Odjekuje poruka Parandilovićevog dede! Stigao na skup u Beograd da podrži Vučića, pa se obratio unuku - Pozivam ga... (VIDEO)
Drago Parandilović, deda opozicionara Miloša Parandilovića, predsednika Novog lica Srbije, krenuo je danas iz Priboja kako bi prisustvovao veličanstvenom skupu u srcu Beograda i pružio podršku predsedniku Aleksandru Vučiću.
27.06.2026
10:05
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Neka
pre 3 godine
Ne brani se Kosmet nasiljem. Ne pogotovu haosom i lomljavinom po Beogradu
Voja
pre 3 godine
Hvala Bogu pa sluzbe dobro rade svoj posao,inace ne smem ni da pomislim sta bi se desilo.Osudjujem ovakav vid ponasanja naostrije.
Dragan
pre 3 godine
Ti isti ekstremisti nek idu malo po Pristini da brane KiM, ne po Beogradu neredima.
Dragi
pre 3 godine
Kakvi bre ekstremisti, to je saka jada, bruke i bede za Srbiju
Jana
pre 3 godine
Kosovo i Srbi na KiM se brane dijalogom i pregovorima. Ne haosom i nasiljem na ulici
Helena
pre 3 godine
A sta ocekivati drugo od kriminalaca i ekstremista. Osim nasilja i haosa na ulicama.
Ivan Milić
pre 3 godine
Ovakav neljudksi , zverksi cin asocira na ljude kji nemaju mozga kadsu krenulida se sile ovako na ovaj nacin. Da li su mislili da ce proci neopazeno ili nekaznjeno? Nije ovo banana drzava pa da radi kome se sta prohte.
Milos Blagiojevic
pre 3 godine
Bobaček nema ni S od srpstva, sramota za srpski rod. Izdajica i podrivač nereda!
Mila
pre 3 godine
Desničari hteli da izazovu nerede i da se na njima puca na Vučića, a kao brane KiM.
Bojan84
pre 3 godine
Sve ovo govori da je ovo drzavni udar.Ovde mnogi jos zasluzuju lisice,kako se bude klupko odmotavalo,tako ocekujem nova hapsenja.
Pajko
pre 3 godine
Sramota cime se sve tajkuni i opozicija bave da bi dosli do vlasti.
Milica
pre 3 godine
Zahvaljujući nadležnima pa je plan ekstremista sprečen,njima nije bitno Kosovo i Metohija,već samo rušenje vlasti i izazivanje nereda.
boks
pre 3 godine
Ravno ucesnicima su odgovorni oni,koji su danima pozivali na ulicu i nasilje.
Cedomir
pre 3 godine
Vlast se nikada neće osvajati na ulici, vlast se osvaja na izborima. To svima mora da bude jasno. Ekstremista i nalogodavce procesuirati i najstrozije kazniti.
njanja
pre 3 godine
Jedino predsednik Vučić se istinski bori za državu.
Petar
pre 3 godine
Osudjujem najostrije ovak vid ponasanja,nasiljem se nikad ne treba resava nista,ovo je strasno,treba najstrozije kazniti pocinioce.
Gaja
pre 3 godine
Mnogima su usta puna KiM i to samo deklarativno, a jedini koji se istinski bori za našu južnu pokrajinu je Vučić.
Slobodan
pre 3 godine
KiM se uovim trenucima ne brani nasiljem već mudrošću i politikom koju veoma dobro sprovodi Vučić.
Crna Leptirica
pre 3 godine
Prikazuju nasilje to nema nigde tako se Srbija ne brani.
caca
pre 3 godine
Ekstremisti treba da znaju da se nasiljem i izazivanjem nereda ne brani ništa,jer takvo ponašanje je za osudu i kaznu!
Kalesija
pre 3 godine
Niti oni brane KiM, niti je njima stalo do našeg naroda tamo. Jedino što ih zanima je kako da se domognu vlasti i pored činjenice da ih narod neće.
Jovan
pre 3 godine
Ko god da je ovo osmislio namera mu nije bila da brani KiM vec da napadne samu državu i da pokuša da uništi sve dobro što je Vučić do sada u pregovorima uradio.
Maja
pre 3 godine
Ekstremisti su pokazali kako bi oni da vladaju, sa oruzjem i skandalima. Opozicija je dotakla samo dno.
Lazar
pre 3 godine
Zaigrali su se. Država je jača od svih huligana, ekstremista i sličnih grupa, koji bi da potkopaju državne i nacionalne interese. I to im je i ovaj put pokazala.
Milan Jovic
pre 3 godine
Najoštrije treba kazniti sve i iskoreniti ovakve kriminalne organizacije koje samo štete Srbiji i njenom narodu.
Dane
pre 3 godine
Kriminalci i mafijaši moraju da budu svsni da je država ubek vila i biće iznad njih. Ovakvo ponašanje istih će biti sankcionisano u skladu sa zakonom koji je isti za sve.
Minja
pre 3 godine
Na vlast se dolazi isključivo na izborima i svaki pokušaj nasilnog preuzimanja vlasti je nemoguć scenario. Nije Srbija dečja igračka, nego ozbiljna država, koja ima mehanizme da se obračuna sa svima koji bi nasiljem da dođu do određenih pozicija.
Dunja
pre 3 godine
Lažne patriote u opoziciji znaju samo da prete, otimaju i ubijaju, neće im biti pružena prilika da ponovo uništavaju Srbiju.
Zoran
pre 3 godine
Ovo je stvarno nedopustivo, kakvo je ovo ponašanje, čemu i zbog čega su ljudi spremni na ovakve stvari.
aca
pre 3 godine
Osuđujem svaki vid nasilja. Ne čuva se KIM divljaštvom i bahatim ponašanjem.
Jakov Protic
pre 3 godine
Zar u ovom trenutku kada se Srbija razvija, gradi, ide napred, borba za KiM ide u dobrom smeru da šaka antisrba i ekstremista to upropasti, sramota.
Lidija
pre 3 godine
Imali smo jednom peti oktobar i to se više nikada neće ponoviti. Nije naš narod glup, pa da ne vidi kome je istinski stalo do KiM, a ko samo preko te teme želi da se dokopa vlasti.
NEŠA
pre 3 godine
Косово се брани на КиМ а не на улицама Београда
katarina
pre 3 godine
Ma nema tu borbe za KIM njih ne zanima KIM, njjih zanima iskljucivo da dodju na vlast i da imaju vlast u svojim rukama, na najbanalniji nacin.
Jovan Ristic
pre 3 godine
Da brane Kosovo a da ubijaju sopstveni narod to su bolesni umovi koje treba kazniti najstrožijom kaznom!
Jaka
pre 3 godine
Nasiljem niko nista postigao nije, dzabe im sve.
lENKA
pre 3 godine
Najgore što bi ovakvi kao ova banda pobegla glavom bez obzira kada bi trebalo fizički stvarno braniti. To su obične secikese čiji je jedini cilj da sruše Vučića.
mara
pre 3 godine
Овакво понашање и насилништво је недопустиво
mara
pre 3 godine
Сви виновници овог догађаја треба да буду ухапшени
Milutin
pre 3 godine
Kakve su to patriote i borci za pravdu kada planiraju da ubijaju svoj narod? Srećom pa je država jaka i sposobna pa je sprečila i na vreme reagovala.
Kata
pre 3 godine
Naravno da bi optuzili vlast, oni drugo i ne znaju. Da nastrada neduzan narod jer neko nije normalan.
daca
pre 3 godine
Срећа на добро одрађеном послу наших служби
Srdjan
pre 3 godine
Branioci Kosova, kako da ne. Rusitelji države i ustavnog poretka.
Jasna M
pre 3 godine
Narod je dao poverenje Vucicu i u njega veruje, svakom od nas je jasno da je to jedini ispravan način. A ove kriminalce odmah u zatvor.
ivana
pre 3 godine
Виновнике овог страшног скупа похапсити и подробно исптитати
andrijana
pre 3 godine
Odavno se Vlast ne uzima nasilno, vec predsednika biraju gradjani... tako da se dzabe trude
Ana
pre 3 godine
Ovo je bio bedan pokušaj rušenja vlasti. Ali otkrili su svoje namere.
Miodrag
pre 3 godine
koga da ubija? Ne plašite mecku rešetke, niko nije iznad zakona.
KOSTA
pre 3 godine
Ово је директан удар на државу, њене интересе и издаја исте
KOSTA
pre 3 godine
Ово је директан удар на државу, њене интересе и издаја исте
Ana
pre 3 godine
Dobili su šta su zaslužili, a sada će pošteno da im se sudi.
Coka
pre 3 godine
Ma kakav snajperista, sta njima sve pada na pamet, toliko bas da zele da prave krvoprolice, nasa zemlja zivi mirno i trudi se za mir,ne daj boze da se desava ovako nesto.
Ana
pre 3 godine
Ekstremistima je sve povod i izgovor za rušenje vlasti i izazivanje nereda.
Anja
pre 3 godine
Za svaku osudu je planiranje destabilizacije Srbije.
Vule
pre 3 godine
Kosovo se brani mirom, a ne stvaranjem zrtava nevinih ljudi, samo nas mir moze spasiti,za sta se predsednik najviše i bori.
Milorad
pre 3 godine
A šta i očekivati od ljudi koje vodi Boško Obradović , samo podvale radi ličnog interesa!
Danica
pre 3 godine
U opoziciji su sve lažne patriote, briga njih za Kosovo i Metohiju, samo ih vlast zanima.
Ana
pre 3 godine
Da brane Kosovo nikada ne bi bili spremni, ali da se organizuju u sramnom pokušaju da ruše vlast bili su kadri, ali samo do prvog policijskog punkta.
oki
pre 3 godine
Vlast pripada Vucicu a u tome ga podrzava narod, i to niko ne moze da promeni.
Anka
pre 3 godine
A ljiga Bosko Obradovic sada trazi oslobadjanje tih pohapsenih i pokusava od njih da napravi mucenike... Nije mi jasno zasto i Bosko kao organizator nije uhapsen
Ana
pre 3 godine
Nažalost, podrivanja iznutra otežavaju dodatno i ovako tešku situaciju. Umesto neprijatelja spolja mora se baviti ovima iznutra.
Iva
pre 3 godine
Nemate vi opozicionari ljude da nasilno svrhnete vlast, ne mozete ni 50 ljudi da skupite.
Anka
pre 3 godine
Hvala Bogu pa je Srbija danas pravna drzava i ima sluzbe koje dobro obavljaju svoj posao, inace bi bilo i vise i uspelih ovakvih dogadjaja i nasilja i pretnji...
Veka
pre 3 godine
Naravno da je tu Bosko Obradovic, da li je on to presao sa motornih testera na snajperske puske?
Mare
pre 3 godine
Izadjite na izbore i pobedite, naslino mozete samo da odete iza restaka.
Katarina
pre 3 godine
Главни и једини циљ радикалних сктремиста јесте изазивање нереда и долазак на власт, што им није успело за руком (снајпером).
Nina
pre 3 godine
Ali zaista strasno! Lazne patriote, da pripucaju u "svoje" pa za to optuze vlast i nasilno je preuzmu...Zaista necuveno i nenormalno, antisrbi, nista drugo
Ivona
pre 3 godine
Bosko Obradovic, gde ce kolo bez kokana... ali gde god je on to uvek propadne, pa i ovi protesti.
Sanja
pre 3 godine
Zna se kako se Kosmet brani. I u pravu je Vučićević, neka idu u Mitrovicu ili u ili koji grad dole i neka tamo brane naš narod. Ovo je sve bilo iscenirano!
Ana
pre 3 godine
Ovo je pretnja ubistvom, huliganski protesti, trebalo je sve pohapsiti, prvog Obradovica.
Neca
pre 3 godine
Kako to brane Kosovo nasiljem i neredima po ulici!
Sanja
pre 3 godine
Jeftina predstava u režiji opozicije za koju je malo njih kupilo kartu! Sve odgovorne treba procesuirati!
Jovica
pre 3 godine
Njihovo ponasenje je za svaku osudu !
Predrag
pre 3 godine
Opoziciji je do Kosova i Metohije ko do lanskog snega.
Tanja
pre 3 godine
Tačno su u pravu za ovo, da se napravi isti scenario kao u Ukrajini, da se smeni vlast i da i mi onda odemo bestraga! To je bio cilj protesta!
Nele
pre 3 godine
U Srbiji se pokazalo da ima dobru bezbednost. Pravni sistem radi na zavidnom nivou.
Samadzija
pre 3 godine
Ovim nasilnickim barabama iz opozicije, neko da objasni da se kosovo ne brani u Beogradu i KiM su trebali da brane 1999.g i 2004.g kad se ginulo ,a oni se razbezali po inostranstvu.
Marina
pre 3 godine
Опозицијо, не долази се на власт изазивањем насиља него гласовима народа. Нећете доћи на власт ни на један ни на други начин.
Dimitrije
pre 3 godine
Ovakvi glupi naručeni komentari imaju obrnuti efekat ali botovi koji ih pišu nisu sposobni da ti shvate
Milos
pre 3 godine
Oni hoce nasilno da sruse Vucica, nek idu na KiM da brane Kosovo
Nikol
pre 3 godine
Radikalni elementi iz Srbije su odrađivači planova kojima je završni pečat da se sprovede, dat negde na zapadu .
Zdravko
pre 3 godine
Ovo nije bio protest zaK Kosovo niti za narod tamo, ovo je bio klasičan protest za prevlast koji nije urodio plodom! Verovatno će se opet desiti da se pojavi novi Bobaček ali i on će pasti. Država je ozbiljna institucija, vlast je zaštita i ne može se tek tako na nju ići. Tim pre što je Vučić stvarno dobar za sve nas. Nije u redu organizovati ovakve napade na njega!!!
Ivan
pre 3 godine
Uteraju strah narodu da bi došli na vlast
Milos
pre 3 godine
Idite na KiM pa branite Kosovo, nevernici
Vlaks
pre 3 godine
Svaki pokušaj ubistva bilo kog Srbina je anti srpski,sve učesnike pokušaja na doživotnu.
Ruža
pre 3 godine
Ovakvo nasilje je za svaku osudu. Dok se Vučić zalaže za mir, oni bi nasiljem da preotmu vlast.
Ilija
pre 3 godine
Narod nece trpeti ovakvu torturu od običnih kriminalaca
Milos
pre 3 godine
Pa kao navodno brane KiM a cilj da napadnu Vucica, stoka
Radica
pre 3 godine
Svi, ali apsolutni svi odgovorni za ove nerede i napad treba da odgovaraju! Ukinuti pojedincima poslanički imunitet jer su oni glavni krivci za ovo i i njih strpati u zatvor jer su oni nalogodavci!
Ivan
pre 3 godine
Sva sreća pa nase službe bezbednosti rade na visokom nivou
Milos
pre 3 godine
Samo vi tako branite Kosovo po naredjenju ambasada, stam vas bilo
Cicinkira
pre 3 godine
Ekstremisti jako prljavo se kriju iza situacije na KiM da bi izazvali nerede i pokusali da izvrse antetat na Vucica jer im on smeta sto ne da na Srbiju,zele da njega sklone da bi nasilno omogucili vlast ljudima koji Srbiji zele mrak i diktaturu ali im to nece poci za rukom jer gradjani Srbije su uz Vucica i pruzaju mu punu podrsku kao i nadleznim organima da ove ekstremiste sklone sa ulice.
Zika
pre 3 godine
Odmah pokazuju da su im licni interesi iznad drzave, to nece moci
Nevena
pre 3 godine
Upitanju je bolesna politika, neukih ljudi, napadaju nasiljem jer nemaju argumente i to na veliki praznik Sretenje.
Milos
pre 3 godine
Srbija i Kosovo se ne brane tako ekstremisti
Milos
pre 3 godine
Dokle vise napadate Vucica, kolike pare ste uzeli za to
Zika
pre 3 godine
Pretiti ili uraditi nesto nedužnom narodu, samo da bi došli do fotelje, jezivo
Zika
pre 3 godine
Ovakvi potezi su tu samo da bi destabilizovali Nasu drzavu
Zoran
pre 3 godine
Srbija zna kako da se nosi sa ekstremistima, i to je pokazala na delu, hapsenjem ekstremista koji su nasilno pokusali da promene vlast.
Marko
pre 3 godine
Ljudi nemaju nikakve konkretne ideje, a Zele da vode drzavu po svaku cenu, narod nece podrzati ovakve nasilnike
Deni
pre 3 godine
Na svu sreću nije im pošlo za rukom da naprave masakr i krvoproliće kao što su planirali!
Danijel
pre 3 godine
Baš su mi oni za vlast ne ide im od ruke čak ni nasilje koje su planirali, a došli su naoružani do zuba!
Danka
pre 3 godine
Oni ne mogu više da trpe teror (koga nema), pa su odlučili da prave teror! Bože pomozi im ne znaju šta rade!
Rada
pre 3 godine
Sramotno i potpuno izdajnicki prema nasoj zemlji!
Sloba
pre 3 godine
Ne brane oni ništa, da su stvarno trebali da brane kosovo razbežali bi se kao miševi. Ista prica je i sa ovim ekolozima koji bi prvi ćutali da se kopa litijum jer bi tako njihovim finansijerima odgovaralo. Svestan je narod i zna da bi se ovo desilo da se nekim cudom takve teroristicke organizacije domognu vlasti zato im je i podrska ravna nuli. 100-200 ljudi sumnjivog mentalnog zdravstvenog stanja koje su zavrbovali moze samo da zavrsi u zatvoru gde im je i mesto.
Deki
pre 3 godine
Najvažnije je da im je plan propao, i da nisu uspeli u svojim namerama.
Ana
pre 3 godine
Ovo je lekcija za sve one koji misle da nasiljem mogu da promene nešto.
Danijela
pre 3 godine
Meni je samo bitno da će ovi ljudi biti privedeni pravdi! Imamo odličnu policiju koja radi na tome svakog dana, a da nema pravde ne bi bilo ni države! Ne brinite ljudi pravda postoji!
Jana
pre 3 godine
Unistavanjem glavnog grada nista dobiti nece, stvaranje takvog haosa i navodno za odbranu KiM. To se tako ne radi.
Danijel
pre 3 godine
Otvorene pretnje su znak slabosti opozicije koja je nemoćna da prigrli narod na svoju stranu!
Ivan
pre 3 godine
Sreca pa ce da zavrse gde im je i mesto , a to je u Zatvoru
Kika
pre 3 godine
Vucic se jedini bori za mir i za KiM, oni ovakvim postupcima pokazazuju koliko se “bore”.
Ilija
pre 3 godine
Nedopustivo je ovako ponašanje pojedinaca
Mia
pre 3 godine
Jadni su desničari,ne brani se KiM na ulici!
Ilija
pre 3 godine
Ko zna na sta su Jos sve spremni, drzava mora biti pazljiva
Milkica
pre 3 godine
Samo koriste situaciju na Kosovu da se udruže sa nasilnim šiptarima da bi preoteli vlast, a ne zato što ih zanimaju interesi Srbije ili Kosova već sopstveni interesi koje žele ostvariti terorom!
Mia
pre 3 godine
Desničari se kriju iza KiM,iza dogadjaja na ulici stoji da ne žele Vučića!Sramota!
Lana
pre 3 godine
Nasilje, teror i rat nisu nikome ništa dobro doneli sem siromaštva, nemaštine i bolesti! Treba da se čuvamo ovih izopačenih umova!
Goran
pre 3 godine
Ovi ekstremisti ako žele da brane Kosovo, neka odu malo do Kosova da vide kakva je situacija i zaštite nas narod koga kurti teroriše
Lena
pre 3 godine
Najvažnije je da pravda bude zadovoljena i da se ovakvo nešto više ne ponovi!
Ur Nino sar Serbule
pre 3 godine
Још један доказ против квази патриота који су јаки само за тастатуром. А да треба стварно да се брани Косово и Метохија побегли би у мишију рупу.
Goran
pre 3 godine
Podcenili su ekstremisti naše bezbednosne službe
Ja
pre 3 godine
Kafanske patriote. Podrska za SNS i predsednika Vucica.
Nena
pre 3 godine
Treba se pozabaviti ovakvim problemima, pre svega otkriti odakle im sredstva za finansiranje ovakvih aktivnosti, kako bi se sprečila mogućnost daljih organizacija ovakvih skupova.
Pera
pre 3 godine
Šta su umislili ovi kriminalci? Da država nema svoj pravni sistem i policiju! Kakve su to budale, bolje bi im bilo da ostanu u kavezu gde im je i mesto jer ipak ako izađu tu smo mi u velikoj većini da ih sačekamo i dovedemo pravdi kad je već traže.
Tijana
pre 3 godine
Ekstremistima koji prave nered u Beogradu nije bitno Kosovo ni Srbija njima je cilj da sruse i ubiju Vucica, a to ne ide tako lako kako su oni umislili, hvala Bogu.
gagi
pre 3 godine
Sve što se radi je deo plana neprijatelja naše države, koji svoje zamisli realizuju posredstvom domaćih izdajnika i stranih plaćenika.
sava
pre 3 godine
Jasno je da neprijatelji Srbije imaju svoj plan kako da nam slome državu i predsednika.
jovo
pre 3 godine
"Patriotske" stranke jesu umešane u proteste ispred Predsedništva, desničari, ekstremisti ne bi uspeli da okupe nikoga.
dule
pre 3 godine
Kriju se ove desničarske stranke iza nekog patritizma i borbe za KiM
Brane
pre 3 godine
U svakoj zemlji ima šljama i stranih plaćenika , pa i u Srbiji.Bitno je da su oni pod kontrolom države i da se tužilaštvo pobrine da budu adekvatno kažnjeni za svoje prestupe i pretnje.
mile
pre 3 godine
Opozicija mora da shvati da se vlast ne otima, nego je treba zasluziti poverenjem gradjana koje se mora opravdati delima!
ceca
pre 3 godine
Vlast se u Srbiji osvaja jedino na izborima
Igor
pre 3 godine
Dobro je da je policija blagovremeno reagovala.
Srpkinja
pre 3 godine
Само траже изговор и разлог за хаос и насиље. Дно дна.
Laza
pre 3 godine
Kosovo im je samo izgovor da bih pravili nerede, Kosovo se ne brani pravljenjem haosa po Beogradu.
misterijanemoguca
pre 3 godine
Kosovo se brani sa terena a ne iz Beograda.
Gie
pre 3 godine
Pohapisiti sve huligane koji uvode nemir medju stanovnistvom.
misterijanemoguca
pre 3 godine
Na KiM je uvek bio problem vladajućih Albanaca da uzmu KiM za sebe ali narod ne, narod je smetao. I koliko znam za sebe to traje još duže. I nikad ne jenjava. Malo je što je bombardovani i izginulo mnogo ljudi ne još je krvi potrebno.
Predrag
pre 3 godine
U Srbiji se na vlast može doći samo pobedom na izborima, a nasilje i sila nikada neće proći.
misterijanemoguca
pre 3 godine
KiM je bilo srpsko i ostaće srpsko a to što neko hoće da izuzme KiM od Srbije teško da će uspeti jer to je srpska teritorija.
Niki
pre 3 godine
Ekstremisti koriste kosovski problem za pokušaj nasilnog otimanja vlasti.
misterijanemoguca
pre 3 godine
To su glave koje su spremne sve da urade za neke pare koje im se obećaju nebitno koja radnja jer su to labilne ličnosti i ne misle o posledicama. Pričaju o KiM a kad bi otišli dole poplašili bi se plakali i tražili da ih vratite kućama.
Viki
pre 3 godine
U momentu kada se država Srbija suočava sa raznim pritiscima i kada su nam neophodni mir i stabilnost, oni su pokušali da destabilizuju državu i to im se ne sme zaboraviti.
Ana
pre 3 godine
Koliko je desnicarima stalo do KiM videlo se na sednici Narodne skupstine, sve im je bilo vaznije od Kosovskog pitanja.
misterijanemoguca
pre 3 godine
Te tako besne kabadahije vratila binu vreme bombardovanja gde su nedužni momci stradali a njih stavio tamo da vidim kako bi branili Kosovo. Psihičko obolela lice,dere se na terenima na beogradskoj ulici trese se zbog nedostatka droge misli da je interesantan.
Sara
pre 3 godine
Tako se Kosovo ne brani. Sve same srbende, koji kao vole svoju zemlju, a nasiljem pokusavaju da rese stvari. Takvim ponasanjem sigurno nece odbraniti Kosovo! Pustite predsednika da radi svoj posao kako najbolje ume, jer ako se neko žrtvuje za Kosovo i ljude tamo, onda je to predsednik Vučić!
Nada
pre 3 godine
Takvim agresorima je KiM samo izgovor. Oni zele da silom ruse vlast, pretnjama i mrznjom, na ulici.
Gala
pre 3 godine
Navodno branili KiM , a u stvari hteli lični profit.
Jasna
pre 3 godine
Ovi nasilnici ako im je do nasilja treba da idu na Kurtija,a ne na predsednika Vucica i svoje drzave.
Dane
pre 3 godine
Desničari hteli da ubiju nekoga i sruše vlast. Pa šta su umislili oni? Da su Bogom dani?
Radule
pre 3 godine
U svom slepilu i mržnji su se precenili i njihova zamisao karabin patriotizma da na Sretenje svrgnu s vlasti vladu R.Sbije i Aleksandra Vučića na njenom čelu, bio prevelik zalogaj. Službe rade svoj posao besprekorno i što je još bitnije svi akteri već sutra dan pred Javnim tužiocem davali svoje izjave!!!
Ceca
pre 3 godine
Ekstremiste briga za KiM koliko i za lanjski sneg. Hteli su samo da nađu razlog da se iživljavaju i napune svoje dzepove
Cile
pre 3 godine
Kurti je aminovao ove proteste. Definitivno je likovao i dao smernice ovim divljacima koji su protestovali .
Pavle
pre 3 godine
Tako radi i nasa opozicije.Brane KIM iz fotelja a niko nije otisao da poseti taj narod dole.
Paja
pre 3 godine
To su ljudi koji se kriju iza patriotizma, njima nije stalo do drzave vec samo do nereda i nasilja.
Joki
pre 3 godine
Baš na Sretenje hteli da izazovu krvoproliće. Definitivno je Kurti umešan u sve to
Hali
pre 3 godine
Desničari hteli da sruše ustavni poredak Srbije. Oni su bolesni umovi, definitivno
sekula
pre 3 godine
Navodni problem KiM je samo poslužio kao paravan ovim huliganima ekstremistima
gargamel
pre 3 godine
Nemaju oni veze sa životom,zaludjenici.
Ciki
pre 3 godine
Antisrpski orjentisani huligani su zaslužili da budu kažnjeni za svoja nedela i pretnje
Gaga
pre 3 godine
Ne brane se KiM divljanjem na ulici. Ovim huliganima je to samo bio izgovor . Takvi poput njih uživaju u uličnim nemirima
Rajna
pre 3 godine
Svi koji su pretili batinanjem, ubistvima i pravili nerede ispred Predsedništva moraju odgovarati pred zakonom.
aca
pre 3 godine
Ovi organizatori besramnog skupa u Beogradu su razočarani. Planirali su mnogo veće nerede i nasilje, ali nije se okupilo mnogo ljudi. Podrška predsedniku.
Rade
pre 3 godine
Kad su tolki junaci, sto ne odnose na Kosovo da ga zaista brane, nego po Beogradu prave haos.
Marko
pre 3 godine
Pozivaju narod na krvoproliće , a danas jednako bedno nastavljaju svoju prljavu kvazipolitiku koja jedino za cilj ima da neko strada.
Milica
pre 3 godine
Sve vas koji pozivate i organizujte rušenje ustavnog poretka treba smestiti u buvaru. Taman dok uklavirite koliko državi štetite.
Bojana
pre 3 godine
Pitanje Kosova i Metohije su samo iskoristili da bi divljali, a opozicija ih je iskoristila za svoje planove, da dizu bunu.
Mila
pre 3 godine
Lažna borba za Srbiju, a ovamo u koalicije sa onima koji su amnestirali šiptarske teroriste i prodali Kosmet.
Marina
pre 3 godine
Hvala Bogu pa službe dobro rade svoj posao.Osudjujem ovakav vid ponašanja najoštrije.
Ksenija
pre 3 godine
Desničari su mislili da "brane" "KIM nasiljem po Beogradu.
Viki
pre 3 godine
Oni će da brane KiM..ajde lepo da odgovarate za ono što ste uradili!
Marko
pre 3 godine
Mržnja i nasilje su vaša politika i neće država stati dok se s vama kriminalcima ne obračuna. Nećete vi šaka jada da Srbiju razorite i uništavati.
Ksenija
pre 3 godine
Ekstremisti su hteli da izazovu krvoproliće a sve pod izgovorom kako brane KIM.
Milica
pre 3 godine
Izdajnici pričaju o KiM? Da nije tužno, bilo bi smešno. Podržavam samo politiku koju vodi Aleksandar Vučić.
Ksenija
pre 3 godine
Ekstremisti ne znaju civilizovano da se ponašaju.
Jelena
pre 3 godine
Kosovo se brani dole vi "velike patriote" a ne u Beogradu rušenjem i pozivom na ubistvo.
Samosvesna građanka
pre 3 godine
Hahahahahahaha...
zoran
pre 3 godine
Lažne patriote koriste tešku situaciju na KiM , da preotmu vlast.
Lena
pre 3 godine
Sta ste time pokazali,da ako neko misli suprotno od vas da ste spremni da mu izlupate kucu..
vlajko
pre 3 godine
KiM se brani na politickom polju a ne nasiljem !
vlada
pre 3 godine
Sve pohvale za službe bezbednosti na brzoj i blagovremenoj reakciji. Ko zna šta bi ovim ludacima stvarno palo na pamet.
ivana
pre 3 godine
Sva sreća pa je sprečen na vreme napad na predsednika.
tamara
pre 3 godine
Od opozicije se ništa drugo nije ni moglo očekivati.
uroš
pre 3 godine
Krv predsednika je jedino što ovi vandali žele da vide. Pošto ne mogu da dođu na vlast putem izbora, nasilje je u njihovim glavama jedina opcija.
ZN
pre 3 godine
Moraju da pokažu nestrpljivim finasijerima da su "angažovani" za sve pare. Hoće li se napokon početi kontrolisati nevladine organizacije i razdvojiti žito od kukolja?
Žika
pre 3 godine
Nisu ovi momci toliko pametni da svesno koriste upravo ovaj momenat usredsređenosti na kosovsko pitanje, ozbiljne agenture stoje iza njih koje im i diriguju kada i šta da rade, sreća te je naša služba bila na visini zadatka pa sprečila državni udar.
Marina
pre 3 godine
Kosovo se ne brani nasiljem, haosom na ulicama i pokusajem ubistva predsednika.
Mirjana
pre 3 godine
Dobro je pa nam policija dobro radi svoj posao , ne mogu zamisliti sta bi bilo da nije bilo njih.
Sonja
pre 3 godine
Kosovo i Metohija nikada nisu ni bili u fokusu, niti će biti, laznim patriotamaje isključivo bitno da izazovu haos i da se dokopaju vlasti na nasilan način.
Slobodanka
pre 3 godine
Najoštrije osuđujem ovakve postupke. Sramotno i skandalozno! Aleksandar Vučić se svom snagom bori da očuva mir i stabilnost i puna podrška predsednikuz Vučiću!
Olja
pre 3 godine
Nasiljem se ne postizes nista, a kamoli da se tako brani KiM.
Jovanka
pre 3 godine
Nasilje i pretnje smrću su nedopustivi u našoj zemlji. Niko nije iznad zakona i svi moraju snositi posledice za svoje postupke.
Neša
pre 3 godine
Nije njima do KiM, njima smeta Vučić. To su izdajnici SRBIJE!
Jovan
pre 3 godine
Vučić neće dozvoliti da neki pojedinci svojim neodgovornim ponašanjem narušavaju mir i stabilnost naše zemlje
milica
pre 3 godine
Srbija je država prava i pravde, i svako ko ugrožava tu pravnu državu mora da odgovara pred zakonom.
gaga
pre 3 godine
Lažne patriote sebe predstavljaju kao branitelje Kosova, ali u stvarnosti rade samo za sebe i svoje interese.
Lazar
pre 3 godine
Lažne patriote su oni koji govore o ljubavi prema zemlji, a u stvari vode računa samo o svom džepu i kako da sklone Vučića jer im ne odgovara što je Srbija sada pravna država gde nema mesta kriminalu.
Tara
pre 3 godine
Vlast se dobija doprim planom i programom koji se trnsparentno pokazuje narodu kao i dobijanjem naroda,a svakako ne nasiljem i pretnjama.Zato svi ti huligani koji prete,ruše i napadaju i treba da odgovaraju.
PrincFilip
pre 3 godine
Nasilje nikada dobro nije donelo. Sadašnju vlast na čelu sa Aleksandrom Vučićem ne treba menjati jer su učinili i čine dobro za Srbiju.
Jelena
pre 3 godine
Власт се не осваја нередима и насилништвом већ на изборима. Појединим групацијама смета Вучић зато што је од Србије направио уређену земљу где се поштује ред и закон и трасирао је на пут успеха. Зато хоће да га уклоне.
Srna
pre 3 godine
Ne poštuju oni zemlju cim ne poštuju njen dan. Nasilje nije rešenje. Zna se gde se dobija vlast mirnim putem
Danijel
pre 3 godine
To su ljudi koji ne vole svoju zemlju i narod. Čemu sukobi, poziv na nasilje, pretnje smrću. Najoštrije ih treba kazniti
Ane
pre 3 godine
Žele nasilje i haos, na to pozivaju. Narod je već izabrao koga želi na vlasti. Šačica ljudi to ne može promeniti
Helena
pre 3 godine
Sve je ovo s ciljem da se napadne predsednik i oslabi država. Daleko je ovo od patriota
Una
pre 3 godine
Nadležni organi da ih kazne za primer drugima. Ovo je bespotrebno i ne treba da ruži našu zemlju
Dragan
pre 3 godine
Protest je trebalo da izazov haos u Beogradu, a sve to koristeci kosovski problem.
Dragan
pre 3 godine
Dzaba su organizovali proteste, obavestajne sluzbe Aleksandru Vucicu trenutno ne mogu nista.
Dragan
pre 3 godine
Nase sluzbe i nasa policija radi odlican posao, srbija ce pobediti.
Rolle
pre 3 godine
Ovakav vid borbe, nasilno rusenje vlasti, naneo bi samo stetu nasem narodu i nasoj drzavi.
Majk
pre 3 godine
Jedno je sigurno a to je da iza ovakvih akcija, nasilnog rusenja vlasti stoje strani centri moci koji imaju za cilj pre svega narusavanje mira i stabilnosti nase zemlje.
Ofao
pre 3 godine
Lazne patriote na ovaj nacin nanose vise stete svojoj drzavi i svome narodu nego koristi. U Srbiji se na vlast dolazi demokratskim putem a ne puskama.
Jelena
pre 3 godine
Haosom po Beogradu nikako se K i M ne brani
Sara
pre 3 godine
Sva sreca pa je nasa vlast dobro organizovana, svaki vid nasilja ce se ostro kazniti.
MP3
pre 3 godine
Nemoj samo da nam lažne patriote brane KiM.
Milan
pre 3 godine
Pokušaj organizovanja Majdana u Srbiji je propao.
Sanja
pre 3 godine
Nasilje nikom dobro nije donelo,samo razgovori i mirna politika.
Kole
pre 3 godine
Nasilje nikome nije donelo nista dobro
Samosvesna građanka
pre 3 godine
Danas je ,,Balkanska oštrica'' pod naslovom ,,NAJNOVIJE - MIROSLAV PAROVIĆ RAZOTKRIO VUČIĆEV PLAN ZA IZDAJU SRBIJE!'' emitovala odlično objašnjanje šta se krije iza lažne optužbe o tome o čemu metaniše Al. Vučič a što je preneto i u tom tekstu. Dobro je što u Srbiji postoje objektivni mediji, pa građani imaju priliku da saznaju za sve dosadašnje, za sve sadašnje i za sve buduće Vučićeve ujdurme smišljene protiv Srbije!