Odjekuje poruka Parandilovićevog dede! Stigao na skup u Beograd da podrži Vučića, pa se obratio unuku - Pozivam ga... (VIDEO)
Drago Parandilović, deda opozicionara Miloša Parandilovića, predsednika Novog lica Srbije, krenuo je danas iz Priboja kako bi prisustvovao veličanstvenom skupu u srcu Beograda i pružio podršku predsedniku Aleksandru Vučiću.
27.06.2026
10:05
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Tea
pre 3 godine
Zatvor kao jedina opcija kazne...
Sele
pre 3 godine
Tezina zlocina koji su pocinili je vredan zatvora i nista drugo
Helena
pre 3 godine
Svako pozivanje na neciji linc treba zestoko kazniti.
Viki
pre 3 godine
Ekstremisti su zaslužili kaznu, neka snose posledice svojih postupaka.
Zoran
pre 3 godine
Ostro osudjujem ponasanje osudjenih
mika
pre 3 godine
Optuziti ih toliko da kad izadju dobro razmisle sta ce i kako ce dalje u zivotu.
Nikola
pre 3 godine
Svi su pred zakonom isti i pravda mora da bude zadovoljena. ekstrenisti svakako treba da odgovaraju za napad i pokušaj ubistva Vučića pre dva dana.
Sekula
pre 3 godine
Ekstremisti su i zaslužili da se nađu pred tužiocem.
Viki
pre 3 godine
Svako ko se usudi da preti predsedniku države treba ozbiljno da bude kažnjen.
Olja
pre 3 godine
Takvo ponasanje je gnusno i odvratno od strane nekolicine ljudi. Treba ih strpati u zatvor
Viki
pre 3 godine
Udar na predsednika je udar na samu državu i moraju se snositi posledice.
Ana
pre 3 godine
Neka dobiju kaznu koju zasluzuju, da se vise nikada ovo ne bi ponovilo.
Mina
pre 3 godine
Ekstremisti moraju biti sankcionisani zbog svog ponašanja i pretnji smrću
Gaja
pre 3 godine
Umislili da su jači od države, e pa sad lepo neka robijaju za takve gadosti na koje su bili spremni.
Uros
pre 3 godine
Narod ne zeli opozicijske teroriste na vlasti
Zoki
pre 3 godine
Ova tri izopačena uma će morati da odgovaraju pred pravdom i zakonom. Ko su oni da pozivaju na nečiju smrt
Petar
pre 3 godine
Njih treba odmah u zatvor. Da li su uopšte svesni sta rade! NASILJE NIKADA NE PODRŽAVAM.
Fadi
pre 3 godine
Mislili su da će sruštiti državu karabinom i eksplozivnim materijama. Totalno suludo. Neće uspeti .
Zoran
pre 3 godine
Pozivali narod na rušenje države i na ubistvo Vučića. Ma ko su bre oni ? S kojim pravom?
Minja
pre 3 godine
Svaku i najmanju pretnju po život predsednika države treba maksimalno ozbiljno shvatiti i dobro je da je država odreagovala na pravi način. Ovim ekstremistima je mesto u zatvoru.
Gane
pre 3 godine
Ne mogu strani plaćenici biti iznad zakona u ovoj državi!
Dejana
pre 3 godine
Okupili se sve lazne patriote u svrhu kampanje destabilizacije Srbije
Kata
pre 3 godine
Toliko su prekršaja napravili ispred Predsedništva da kazna mora da bude najstroža.
Dejan
pre 3 godine
Bolesno je ponasanje pojedinaca iz opozicije i odakle im pravo i smelosti da prete smrcu predsednika
Fata
pre 3 godine
Antisrpski orjentisani ekstremisti su mislili da će uspeti da zaplaše narod. E pa prevarili su se
Minja
pre 3 godine
Da se ja pitam, ja bih malo i ove predstavnike opozicione desnice u Srbiji pozvao na dogovornost. Oni su ti koji isto tako potpiruju mržnju prema Vučiću i onda imamo ovakve nemile scene.
Uros
pre 3 godine
U pristojnoj Srbiji nasilje je strogo kaznjivo
Marko
pre 3 godine
Napad na državu se neće tolerisati.
Gogic
pre 3 godine
Za pretnje ubistvom predsedniku i nošenje oružja najveća kazna za ekstremiste.
Uros
pre 3 godine
Te pretnje ekstremista su zaista skandalozne i jedino ih bolestan um moze izgovoriti
Tara
pre 3 godine
Ove ekstremiste treba kazniti po zasluzi.
Kalesija
pre 3 godine
Sad lepo iza brave, pa neka se češu iza ušiju. I to maksimalne kazne da im se odrede zbog pokušaja rušenja države.
Mile
pre 3 godine
Kazna i to zatvorska sto strozija,poljuljali su stabilnost zemlje ! To moraju biti sankcionisano
Dejana
pre 3 godine
Opozicija je oduvek bila za nasilje i izazivanje nemira. Ali ovo je sada prevrsilo svaku meru
Maja
pre 3 godine
Napad na državu se neće tolerisati.
Hana
pre 3 godine
Svaki vid nasilja i pretnji treba biti kažnjen. Ekstremisti su prevršili svaku meru.
Dejan
pre 3 godine
Nikada nasilje, fasizam, divljastvo nece biti opcija u nasoj jedinoj otadzbini u nasoj Srbiji
Anđelija
pre 3 godine
Za ekstremiste je zatvor jedina pravedna opcija kazne.
Dejan
pre 3 godine
Postoji zakon za sve koji misle da imaju pravo na terorizam i rusenje ustavnog poretka
Dejana
pre 3 godine
Zakon ce se striktno primeniti za ovu bagru koja izaziva terorizam
Crna Leptirica
pre 3 godine
Zatvor je jdino resenje za ovakve bitange.
Maja
pre 3 godine
Opozicija je pokazala svoje pravo lice, maske su pale., ekstremiste sve staviti iza rešetaka.
mile
pre 3 godine
Zakon je isti za sve. Organizatori nereda i pokušaja ubistva Vučića treba da odgovaraju pred zakonom za učinjeno.
Pavle
pre 3 godine
Za ovako nesto zaprecene su visoke kazne videcemo sta ce tuzilastvo reci.
zemlja prokletih
pre 3 godine
Kako tužilaštvo nikoga nije procesuiralo zbog nesreće u Pirotu? Stradali su ljudi, otrovana su deca, ali vama to ništa ne znači, zar ne? Pare i vlast su vam bitniji od srpske dece.
dule
pre 3 godine
Ljudi hteli da naprave opsti haos u državi, Sud mora biti ostar prema ovakvim kriminalcima
Milica
pre 3 godine
Oni su grupa ljudi koji nemaju ni srama ni poštovanja prvenstveno za svoju zemlju.
jovo
pre 3 godine
Odmah osuditi i kazniti, nasilje nikom nije donelo dobro ima Srbija ko će da se bori za nju na pravi način
caca
pre 3 godine
Zatvoriti ih iza rešetaka,i osuditi na doživotnu robiju,da nikada ne ugledaju svetlost dana!
sava
pre 3 godine
Da budu kažnjeni za primer svima koji planiraju nerede da vide kako će proći
Nikoleta222
pre 3 godine
Trebamo da težimo ka slozi a ne ka razdoru.
gagi
pre 3 godine
Samo stroga kazna. Sa drzavom niko ne sme da se igra.
vlada
pre 3 godine
Osuditi ih na najveću kaznu da ljudima više na padaju na pamet takve gluposti!
Bebana
pre 3 godine
Nebitno ko je u pitanju,ali ovakvo ponasanje je nedopustivo.
Marius
pre 3 godine
Kao da nam nije dosta ludila i haosa, fale nam još i demontsracije.
jole
pre 3 godine
Nadamo se da ce ovi ludaci dobiti zasluzenu kaznu.
Ultron33
pre 3 godine
Ovi ekstermisti su velika stetnost po celo drustvo, zato ih drzati u zatvoru gde im je i meto da nikoga ne ugrozavaju
darko
pre 3 godine
Srtamotno ! Sto pre suditi i procesuirati !! Laznim patriotama nije mesto u Beogradu ! Podrska predsedniku !!!
Srki
pre 3 godine
Osudjujem svaki oblik neodlicnog ponasanja i pravljenja haosa na ulicama.
Struki
pre 3 godine
Gamad...buve...vaške...pisanije...narkomani... Oni i ne znaju šta su juče uradili...
Nikola
pre 3 godine
Zločin koji su uradili je samo za zatvor!
Aca
pre 3 godine
Ekstemisti su samo zatvor zasluzili i nista drugo!
Rajko
pre 3 godine
Svako treba da odgovara za svoje postupke!
Bojan
pre 3 godine
Država Srbija će pobediti svaki vid ekstremizma, terorizma i pozivanje na nasilno rušenje državnog i ustavnog poretka. Niko nije jači od države.
Iva
pre 3 godine
U zatvor ih sve strpati.
Cedomir
pre 3 godine
Verujem da će tužilaštvo uraditi svoj posao kako treba i da će odgovorni biti najstrozije kažnjeni. Ovakvi ispadi ne bi smeli više nikada da se ponove.
Jole
pre 3 godine
Treba dobiti najstroziju kaznu za ove prekrsaje sto su učinili!
Cedomir
pre 3 godine
Verujem da će tužilaštvo uraditi svoj posao kako treba i da će odgovorni biti najstrozije kažnjeni. Ovakvi ispadi ne bi smeli više nikada da se ponove.
Bojana
pre 3 godine
Najstrozije ih kazniti, za primer.
Branko
pre 3 godine
Što veća kazna, manja šansa da još nekom pomisli da može ovako nešto da uradi
Marina
pre 3 godine
Dace Bog da ih debelo kazne.
Slobodan
pre 3 godine
Svako ko preti Vučiću i želi da uruši državu treba ovako da završi, iza rešetaka!!
Katarina
pre 3 godine
Svaka čast! Svi koji pokušaju isto treba ovako da završe!
Neša
pre 3 godine
Tako se to radi u uređenoj državi. Odmah se hapse i odgovaraju svi koji narušavaju mir i ugrožavaju bezbednost Vučića i građana Srbije!!
Stefan
pre 3 godine
Tako je! Odma pred tužilaštvo! Neće niko nama unositi nemire i pozivati na linč i rušenje Srbije! Živeo Vučić!
Maja
pre 3 godine
Svako mora da odgovara za svoje ponašanje, a ove pretnje i ugrožavanje bezbednosti Vučića i građana Srbije su za zatvor
Aca
pre 3 godine
Odmah na robiju!!!
Milica
pre 3 godine
Ugrožavanje života predsednika jedne države, treba najoštrije kazniti
Maki
pre 3 godine
Svi koji su želeli da unište ustavni poredak moraju biti kažnjeni!
Tijana
pre 3 godine
Svi ovi ljudi koji su pozivali na ubistvo i pravili nerede treba da budu iza resetaka.
mihailo
pre 3 godine
E, ajmo redom. A vi objavite ako smete. Onaj debil usred belog dana unosi pusku u auto. Zar nije logicnije da je to uradio nocu? Onaj drugi debil kao "posetio" novu zgradu "Vagnera". Pa? Cisto sumnjam da ga je gazda "Vagnera" docekao rasirenih ruku. Onaj treci zapenio deruci se na mikrofon i odvalio slogan za istoriju (gluposti) : "Ko potpise - njega ubise". Pa? Ako niko nista nije potpisao u cemu je problem? Medjutim, ovo sve mirisi (na ne kazem smrdi) na doooobar dogovor. Jer sve, apsolutno sve sto je uradjeno ide Vucicu na ruku. Tako on sada ima odresene ruke da zabrani skup podrske Rusiji i da optuzi (onako iz potaje) uz pomoc cetvrtog debila Somarza da su vagnerovci (citaj Rusi - ko onomad kod Mila) organizovali ni manje ni vise nego drzavni udar. Alo majstori. Pa puna je Srbija onih kojima glava sluzi i za nesto drugo nego samo za klimanje. Situacija ne valja. Priprema se izdaja na sirokom frontu. Priprema se i uvodjenje sankcija Rusiji, a sve zarad "nemanja alternative". Ajd u zdravlje.
Lena
pre 3 godine
Niko na ulici ne moze menjati izbornu volju gradjana..Ti huligani odmah pred lice pravde i tamo gde je takvima i mesto..Ne gradi se Srbija da bi je neki rusili i lupali..
Andrijana
pre 3 godine
Nadam se da ce ovi kriminalci odmah biti uhapseni na duze vreme
vlajko
pre 3 godine
Nadam se da ce biti osudjeni na dozivotnu robiju!
Sandra
pre 3 godine
Gledajući njihovo ponašanje izgledali su kao neuračunljivi, ne bi me čudilo da se izvuku sa dijagnozama....
Obrad
pre 3 godine
Ima zakona, ima pravde, svi krivi bice kaznjeni, ne moze se napadati drzavni vrh.
Milos
pre 3 godine
Veoma brza reakcija i policije i tuzilastva. Bravo!
Marina
pre 3 godine
Treba ih osuditi na najstrozu kaznu, nek budu primer svima koji zele da ruse svoju drzavu i ubiju svog predsednika.
Milina
pre 3 godine
Svako treba da snosi posledice za svoje postupke, narocito kad je u pitanju pretnja smrcu i pozivanje na nasilje.
Katarina
pre 3 godine
Takvo ponasanje je za svaku osudu i treba da bude adekvatno sankcionisano.
Sanja
pre 3 godine
Poziv za ubistvo i za nemire treba najoštrije osuditi!
Sasa
pre 3 godine
Pomislili neki da su na Divljem zapadu pa krenuli puskom da ruse vlast!
Stojanka
pre 3 godine
Eh kada bi ovako moglo da se radi, drzava nam ne bi bila bezbedna.
Stoja
pre 3 godine
Krenuli puskom na tenk
Ljilja
pre 3 godine
Zna se veoma dobro gde i kako se menja vlast, a to sigurno nije na ulici I to sa snajperom.
Ana
pre 3 godine
Sta li su umislili ovi divljaci, da krenu nasilno da ruse vlast?!
Nensi
pre 3 godine
Zatvor je za takve... Kako ste mislili da se dočepate vlasti?Koje kvalitete vi imate da bi vam narod verovao? Nasilnici obični, nepismeni, koji rade za raznorazne organizacije, obični egzekutori kojima je razum misaona imenica.
Iva
pre 3 godine
Ne treba njima suditi, odmah ih strpati u zatvor.
Mare
pre 3 godine
Organizatore treba osudti bar na duplo duze, bar 10 godina bez orava zalbe.
Tamnava
pre 3 godine
Sve sto dobiju ispod 5. godina zatvora je sreca zanjih.
Ana
pre 3 godine
Gde su krenuli tu su i zavrsili, a to je je resetaka.
Boka
pre 3 godine
Ovaj zlocin zaslužuje odgovarajucu kaznu.
Nikolina
pre 3 godine
Šta li će reći u svoju odbranu...kako će braniti neodbranjivo!? Osuda momentalna!
Sonja
pre 3 godine
Policija i tuzilastvo odlicno rade svoj posao, svi oni koji bi da ruse drzavu i ubijaju treba da odgovaraju.
Vera
pre 3 godine
Svaki teror i linč tereti se i treba da se kazne počinioci.
Pavle
pre 3 godine
I treba da su svi ti ekstremisti pred tužiocem i da se kazne za nasilje,javnu pretnju smrću Vučiću ,za narušavanje mira i bezbednosti gradjana ,jer Srbija ne trpi nasilje i vandalizam.
Milica
pre 3 godine
Moje misljenje je da ih treba sto strozije kazniti! Podrska za predsednika Vucica!
Jelena
pre 3 godine
Екстремисти треба да буду осуђени на најстрожу казну затвора због угрожавања безбедности председника Вучића.
Lena
pre 3 godine
Sada negiraju da su pozivali na nemire i oruzje i jos i gore..Kakvi su to lazovi,pa cela Srbija vas je cula i videla.
Jeki
pre 3 godine
Ovakvo ponašanje huligana je nedopustivo i za svaku osudu, ne sme se dozvoliti da se ovako nešto ponovim., adekvatno ih sankcionisati.