Rusija upada u zapadnu Ukrajinu! Delovalo je kao naučna fantastika: Potez Zelenskog dao Putinu priliku da preseče neprijatelja na pola
Bivši šef izraelske službe „Nativ“ Jakov Kedmi ocenio je da bi ukrajinske pretnje Belorusiji mogle da se pretvore u katastrofalan potez za Kijev.
28.06.2026
06:00
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Jela
pre 3 godine
Opozicija sebi samo kopa sve "dublju rupu".
Vladana
pre 3 godine
Klovnovi nista drugo ni ne mogu da naprave
Vladana
pre 3 godine
Opozicija je jos jednom pokazala da nemaju ni stida ni srama
Joka
pre 3 godine
Glumci, mesto im je u pozorištu, jer za Srbiju ništa učinili nisu. Napred Vučiću.
Vladana
pre 3 godine
Opozicija nema ni stida ni srama.Iskljucivo gledaju sebe i svoje koristi
Vladana
pre 3 godine
Ponizavanju opozicije nema kraja
Vladana
pre 3 godine
Opozicija nema manire ponasanja, klasicni razbojnici
Nikola
pre 3 godine
Opoziciju bas briga za narod samo da se dokopaju vlasti!
Milan
pre 3 godine
Hoće li opet opozicija da postavi cirkuski šator?
Nikola
pre 3 godine
Toliko lazi i pevare od strane opozicije!!!
Vojka
pre 3 godine
Da je bar iko od njih ponudio neko resenje ali ko po obicaju smo gledali jeftini performans
Nikola
pre 3 godine
Pokazuju da im je narod na poslednjem mestu, zato su opozicija!
Masa
pre 3 godine
Nista novo od kvazi opozicije, ali uzalud gradjani podrzavaju Vucica i hoce da vide samo njega kao predsednika Srbije.
Nenad
pre 3 godine
Opozicija nastavlja sa svojim cirkusom, nikako da shvate da to narod ne podrzava.
Nensi
pre 3 godine
Umesto da se udostoji i da pokuša da ponudi kakvo takvo rešenje za probleme srpskog naroda na KiM deo opozicije organizuje besmislene skupove pokušavajući da izazove nestabilnost u zemlji.
Irena
pre 3 godine
Njihove predstave su samo repriza reprize sa istim likovima. Zabadava Vucic je za njih Bog.
Maja
pre 3 godine
Jos jedan u nizu igrokaz opozicije koja je svima vec dosadila.
Una
pre 3 godine
Opozicija je uvek stavljala na prvo mesto licne interese dok Vucic Srbiju sa dna, tako da im ne vredi nista sto urade protiv njega.
Mare
pre 3 godine
Na zalost nasa opozicija se jos uvek nije uozbiljila dovoljno da prestanu sa cirkusom koji prave.
Olivera
pre 3 godine
Ma sta opozicija rekla i radila, svesni su i oni da je Vucic za njih institucija i da mu ne mogu nista.
Jelena
pre 3 godine
Opozicija je za vreme njihove vladavine to isto KiM prodavala a sada ga bukom i vikom spasava. Strasno je to sto rade protiv Srbije.
Slavica
pre 3 godine
Bukom ispred Predsednistva Srbije dokazali su samo da dobijaju novac od Kurtija i tajkuna koji mrze Vucica, ali neka znaju da im gradjani Srbije nece dozvoliti to blacenje po predsedniku.
Tara
pre 3 godine
Kvazi opozicija ne moze ni sama sebi da pomogne a kamoli nekoga drugog da spasava. Bolje im je da cute.
Maxim
pre 3 godine
Krajnje je vreme da opozicija krene od pocetka ,i da na celo opozocije dodju neki novi ljudi. Ovo je previse neozbiljno.
Srdjan
pre 3 godine
Opozicija pravi cirkus dok se drzava bori da sacuva KIM i to je jako neodgovorno.
Mira
pre 3 godine
Pa naravno da je sve sou program, da neko ozbiljno zeli da se dodje do resenja, on bi iskazao svoj program, diskutovao u skupstini o njemu, kao i sa gradjamima. Ovako samo skupovi, radi dobijanja jeftinih politickih poena.
Vera
pre 3 godine
Njihova buka pokazuje samo nemoc jer nemaju podrsku gradjana kako Srbije tako i KiM.
Sneza
pre 3 godine
Opozicija nema nikakav plan i program, i ko da im veruje. Davno su oni prodali gradjane.
Mitarpavlovic
pre 3 godine
Klovnovi se okupili ispred skupštine žele da odigraju još jednu lažnu borbu za Kosovo.
Masan
pre 3 godine
Veliko pitanje je koga predstavljaju ovi ljudi,podrsku naroda nemaju definitivno.
Kristina
pre 3 godine
Opoziciji je baš dosadno pa prave predstave, umesto da se ugledaju na predani rad predsednika Srbije.
Dok holidey
pre 3 godine
To nije opozicija. To je skupljudi koji zele zlo Srbiji.
Nikola
pre 3 godine
Opozicija više voli kamere i proteste, nego razgovare sa predsednikom Aleksandrom Vučićem po pitanju Kosmeta.
Rade
pre 3 godine
Očekivano od opozicije da drži proteste ispred Predstavništva. Skloni su više da protestuju, umesto da sednu i razgovaraju po pitanju KiM-a.
Maxim
pre 3 godine
Opozocija je sama po sebi predstava.
Joka
pre 3 godine
Opozicija zeli publicitet, nista drugo nemaju da prikazu narodu pa izvods predstave da bi neko pisao o njima.
Nena
pre 3 godine
Opozicija je sama po sebi cirkus,ne trebaju im predstave !
Nena
pre 3 godine
Opozicija je uvek za predstave,pre će to ta rade nego nešto pametno za narod i državu.
Nena
pre 3 godine
Opozicija se i ne trudi da budu normalni!
Nena
pre 3 godine
Iznenadili bismo se da od opozicije vidimo i čujemo nesto pametno i u prilog Srbije!
Nena
pre 3 godine
A sta drugo da očekujemo od opozicije!?Samo predstave j cirkus!
Nina
pre 3 godine
Ništa novo od opozicije. Njihova jedina preokupacija je zadobiti medijsku pažnju i pljuvati po vlasti i Vučiću.
Jana
pre 3 godine
Ova opozicija je smešna više. Sa normalnim ljudima postoji razgovor, a oni sve buntom misle da mogu da reše.
Zoka
pre 3 godine
Opozicijom se nazivaju ljudi koji imaju različita politička mišljenja, ali jedan zajednički interes, a to je napredak zemlje. Ovi od svega prave cirkus i smejuriju, umesto normalno da razgovaraju.
Jana
pre 3 godine
Bukvalno je sada svima jasno da su ovo samo predstave za kamere a da njih pravi razgovor ne interesuje
Gile
pre 3 godine
Ko da protestvuje sa njima? Onih 78.000 ljudi sto radi u nemackim fabrikama ? Samo predstava a mi moramo mudro donositi odluke
Kole
pre 3 godine
Sad je jasno kao dan šta ovi pokušavaju! Predstava za sire narodne mass
Drina
pre 3 godine
Opozicija pravi buku i nerede jer nemaju sta drugo. Nemaju ideje, nemaju plan, ne interesuje ih KiM jer su ga izdali odavno.
Marko
pre 3 godine
Opozicija brani Kosovo i Metohiju kako? Tako što idu ispred predsedništva? Smejurija...ako već hoće neka idu ispred Brisela ili institucija u Prištini...to je adresa gde treba da odu da iskažu svoj stav, a ne Beograd. Cirkuzanti obični.
Patriota
pre 3 godine
Nemoć dela opozicije pokazuje današnja predstava pred narodnom Skupštinom. Efekat "nula", kao i mnogo puta pre.
Darko
pre 3 godine
Očigledno ovu situaciju sa KIM naša opozicija vidi kao nekakvu šansu da poboljša svoj rejting, ili za slabljenje pozicije Vučića. Zato odbija da se na sastanku sa vučićem obavesti šta sve EU i SAD traže od nas. Hoće rasoavu u parlamentu, da bi napadali sve, Vučića najviše. Nisu pobegli ni od ulice, i tu vide svoju šansu. Ne shvataju da narod sve prati, vidi, zna zašto se ovako ponašaju, ti isti kojima nikada KIM nije bilo bitno.
Jelena
pre 3 godine
Opozicija neka se vrati u poslaničke klupe i tamo konstruktivno razgovara, nego što na ulici pravi cirkus. Mada o čemu bi oni razgovarali kada je jiihom krivicom Srbija danas u ovoj poziciji. Prodali su Kosovo i Metohiju odavno.
Kliodx
pre 3 godine
Ništa novo od opozicije, ništa dobro nisu doneli Srbiji.
David
pre 3 godine
Narod veruje predsedniku, opozicija nikada nece steći poverenje naroda jer zadaju niske udarce i pokazuju da su zainteresovani samo za fotelje.
mile
pre 3 godine
Mogu samo da pokusavaju, vide da na izborima protiv Vucica nemaju sanse pa pokusavaju da ga sruse na ulici.
dule
pre 3 godine
Opozicija misli jedno, radi drugo, a zeli trece, narod takvu politiku nikada nece podrzati.
jovo
pre 3 godine
Galamu i pravi publika a ne igraci, tako i opozicija pokusava nesto samo na viku ali to ne prolazi kod gradjana.
Peki
pre 3 godine
U ovoj opoziciji nisu političari, već ozbiljni glumci koji lažu narod.
sava
pre 3 godine
Prošla su vremena kada je se vlast u Srbiji osvajala na ulici uz upotrebu bagera i paljenjem Narodne skupštine. Sada se vlast u Srbiji osvaja na izborima.
gagi
pre 3 godine
Opozicija koristi svaku priliku da izadje na ulicu, umesto da dodje na sednicu Parlamenta i da izlozi svoje ideje i stavove.
Peki
pre 3 godine
Ovi se kao okupili da rešavaju pitanje a o problemima su najmanje pričali. Bruka i sramota.
Zoran
pre 3 godine
Pljuvali su jedni druge pre izbora sad su svi dobri. Zaslužuju Oskara.
Ilija
pre 3 godine
Ako su iole školovani onda bi trebali da znaju gde se ovakva važna pitanja rešavaju, a ne da su na ulici.
Ljiki
pre 3 godine
Tačno se vidi da opozicija želi da se bavi ličnim interesima a ne interesima Srbije i njenih građana.
Brane
pre 3 godine
Neka oni idu u Prištinu ili pred stan Tadiću i Koštunici pa njih pitaju kako dalje.
Ksenija
pre 3 godine
Opozicionari su glumci u pokušaju koji su željni publike pa nastupaju po ulicama.
Boba
pre 3 godine
Opozicija se čini da ne želi da preuzme odgovornost i preduzme akciju, tako da se ukazuje na njihovu nesposobnost da donese ispravnu odluku za zajedničku dobrobit.
milica
pre 3 godine
Opozijija nikad nije ni radila ništa ako kamere ne snimaju, žalosno je kako gube dragoceno vreme koje ostaje da se reši pitanje KiM.
Ksenija
pre 3 godine
Boškić i njegova trupa izvode performans na ulici koji niko ne gleda.Samo se brukaju.
Jovanka
pre 3 godine
Opozicija nije ništa konkretno i korisno za državu,pa prave predstavu ispred Predsedništva. Sramota treba da ih je bar zbog godina
Ruža
pre 3 godine
Opozicija glumata i prodaje maglu, sad brane Kosovo i Metohiju,a u svoje vreme ga izdali.
Mara
pre 3 godine
Predstava opozicije zarad malo paznje i po kojeg boda, a sve na mukama naseg naroda.
Nikola
pre 3 godine
Uvek iznova dokazuju da im je mržnja ispred interesa Srbije. Mali su to i mizerni ljudi!
Jovan
pre 3 godine
To je uvek bio njihov način rada,dižu buku a ništa ne rade
Jovan
pre 3 godine
Jeremić i ostali ovako misle da rešavaju ? Sv a sreća nisu oni na vlasti. U 21. Veku se rešava dijalogom
Bojana
pre 3 godine
Oni su za cirkus, za neki scenski nastup, nikako za Skupstinu i televiziju, tamo nikad nemaju sta pametno da kazu.
Nina
pre 3 godine
Opozicija je kao neka glumačka ekipa, samo bi da se slikaju i snimaju a iza tih praznih govora mržnje prema Vučiću, nema ni pomisli na srpski narod.
Avram
pre 3 godine
Pokušali su da naprave cirkus ispred Predsedništva a narodu je njihovog cirkusa preko glave
Gala
pre 3 godine
Oni samo predstve i znaju da prave, ništa drugo.
Jelena
pre 3 godine
Skupio se sav ološ ispred Predsedništva sa sve svojim zajkunskim medijima da ih proprate malo
Sima
pre 3 godine
E jade jadne. Ne znate ni vi što se okupljate. Privlačite pažnju cirkusom jer drugačije ne znate
Isidora
pre 3 godine
Željni jadnici malo pažnje. Ne treba im zameriti. :(
Danka
pre 3 godine
To je predstava đaka ponavljača koji nikako da nauče da narod nije glup i dobro pamti šta pričaju iz godine u godinu..
Danijela82
pre 3 godine
To vam je u stvari ono na sta se politika opozicije svela: sou dizajniran za skupljanje politickih poena.
Uros
pre 3 godine
Ovi iz opozicije su stvarno kao lutajuci cirkus. Ko voli,neka izvoli,karte su besplatne... Treba da im bude jasno da nikada nece uspeti da sklone naseg predsednika sa politicke scene. Srbija je uz njega jer je svojim delima zasluzio svako postovanje.
Mara
pre 3 godine
Opozicija je napravila pozorište na ulici sa lošim glumcima.Svako već vidi odavno da im se priča menja iz dana u dan a nikako da shvate da ih niko neće
Stojkovic
pre 3 godine
Nemaju nimalo obzira prema svojoj domovini i zemlji koja ih je odgajila.
Ratko
pre 3 godine
Opozicija i jeste napravila predstavu za kamere, jer da se bave politikom, očigledno ne umeju
Janko
pre 3 godine
Opozicija želi predstavu i publicitet pred kamerama. Dno dna su oni.
Saladin
pre 3 godine
Svaki komentar je suvisan. Nezamislivo je da neko toliko moze mrzeti svoju zemlju.
Una
pre 3 godine
Opozicija nikada nije pokazala zainteresovanost oko bitnih pitanja,kao sto je sada ovo vezano za Kosovu i Metohiju. Ono sto je njihov jedini cilj jeste da prozivaju naseg predsednika i da mu zabrane izlazak na izbore jer su i sami svesni da nemaju sanse pored njega. Dotakli su dno,I smatramo da dalje od ovoga ne mogu. Velika podrska za naseg predsednika.
Suki
pre 3 godine
Opozicija samo pokušava da privuče pažnju, njih ne zanima Srbija, a ni narod.
Filip
pre 3 godine
To sto opozicija radi je samo predstava za kamere,zele da postignu dramu i buku,misleci da ce time nesto postici. Treba da ih je sramota jer im nista vezano za nasu zemlju nije sveto. To pokazuju iz dana u dan.
Vanja
pre 3 godine
Opozicija ne želi da se bavi problemima i životom srpskog naroda na KiM već želi da privuče pažnju i plasira laži protiv Vučića . Opozicija je ološ sa dna kace.
Djoka
pre 3 godine
Opozicionari se ponasaju kao najobicniji ulicari. Gde su vam maniri gospodo?
Djoka
pre 3 godine
Fina neka gospoda ovi opozicionari. Ne zna se ko je od koga grdji.
Alex
pre 3 godine
Sve sam folirant I prevarant!
Djole
pre 3 godine
Ma kako da nije, pa taj sljam od opozicije je osudio KiM na propast.
mrka
pre 3 godine
Opozicionari i dalje misle da se sve resava na ''UAAA BUAAA".
Dzoksi
pre 3 godine
Briga opozicionare za Srbe na KiM, njih interesuju puni dzepovi.
Ana
pre 3 godine
Bas su smesni.
Sanja
pre 3 godine
Svoju jačinu opozicija je pokazala na izborima. Samo su željni fotelja.
Danka
pre 3 godine
Opozicija pravi predstavu za javnost svakodnevno. Njima je jedini cilj destabilizacija Srbije. Bojkot i samo bojkot vladajuće stranke.
Jasna
pre 3 godine
Opozicija ima jedan jedini cilj, a to je da sklone Vučića. Njih Srbija ne interesuje.
Ana
pre 3 godine
Opozicija ne pokazuje nikakva osecanja kada je nas narod na KIM u pitanju. Ne razmisljaju o tome,niti zele da se potrude da razgovoraju o sveukupnoj situaciji. Ukaljali su svoj obraz svojim postupcima koji su za cilj imali da sklone naseg predsednika sa politicke scene.To im je jedino najbitnije... Dajemo veliku podrsku nasem predsedniku.
Marina
pre 3 godine
Zar ih nije sramota da sede u Skupštini sa toliko malo glasova? Opozicija ne gleda kakva će biti budućnost Srbije, nego mnogi od njih šuruju sa strancima i gledaju svoje interese.
Jana
pre 3 godine
Opoziciju apsolutno ne zanima nas narod na KiM, vec samo hoce scene da prave
Sanja
pre 3 godine
Smesno je sto opozicija misli da ce neko da nasedne na njihovu glumu
Vladimir
pre 3 godine
Stalno predstavnici opozicije za sebe govore kako su pametni, kako su obrazovani, a nemaju osnovnu kulturu, a to je poštovanje prvog čoveka države, poštovanje predsednika Srbija, gospodina Aleksandra Vučića. Dzabe im diplome.
Sasa
pre 3 godine
Opoziciju ne zanima naša zemlja ni nas narod, kao ni KiM vec isključivo lični interes
Ana
pre 3 godine
Potezi opozicije su jadni.
Sandra
pre 3 godine
Zbog opozicije se i nalazimo u ovoj situaciji po pitanju KiM jer oni su ga i predali Albancima zato niko nece poverovati u njihovu laznu zabrinutost
Ana
pre 3 godine
Videli smo proteste opozicije više puta. U jednom manjem kafiću ima više ljudi, nego na njihovim protestima. Narod više na njih ne obraća pažnju.
Sanja
pre 3 godine
Kao i uvek opozicija pravi cirkus a nista korisno za narod ne znaju da urade
Luka
pre 3 godine
Opozija je uvek spremna za ulicu od njih ništa pametno ne može da se očekuje.
Sandra
pre 3 godine
Muka nam je vise od ove propale opozicije ne znam samo sta vise hoce kad su pukli skroz
Hahke
pre 3 godine
Sve kuso i repato došlo pred predseništvo.
Sanja
pre 3 godine
Opozicija ništa drugo osim za ulicu i ne zna, divljaštvo im je svojstveno
Slavica
pre 3 godine
Predstavnici opozicije su narodu smešni. Posebno kada oni sebi daju za pravo da postavljaju neke uslove. Sad da su izbori, svi zajedno ne bi imali ni 5 posto. Ne bi ni bili u Skupštini.
Ena
pre 3 godine
Ispred predsedništva doso sve lopov do lopova, bagra iz DSS, DS, Dveri ... Niko pametan.
Sasa
pre 3 godine
Kada ce opozicija da se pomiri sa činjenicom da ih gradjani ne zele, smucili su se svima
Nina
pre 3 godine
Odavno je opozicija pokazala da gledaju samo kako da se vrate na vlast da bi mogli da pune svoje džepove na štetu države
Nina
pre 3 godine
Ološ se skupio ne zanima njih Kosovo i Metohija već vlast.
Marko
pre 3 godine
Opozicija je opsednuta Vučićem. Jedino čime se bave je kritikovanje predsednika.
Ana
pre 3 godine
Ljudi ne verujte ovim neradnicima i stranim plaćenicima na ulici.
Mara
pre 3 godine
Nikad opozicija neće imati toliku snagu i podršku naroda kao predsednik Vučić.
Sandra
pre 3 godine
Malo li je opozicija ukrala dok su bili na vlasti pa bi sada opet isto to da rade
Kaja
pre 3 godine
Šta bi drugo cirkuzanti, nego da izvode predstavu?
Maki
pre 3 godine
Opozicija ne želi da se bavi problemima i životom srpskog naroda na KiM već želi da njihove probleme po ko zna koji put iskoriste za napad na Vučića i pokušaj njegovog rušenja.
Gospodja
pre 3 godine
Opozicija je tu da gostoje kao cirkus. Mene bi bilo sramota da i izadjem na ulicu sa njima.
Marija
pre 3 godine
Predstavnici opozicije nisu bili u stanju da se ujedine, a kamoli da vode ozbiljnu državnu politiku.
Gaga
pre 3 godine
Srpska opozicija ne želi da se bavi problemima i životom srpskog naroda na KiM već samo trazi situaciju da napadne Vučića!
Milivoje
pre 3 godine
Dok Vučić ima najveću podršku naroda na izborima u istoriji, opozicija ima najmanju podršku naroda i oni se prave ludi, kao da to ne znaju. Oni su toliki prevaranti i lažovi da ni između sebe ne mogu da se dogovore o nekim banalnim stvarima.
Čaki
pre 3 godine
Jedini cilj opozicije i politikanata je mržnja prema Vučić, ne zanimaju njih građani i njihov interes, samo svoj gledaju.
Petar
pre 3 godine
Misle da ce opet uspeti da slazu narod u svoje ispravne namere, ali narod ne zaboravlja kolaps Srbije do 2012
Cole
pre 3 godine
Predstava bila losa, glumci se slabo odazvali.
misterijanemoguca
pre 3 godine
Nisu ranije bili pred kamerama skandal majstori pa sada koriste priliku.
Milan
pre 3 godine
Opet opozicija pravi performans.
misterijanemoguca
pre 3 godine
Prave predstavu i problem tamo gde ga nema. Ali Obradović je poznat po tome.
Milan
pre 3 godine
A opozicija se kao zabrinula za budućnost Srbije.
misterijanemoguca
pre 3 godine
Obradović kad vidi da je mirno on napravi skandal pozove svoje kabadahije da prave nered.
Marta
pre 3 godine
Само циркус и можемо да очекујемо од опозиције!
Crna Leptirica
pre 3 godine
Ja sam pre da gledam klovnove u cirkusu nego opozicijski cirkus.
Zlatko
pre 3 godine
Opozija svoj posao obavlja krajnje neprofesionalno,sto se dokazuje vec koji put. Iz nemoci napadaju naseg predsednika nadajuci se da ce postici neke uspehe. Nikada im to nece poci za rukom jer je uz naseg predsednika cela Srbija.
Stevan
pre 3 godine
neozbiljno, niti znamo šta se Srbiji nudi niti šta od nas traži, oni potrćali ispred Predsedništva da u glas kritikuju a i sami su vršili vlast i nisu uradili ništa za Kosmet. Protest za Kosmet pola sata pre ručka pa bezi u tople stanove, a Srbi u enklavama strepe kada će koji metak da fijukne iznad glave. Razum i pamet ne usijane glave!
Kole
pre 3 godine
Predstava losa sastav glumacke ekipe jos gori. Toliko!
Svetolik
pre 3 godine
Opozicija je uvek u tome bila najbolja, pravi su glumci!
Danijela
pre 3 godine
Opozicija i njihove jeftine politicke scene. Sta god uradili, nece uspeti u svojoj nameri da uniste Vucica.
Marko
pre 3 godine
Sramote i bruke. Takav ološ da brani Srbiju i Kosmet? Nema šanse, oni se danas udružili sa Radom Trajković u napadu na Srbiju!
Zaza
pre 3 godine
Narodu Srbije je dosta glumatanja hoce resenja za sva vazna pitanja za Srbiju.
Miljana
pre 3 godine
Predstava je zavrsena. Losi glumci su odigrali svoje uloge, pa sada mogu da spuste zavese. Posto predsedniku nisu ni do kolena.
Branko N
pre 3 godine
Miljana: Loši glumci, još lošija predstava.
Miljana
pre 3 godine
Vole da prave jos veci problem nego sto vec jeste. I eto. Umesto da pomofnu, da se pronadju resenja za probleme. Oni gaze i nabijaju tenzije.
Glasinac
pre 3 godine
Miljana: Da je njima stalo do Kosova, onda bi pokušali da spreče Kosovo da 2008. godine proglasi svoju nezavisnost, a oni se zabili u mišiju rupu i sve mirno posmatrali.
Vanja
pre 3 godine
Unose nemir u narod kroz svoje nerede i bespotrebne skupove koje organizuju na nagovor trule i propale opozicije.
Miljana
pre 3 godine
Valjda ce se i opozicija jednom dozvati pameti. I shvatiti kada je realna pobuna. A kada je potrebna podrska. Ovaj put su definitivno promasili adresu i broj
Rajko Ć
pre 3 godine
Miljana: Nikako da naša opozicija shvati da su prošla vremena kada je se vlast u Srbiji osvajala na ulici uz upotrebu bagera i paljenjem Narodne skupštine. Sada se vlast u Srbiji osvaja na izborima, na kojima oni nemaju nikakvu šansu, jer ih narod neće.
sasa
pre 3 godine
Hodajuci cirkus je opozicija,nastoje isti da prave gde god se pojave
Milanko V
pre 3 godine
sasa: Od cirkuzanata se jedino cirkus i očekuje.
stefan
pre 3 godine
Uzalud je ovo sto radi opozicija,jer odavno je pala nisko u ocima naroda
stevo
pre 3 godine
U nameri da ponize Vucica,da ga blate,opozicija ponizi sebe ovakvim licemernim ponasanjem
Drina
pre 3 godine
stevo: Znaju oni da im je glavna prepreka Vučić da se dočepju vlasti i zbog toga se tako i ponašaju.
Patak
pre 3 godine
Narod dobro zna ko radi i ko se bori u interesu cele zemlje,tako da uzalud trud opoziciji
Pavlovic
pre 3 godine
Pitanje KIM je dozivelo brodolom u vreme bivse vlasti i to narod dobro zna
Branko N
pre 3 godine
Pavlovic: Kosovo je upravo proglasilo svoju nezavisnost kada su ove patriote bile na vlasti i nisu ništa preduzeli da to spreče.
stevica
pre 3 godine
Cirkus i to pravi cirkus je ovo sto opozicija radi,ali treba da znaju opozicionari da na ovaj nacin sigurno nece vratiti poverenje gradjana
Macak
pre 3 godine
Sve sami licemeri se okupili unutar opozicije i interesdzije to slobodno mogu reci
Rasta
pre 3 godine
Nikada opoziciji nije bilo stalo do KIM,jer da jeste ne bi dozvolili da isto proglasi nezavisnost 2008.godine
Plavooki
pre 3 godine
Sta drugo opozicija zna da radi,sem sto blati,napada i pravi cirkus gde stigne
Cuperak
pre 3 godine
Prizemno i licemerno je ovo sto radi opozicija,da ima imalo obraza ne bi se oglasavala po pitanju KIM
Sale
pre 3 godine
Da li je realno da oni koji su dok su bili na vlasti, preduzimali takve korake koji su bili na stetu KiM i Srbije danas protestuju i glume nesto?! Zar stvarno misle da je narod kratke pameti, da mogu da im pricaju price, plasiraju izmisljotine?!
Milanko V
pre 3 godine
Pa to su obične lažovčine. Spremni su i Srbijui da prodaju samo da bi se dočepali vlasti.
Savo V
pre 3 godine
Još se nisu ni upoznali šta francusko-nnepački plan sadrži, a oni prave nekakav protest.
Savo V
pre 3 godine
Okupili se da se malo blamiraju, jer oni ništa drugo i ne znaju.
Srdjan
pre 3 godine
Oni su kao cirkus ,jer im narod više ne veruje
David
pre 3 godine
Opozicija koristi priliku da bi skrenuli pažnju na sebe. Nije ih briga za Srbiju. Sramota.
Magdalena
pre 3 godine
Dok naš narod pati na KiM, opozicija izvodi cirkus. Samo brukaju našu zemlju.
Darko
pre 3 godine
Sa ovakvom opozicijom nam ne trebaju strani neprijatelji. Dok naš narod pati, opozicija se igra ispred presedništva...
Slavica
pre 3 godine
Opozicija treba da se dozove pameti i da ponudi neko pravo rešenje za pitanje KiM, a ne da se glupira po ulicama. Ali ništa od toga, njih nije briga za Srbiju.
Stane
pre 3 godine
Opoziciju nije briga za KiM, samo ih zanima sopstveni interes i spremni su da prodaju svoju zemlju samo da bi došli do vlasti. Bruka.
Lena
pre 3 godine
Opozicija je veoma lose odigrala predstavu. Samo su ispali smesni. Predsedniku Vucicu nisu ni do kolena i nikada nece biti.
Olja
pre 3 godine
Opozicija je nesposobna da bilošta korisno uradi za Srbiju, glume lažni patriotizam oni koji su odavno izdali KIM
Klipdy
pre 3 godine
Opozicija koristi priliku da bi skrenuli pažnju na sebe.
Pavle
pre 3 godine
Losa predstava losih glumaca.To je sve od ove kvazi opozicije.
Mitar
pre 3 godine
Losa predstava od strane propalih glumaca.
Miodrag
pre 3 godine
Mislim da je narod odavno pročitao ove lažne patriote koji bi da pamet prosipaju i busaju se u prsa a pri tome dok su bili na vlasti nisu ništa uradili da bi pomogli našem narodu na Kosovu i Metohiji.
Cvetic7888
pre 3 godine
Opozicija ima samo jedan cilj, a to je da smislja lazi i predstave protiv Vucica.
Boban
pre 3 godine
Opozicija svoju nemoć da dopre do birača i tako pobedi na izborima projektuje sada na ulici misleći da će na taj način neko čuti za njih i dati im svoj glas. Danas su se tolikko izblamirali da treba da ih bude više sramota i da se jave i nešto kažu po pitanju KiM i srpskog naroda koji tamo živi.
Lili
pre 3 godine
Opozicija je skup obicnih licemera koji zele samo da skupljaju.lazi protiv Vucica
Gigi
pre 3 godine
Opozicija zeli samo da pravi predsave i na taj nacin da skupljaju medijske poene
Ziza
pre 3 godine
Opozicija zeli samo da pravi Vucicu probleme. Ali narod je uz Vucica.
Vanja
pre 3 godine
Članovi opozicije i jesu cirkuzanti koji samo prave predstave.
Miki
pre 3 godine
Predstave opozicije imaju i loš scenario i loše glumce.
Viki
pre 3 godine
Imali svoje vreme i ništa nisu uradili, šta sada glume?
Vanja
pre 3 godine
Njihove predstave više niko nit sluša niti gleda.
Vanja
pre 3 godine
Da im iole stalo do Srbije i srpskog naroda, ne bi dizali ovolike tenzije.
Tara
pre 3 godine
Sta drugo od njih i da ocekujemo, umesto da podrze gradjane i drzavu oni se pretvaraju u cirkuzante i samo nesto izmisljaju i glumataju, prestrasno.
ui
pre 3 godine
Iz dana u dan mozemo da se uverimo da su svi u opoziciji izdajnici.
Rada
pre 3 godine
Rade to jer ni sam vise nisu svesni koga podzravaju, toliko ih je opozicija obmanula svojim lazima i spletkama da ta nekolicina ljudi ide glavom kroz zid, ne obaziruci se kakve to posledice moze ostaviti po drzavu.
ui
pre 3 godine
Cela opozicija je jedan politicki odpad koji vise nikad nece biti na vlasti.
misterijanemoguca
pre 3 godine
Opozicija pravi gluposti. Sve rade na pogrešan način. Ako su nezadovoljni neka se sastanu sa predsednikom.
Tanja
pre 3 godine
Boskic ovan predvodnik, maltretira ove ljude da po zimi stoje i prave blamazu od svog zivota, zaista da se zapitamo ko je uospte od njih i malo normalan.
misterijanemoguca
pre 3 godine
Prave predstave za decu na ulicama grada. Glupiraju se. Obradović skandal majstor u ek u žiži dešavanja. Sramota.
Nikola
pre 3 godine
Smatram da je pametnije da su otisli na KiM I pruzili podrsku nasem izmucenom narodu nego sto ovde u prestonici drze neke govore i prave skandale.