić uradi, nikada neće biti dovoljno dobro za tajkunske medije i to je prosto tako.
Saša
pre 3 godine
Sve dok tajkuni napadaju Vučića znamo da smo na dobrom putu.
Nina
pre 3 godine
Ne znaju vise ni oni sta ce sami sa sobom cim su dosli dotle da ovako pisu
Saša
pre 3 godine
Izgradnjom novih puteva u Srbiju privlačimo i nove investitore.
Nina
pre 3 godine
Pobedili su majke mi sa ovom izjavom,jel moguce da su dotle dosli pljuvanjem po Vucicu
Nina
pre 3 godine
I sebe bi se odrekli samo da pljuju po Vucicu
vlajko77
pre 3 godine
Stvarno je ludost to sto su ovi porucili nasem predsedniku Vucicu , putna infrastuktura mora da se zavrsi do kraja !
elena
pre 3 godine
Toliko su navikli da pljuju po Vucicu da mogu da bojkotuju ovako nesto
Mića
pre 3 godine
U Srbiju se nikada nije gradilo i ulagalo više nego danas, hteli to oni da priznaju ili ne.
Rajko
pre 3 godine
Toliko su tajkunski mediji ogrezli u mržnji, želji da sve najgore pišu protiv predsednika Srbije da postaju iracionalni, toliko da bi trebalo da provere svoje zdravlje. Ovakvi tekstovi kojim traže zaustavljanje gradnje puteva raade direktno protiv interesa građana. Šta je to potrebnije Srbiji, od dobrih puteva? Znamo svi da su oni put u razvoj, napredak i bolji život svih.
miro
pre 3 godine
u ludarama najteži slučajevi su na odeljenju A .Ovima treba posebno odeljenje A plus kao i posebno medecinsko osoblje.
Mića
pre 3 godine
Izgradnja novih puteva će biti od koristi kako Srbima tako i stranim državljanima koji tuda budu prolazili.
mika
pre 3 godine
Tajkunski mediji pisu lazi samo da bi napakostili predsedniku i to sve rade iz mrznje prema njemu.
mika
pre 3 godine
Oni sve sto pisu pisu iz mrznje prema predsedniku Vucicu jer im smeta napredak nase Srbije.
mika
pre 3 godine
CCC kakvi su ovi tajkunski ljudi kada ovako pisu lose,oni samo iznose laze iz mrznje,jer im je krivo sto Vucic vodi dobro nasu zemlju i sto nasa zemlja napreduje.
mika
pre 3 godine
Ovo je samo zavist i ljubomora na napredak nase zemlje.
Nina
pre 3 godine
Mi nikada necemo moci da se stidimo Srbije mi smo ponosni na nasu zemlju,ponosni smo na naseg predsednika i na to koliko radi i koliko se zalaze za nas.
Nina
pre 3 godine
hahah,mi da se stidimo nase Srbije,boze me sacuvaj sta sve tajkuni nece pisati,mi smo ponosni na nasu Srbiju.
jana
pre 3 godine
Pisite sta hocete,svakako samo lupate i pisete neistine.
Nikola
pre 3 godine
Smradovi izdajnicki, misle ako dobiju neku sitninu sa Zapada da ce sa svojim smesnim izmisljotinama smeniti Vučića. A kad dodju izbori uzmu 3 % glasova, SRAMOTA.
Milica
pre 3 godine
Pa ovi su definitivno prolupali.
belavce
pre 3 godine
hahaha, ovo je vrhunac svega bolesnog kod tajkunskih medija! Sada i autoputevi nevaljaju!? Komedija druzee
andrijana
pre 3 godine
Najbolje je da svi idemo po makadamu kao pre 10ak godina.
Nikola
pre 3 godine
Neverovatne gluposti iznose. Svaka razvijena zemlja mora imati razvijenu infrastrukturu.
Rade
pre 3 godine
U čijem interesu rade tajkunski mediji i ovaj sindikat Sloga? U interesu građana Srbije svakako ne rade. Nama su putevi potrebni, njima rešavamo naše mnoge probleme, oni nam donose investitore.
Anka
pre 3 godine
Neverovatno da neko ne želi da Srbija napreduje, da se grade putevi, fabrike, bolnice, škole ...
Rada
pre 3 godine
Sram ih bilo da se ovako omalovažavaju veliki uspesi i razvitak koje je Srbija postigla.
Neca
pre 3 godine
Hahah kakvi ljudi, uzas cime se bave, nadjite sebi zanimaciju
Bilja
pre 3 godine
Predhodnoj vlasi sa tajkunima je Vučić kriv što oni nisu radili na infrastrukturi, nego su trpali sebi u džepove.
Mitar
pre 3 godine
Vučic izgradjuje ovu Srbiju od prvog dana od kada je dosao na vlast.Narod ga podrzava u tome i on to radi zbog naroda.Nikoga nije briga sta pojedinci pricaju i predlazu da se ne grade vise putevi.Bez puteva nema novih investicija.
Bogi
pre 3 godine
E kako ste....... Uf! Po čijem li nalogu to radite?! Vi stejedna sramota!!! Kome smeta jaka Srbija?!
Mira
pre 3 godine
Ovo je dno dna. Bivša vlast je mogla samo sebi da naredi da grade, pa nisu! Niko ne može da naredi Vučiću da ne gradi.
Branko
pre 3 godine
Ne znaju siroti šta će više od muke i besa pa bukvalno kleveću! Sram vas bilo bre!!!
Lazar
pre 3 godine
Tajkuni i bivša vlast zvuče suviše egocentrično kao da su pobesneli od muke!
Pajko321
pre 3 godine
Nemoju o cemu da pisu pa napadaju Vucica. Smeta im sto gradi puteve i sto Srbija napreduje.
Danijela17
pre 3 godine
A tajkunski mediji misle da ce ih Vucic poslusati! Dobro je poznato da ste protiv Srbije, a Vucic je za Srbiju! Sto je dovoljan razlog da vas niko nikada ne poslusa!
Kristijan
pre 3 godine
Žalosno je što neki ljudi rade protiv svoje zemlje i smeta im njen napredak i razvoj
Maja
pre 3 godine
Tajkunski mediji mogu da porucuju Vucicu da ne gradi puteve koliko hoce. Vucic se ne obazire na takjunske medije i odavno mu je jasno da oni rade za propast drzave Srbije!
Tamara
pre 3 godine
Pa da treba da budu putevi kao u njihovo vreme da polomiš i noge i auto
Andjelija
pre 3 godine
Srbija nastavlja obnavljanje i izgradnju puteva,a to tajkunima smeta.
robijaće Vučićev kartel i Roša
pre 3 godine
Dupelisci i beskičmenjaci iz Vučićevog kartela zbog hroničnog straha od robije ne znaju više ni šta pišu, ni gde biju glavom ???
Danijela
pre 3 godine
Smeta im jaka I složna Srbija! Bilo bi čudno da kažu nešto pametno!
Danijela
pre 3 godine
Opozicija napada kako bi dobila jeftine političke poene.
Danijela
pre 3 godine
Srbiju neće srušiti preko konstantnih napada. Očigledno ne shvataju da tako pokazuju svoju ostrašćenost I nemoć.
Danijela
pre 3 godine
Opoziciji je izgleda jedini posao da smišljaju laži.
Pavle
pre 3 godine
Od svig gluposti koji ovi iznose ovo je dosad najludja.
Jelena
pre 3 godine
Tajkunski mediji svakodnevno pišu neistine u vezi predsednika Vučića. Naravno da je dobro graditi puteve, to je svakako dobra investicija.
Andjelka
pre 3 godine
Za razliku od onih prethodnih vlasti koje ništa nisu radili ni gradili ,Vucic gradi,pa kako god to imalo uticaja .
Ana
pre 3 godine
Putevi su ono sto donosi investicije. Oni koji nemaju viziju buducnosti ne mogu nj da shvate koliko to znaci celoj naciji
ObradMSlovac
pre 3 godine
Naučili sindikalci da ne rade ništa a lepo da žive. Ne sviđa im se napredak Srbije i bolja budućnost našeg naroda.
Tijana
pre 3 godine
Tajkunski mediji su i zaduzeni samo da pljuju i negativno komentarisu sve sto Vucic radi, stvara i gradi. Sramno je njihovo postojanje.
PetarP
pre 3 godine
Kad gradi -što gradi, kad ne gradi - što ne gradi! Ko će narodu ugoditi!?
Sanja
pre 3 godine
Samo napred! Nastavljamo sa izgradnjom puteva! Srbija jača!
Vojka
pre 3 godine
Pa taj sindikat ne bi ni postojao kao ni bilo koji drugi da nema dobre infrastrukture jer ne bi imalo ni radnih mesta
Iva
pre 3 godine
Tajkunski mediji ne znaju o čemu pričaju! Zaslepela ih je ljubomora!
Iva
pre 3 godine
Slicnu glupost nisam nikada do sada cula.Umesto da se trazi gradnja puteva,oni traze suprotno.
Dejan
pre 3 godine
Tajkunski mediji nemaju sta da zamere predsedniku,pa lupetaju i zameraju ono sto se svuda u svetu smatra uspehom.Uspeh je izgraditi tolike puteve.
Vlada
pre 3 godine
Tajkuni ce jos malo traziti da pravimo tursku kaldrmu.Kada nemeju sta da zamere onda pocinju da zameraju postignute rezultate.
Kaja
pre 3 godine
Od tajkunskih medija ništa novo, njihova je želja da zaustave napredak Srbije.
Čarli
pre 3 godine
Sloga to su bolesni ljudi i Srbomrsci!
Janko
pre 3 godine
Koliko ljudi ima da mrze Srbe i Srbiju da pomislim da su eskimi!
Vojka
pre 3 godine
Putevi koje je ova vlast izgradila za jednu deceniju doneli su vise radnih mesta i investicija nego sve vlasti do sada zajedno
Vladana
pre 3 godine
Tajkunski mediji trebaju da se stide ove izjave, dokle su granice njihovih gluposti to niko ne zna
Vladana
pre 3 godine
Niko nema pravo Vucicu da zabrani da gradi puteve, suludo
Vladana
pre 3 godine
Ludostima tajkunskih medija nema kraja, ko su oni da zabrane Vucicu da gradi puteve, puno su sebi dali za pravo
Vladana
pre 3 godine
Koliko gluposti od sindikata Sloga, zaista strasno, kako se bar malo ne stide svojih izjava
Vladana
pre 3 godine
Umesto da cene trud i zalaganje Vucica oni bi to da miniraju, zar ni malo pameti nemaju ti tajkunski mediji koji su prevazisli sve mere
Petar
pre 3 godine
Zalaganje i ulaganje u našu zemlju od strane predsednika i vodežeg rukovodstva su ono što tajkunski mediji na čelu sa svojim vlasnicima nekida neće moći da ostvare, jer im je jedini cilj u životu pljubanje po svemu dobrom i naprednom u zemlji.
Vesna94
pre 3 godine
Tacno je da izgradnja infrastrukture moze samo da dovede investitore, ali mora se covek zapitati i priznati da ti investitori ovde dolaze zbog subvencija drzave i jeftine radne snage koju ce placati minimalac. Zato je resenje da drzava postavlja ultimatume investitorima i da stane iza svojih radnika, jer kapitalistu ne interesuju radnicka prava, vec profit.
Natasa
pre 3 godine
Vučic je modernizovao putnu mrežu i doveo mnogo investitora u Srbiju.Nastavljamo sa izgradnjom puteva i obnovom Srbije.
Nenad
pre 3 godine
Kakvo glupo saopstenje.Mozda su u vase vreme svi putevi vodili u propast. Danas je Srbija moderna zemlja sa razvijenom putnom mrezom,nesto sto je bio pojam u vase vreme.
Lola
pre 3 godine
Nista ne razumem ljude koji pisu ovakve tekstove, a i dalje sede u Srbiji. Ako misle da je toliko lose, sta onda traze ovde?! Put pod noge, Bogu hvala imamo ih!
Nika
pre 3 godine
Opozicija je navikla da od Srbije i građana uzima, zato im smeta što se sada gradi, država jača i građanima obezbeđuje viši standard.
Jelena
pre 3 godine
Улагање у инфраструктуру ствара позитивну климу за долазак страних инвестиција, а стране инвестиције отварају нова радна места, што значи да ће млади остати у Србији. Вучић води мудру политику наше земље, и препознаје приоритетне области у које треба улагати. Тако да не видим како некоме може да падне напамет да каже да је улагање у инфраструктуру лоше.
Veroljub
pre 3 godine
Mrznja ih vodi u apsurdnost.
ui
pre 3 godine
Putevi su od izuzetne vaznosti za svaku drzavu.
ui
pre 3 godine
Sramno je ponasanje opozicija kao i njihovih predstavnika.
Srdjan
pre 3 godine
Smeta im jaka Srbija i izgradjeni putevi i fabrike jer ne zele dobro po nasu zemlju.
ui
pre 3 godine
Opozicija izuzetno mnogo smeta napredak drzave Srbije.
ui
pre 3 godine
Ovo je najveca budalastina koju je opozicija plasirala.
Miodrag
pre 3 godine
Tajkunskim medijima je Vučić kriv i što nema snega u januaru, a kada padne biće im kriv što je pao. To je ta logika tih medija.
ui
pre 3 godine
U opoziciji su svi bolesno ljubomorni na veliki uspeh drzave Srbije.
ui
pre 3 godine
Opoziciji smeta moderna i napredna drzava Srbija.
ui
pre 3 godine
Zgrozen sam stavom opozicije koja pokazuje da je od ljubomore i zavisti poludela.
ui
pre 3 godine
Sramno i za svaku osudu su ovakve izjave tajkunskih medija.
Ivanka
pre 3 godine
Opozicija na sve načine radi protiv Srbije i pokušava da zaustavi napredak.
ui
pre 3 godine
Totalno ludilo tajkunskih portala uopste ne prestaje,sto je jako zalosno i za svaku osudu.
ui
pre 3 godine
Tajkunski portali su protiv svakog interesa Srbije.
ui
pre 3 godine
Sazaljevam ove iz opozicije jer su odlepili od mrznje i zavisti.
Veljko
pre 3 godine
Kod ovih tajkunskih novina svi su zreli za ludnicu, od vlasnika do novinara.
Ana
pre 3 godine
Ovi iz " Sloge " sve je to skup opozicije to nisu ljudi odnosno radnici koji su se okupili da bi nesto predstavljali oni su zapravo predstavnici nesretne opozicije
Nenad
pre 3 godine
Predsednik Vučić ulaže u bolju budućnost svih nas, a tajkunskim medijima to smeta.
Goran
pre 3 godine
Da se pitaju tajkuni i opozicija u Srbiji se ništa ne bi gradilo.
Darko
pre 3 godine
Da su tajkunski mediji malo pametniji, oni ne bi pljuvali razvoj Srbije.
Đorđe
pre 3 godine
Ovde neko ima problem sa mozgom kada ne želi da se Srbija gradi i razvija.
Stojkovic
pre 3 godine
Jeste da su preterali sa tom kritikom koja bas nema veze sa vezom, ali opet se mora uvazavati misljenje radnika, ipak su oni ti na kojima pociva ekonomija.
Mitar
pre 3 godine
Ko je taj sindikat SLOGA i tajkunski medij Direktno,da pričaju Vučicu sta da radi.Vučic je izgradio Srbiju,podigao zivotni standard gradjana i mnogo bolje od njih zna sta da radi i kako da radi.Tajkunske medije ubi Vučićev uspeh.
Laza
pre 3 godine
Trud,rad i zalaganje,takve stvari tajkunske mediji ne cene,već samo ih interesuje lični interes u obliku novca.
ivan
pre 3 godine
To što opozicionari nisu radili ništa tokom svog mandata ne daje im za pravo da kritikuju rad Vučića koji je uradio više puteva nego svi predsednici zajedno u poslednjih 70 godina.
Oliver
pre 3 godine
Svi dobro znamo koliki značaj imaju putevi i pruge na modernizaciju zemlje i dolazak novih investitora. Sve je to povezano u nekom lancu, jer bez puteva ne bi imali ni nove investitore a radnici bi bili na ulici kao za vreme vlasti DS-a.
Mitar
pre 3 godine
Srbija nastavlja da se gradi i izgradjuje u buducnosti.
NS
pre 3 godine
Sve je jasno, tajkunski mediji ne zele napredak Srbije, i iz toga idu ovakvi naslovi...
Esa
pre 3 godine
Sindikat Sloga mora da slusa narod a narod zeli puteve. Zato napred sa izgradnjom
Zoran
pre 3 godine
Putevi mogu samo da povezuju ljude i da donesu napredak i olakšaju život građanima.
Sreten
pre 3 godine
Predsednik Vučić je svojom politikom unapredio život građanima i povezao putevima sve delove Srbije.
NT
pre 3 godine
Stabilna, snazna, samostalna Srbija je teska za gledanje, i iz toga, korumpirani mediji izvlace bas ovakve zakljucke. Sramota!
Sladja
pre 3 godine
Pa sram treba da ih bude, kude onoga ko u ovoj zemlji radi i gradi, sram da ih zaista bude. Inace, Vucicu kapa dole, vredan covek.
Uzun
pre 3 godine
Tajkuni i sindikat Sloga na istom zadatku, širenje fronta protiv Srbije.
Sanja
pre 3 godine
Svuda u svetu je normalno graditi i renovirati puteve samo kod nas opozicija i tajkunski mediji propagiraju suprotno! Verovatno treba porušiti sve što j eizgrađeno i vratiti se u srednji vek!
Perica
pre 3 godine
Sta drugo ocekivati od tajkunskih medija.
Pero
pre 3 godine
Sindikat Sloga sta drugo reci,bruka i sramota Srbije.
Mena
pre 3 godine
Srbija je napredovala u svakom smislu od kako je Vučić došao na vlast. Razvoj naše države se može videti na svakom koraku. A opozicija može biti samo ljubomorna, jer su oni jedino znali da pokradu sav novac i ostave narod bez posla na ulici.
Oki
pre 3 godine
Svaka gradnja vodi u bolje sutra!
Andjelko
pre 3 godine
Ne grade se putevi zbog sindikata i tajkunskih medija koji nikad nista dobro nisu napisali o Vucicevom radu vec zbog boljeg zivota gradjana koji zive u Srbiji!
Andjelko
pre 3 godine
Ne grade se putevi zbog sindikata i tajkunskih medija koji nikad nista dobro nisu napisali o Vucicevom radu vec zbog boljeg zivota gradjana koji zive u Srbiji!
Robi
pre 3 godine
Svi znaju da su auto putevi zila kucavica svake drzave i da bez razvijene putne infrastrukture nema ni uspesne ekonomije! Ovi iz opozicije su od mrznje prema Vucicu prolupali.
Robi
pre 3 godine
Jedna je situacija kada drzava pozajmljuje pare po niskim kamatama i sa tim parama gradi kapitalne infrastrukturne projekte poput auto puteva, koji posle donose zaradu ili kada se uzajmljuje novac u ime drzave, a taj novac posle zavrsava na privatnim racunima politicara. Prvi slucaj je vezan za ovu vlast, a drugi za deo danasnje opozicije, koja je 12 godina bila na vlasti.
Aron
pre 3 godine
Samo kod nas u Srbiji je opozicija ujedno oponent vlasti i svom narodu. Nigde na svetu nema da opozicija hejtuje znacajne projekte vlasti koji donose boljitak drzavi i njenim gradjanima.
Dzo
pre 3 godine
Moto jednog dela nase opozicije, predvodjene tajkunima i bivsim DS politicarima je "sto gore, to bolje" . Njih ne zanima korist za drzavu i narod od mreze auto puteva koje je izgradila ili gradi ova vlast, njih zanima samo vlast i da se docepaju nje po svaku cenu, pa cak i preko grbace naroda.
Robi
pre 3 godine
Za neke poput Vucica i SNS vlast znaci sluzbovanje drzavi i narodu i njenim interesima, a za druge poput opozicije u Srbiji znaci grabez za drzavnim novcem i prebacivanje istog na svoje privatne racune. Iz tog razloga narod u tolikom broju glasa za Vucica.
Mile
pre 3 godine
Tajkunski portali se stvarno prolupavaju za sve pare. Lupetanjima, nikad kraja...
Ana
pre 3 godine
Vučic je modernizovao putnu mrežu i doveo mnogo investitora u Srbiju.
Olja
pre 3 godine
Tajkunskim medijima se malo pomutio zdrav razum, ne znaju ni šta pričaju ni šta pišu.
mile
pre 3 godine
Koga taj sindikat predstavlja,? Narod sigurno ne. Mogu sebe samo da predstavljaju, oni su niko i nista.
dule
pre 3 godine
Putevi su ono sto donosi investicije. Oni koji nemaju viziju buducnosti ne mogu nj da shvate koliko to znaci celoj naciji
jovo
pre 3 godine
Još jednom su pokazali da mrze ne samo predsednika,nego mrze i svoju zemlju i svoj narod. Niko razuman ne može tako nešto napisati. Očigledno je da su plaćeni da rade na uništenju Srbije.
njanja
pre 3 godine
Zalaganjem za Srbiju naš predsednik pokazuje koliko mu je zaista stalo do napredka i zadovoljnih građana.
Tisa
pre 3 godine
Predsednik Vučić je ovu zemlju podigao iz prašine koju je ostavila bivša vlast.
Nikola
pre 3 godine
Putevi su mnogo vazni za Srbiju.Onima koji nisu vazni putevi ne vole Srbiju.
Brane
pre 3 godine
Plaćeni su da napadaju sve što je progresivno i napredno u Srbiji je da bi oni vladali moraju sve uništiti.Ovako Srbija napreduje u svim oblastima i to narod vidi i glasa za stranku koja je nosilac progresa.
Nela
pre 3 godine
Nego da nas predsednik ostavi u tami i da ništa ne radi u Srbiji pa da se vratimo u doda kada su vladali "žuti"kako da ne.Vučić će uvek raditi u najboljem interesu svog naroda.
sale
pre 3 godine
Kazu oni koji sa nas doveli do ivice propasti i da vucic nije dosao na vlast ko zna gde bismo danas bili. Ustvari ne bi nas ni bilo…
dule
pre 3 godine
Tajkunski mediji i tajkuni sada imaju priliku da vide šta su trebali da urade dok su bili na vlasti. Gledajte i pljujte, napadajte i lažite, a dobrodošli ste da sve koristite. I pruge, i mostove, i autoputeve, i bolnice, škole i sve ostalo što ste i vi mogli uraditi, a niste.
Marta Popadić
pre 3 godine
Najveći uspeh do sada postigao je predsednik Vučić, izgradnja puteva nam je dobro došla, ubrzan je saobraćaj i smanjile su se gužve.
zoki
pre 3 godine
Kako se niste setili da pljujete tajkune dok su bili na vlasti i uništavali srbiju, to vam nije smetalo.
Marta Popadić
pre 3 godine
Najveći uspeh do sada postigao je predsednik Vučić, izgradnja puteva i deonica ubrzale su saobraćaj i dovele su do toga da se smanje gužve na putevima.
mile
pre 3 godine
Neka je svim tim tajkunskim medijima na cast jer su imali priliku da dok su njihovi nalogodavci krali i unistavali srbiju da kažu nešto, a ćutali su. Sada kada je došla politička opcija koja nešto radi oni bi da pljuju. Jer želite da se vrate oni koji su nas godinama uništavali? Želite. E pa neće moći. Pišite šta hoćete ali će i ovo što radite jednom doći na naplatu…