Ekskluzivno otkrivamo! Sve što treba da znate o muzičkom spektaklu 27. juna ispred Skupštine
Veliki skup ispred Narodne skupštine Srbije pratiće bogat muzički program, a publiku će zabavljati neka od najpoznatijih imena domaće estrade.
23.06.2026
11:30
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
caca
pre 3 godine
Opozicija je sama po sebi veliki skandal,i treba da se stide onoga što misle i što govore!
Ljubiša
pre 3 godine
A šta očekuješ od onih koji jedu banane iz C. G. i uživaju u vidi "Jana"?
AS
pre 3 godine
E BOŽE MOJ, IMAJU LI ONI OBRAZA I PONOSA? AL SE PONIŽAVAJU. PA TAJ BILČIK MORA DA IM JE UMRO OD SMEHA. KAKAV BLAM. AUUU!
Joka
pre 3 godine
Svima njima je bitno samo da se domognu vlasti,nije ih riga ni za narod ni za zemlju.
daca
pre 3 godine
Au, kakva ekipa, teži ka propasti
miki
pre 3 godine
Toliko su minorni da nisu Vučiću ni do kolena.....
Ana
pre 3 godine
Sasvim je jasno ako ne gubi na izborima da je narod zadovoljan i da nece da ga menja..
mara
pre 3 godine
Sve lažov do lažova, ne daj Bože njima da se dočepaju vlasti
Viki
pre 3 godine
Ajde bas da vidimo i to ko ce Vucica da zabrani
Oto
pre 3 godine
Народ бира на изборима
KOSTA
pre 3 godine
Koja bruka i sramota, u ovako teškoj situaciji oni se tako ponašaju
Mile
pre 3 godine
Smeta im Vucic,aki nije nam jasno sta im kod njega to smeta. Uspeh ili sposobnos da resi svaki problem ili izvanredan nacin na koji vodi nasu zemlju...? Nije nam jasno!
Olja
pre 3 godine
Izdajnici narod je uz Vucica!!!
Viki
pre 3 godine
Najboljeg coveka neko da zabrani?
mara
pre 3 godine
Umesto da smo ujedinjeni u ovako teškim trenucima ne mogu licemeri da miruju
Strelac
pre 3 godine
Zato što vas nije zanimalo ni Kosovo ni Srbija. Zato vam i sada smeta Vučić jer se bori za to. A vi od toga nemate koristi niti cara.
Boki
pre 3 godine
Kakav je to nenormalni zahtev pa covek vas posteno dere na izborima.
aaa
pre 3 godine
Biće to još jedno ludilo opozicije.
Viki
pre 3 godine
To je nemoguce... Vucic ostaje
Danka
pre 3 godine
Jadni mi ako ovi ikada postanu vlast. Mnogo su alavi!
Pahulja
pre 3 godine
Jadna li ste opozicijo ponizavajavuca za jednu državu kao što je Srbija. Jadni i bedni.
Jovana
pre 3 godine
U ovako teskom vremenu kada ne znamo sta cemo uspeti da uradimo sa Kosovom oni razmatraju kako da se rese SNSa pa sram ih bilo.
Deki
pre 3 godine
Kakve dileje od opozicije. Izvolite osvojite vlast posteno na izborima.
Stole
pre 3 godine
Народ се пита зато и постоје избори
Ivanković
pre 3 godine
Opozicija više nema ideje kako može da pobedi Vučića na fer izborima pa sad traže od evropljana da uguše slobodu govora i glasanja. E pa neće moći.
Anja
pre 3 godine
Jedno ima je zajedničko, a to je da im je đon obraz!
Svileni
pre 3 godine
Opozicijo, Vučić je narod. Ne možete na izborima zabraniti narod.
Neda
pre 3 godine
Vucic im je jedina briga,sramota,bolje da misle o svom narodu.
Ema
pre 3 godine
Cemer i jad od opozicije.
Dok holidey
pre 3 godine
Ma koja opozicija, ti bi prodali i rodjenu majku da se dokopaju vlasti. Pa pogledaj im samo lopvske face. Svi su najpoznatiji iz mesta odakle su dosli, tamo ih ljudi znaju i niko i ne glasa za njih.
Stipan
pre 3 godine
Доказ колико су немоћни да се боре правним и политичким начином , страшно
Aksi
pre 3 godine
Gramziva opozicija nema stida ni srama. Čini mi se da se sad još više udružuju, pripremaju se četri godine pred izbore. Ovaj put pokušavaju ozbiljnije. Za početak neka bar imaju normaln naziv partije, a ne zeleni, metla, otpor... Samo da zvuči manje devijantno.
PeterM
pre 3 godine
Народ Србије се пита и тако ће увек бити
Zarko
pre 3 godine
Da mogu da otmu vlas na najprljaviji nacin i time bi se bavili.
Tijana
pre 3 godine
Jedino tako bi mogli mozda da ga pobedite ali se to nikada nece desiti jer ne smeju nikoga da zabrane na izborima a pogotovu ne coveka koji gine za Srbiju i ima ogromnu podrsku naroda.
Goran
pre 3 godine
Jadan im potez, ako ne mogu da pobede Vučića, pa pokušavaju na sve niže načine da ga se reše.
Milovan
pre 3 godine
Ко ће да буде на челу државе народ одлучује на изборима и не може никако другачије да буде
daca
pre 3 godine
Sramota za celu zemlju, u ovim momentima raditi tako nešto
Ceca
pre 3 godine
Ludilo mozga kod opozicije. Imaju oni kompleks od Vučića.
Mina
pre 3 godine
Dakle, opozicionari ne znaju za demokratiju?
Rada
pre 3 godine
Ovo nije demokratski i nije ljudski od opozicije!
Radovan
pre 3 godine
Jadna je to opozicija, kada ima takve zahteve.
Milan
pre 3 godine
Treba predsedniku zabraniti na televiziji, čovek samo dramatizuje ili voli da pametuje. Iskače iz svakog televizora kao da smo u Severnoj Koreji.
Zozon
pre 3 godine
Toliko je opozicija nisko pala, da je to dovodi do očaja.
Pitam se
pre 3 godine
Koliko neko treba da bude jadan, da bi mogao ovakve zahteve upućivati? Očigledno, mnogo.
Stefi
pre 3 godine
Neka narod vidi koliko opoziciji zapravo nije stalo do Srbije. Nude se strancima kako bi došli na vlast, a za interese naroda ih baš briga!
Pavle
pre 3 godine
Mislim, da će im posle ovakve bruke i sramote, i cenzus od 3% biti nedostižan.
Risto
pre 3 godine
Zaista, nečuveno i ne može biti bednije.
Mare
pre 3 godine
To smo znali, zanima ih samo Vucic, ne zanimaju ih srbi ni Srbija, ni problemi na severu KiM.
Veka
pre 3 godine
To je ta politika, tako hoce da zarade jftine izborne poene, ali malo su se preracunali, los posao.
Raša
pre 3 godine
Opozicija mora znati jednom, za sva vremena. NAROD vas ne želi više ikada na čelu Srbije.
Ljuba
pre 3 godine
5 monkeys
Iva
pre 3 godine
Zabranili Vucica ili ne oni nemaju sanse da pobede na izbrima makar bili jedini na listi, opet ce izgubiti.
Predlog
pre 3 godine
Neka se opozicija kandiduje u Prištini. Tamo imaju šansu za cenzus.
Raka
pre 3 godine
Zgubidani i lopovi
Ivona
pre 3 godine
Oni bi na izborima izgubili sami od sebe. Nemaju oni pojma o politici, neka se sklone.
Znatiželjan
pre 3 godine
Postoji li neki zdravorazuman čovek koji podržava opoziciju, a da ga nije sramota ovakvog zahteva?
Marta
pre 3 godine
U rijaliti šou sa njima! Neka tamo zabavljaju narod, za ništa ozbiljnije nisu.
Vla
pre 3 godine
Bolesnici
Patriota
pre 3 godine
Očaj, nemoć i lopovska politika, jedine su adekvatne karakteristike opozicije.
Ja
pre 3 godine
Podrska Vucicu. Jovanovic da vrati francuski pasos.
Zoran
pre 3 godine
A ko je Bilcik , pa da zabrani Vucica?
nadanada
pre 3 godine
Kakvi idioti majko moja pa ovo nema svet,nema nigde.Pa moja jadna opozicijo sta vi zamisljate da ste,zar je moguce da ste toliko glupi?
Ziko
pre 3 godine
Ova petorka sa slike, sto bi u Crnoj Gori rekli, ekipa za Spuž..
dragandragan
pre 3 godine
Hajjde tupsoni jedni objasnite vi nama kako bilo ko,bilo ko ane Lajcak moze da zabrani Vucicu da izadje na izbore,kako,pomocu kog stapica?
Ana
pre 3 godine
Opozicija bi sama trebala da uvidi da više nemaju šanse na izborima i da je najbolje da se više ne kandiduju. Narod vas ne želi.
Ziko
pre 3 godine
Samo neka nam se oni sklone sa puta. Godinama vas pobedjujemo na izborima. Zar vam bise nije dosadilo da gubite i budete porazeni.
biljanabiljana
pre 3 godine
Znate li vi uopste kako se stice uslov za izlazak na izbore?Ocigledno ne mate poja ne da ne znate vec nemate blage veze.Prvo to naucicte pa se onda javite i ne brukajte se bre vise .
bojanbojan
pre 3 godine
Zasto vam smeta Vucic kada ste toliko jaki i neunistivi,zasto vam Vucic smetaNa izbore moze svako da izadje ako skupi potreban broj potpisa i to je sva mudrost.
Cole
pre 3 godine
Toliko o njihovoj politici!
Ziko
pre 3 godine
Izlaznost na tim izborima gde nema Aleksandra Vucica bi bila ravna nulo. Zar mislite da bi narod potrcao da vas glasa?!
Vid
pre 3 godine
Opozicijo, Nije vam Bilčik Visoki komesar , poput onoga nelegalno izabranog u BiH pa da nekog smenjuje i imenuje.Bilo bi normalno da se otreznite od tog vašeg bunila i da se spustite na tlo zemlje Srbije.Zar vam nije jasno da vas narod neće što bi rekli ni pod razno.
Sanja
pre 3 godine
Jasno je odavno da je glavni problem opoziciji u Srbiji Vučić. Ne mogu legitimnim putem da ga smene pa daj onda da mu "seku glavu". Pa gospodo borite se radom i delima protiv Vučića, nego niste sposobni za to!
vlajko
pre 3 godine
Ne moze niko da zabrani nasem predsedniku Vucicu ili bilo kome da izadje na izbore ispred liste sa imenom i prezimenom !
Davor
pre 3 godine
To samo govori koliko se opozicija plasi rada i uspeha Aleksandra Vucica.
Cole
pre 3 godine
Nek jednom urade nesto korisno za ovaj narod, ali oni to ne znaju. Ma jadnooo
Radomir
pre 3 godine
Bilčik će da im reši sve probleme, kako da ne. Njima treba jedna grupna psihoterapija
Gaga
pre 3 godine
Opozicija ima bas nerealne zelje !
Nevena
pre 3 godine
Dal je moguće kakve im ideje padaju na pamet ! Narod je izabrao Vučića, sad pet ljudi iz opozicije hoće da ga skine. Ko je tu lud
darkodarko
pre 3 godine
A zasto se plasite Vucica kada ste vi velka sila,kada pobedjujete sigurno i tako zadnjih 12 godina,zasto onda trazite ovakve usluge od stranih zvanicnika kada i sami zante bandoglavi da to sto trazite nije oguce i nemate pravo na to.
miro
pre 3 godine
Ovo su politicki teroristi, placenici zapada. Ove bi TITO pocistio celicnom metlom u interesu ssvoga naroda. Hvala.
PRKI
pre 3 godine
A ako se ja kandidujem daliće traziti zabranu i za mene ,garantujem daću ih pobediti jer su jadni i bedni.
Mina
pre 3 godine
Opozicije je drugo ime skandal...
beba
pre 3 godine
Pa opozicija je pokazala da ih ne zanima nista drugo osim toga kakao da doddju na vlast i nista drugo.
Nina
pre 3 godine
Drugo ime za opoziciju je nista drugo nego skandal...
Ziko
pre 3 godine
Sta oni sve mogu da traze ali im nista nece biti dato, naravno.
sara
pre 3 godine
Bilčik ne odlučuje u Srbiji, već narod, a narod vas ne voli, jer ste prodate duše!!!!!.
Mina
pre 3 godine
Opozicija je dotakla dno dna...
Marko
pre 3 godine
Ja ne znam ko jos ove iz opozicije uzima za ozbiljno
bogoljub
pre 3 godine
Cak i da licno Vucic ne ucestvuje cak i da ne ucestvuje na izborima vi necete pobediti,da li je to vama jasno bre,dali vam je bre to jasno?Shvatiyte gradjani vas ne zele.
bozana
pre 3 godine
I sta su vam rekli idioti jedni,propali politicari sta su vam rekli?Da li su vam obecali da ce to da urade ,to sto ste trazili hahahaahaha.kakvi ste vi hit majke mi moje.
Ziko
pre 3 godine
Ko god da je na celu vlasri, ova opozicija je tu da ga provocira i nasrce na njega. Ali, ovog puta nesto drugaviji scenario, ne mozete nam nista.
cacacaca
pre 3 godine
Pa vi svi da se sakupite nemate nin10% glasova i sta bi vi da se takmiccite ,vi bi da pobedite?Pa ni mnogo slabijeg od Vucica ne mozete da pobedite.
Emil
pre 3 godine
Opoziciji ne vrede žalopojke jer oni imaju samo znanje kako doći do lakog novca od sponzora. Novac pravdaju lažima koje šire gde god mogu.
Joca
pre 3 godine
Ne mogu nikako da ga pobede, pa bi onda da zabrane Aleksandra Vučića, da mu vežu i ruke i noge.
Jana
pre 3 godine
Opoziciju baš briga i za Srbiju i za Кosovo i za pretnju sankcijama i za nemačko-francuski plan.
Andrijana
pre 3 godine
Opoziciji je jedino bitno da Vucicu vide ledja, to nece bas lako da ide.
vanjavanja
pre 3 godine
E da vam kokoska iz Morovica i onaj Cuta vinjka nisu bili ne znam sta bi vi onda,oni ce vas izvaditi.
Lena
pre 3 godine
Aleksandar Vučić im je trn u oku. Svi su oni imali samo jedan zahtev - da se Vučiću zabrani učešće na izborima, da SNS ne sme više ni na jedne izbore da ide sa njegovim imenom.
Katarina
pre 3 godine
Opozicija nema poverenje naraoda a znajući da ga Vučić ima ,žele da ga pomere.E opozicijo bedno je to sto radite.
Joka
pre 3 godine
Kaže to im je je najvažniji i jedini zahtev u “dijalogu” koji se u Skupštini Srbije vodi pod pokroviteljstvom Evropske unije. Kako vas nije sramota na KiM-u napadaju decu,a šta vi radite?! Napadete jedinog čoveka koji se zalaže za sve nas
valentinavalentina
pre 3 godine
Stanete li ve nekada izpred sebe izpred ogledala i kazete jedni drugima dajte ljudi mi smo nr=erealni,nismo dobili podrsku na izborima od gradjana i nemam vise sta da trazimo,uradite li tako?Imate lo makar malo obraza?
Hana
pre 3 godine
Eto koliko opoziciju ne zanima Srbija i narod.Sramota!
Milica
pre 3 godine
Opoziciji je samo bitno da se dokopa vlasti,nije im bitan interes Srbije i građana.
Jela
pre 3 godine
Sve lažni ljudi, lažne patriote, lažni evropejci, lažni levičari i desničari i svi sad vidimo i razumemo ko su i šta su oni koji se predstavljaju kao opozicija danas u Srbiji.
maja
pre 3 godine
опозицију треба да буде срамота својих дела и лажи које износи.
Dragan Dubonjac
pre 3 godine
drustvo evo ja vec najavljujem , nadam se da ce Gdja Brnabic biti sledeci kandidat za predsednika Srbije , GLASACU IZ INATA ZA Gospodju BRNABIC , jer je i zasluzila a i ne bih da ove prodate duse dodju na vlast . samo da se osvrnemo na ono sto je uradjeno u zadnjih 12 godina .... pa su zasluzili......... nikad za Boska , Vuka jeremicija nikad za "Herr" zelenovica nikad za dss..... setimo se sta se desilo posle prevrata 2000ite 5 oktobra ..... nemojte da budemo Sluge u svojoj drzavi !
MARKO
pre 3 godine
Treba da osnuju stranku svi zajedno, i da izgube kao i do sada.
GioGio
pre 3 godine
Kamo lepe srece da se to desi! A dje vam je Djilas lopov na slikama? A on vise nije lopov, sad je gospodin Djilas! Nista onda, pozdrav.
marko k
pre 3 godine
Pohlepa opozicije za vlašću šalje jasnu poruku narodu, da ih je za Srbiju baš briga
MARKO
pre 3 godine
Dok je Vučić na vlasti, nema zime za Srbiju. Opozicija iznenadjuje svakodnemno koliko su spremni nisko da padnu zarad fotelje.
David
pre 3 godine
Nije ni čudo što ih niko ne podržava i što ne glasa za njih.
marko k
pre 3 godine
Koliko je to jadna opozicija, kad nema ničiju podršku, pa traži nečiju pomoć da bi imala neke šanse na izborima
Ljuba
pre 3 godine
5 Propaliteta
Stefan
pre 3 godine
Opozicija može samo da pobedi u slučaju da na listićima piše da se glasa za najveće izdajice Srbije.
Ratko
pre 3 godine
Pa narod nikad ne bi dozvolio, da ovakve antipatriote vladaju Srbijom
Gargamel55
pre 3 godine
DRAGI nasi *opozicionari Vucicu i Narodu*. Plasite se vi narodne pravde, jer ako se narod seti pa VUCICA proglasi DOZIVOTNIM PREDSEDNIKOM, DE CE TE VI DA SE SKLANJATE. A TO MOZE DA VAM SE DESI.
cica Mrsoje
pre 3 godine
Steta da ne postoji , ali nikad nije kasno da se u Beogradu izgradi stub srama i da ovaj jad srpskog naroda bude izlozen tamo.
NM
pre 3 godine
AKO OVA I OVAKVA OPZICIJA DODJE NA VLAST U SRBIJI ETO KURTIJA U BEOGRAD NA CRVENOM TEPIHU SA SVE POCASNOM GARDOM.
Mina
pre 3 godine
Do sada su se krili kad su išli kod stranaca po pomoć da ruše Vučića, a sada se ne biraju sredstva izgleda.
jadranka orlovic
pre 3 godine
nek sebi nadju neko ostrvo i nek oforme svoju drzavu i nek sami sebi vladaju i budu srecni onda im nece trebati ni izbori ni razni stranci da kod njih kukaju za "spas svoje duse" ko neke babe
Kaja
pre 3 godine
Pa jeste Vučić je kriv i što Srbija nema more
Fiki
pre 3 godine
Opoziciji je važno samo da se domognu fotelje, nije njih briga za narod
Dr
pre 3 godine
Opozicija je samo pruzila laz narod.
Zlatko
pre 3 godine
Čega se pametan stidi, budala se ponosi, tako i opozicija
Uki
pre 3 godine
To je takva ekipa što kaže Ana klovnova da je to neopisivo.
Aleks
pre 3 godine
Opozicija vise nema nikakvih ideja kako bi mogla na izborima da pobedi Vucica,pa ovako pricaju.
Jana
pre 3 godine
Opozicija pošto ne može da pobedi Vučića ona bi da ga skloni,e pa ne ide to tako opozicijo.Narod je taj koji bira .
Laza
pre 3 godine
Opozicija je skandal sama po sebi i to bez cirkusa
Goca
pre 3 godine
A da im daju vlast u ruke ne bi znali gde je levo
Čeda
pre 3 godine
Kakav je to skup budale tina majko mila.
misterijanemoguca
pre 3 godine
Ovako kad ih pogledam na ovim slikama kao da se puće i poziraju za neki Playboy
misterija nemoguca
pre 3 godine
Niko nikome ne može da zabrani da se kandiduje i da izađe na izbore.
robijaće Vučićev kartel i Roša
pre 3 godine
Prepali se ovi izrodi iz Vučićevog kartela, znaju da ih čeka robija. I treba da trunu u zatvoru, jer im je preči Rošavi od srpske dece.
Mira
pre 3 godine
Toliko o tome koliko je opoziciji stalo do Kosova i Metohije, ekonomije i boljeg standarda gradjana. Jedino za šta se oni zalažu jeste da raspodele fotelje i po svaku cenu dodju na vlast.
Tanja
pre 3 godine
Opozicija je cirkus, umesto da se bavi Srbijom, oni pred izaslanikom iznose kako su nesposobni da izađu na kraj s Vučićem.
Natasa
pre 3 godine
Mnogo vecih problema imamo, opozicijo, a po pitanju njihovog resavanja treba da delujemo kao jedno. Stavite licne interese po strani, nemamo vremena za to.
Tanja
pre 3 godine
Opozicija je očajna da ne zna šta će više od očaja.
Goran
pre 3 godine
Opozicija se pošteno obrukali sa takvim zahtevom.
Jovanka
pre 3 godine
Opozicija pokazuje neodgovornost i odsustvo ozbiljnosti u odnosu na Srbiju i Kosovo, kao i pretnju sankcijama i nemačko-francuskim planom, Vučić im je najveći problem. Sramota!
Jovana
pre 3 godine
Ova opozicija se čini da je sklona samo vlastitim interesima, bez obzira na potencijalne posledice po društvo
Sima
pre 3 godine
Ova bezobzirnost mora da se osudi i mora da se traži odgovornije ponašanje od strane opozicije
Simona
pre 3 godine
Koja sramota za opoziciju, nisu u stanju da sačuvaju i to malo ponosa.
Jovanka
pre 3 godine
Njima smeta Vučić jer štiti državu. Da mogu da operiraju po volji. Ali loša im je ideja.
Sandra
pre 3 godine
Opoziciji je Vučić kamen spoticanja i neko zbog koga oni ne mogu da se dočepaju državne fotelje i kase a samo to je ono što njih zanima. KiM im je zadnja rupa na svirali.
Iva
pre 3 godine
Pa dal je moguće da imamo ovakvu debilnu opoziciju?
Olja
pre 3 godine
Ovo je stvarno skandalozno ponašanje opozicije.
Ana
pre 3 godine
Na ovo su izgleda bili prinuđeni, jer su duboko u sebi svesni da ne mogu da pobede Vučića na reguralan pravni način.
Tina
pre 3 godine
Pa realno kad posmatramo, kakva nam je opozicija, Srbiji neprijatelji ne trebaju.
Ina
pre 3 godine
Umesto da budu normalni na ovom sastanku, oni kao i uvek glume budale.
Tara
pre 3 godine
A zašto bi zabranili Vučiću da se kandiduje, stvarno su idioti da ih nema nigde na svetu.
Ana
pre 3 godine
Opozicija je svesna da Vucić pobeđuje dok trepne.
Gina
pre 3 godine
Svesni su da nemaju ama baš nikakvu podršku naroda.
Ana
pre 3 godine
Opozicija nam je sama po sebi ogroman skandal.
Kristina
pre 3 godine
Kakvu mi opoziciju imamo, pa ovo je stvarno katastrofa.
Mišel
pre 3 godine
Vlast u Srbiji bira narod, a ne neki Bilcik, Lajcak ili neko treci iz Brisela. To je ocito najveci problem opozicije.
Mišel
pre 3 godine
Mogu misliti sta je Bilcik pomislio kada je opozicija izasla sa tim nebuloznim zahtevom da se Vucicu zabrani ucesce na izborima...
Robi
pre 3 godine
Na veliku zalost opozicije, EU niti moze niti hoce da zabrani Vucicu da ucestvuje na izborima u svojoj drzavi.Morace se opozicionari obratiti narodu za pomoc, a tu vec debelo skripi....
Aron
pre 3 godine
Nisu se stili da traze 20% FORE NAD Vucicem na sledecim izborima....mada ni to im ne bi nista pomoglo.
Mira
pre 3 godine
Hahaha, malo je smesno, a malo je i tuzno ali jedino tako imaju sanse da prodju cenzus, kvazi opozicija.
Ana
pre 3 godine
Hahah, malo je smesno, a malo i tuzno, ali jedino tako imaju sanse da prodju cenzus, kvazi opozicija.
Marko
pre 3 godine
Šta da kažem drugo osim da je opozicija dokazala po ko zna koji put da je dno dna! Sramota za Srbiju to su!
Dejan
pre 3 godine
Opoziciji ocigledno nista drugo ne smeta,samo nas predsednik. Toliko im smeta,da vec planiraju kako da mu zabrane izbore. Ovo je i vise nego sramotno za opoziciju.
Dusan
pre 3 godine
Opoziciju nista nije sveto,ni Srbija,ni KIM,ni ekonomija,nista sto je vezano za nasu zemlju... I ne ponose se ni sa cim. Njihov jedini cilj je da prozivaju naseg predsednika jer prema njemu osecaju zavist i ljubomoru,a to samo samo govori o tome kakvi su oni ljudi.
Ema
pre 3 godine
Svi su videli sta moze opozicija,a sta moze nas predsednik. Nije narod slucajno odabrao da nas predsednik bude taj koji ce voditi Srbiju. Odabrali smo ga jer smo videli njegove kvalitete,kao coveka i kao politicara. Ti kvaliteti se ne mogu meriti ni sa cim. Oni iz opozicije su najmanje podobni da pricaju o tome kako treba zabraniti nasem predsedniku izbore.
Zlatko
pre 3 godine
Iz dana u dan pojavljuju se cudni momenti opozicije. Kada mislimo da nas vise nista od njih ne moze iznenaditi,oni nas ipak iznenade,naravno u negativnom smislu. Pokazuju jos jednom da im apsolutno nista nije vazno, cim izlaze sa ovakvim predlogom,koji je van svake pameti.Ne postoji bolji covek koji bi vodio drzavu sem naseg predsednika.
Ilija
pre 3 godine
Da nije tuzno,bilo bi smesno. Skandali se samo nizu iz opozicije,svaki dan nesto novo.Smatramo da su sada zaista ,,dotakli dno" i da nas vise nista ne moze iznenaditi.
Sava
pre 3 godine
Sto da zabrane coveka koga toliko voli Srbija i narod?
Crnamamba
pre 3 godine
Da nije smesno bilo bi zalosno!!!Toliko o opoziciji u Srbiji !!!
Karolina
pre 3 godine
Opozicija je već sama po sebi jedan veliki skandal.
Sima
pre 3 godine
O kuku! Hajmo ljudi da pokrenemo peticiju da se tajkunskoj opoziciji zabrani da se kandiduju na bilo kojim izborima
Tanja
pre 3 godine
Na ovakve skandalozne izjave od strane pripadnika opozicije svi su već navikli.
Nefertiti
pre 3 godine
Njima samo Vucic smeta da ostvare svoje lopovske ciljeve a za Srbiju i Kosovo ih bas briga!!!
Jasna
pre 3 godine
Džabe se blamiraju i prave skandal kada građani Srbije više neće dozvoliti da se vrate na vlast.
Miki
pre 3 godine
Pripadnici opozicije odavno su zreli za cirkus.
Marko
pre 3 godine
Ovim postupkom opozicija je još jednom narodu pokazala da nema ni trunke stida ni srama.
Zora
pre 3 godine
Bez mozga dosli na sastanak,treba da se poklone A.Vucicu i kazu izvini za sve,..prodasmo Kosovo,varamo narod..a oni ko besan pas skacu na svoju zemlju..sramota.
Orhideja
pre 3 godine
Opozicija opet pravi cirkus. Umesto da se posvete svom političkom programu, oni konstantno se bave Vučićem.
Nina
pre 3 godine
Opozicija treba da se stidi kojim se sve lažima koristi.
Maja
pre 3 godine
Kakvi likovi, ma njih treba zakonom zabraniti. Znaju da Vucica ne mogu da dobiju na izborima ni za 1000 godina!
Milan
pre 3 godine
Opozicija će pobediti Vučića samo na onim izborima na kojima Vučić ne bude učestvovao.
Milan
pre 3 godine
More, treba cenzus da bude 10%, da ne primaju više poslanici cenzus opozicije platu za džabe.
Vladana
pre 3 godine
Ko jos slusa opoziciju i njihova glupa izlaganja...
Vladana
pre 3 godine
opozicija nema podrsku naroda i dzabe im sve sto pricaju
Eva
pre 3 godine
Kako su oni skandalozni, pa oni su ljubomorni na predsednikov napredak i zato ga mrze.
Vladana
pre 3 godine
opoziciju niko ne slusa ni dva posto, odavno su izgubili ugled u narodu
Vladana
pre 3 godine
opoziciju niko ne podrzava, nema od njihove price nista
Vladana
pre 3 godine
Vucic za razliku od hejterske opozicije ima podrsku naroda, i to je cinjenica
Drakce
pre 3 godine
Blago njima kad za njih ne postoji ni jedan drugi problem. Sladja vlast nego mast.
Kika
pre 3 godine
Drustvo malo ali odabrano za propast Srbije. Znamo mi zasto im smeta Vucic.
Jelena
pre 3 godine
Српска опозиција је толико очајна када тражи од европских изасланика да не дозволе Вучићу да учествује у изборима. Хватају се за сламку спаса, или се то боје да ће их Вучић опет на изборима победити са не дуплом разликом, него много много већом.
Miloš
pre 3 godine
Eto koliko je opoziciji bitna država, jedino ih zanima lični interes i kako uništiti Vučića!
Aleksandar
pre 3 godine
Opozicija je toliko nisko pala da su probili dno. Nije njima Vučić neprijatelj, sami sebi su neprijatelji!
Petar
pre 3 godine
Opozicija mi gazila po lesevima ne bi li uzela vlast i unistila ovu zemlju kao sto je radila do 2012 godine
Milos
pre 3 godine
Opozicija kao i uvek gleda samo svoje interese.. oni su hodajuci skandal. bolje da cute...
Marko
pre 3 godine
Au, kakva ekipa, teži ka propasti.Svima njima je bitno samo da se domognu vlasti,nije ih riga ni za narod ni za zemlju.
Deki
pre 3 godine
Lideri opozicije u Srbiji se služe najprljavijim metodama, što im nije nimalo pohvalno. Bogu hvala, narod pamti sve pa ih nikada neće podržati.
Maksimović
pre 3 godine
Ćuta, Marinika i ostali su bruka i sramota ove države. Ne znaju šta žele, nemaju ideje, nemaju cilj, ali zato znaju da im smeta Vučićev naporan rad jer su oni sami veliki neradnici.
Kris
pre 3 godine
Hejteri iz opozicije bi da se domognu vlasti na sve načine, pa čak i otvoreno i javno rade protiv građana naše zemlje što je još jedan od dokaza da ih Srbija ne zanima.
Ona
pre 3 godine
Hejterska grupa opozicionog šljam samo lupeta po direktivi na društvenim mrežama