• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: informer.sputnikportal.rs

03.02.2023

18:22

KUKAVICE NAPALE DETE DOK JE ŠETALO PSA! "Jedan ga je držao, drugi ubadao nožem"! Uhapšeni Albanci koji su napali Srbina na KiM

informer.rs

Vesti

KUKAVICE NAPALE DETE DOK JE ŠETALO PSA! "Jedan ga je držao, drugi ubadao nožem"! Uhapšeni Albanci koji su napali Srbina na KiM

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

komentari
savakiwi

pre 3 godine

Moooree,kad ih budemo nagnali neće ostati ni jedan Šiptar tamo

Ja

pre 3 godine

Ko zna sta je prava istina. Koje su nacionalnosti napadaci koji su izboli coveka u Novom Sadu?

hehehe

pre 3 godine

Dete od 19, a ne zna se, koje nacionalnosti je bio pas?:)

ratko

pre 3 godine

I TAKO CE SE DESAVATI DOK PIZDA OD VUCICE NE BUDE STEGAO MUDA KOJA NEMA I POSLAO KONACNO DA IM JEBE MATER SPECIJALNE JEDINICE ,DZABBA STO PIZDA VUCIC PRICCA DA NEEC BIDI OLUJE OLUJA ODAVNO VEC TRAJE KOJI PO REDU RANJENI SRBIN VUCICU IMAS PORODICU ZAMISLI DA SE TEBI TO DESAVA ,TE TVOJE FORE O MIRU POSTAVI ZA NACISTE KOJIMA OCITO IDES NA RUKU ,KUPUJES AVIONE OD NACISTICKE ZEMLJE FRANCUSKE MESTO RUSKIH ,NADAM SE DA CE SE TEBI ISTO TAKO SVE VRATITI.GLASAO SAM ZA TEBE A SAD CUU KURAC VISE IKAD JA PIZDE NE PODRZAVAM ,ISTI SI KAO I ZUTI SLJAM

Milos

pre 3 godine

Ово је стара тактика.Један проверени, стари зликовац води једног старијег малолетника да га "острви" и једног млађег да се учи на време.

Dusan

pre 3 godine

JEBO SAD,EU;SANKCIJEI SVE OSTALO!!!!HAJDE DA IH ZGAZIMO ZA SVA VREMENA I KO PREZIVI NEKA PRICA!!!

Veteran

pre 3 godine

KOSOVO SE NIKADA NECE RESITI PREGOVORIMA,IMAJU 2 SOLUCIJE,IZDAJA ILI SILA!!!!NEMA TRECE!!!

Dragi

pre 3 godine

Informer i gosp. Vučićević snose veliku odgovornost za progon srpskog naroda na KiM.

TV

Izvinjenje Andree Veskov
Live TV

Izvinjenje Andree Veskov

Voditeljka Informer TV Andrea Veskov uputila je javno izvinjenje Privrednoj pravnoj akademiji iz Novog Sada i njenom rektoru prof dr Milanu Počuči zbog pogrešno interpretiranog stava u vezi sa tom institucijom u poslednjem izdanju emisije Paralela.

07.06.2026

11:11

"U sredu sa Bojanom Bilbijom" - Novi radijski format koji može i da se gleda
Live TV

"U sredu sa Bojanom Bilbijom" - Novi radijski format koji može i da se gleda

Publika od sada ima priliku da svake srede od 17 časova na Prvom programu Radio Beograda prati novi politički tok-šou "U sredu sa Bojanom Bilbijom". Reč je o autorskom projektu koji se bavi najvažnijim političkim, geopolitičkim i društvenim temama koje oblikuju svakodnevni život građana Srbije, ali i globalne procese koji utiču na ceo svet.

05.06.2026

16:31

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika