Odjekuje poruka Parandilovićevog dede! Stigao na skup u Beograd da podrži Vučića, pa se obratio unuku - Pozivam ga... (VIDEO)
Drago Parandilović, deda opozicionara Miloša Parandilovića, predsednika Novog lica Srbije, krenuo je danas iz Priboja kako bi prisustvovao veličanstvenom skupu u srcu Beograda i pružio podršku predsedniku Aleksandru Vučiću.
27.06.2026
10:05
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Maja
pre 3 godine
Divne fotografije naše lepe Srbije. Ne zna se koja je lepša. Hvala predsedniku na podršci.
Marija
pre 3 godine
Naša Srbija jeste najlepsa i na osnovu svih slika koje smo prethodne godine mogli gledati, mozemo se sa ponosom hvaliti čitavom svetu iz mesta iz koga dolazimo!
Marija
pre 3 godine
Bravo, svaka čast pobedniku, otvaranje konkursa je nešto jako lepo.
Dragan
pre 3 godine
Čestitam svima koji su osvojiči nagrade prezentovaći prelepim fotografijama svoja mesta širom Srbije.
Marijana
pre 3 godine
Naša Srbija je prelepa!
Maja
pre 3 godine
Fotografije su prelepe, Srbija ima cime da se ponosi toliko lepota imamo da smo zaista bogata zemlja. Ovakva akcija i konkurs u odlicna ideja.
Jela
pre 3 godine
Divan konkurs , divna Srbija.... Lepote nase zemlje trebaju obici svet.
Gaja
pre 3 godine
Po meni nigde nema takvih prirodnih lepota, kao u našoj lepoj Srbiji. Ovaj konkurs je odlična ideja da se to i pokaže ljudima. Čestitke pobenicima.
Hana
pre 3 godine
NASA lepa Srbija. Zaista je lepa zato i trebamo da je cuvamo
Jasmin
pre 3 godine
Svaka čast ! na organizaciji i dodeli priznanja uživaćemo u našim predelima
Lida
pre 3 godine
Ovakve akcije su odličan način za promociju turističke ponude Srbije.
Mirjana
pre 3 godine
NASA Srbija je nas pravi lepi dragulj
Nela
pre 3 godine
Svaki učesnik je pobednik, jer je doprineo promociji turizma na nesvakidašnji način, odlična ideja, sve pohvale!
Rada
pre 3 godine
Draganina fotografija sa Perućca je zasluženo pobedila.
Ika
pre 3 godine
Odličan način za prezentaciju Srbije.
Ruža
pre 3 godine
Srbija jeste jedna prelepa zemlja čije predele treba negovati, čuvati i pre svega voleti.
Lena
pre 3 godine
Svi dobitnici su zasluzili dobijene nagrade. Predstavili su svoju zemlju na najbolji nacin sa svim lepotama koje Srbija poseduje.
Lena
pre 3 godine
Svi dobitnici su zasluzili dobijene nagrade. Predstavili su svoju zemlju na najbolji nacin sa svim lepotama koje Srbija poseduje.
Bibi
pre 3 godine
Svaka fotografija je lepa na svoj način i predstavlja Srbiju u najboljem svetlu!
Maja
pre 3 godine
Prelepe fotografije koje svakako zaslužuju nagrade jer prikazuju lepote naše Srbije.
Nena
pre 3 godine
Prelepe fotografije prelepe naše Srbije!Verujem.da će ih biit još mnogo više u narednom periodu!
Nena
pre 3 godine
Imamo prelepu zemlju i dosta neistrazenih prirodnih lepota u njoj!Ovo je sada prilika da se istraže sve te lepote!
Neda
pre 3 godine
Srbija je lepa zemlja i treba svi da je negujemo,cuvamo i branimo!!!
Velizar
pre 3 godine
Lepa Srbija na fotografijama, jos lepsa uzivo!
Kalinaa Markovic
pre 3 godine
Bravo Dragana za osvojenu nagradu.
Danijela
pre 3 godine
Sve čestitke dobitnicima! Ovim primerom pokazujemo koliko volimo svoju zemlju I koliko negujemo njenu lepotu!
Dejana
pre 3 godine
Ovaj konkurs je pokazao koliko lepote krasi nasu Srbiju a da mi nismo svesni
Dejan
pre 3 godine
Srbija ima toliko lepih predela, da ce zaista biti tesko odabrati najlepsu fotografiju
Kalinaa Markovic
pre 3 godine
Sve čestitke pobednicima,prelep konkurs.
Dejan
pre 3 godine
Priroda zahteva posebnu paznju i negu jer bez nje nema lepote
Uros
pre 3 godine
Prirodne lepote jedna su od najvecih blaga Srbije
MAJA P
pre 3 godine
Sve ove fotografije pokazuju koliko je nasa Srbija lepa zemlja i koliko treba da se borimo da nam bude jos lepsa.
Filip
pre 3 godine
Dobitnicima nagrade sve cestitke, zasluzili su svojim trudom
Gaga
pre 3 godine
Naša zemlja je mnogo lepa i treba je promovisati na sve moguće načine.
Dejan
pre 3 godine
Konkurs "Nasa najlepsa Srbija" je divna prilika da se pokazu sve lepote nase divne zemlje
Dejan
pre 3 godine
Cestitam svim dobitnicima nagrade. Svakako da su zadovoljni ucinkom
Dejan
pre 3 godine
Cesto nismo svesni koliko je Srbija lepa zemlja
Dejan
pre 3 godine
Srbija je bogata prirodnim lepotama, i to nam je predoceno preko ovih fotografija na ovom konkursu
Kalinaa Markovic
pre 3 godine
Uručene nagrade za najlepše slike Srbije.
Dejan
pre 3 godine
Srbija je zemlja koja svakako ima cime da se pohvali
Kalinaa Markovic
pre 3 godine
Svaka čast predsedniku na ovom konkursu koji nam pokazuje koliko je stvarno lepa Srbija.
sasa
pre 3 godine
Prelepa izlozba najlepsih slika nase Srbije .
sasa
pre 3 godine
Na najlepsi nacin pormovisane sve lepote nase zemlje
stefan
pre 3 godine
Mnogo lepih slika.U Srbiji danas zaista,ima sta da se vidi
Patak
pre 3 godine
Po meni,ovo je najbolji konkurs koji je bio u Srbiji u poslednjih 30 godina
Pavlovic
pre 3 godine
Ne zna se koja je lepsa.Slike koje obiluju lepotama nase zemlje
Maja
pre 3 godine
Ovim fantasticnim konkursom gradjanima Srbije omoguceno je da ucestvuju u promociji prirodnih lepota nase drzave.
stevica
pre 3 godine
Iz nedelje u nedelju smo imali mnogo lepih fotografija,na najlepsi nacin promovisana nasa zemlja
Vesna
pre 3 godine
Čestitam dobitnicima nagradnog konkursa. Slike su fenomenalno.
Macak
pre 3 godine
Sve fotografije na ovom konkursu su prelepe i pokazale su lepote naše Srbije,to sigurno
Rasta
pre 3 godine
Svaka od slika,prica za sebe i pokazuje koliko smo bogata zemlja prirodnim lepotama
Plavooki
pre 3 godine
Realno,svaka od slika je ostavila neki trag,svaka je poslala neku poruku
Cuperak
pre 3 godine
Konkurs je iznedrio ono najlepse,sve lepote nase Srbije na jednom mestu.Bravo
miki
pre 3 godine
Nasa divna drzava, savrsena u svakom pedlju....svako mesto i svaki grad i svaka reka i planina sve je prelepo!
MIMA
pre 3 godine
Prelepo , lepe vesti lepa Srbija!
MIMA
pre 3 godine
Ovo je divan projekat, cast mi je bila da ucestvujem u njemu!
Ljubica
pre 3 godine
Čestitam nagradjenima, sve pohvale! Naša najlepša Srbija!
Janko
pre 3 godine
Sve fotografije su lepe,svaka na svoj nacin otkriva nesto posebno! Sve cestitke Dragani.
ROBIJAĆE VUČIĆEV KARTEL
pre 3 godine
Jel' vi pišete ove dupelizačke i debilne „hvalospeve" pičkoustom vodji kartela? Sigurno se tako šlihtate i Rošavom glavoseči i Danilovim drugarima...
MIMA
pre 3 godine
Svaka cast za ideju o konkursu i promociju nase prelepe srbije!
katarina
pre 3 godine
Ma ko se setio ovakvih konkursa. Meni je to fantasticno!! Ako bude bilo dogodine, ucestvujem i ja, imam 1000 lepih slika nase drzave!
MIMA
pre 3 godine
Prelepa mi je ova pobednicka slika! Uzivanje u Srbiji na peruccu, prelepota zivota!
katarina
pre 3 godine
Bas na danasnji dan docek pravoslavne nove godine i najlepssa fotografija nase pravoslavne drzave!!!
Ana
pre 3 godine
Divno, tako i treba.
Sanja
pre 3 godine
Nasa divna Srbija, divni prizori koji ceo svet treba videti!!!
katarina
pre 3 godine
Ma fantastican konkurs, ucestvovala sam, nisam pobedila zato ucestvujem i naredne godine!!!!!!
MIMA
pre 3 godine
Hvala predsedniku na ovako divnoj svecanosti !
kija
pre 3 godine
Srbija je zaista jako lepa, poseduje lepim i kvalitetnim znamenitostima, imamo čime da se ponosimo!
Srdjan
pre 3 godine
Sve najbolje pobednicima konkursa i predsedniku na organizaciji istog.
vlajko77
pre 3 godine
Srbija je najlepsa zemlja na svetu i nasa jedina otadzbina !
Ana
pre 3 godine
Veoma lep projekat,upoznali smo Srbiju kroz fotografije
Jelena
pre 3 godine
Divan konkurs i odlična ideja da se promovišu lepote Srbije. Čestitke!
Kaja
pre 3 godine
Veoma lepe fotografije,ne zna se koja he lepsa od koje
Hana
pre 3 godine
Srbija je divna drzava,drzava sa mnogo lepih mesta koja se moraju obici
Bilja
pre 3 godine
Mnigo fotografije su naterale turiste da obidju ta mesta sa slika
Milos
pre 3 godine
Svaka cast za ideju
MK
pre 3 godine
Čestitke pobednicima, fotografije su zaista prelepe
Saša
pre 3 godine
Pratili smo konkurs i uživali zahvaljujući ovim divnim ljudima koji su nam pokazali koliko je zapravo naša Srbija lepa.
Jana
pre 3 godine
Spoj tradicije, kulture i prirodnih lepota.
Maja
pre 3 godine
Čestitke pobednicima. Sa nestrpljenjem očekujemo i nastavak konkursa koji će se odnositi na najlepše seosko domaćinstvo.
Kaja
pre 3 godine
Spokoj netaknute prirode sa tradicionalnim receptima
Jovica
pre 3 godine
Sve pohvale za ovakve divne fotografije, zahvaljujući Vučiću!
Mila
pre 3 godine
Netaknuti Perućac i palačinkice... Mmmm Bravo, svaka čast
Sanja
pre 3 godine
Odličan način da se umetnicima pruži prilika da pokažu svoj rad a ujedno i da se promovišu lepote naše zemlje.
Pera
pre 3 godine
Predivne fotografije naše male i lepe Srbije u ruhu netaknute prirode.
Mića
pre 3 godine
Čestitke nagradjenim umetnicima, neka nastave da se bave fotografijom. Puno sreće u daljem radu.
Anja
pre 3 godine
Dobra ideja i lep način da se promoviše Srbija a ujedno i umetnost. Bravo!
Tijana
pre 3 godine
Bravo za ovu akciju, prelepe slike nase lepe Srbije ne zna se koja je lepsa. Ko god da pobedi nagrada je otisla u prave ruke.
Milena
pre 3 godine
Zahvaljujući ovakvim fotografijama, još jednom smo se podsetili u kako lepoj i živopisnoj državi živimo.
Mare
pre 3 godine
Divne fotografije, hvala svim umetnicima koji su nam omogućili da uživamo u njima.
Sanja
pre 3 godine
Divili smo se svim fotografijama a neka mesta ćemo sigurno i posetiti da se uverimo u njihovu lepotu.
Mića
pre 3 godine
Srbija obiluje prirodnim lepotama i živopisnim gradjevinama tako da umetnicima nije bilo teško da pronadju inspiraciju.
tale
pre 3 godine
naša prelepa Srbija
Ina
pre 3 godine
Prelepe fotografije! Sve pohvale i zasluženo autorima!
tale
pre 3 godine
naša prelepa Srbija je nepresušan izvor predivne prirode
Hana
pre 3 godine
Prelepa je naša Srbija! Bravo!
tale
pre 3 godine
na svakom koraku možemo videti prelepe slike naše Srbije
tale
pre 3 godine
ovaj konkurs nam još jednom potvrđuje lepotu naše Srbije
tale
pre 3 godine
naša prelepa Srbija ni kroz jednu sliku ne može zaista dočarati sve ono na čega možemo biti ponosni
Petar
pre 3 godine
Ove fotografije su pravi dokaz da Srbija ima lepote kojima može da se ponosi!
Desa
pre 3 godine
Fotografije nase prelepe Srbije su zaista ucinile ovu svecanost posebnom. Svaka od njih nosi u sebi po jedan deo nase zemlje sa svim svojim bogatstvima. Cestitke pobedniku,a predsedniku svaka cast na konkursu I nagradama.
Milica
pre 3 godine
Jako dobra akcija. Prelepe fotografije naše prelepe Srbije♥️
Dejan
pre 3 godine
Zavrsen je jedan zaista lepe konkurs na koji su stizale fotografije iz raznih delova Srbije. Videli smo koliko bogatstvo posedujemo,I treba ga cuvati I boriti se za njega. Radujemo se novom konkursu I sledecim fotografijama koje ce ulepsavati nedelje koje su ispred nas. Sve cestitke pobedniku.
Milica
pre 3 godine
Један леп конкурс, који це постати традиција, надам се.
Dragan
pre 3 godine
Sve cestitke za pobednicku fotografiju,zasluzena pobeda. Zelimo da sledeci konkurs bude jos uspesniji. Svaka cast predsedniku na organizaciji ove svecanostiil i dodeli nagrada.
Danica
pre 3 godine
Lepo je da se na ovaj nacin kroz fotografije vidi lepota Srbije.
misterijanemoguca
pre 3 godine
Srbija je lepa zemlja i prelepe fotografije čine i prikazuju je. Bravo za naše umetnike i čestitke dobitnicima.
Danica
pre 3 godine
Vucic je imao tezak zadatak, ali je odabrao stvarno prelepe fotografije nase Srbije, cestitke nagradjenima.
Danica
pre 3 godine
Kroz oko objektiva, fotografi su pokazali lepotu Srbije, i zasluzno su nagradjeni.
Danica
pre 3 godine
Koliko su prelepi nasi predeli to su i zabelezili ucesnici ovog konkursa, za svaku pohvalu.
Danica
pre 3 godine
Treba da se ponosimo lepotom prirode nase Srbije.
Lepa
pre 3 godine
Svaka čast za ovu inicijativu. Puna podrška.
Olja
pre 3 godine
Pa koliko treba da budeš pun mržnje pa da pišeš kako je i ovo negativno. Aman bre ljudi... Dokle?!
saša
pre 3 godine
Bio je prelep konkurs, sjajna ideja Predsednika, čestitke pobednicima
Petar
pre 3 godine
Fotografije su prelepe, podsetile su me na lepote nase zemlje. Cestitke pobednicima.
Persida
pre 3 godine
Naša najlepša Srbija, viđena kroz objektiv istinskih zaljubljenika fotografije i prirodnih lepota naše zemlje.
Marija
pre 3 godine
Divan konkurs, lep gest našeg Predsednika, pomoću konkursa videli smo lepotu Srbije, znamenitosti iste, možemo samo da posećujemo, uživamo i ponosimi se istom!
Danijela17
pre 3 godine
Jako lep gest predsednika Vucica, gde na razne nacine motivise narod i nagradjuje ih!
ui
pre 3 godine
Srbija ima cime da se divi a i ponosi.
ui
pre 3 godine
Sasvim zasluzeno jer su sve fotografije prelepe.
ui
pre 3 godine
Svako treba da ima priliku da vidi svu lepotu nase zemlje.
Mitarpavlovic
pre 3 godine
Sve čestitke za pobednika konkursa.
ui
pre 3 godine
Nasa prelepa drzava ima mnogo znamenitosti i lepote.
ui
pre 3 godine
Konkurs je ekstra i kao takav je pokazao svu lepotu drzave Srbija.
ui
pre 3 godine
Priroda je prema Srbiji bila darovita u svakom pogledu.
ui
pre 3 godine
Jedina smo zemlja u svetu koja ima najlepse predele.
ui
pre 3 godine
Samo Srbija ima veliki broj prirodnih lepota.
ui
pre 3 godine
Impresioniran sam prizorima i lepotama Srbije.
ui
pre 3 godine
Svaki gradjanin treba da se ponosi lepotom drzave Srbije.
Đorđe
pre 3 godine
Srbija ima lepota sa kojima može da se ponosi i stane rame uz rame sa puno većim državama sveta ??????
iva
pre 3 godine
Divne fotografije nase prelepe Srbije, svaka cast za nagrade.
Jelena
pre 3 godine
U moru prelepih fotografija nase Srbije trebalo je izabrati najlepsu
Suncica
pre 3 godine
Svaki deo Srbije je prelep i svaki ima svoje predele koji s vredni pokazivanja! Dragi umetnici, svojim talentom možete doprineti i razvoju turizma u razlicitim krajevima Srbije.
Analjim
pre 3 godine
Uz sve probleme u toku svetske krize, u kojima je,neizbezno, i nasa zemlja, sjajno je da postoji ovaj pozitivni poduhvat, konkurs, koji nas podseca na sve lepote nase zemlje.
Analjim
pre 3 godine
Celi svet da vidi i cuje za nasu Srbiju. Zemlja dobrih ljudi i prirodnih lepota.
Vojka
pre 3 godine
Sole je cuo ozbiljnog drzavnika zahvaljujuci kome na Kosovu jos nije eksplodiralo bure baruta
Analjim
pre 3 godine
Dobro je da svet vidi da Srbija nije mala, anonimna drzava, u nekom zapecku, vec drzava dobrih ljudi koji je cuvaju i vole, koji svima zele dobrodoslicu . Zemlja koja obiluje prirodnim lepotama . Zivela Srbija!
Nikola
pre 3 godine
Svaka čast na ideji. Sve pohvale pobedniku.
Lale
pre 3 godine
Nasa Srbija je zaista prelepa zemlja i treba da čuvamo i negujemo ono što imamo.
Petar
pre 3 godine
Sve fotografije su predivne ne zna se koja je lepša. Hvala predsedniku i učesnicima na ovom divnom konkursu.
Janko
pre 3 godine
Odličan način da se prezentuje Srbija.
Branko
pre 3 godine
Sve pohvale učesnicima i cestike dobitniku nagrade. Svaka čast na dobroj ideji za konkurs, sve fotografije su prelepe, svaka na svoj nacin.
Marko
pre 3 godine
Srbija je po meni najlepsa zemlja koja ima brojne lepe lokacije i poglede i bogatu prirodu. Svaka cast svima koji su ucestvovali u ovom konkursu.
Vladana
pre 3 godine
Prelepe slike nase Srbije, svim ucesnicima cestitam od srca
Vladana
pre 3 godine
Pobedniku ovog projekta svaka cast na trudu, nasa Srbija je zaista prepuna prirodnih lepota
Ruza
pre 3 godine
Srbija ima i čime da se pohvali!
Vladana
pre 3 godine
Vucic je zasluzno nagradio pobednika ovog konkursa , i svim ucesnicima cestitamo na trudu
Vladana
pre 3 godine
Nagrada je otisla u prave ruke.Sve cestitke pobedniku.
Lepa
pre 3 godine
Čestitke pobedniku, zasluženo prvo mesto.
Vladana
pre 3 godine
Ovaj konkurs je zaista lep projekat nase drzave koja ima cime da se ponosi, pobednicima svaka cast i nek im nagrada bude motiv za jos ovakvih projekata
Kika
pre 3 godine
Srbija je zaista prelepa zemlja, kuda god da se pogleda vidi se njena lepota.
Uki
pre 3 godine
Konkurs za pohvalu, slike su prelepe.
Andrijana
pre 3 godine
Svaka slika prica posebnu pricu o nasoj najlepsoj zemlji.
aNA
pre 3 godine
Verujem da su sve nagrade otisle u prave ruke!
dAVID
pre 3 godine
Mnogo lep projekat, zasluzili su svi nagrade!
Lazar
pre 3 godine
Fotografije oslikavaju fantastične predele naše zemlje i vredne su divljenja. Pohvala za inicijativu i realizaciju, a pobednicima čestitke!
Tale
pre 3 godine
Sve pohvale, ne zna se koja fotografija je lepsa!
Kata
pre 3 godine
Zaslužene nagrade,ne zna se koja slika naše lepe Srbije je lepša!
Ivan
pre 3 godine
Srbija je stvarno prelepa zemlja. To su u dokazali autori fotografija. Čestitke nagrađenim I pobednicima.
Tea
pre 3 godine
Nemam reci, fotografija je prelepa.
Teodora
pre 3 godine
Zasluzeno, sve cestitke.
Tanja
pre 3 godine
Koliko lepote na jednoj fotografiji. Cestitam.
Taki
pre 3 godine
Fotografija je pun pogodak, zasluzena nagrada!
Tijana
pre 3 godine
Ovo je jedan od najlepsih nacina da pokazemo svetu nasu prelepu zemlju.
sanja
pre 3 godine
Srbija je prelepa zemlja, bogata prirodnim bogatstvima koje vredi posetiti
kija
pre 3 godine
Srbija ima cime da se divi i ponosi!
jana
pre 3 godine
Divna inicijativa prezentacije nase zemlje.
dea
pre 3 godine
Čestitka i pobednici i državi koja je pronašla još jedan način da afirmiše našu Srbiju i njene lepote.
hana
pre 3 godine
Pobednicka fotografija je predivna. Takodje i sve druge su bile veoma lepe.
gaga
pre 3 godine
Čestitam nagradjenima, sve pohvale! "Naša najlepša Srbija" je divna ideja koja promoviše lepote Srbije
kika
pre 3 godine
Slika opravdava slogan "Moja lepa Srbija"
vera
pre 3 godine
Bravo! Zasluzena nagrada! Fotografija odise lepotom Perućca.
nina
pre 3 godine
Svaka čast svim ljudima koji su slali fotografije, zaista su prelepe!
jana
pre 3 godine
Svaka čst pobednici, zaista je zaslužila pobedu!