Narod na nogama u Oplanićima! Vučić dočekan ovacijama, orilo se "Aco, Srbine" - Vučićević: Blokaderi ovo nikada neće pobediti!
Selo Oplanići, u okolini Kraljeva, danas je centar najjače podrške politici Srpske napredne stranke, narodske volje i borbe za državu Srbiju.
26.06.2026
17:56 >> 21:14
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Petar
pre 3 godine
Sve dok je na Vucic na mesto predsednika, za narod Srbije nece biti zime.
neda
pre 3 godine
Kao nebrojeno puta do sad predsednik pokazao da mnogo pre svih unapred sagledava situaciju i brine za svoje gradjane
mara
pre 3 godine
Kad se reaguje na vreme , što naš predsednik uvek čini, našim gradjanim ništa ne manjka
Filip
pre 3 godine
Mi se unapred spremamo na raznorazne situacije tako da nista ans ne može iznenaditi.
ivana
pre 3 godine
Uvek mu je briga za narod na prvom mestu i zbog toga i ima toliku podršku gradjana
daca
pre 3 godine
Zbog ovakvog stava predsednika mi ni ove godine krizu nismo osetili
Dejan
pre 3 godine
Teska jesen je pred celim svetom, ali Vuciceva odgovornost i to sto o svemu misli na vreme, Srbiju ce sacuvati od vecih posledica teske svetske saituacije.
ivana
pre 3 godine
Ovako brižnog predsednika nema ni jedna zemlja, on će sve uraditi da mi za sledeću zimu ne osetimo krizu koja predstoji
milica22
pre 3 godine
Sa razlogom je ostao pola sata jer Srbija ima neverovatno naoruzanje.Jacina nase drzave svakako lezi u vojnoj snazi
milica22
pre 3 godine
Srbija se razvija i ekonomski jača zahvaljujući mudroj politici koju vodi Vučić.Na sajmu je prilika da vidimo svetska dostignuca a i nase mogucnosti na trzistu vojne opreme i oruzja
mara
pre 3 godine
Pored ovakvog predsednika njegovi gradjani mogu da su spokojni, njima neće ništa manjkati
milica22
pre 3 godine
Snazimo jos vise nasu vojsku, nabavkom dronova kamikaza bicemo jos repektabilnija sila u regionu.Potpisivanje ugovora doprinece napretku Srbije.
milica22
pre 3 godine
Svi u svetu nabavljaju novo vojno nauraznje, velika je pomama za novim i prestiznim naoruzanjem, a Srbija zeli da ne zaostaje za savremenim svetom.UAE je odličan prijatelj sa Srbijom i to prijateljstvo treba negovati.
milica22
pre 3 godine
Svetski vojni standardi se pazljivo prate od strane Srpske delegacije.Saradnja na izuzetno visokm nivou.
milica22
pre 3 godine
Cast je i prisustvovati ovom sajmu, a pogotovo sklopiti i neki posao.Koliko se zapravo Vucic bori za sto bolju poziciju Srbije u svetu,u svim mogućim sferama zaista je fascinantnoj.
milica22
pre 3 godine
Ceo svet je poceo nenormalno da se naoruzava od kada je pocela kriza u Ukrajini.Jos vise unapredjujemo odnose se UEA
Lenka
pre 3 godine
Srbija ima predsednika koji svojom odgovornom politikom vodi svoju zemlju i gradjane u bolju buducnost.
milica22
pre 3 godine
Saradnja poslovna i prijateljska koju je uspeo predsednik da ostvari sa UAE našoj zemlji može da donese mnoge benefite.Šeik Bin Zajed je u više navrata pokazao da postuje našu zemlju.
milica22
pre 3 godine
UEA su nam veliki prijatelji sto dokazuje i ova saradnja na vojnom polju.Vojska je jedan od najbitnijih elemenata državnosti. Ulagati u Vojsku znači ulagati u stabilnu državu, koja može da odgovori u slučaju napada od drugih država. A sajam u Abu Dabiu je idealna prilika da se kupi i obnovi nauruzanje.
milica22
pre 3 godine
Vidi se jako prijateljstvo izmedju naše dve zemlje.Naravno da je ostao pola sata jer nas veoma ceni.
milica22
pre 3 godine
Srbija je pocastvona pozivom UEA da prisustvojuemo i da budemo izlacaci naoruzanja koje mi proizovdimo.Više nego ikad je bitno da ojačamo našu vojsku.
Sandra 60
pre 3 godine
Sve dok je Vučića i njegove dobre diplomatije Srbiji neće nedostajati ni lekovi a ni energenti.
Zoran
pre 3 godine
Rat u Ukrajini utice na tesku situaciiju u svetu, a posebno na Evropu, i sto bude duze trajao, situacija ce biti sve teza i teza.
ruža
pre 3 godine
Evropa seče granu na kojoj sedi.
Tijana
pre 3 godine
Zahvaljujuci ovakvom predsedniku Srbiji i gradjanima nece nista da fali i svi smo mu zahvalni i uziva punu podrsku naroda.
Mitarpavlovic
pre 3 godine
Dokoni laju na rad Vučićev , a kada im budu plate ogromne onda će se proširiti .
Rade
pre 3 godine
Mir i stabilnost su najvažniji za našu zemlju.
Zeljko
pre 3 godine
Odgovorna država Srbija preduzima na vreme sve neophodne mere da građane obezbedi svime neophodnim za život.
Dusan
pre 3 godine
Nailazi težak period, i to predsednik Vučić nikada nije sakrivao, uvek je bio iskren sa svojim narodom i baš zbog toga ga narod toliko ceni i poštuje.
David
pre 3 godine
Sve što je do sada predsednik Vučić rekao, to se i obistinilo, nikada do sada nije pogrešio, niti pričao uzalud.
Miloš
pre 3 godine
Za vreme DS-a, Srbiju je zahvatilo mračno doba, a sada od kako nema njih, Srbija uz predsednika Vučića vodi sve bolji i bolji život.
Dejan
pre 3 godine
Ovo je dokaz prave politike jednog lidera, koji se maksimalno bori za bolje dane u svojoj državi!
Vanja
pre 3 godine
Zahvaljujući uspešnom planiranju predsednika Vučića, Srbija ne oskudeva ni u čemu.
Filip
pre 3 godine
Predsednik Vučić je odgovoran državnik koji ništa ne prepušta slučaju, već na vreme preduzima sve korake da građanima obezbedi sve što je neophodno, od energenata do lekova.
Stefan
pre 3 godine
Dok je predsednik Vučić na vlasti, Srbiji nikada ništa neće faliti, kao ni do sada.
Vanja
pre 3 godine
Naš predsednik prati situaciju na svim poljima i blagim reaguje kako ne bismo oskudeva li ni u čemu.
Kriss
pre 3 godine
Srbija je jaka zemlja. Sve cemo pregurati i izboriti se. Predsednik ce se svim svojim silama boriti.
Vanja
pre 3 godine
Srbija ima količine svega, kako bi gradjani mogli mirno da žive.
Vanja
pre 3 godine
U Srbiji neće biti nestašice zahvaljujući predsedniku Vučiću.
Vanja
pre 3 godine
Srbija je obskrbljena i možemo mirno dočekati jesen.
Vanja
pre 3 godine
Srbija mirno čeka jesen jer predsednik Vučić predano radi i mudro planira svaki korak.
Vanja
pre 3 godine
U ovoj globalnoj krizi treba donositi mudre odluke kao što to radi naš predsednik.
Petar
pre 3 godine
Predsednik je spreman da podnese svaku žrtvu samo da narodu u Srbiji bude dobro .
Goga
pre 3 godine
Uvek iskren i uvek odgovoran za ono sto iznese pred narod!Aleksandar je borac to nam jecpokazao i dokazao!
Veran
pre 3 godine
Građani Srbije veruju Vučiću. Kako i ne bi kada ovako kaže.
Tijana
pre 3 godine
I posle se neki ljudi pitaju zašto Aleksandar Vučić ima toliku podršku građana. Kako i ne bi .
Jelena
pre 3 godine
U teškim vremenima važno je da Srbiju vode sposobni i stručni ljudi koji će sačuvati stabilnost, kao što to Vučić čini.
Gala
pre 3 godine
Kada ovako kaže kako da mu ne verujemo. Vučić nikada nije lagao narod.
Goga
pre 3 godine
Svaka cast nasem predsedniku na svemu!Osoba koja radi i koja uvrk kaze kako stoje stvari bez zavijanja i licemerja
Saša
pre 3 godine
Srbija je preživela razne nedaće, izborićemo se zajedničkim snagama za bolju budućnost i ovaj put.
Goga
pre 3 godine
Moramo da budemo jaki da budemo ujedinjeni i spremni na svakakvu situaciju!
Helena
pre 3 godine
Vučiću nije bitno šta će neko da kaže za njega. Ni pozitivno ni negativno. Njemu su građani Srbije najvažniji.
Gorana
pre 3 godine
Uz Aleksandra Vučića Srbija je sigurna. Neće biti nestašice lekova i nestašice energenata.
Zaga
pre 3 godine
Vučiću su građani najvažniji. Nije ga briga kako će ga mrzitelji nazvati.
Goga
pre 3 godine
Ono sto treba jeste jaka i cvrsta volja da budemo ujedinjeni da pregrmimo teske momente i trenutke kako bi uspeli da se izvorimo sa svim tim!
Dusica
pre 3 godine
Danas mi kao zemlja imamo sve sto nam je potreno zahvaljujuci predseniku Vucicu. Tako ce i biti.
Maja
pre 3 godine
Vučić se bori za svoju državu i svoj narod iskreno i hrabro, zato ima podršku ljudi uvek i svuda.
Goga
pre 3 godine
Aleksandar je nas predsednik i bori se svim silama za nas tu smo i mi njega da podrzimo i da napredujemo zajesno i da pregrmimo teska vremena koja dolaze!
andrijana
pre 3 godine
Mi volimo kad Vucic kuka, onda sigurno znamo da se trudi da za nase gradjane obezbedi bolji zivot.
Ana
pre 3 godine
Vučić neće dozvoliti da Srbiji fali bilo šta, odgovorno vodi državu i brine o svom narodu.
Sanja
pre 3 godine
Vucic uvek sve Kaze,cak i ovakve stvari koje nisu ni malo prijatne za čuti!
Ana
pre 3 godine
Srbija je uspela da održi mir i stabilnost u teškim vremenima zahvaljujući mudroj politici Vučića.
Vele
pre 3 godine
Neće da hvali ništa,sem 10,15% teritorije?
Predrag
pre 3 godine
Ne sumnjam da ce Srbiji nesto ne dostajati dok je Vucica.
Samadzija
pre 3 godine
Na vreme ce Vucic sve da obezbedi za Srbiju,a ove ko šiša ako neće da slušaju.
Miloš
pre 3 godine
Mi smo navikli da se najavi težak period ali ga Srbi ne osete kao drugi upravo zbog pronicljivosti i sposobnosti našeg predsednika.
Bisa
pre 3 godine
Najvažnije je da se sada budemo skromni da bi imali na jesen sve što nam treba!
Mila
pre 3 godine
Bitno je da nam ništa ne fali! Izborićemo se za to!
Miša
pre 3 godine
Samo treba da slušamo predsednika i biće nam dobro!
Marija
pre 3 godine
Ubeđena sam da će Srbija sve imati, kao i uvek. Jer država na čelu sa Vučićem brine o građanima.
vlajko
pre 3 godine
Predsednik Vucic brine da u Srbiji bude mira i stabilnosti , rast plata i penzija !
rade
pre 3 godine
Predsednik ne drami, već je odgovorni državnik, svestan situacije u kojoj se nalazimo i trudi se da obezbedi sve što nam je potrebno.
Micika
pre 3 godine
Srbija na vreme misli o svojim zalihama i svojim gradjanima! Tako samo Vucic misli na nas! Prethodnih decenija bili smo prinudjeni da sami mucimo muku sa problemima!
Miloje
pre 3 godine
Blago nama dok nam je Vučića. Sve na vreme da obezbedi, da zbrine svoje građane. Svaka čast!
Mile
pre 3 godine
Teška vremena za one koji ne brinu na vreme će tek doći. Srbija je zbrinuta, Vučić uvek ide 3 koraka ispred svih.
Jelena
pre 3 godine
Иако су многи сумњали, Србија је ову зиму дочекала са стабилним енергетским сектором и најнижим ценама енергената захваљујући Вучићу. Учинио је да што мање осетимо кризу, а тако ће исто радити и у будућем периоду.
Dragi
pre 3 godine
Srbiji ništa neće da fali.... Zašto bre 3 tačke? Možda je hteo je da kaže: osim Kosmeta.
Jovan
pre 3 godine
Vučićeve prognoze, predviđanja uvek su bile potpuno tačne. Ovo upozorenje oko lekova je upućeno pre svega onima koji ih uvoze. bez toga ne smemo da ostanemo.
Ivan
pre 3 godine
Onaj ko nema poverenje u predsednika mnogo gresi, predsednik nam je mnogo puta pokazao koliko brine za nas i nasu drzavu!
MIMA
pre 3 godine
E sto nisu i ostali kukali, sada bi bilo mnogo bolje, ne bismo morali sve ispocetka!
MIMA
pre 3 godine
Nas predsednik ce uvek dati 300 posto sebe da nama bude bolje, u to smo se uverili i verujemo da ce biti tesko ali se nadamo da ce za nas predsednik izvuci bolji kraj!
MIMA
pre 3 godine
Dobre pregovaracke sposobnosti dovele su u yavidan polozaj naseg predsednika koji on koristi da sacuva nasu drzau od svih nedaca!
MIMA
pre 3 godine
Sve dobre osobine kao sto su pozrtvovanosti, upornost, iskrenost, pregovaracke sposobnosti, kolegijanost, postovanje drugih, sve to nosi nas predsednik svugde gde ide, ljudi nisu imuni na to, zato nam je danas bolje!
MIMA
pre 3 godine
Neka svi koji se rugaju ovome zive u tajkunskoj srbiji da se podsete i vide kako je bilo! Ovakvu mir i stabilnost ne pamtim a pamtim smenjivanje mnogih partija!
Samosvesna građanka
pre 3 godine
Samo neka prekine razgovore o Kosovu i odbije da potpiše bilo kakav dokument ponuđen iz bilo koje države Zapada*, neka vlasnicima medija (koji su do sad bili njegove podguzne muve) kaže da ne objavljuju tekstove i ne emituju programe u kojima će biti izmišljotine o Rusiji i Putinovoj spoljnoj politici, neka Rusiji ne uvede bilo koji oblik sankcija (jer će time narušiti prošle jeseni sa Rusijom potpisan ugovor i na taj način Rusiju prinuditi da nam prekine isporuku gasa a nas građane prinuditi da ruski gas od Amerike kupujemo deset ili petnaest a možda i dvadeset puta skuplje nego kad ga kupujemo od Rusije), neka neikad više ne naredi hapšenje bilo kog novinara i tek tad će opet imati isto ili bar približno isto poverenje građana kakvo je imao do pre par meseci.
Ivan
pre 3 godine
srbija je mala drzava koja velikim koracima hoda NAPRED!
MIMA
pre 3 godine
SRBIJA POSTAJE HRABRA SUVERENA DRZAVA KOJA STOJI CVRSTO NA NOGAMA RESAVA MNOGA PITANJA I UZIVA U NOVOM SVETLU KOJE JE OBASJAVA U BOLJITKU!
Teodora
pre 3 godine
Sve je dobro dok nas predsednik vodi brigu o našoj zemlji.
Ivan
pre 3 godine
Predsednik ulaze svakog dana napore i trudi se da nam omoguci bolju buducnost i to nikako ne zaboravljamo i zahvalni smo vrlo!
jelena
pre 3 godine
Mozda bi treblao malo i evropa da uci od nas, pa sasvim sam sigurna da se u Srbiji danas bolje zivi nego u vecini evropskih drzava!
Crna Leptirica
pre 3 godine
Mi znamo da imamo coveka koji je jak i sve drzi u rukama dok je tako ne bojimo se...
Ana
pre 3 godine
Predsednik Vučić uvek na vreme reaguje i obezbedi dovoljno sredstava za svoje građane.
sale
pre 3 godine
Politika Srbije jeste da se zadovolje nacionalni interesi potrebe zemlje i njenih građana.
mitar
pre 3 godine
Mi smo sigurni da će Vučić svojim građanima zaista sve i obezbediti.
Jovan
pre 3 godine
Vučić je uvek za sve bio u pravu, tačno zna šta će da se desi. Ima informacije, ume dobro da ih tumači. poslušajmo ga, biće teška jesen!
Pavle
pre 3 godine
Nema potrebe za strah oko lekova. Najavljuju se novi lekovi i vakcine, samo potonjih 20-setak. Biće vakcina i protiv virusa i protiv ljudi u dovoljnim količinama. Ništa ne brinite, sve je propalo!
Nemanja
pre 3 godine
Dokle god je Vučić na vlasti mi smo bezbedni i osigurani.
Sonja
pre 3 godine
Vučić je više puta dokazao da je u pravu, tako će biti i sada.
Julija
pre 3 godine
Uz Vucica, Srbija je najsigurnija zemlja na svetu. Bez lazne skromnosti
Nikola
pre 3 godine
To što Vučić priča uopšte nije bezazleno. Sigurno je u pravu, kao i uvek do sada.
Dora
pre 3 godine
Nije prvi put da Vučić gleda situaciju unapred. I u pravu je za mnoge stvari koje je rekao ali sigurno da za Srbiju neće biti zime dokle god je on na vlasti.
zoran
pre 3 godine
Nadam se da ćemo uspeti da prebrodimo krizu sa lekovima koju je najavio.
Werica
pre 3 godine
Hvala Vucicu na svemu sto cini za nasu drzavu. Sta bismo bez njega u ova luda vremena?
mika
pre 3 godine
Vučić uvek iskren , od naroda nikad ništa nije krio , bilo lepo ili ružno.
draga
pre 3 godine
Naša zemlja se mora izboriti sa najavljenom krizom.
sale
pre 3 godine
Da, biće nestašice svega i svačega, ali kod nas će biti ok jer nam je već dosta toga obezbeđeno!
Sanja
pre 3 godine
Zbog ovoga volimo Vučića! Zato što mu je Srbija na prvom mestu!
Milica Simic
pre 3 godine
Vucic nas o svemu blagovremeno obavestava, i o dobrom i o losem. I uvek sve obezbedi na vreme: lekove, hranu, energente.
Werra
pre 3 godine
Sa Vucicem "nema zime", sve obezbedjuje na vreme. Nije mu lako da sve organizuje, nabavi.(hrana, medikamenti, oruzje, energenti....itd. ...)...ali mu je narod na prvom mestu i nista mu nije tesko.
Marija989
pre 3 godine
Vucic je veoma odgovoran: o svemu misli na vreme, 10 koraka unapred, zato Srbiji nikada niceg i ne manjka, i hvala mu na tome.
Ksenija
pre 3 godine
Vučuć brine o svojim građanima i neće dozvoliti da žive u oskudici.
Ksenija
pre 3 godine
Na jesen nikome neće biti lako ali Srbija će se snaći.
Milorad
pre 3 godine
Biće teško dok je rata mada se ratu ne nazire kraj, ne sumljmo da će Predsednik obezbititi Srbiji stabilnost.
Ksenija
pre 3 godine
Vučić se domaćinski brine o svoji građanima.
Ziko
pre 3 godine
Posle ce svima da bude kriv Vucic a svi dobro znamo da je u oravu za sve sto je kazao.
Ziko
pre 3 godine
Uz naseg predsednika, na kraju, sve ce da dodje na svoje. Proci ce i kriza koja nas ocekuje.
Ksenija
pre 3 godine
Vučić je stvorio jaku i stabilnu zemlju koja će se izboriti sa svakom krizom.
Ziko
pre 3 godine
Izborice se ovaj narod. Mnogo toga smo prosli u zivotu pa idemo po jos jednu medalju sto se prezivljavanja tice.
Brana
pre 3 godine
Poznavajuci dosadasnji rad Vuciva znam da ce nam omoguciti sve sto bude mogao , mnogo manje od drugih cemo osetiti predstojecu krizu
Aleksandra
pre 3 godine
Sa Vama nam nista ne fali i hvala Vam na tome
Tanja
pre 3 godine
Upornost je vase drugo ime, svaka Vam cast
Mima
pre 3 godine
U ovim teškim vremenima koja nam predstoje važno je da Srbiju vode sposobni i stručni ljudi koji su I do sada, uz mnogo truda I rada, uspevali da nas sacuvaju od ekonomske krize.
Mile
pre 3 godine
Zahvaljujuči Vučiću Srbija će imati dovoljno energenata.
Jana
pre 3 godine
Predstoji teska situacija u svetu, ali veliki pritisak na Srbiju u vezi sankcija prema Rusiji. Srbija ima svoj stav. Verujemo predsedniku Vucicu.
Dragi
pre 3 godine
Dok je Vucic predsednik Srbije, necemo imati problema.
Nataša
pre 3 godine
Kao što nam predstavi kakva nas situacija čeka tako sam sigurna da Vucic obezbeđuje sve kako bi što manje osetili posledice krize.
Andrej
pre 3 godine
Nikad nije bilo jednostavno ali barem znamo da ćemo se uvek dobro snaći!
Milica
pre 3 godine
Predsednik je ponovo pokazao kako misli i brine o svojoj zemlji i gradjanima.
Milos
pre 3 godine
Svet se suočava sa velikim krizama alu.mu ćemo se truditi na sve načine da se izborima sa tim.
Nina
pre 3 godine
Sto vise prozivaju Vuxica, on se više trudi za svoju zemlju.
HiN
pre 3 godine
Jesen će biti teska svima onima koji ne rade i ne bore se
Ana
pre 3 godine
Vucic vodi mudru politiku do sada je uvek bilo kako on kaze, i uvek je ispunio svoje obecanje.
Aleksandar
pre 3 godine
Većina ljudi ne oseća krizu u svetu zbog politike koju Srbija na čelu sa Vučićem vodi, što ne znači da je situacija laka!
Vns
pre 3 godine
Ne kukaš precedniče naš,ti živiš za nas,za majku srbiju...mi te volimo bez obzira što oćešdrobove samoubice da kupiš,nema veze što nam se deca leče preko SNS-a.....ovaj sms-a leče....ti ne kukaš...ti si naša vera u budućnost....
Hranislav
pre 3 godine
Ako nastavimo sa ovakvom politikom,i sa ovakvim ulaganjima sve ce biti u redu i na jesen,Srbija ce imati dovoljno resursa za svoj narod.
Dragi
pre 3 godine
Bio jednom jedan ambasador u Beogradu...Kyle Scott. Komentarišući jedne dnevne novine, rekao je: SMEĆE! I bio je u pravu.
Laki
pre 3 godine
Planiranje dosta ranije za sve, uvek je pola posla.
Vladica
pre 3 godine
Dok imamo naseg predsednika ne treba da brinemo ni o cemu. Verujemo da kada predsednik kaze da cemo imati tesku jesen,da to zaista i misli,ali isto tako verujemo i da kada kaze da Srbiji nece nista da fali,da to,takodje zaista misli. Velika podrska za predsednika.
Janko
pre 3 godine
Divim se Predsedniku! On unapred priprema narod za težak period, ali i jake strategije da najbolje u Evropi prebrodimo sve to.
Violeta
pre 3 godine
Nas predsednik uvek kaze istinu,ma kakva ona bila. Verujemo da ce jesen i zima biti teske,od nestasice lekova do teske energetske situacije. Medjutim,verujemo da ce nas predsednik zastiti svoju zemlju i gradjane i uciniti da tu istu krizu sto manje osetimo.
Milica
pre 3 godine
Dobar plan je pola posla. Poceti pripreme za sledecu zimu na vreme.
Marija
pre 3 godine
Predsednik se bori i ulaže za svoj narod. Dok je njega nema potrebe da brinemo!
Lena
pre 3 godine
Zbog ovakvog stava predsednika Vucica ni ove godine krizu nismo osetili.
Vladimir
pre 3 godine
Smatramo da ne treba da brinemo oko krize,jer ce se nas predsednik zasigurno potruditi da nam nista ne manjka. Verujemo u njegovu rec,jer uvek ispuni ono sto kaze. Time pokazuje da brine o svom narodu i svojoj zemlji,kao sto je to uvek i radio.
Aca Vozdovac
pre 3 godine
Vucic je pametan, iskusan i mudar politicar i verujem mu sve sto Kaze,ali isto tako znam da dok on vodi drzavu,mi nemamo za sta da brinemo.
Mile
pre 3 godine
Sve dok Srbiju vodi Aleksandae Vucic, gradjani Srbije mogu biti bezbrizni.
Milan
pre 3 godine
Uz predsednika Srbije do kraja,u dobru i zlu,ali garantujem da mi kao drzava necemo imati problema sa zalihama lekova sve dok je Vucica i njegove politike.
Virdžoni
pre 3 godine
Vučić gleda stvari unapred, pre ostalih, zato smo bili ispred većine zemalja u vreme kovida, tako i sada kada su u pitanju energenti i druge stvari ??
Vera
pre 3 godine
Bez obzira na celokupnu situaciji sa kojom cemo se susresti na jesen i zimu,verujemo da cemo lakse podneti krizu jer ce se predsednik zauzeti za nas i nece dozvoliti da osetimo najteze momente koji predstoje.
Vasilija
pre 3 godine
Ne sumnjam da će predsednik učiniti sve da bismo mi bili zaštićeni i da nam ničega ne manjka.
Filip
pre 3 godine
Dok je tu Vucic, Srbija nema razloga za brigu, uvek unapred sve isplanira i Srbija je jedna od retkih koja nije imala nestasice!
Vanja
pre 3 godine
Ponosni smo na naseg predsednika koji se bori za svoju zemlju i zauzima za svoj narod. Verujemo da ce uspeti da ostvari svoje ciljeve u tome da Srbiji u toku krize nista ne zafali.
Silvana
pre 3 godine
Izuzetno cenim i poštujem to što je predsednik uvek iskren prema nama, takvog čoveka ćemo danas teško naći.
Goran
pre 3 godine
Vučić se toliko bori za našu zemlju da je to evidentno.
Brana
pre 3 godine
Uopšte ne sumnjam da nam ništa neće faliti, jer kada za predsednika imamo čoveka kao što je Vučić, koji svako svoje obećanje ispuni, onda ne treba da se brinemo.
Goga
pre 3 godine
Veoma je teška situacija i u svetu, a i kod nas, ali verujemo predsedniku, koji nas nikada nije slagao i to je za svako poštovanje.
Slavko
pre 3 godine
Svaka čast predsedniče, samo napred! Za normalne ljude Vi nikada ne možete biti drama kvin, jer ste iskreni prema nama i to treba da se poštuje, a ostali samo mogu da Vas mrze!
Ana
pre 3 godine
Pohvalno je kada neko kao Vučić vodi državu i u teškim danima krize, Srbija odlično "pliva" i ne oseća tu krizu toliko na svojoj koži a to je sve zahvaljujući mudroj politici Vučića.
masa
pre 3 godine
Samo ispravna politika kakvu vodi predsednik Vučić može da garantuje neku sigurnost.
Nena
pre 3 godine
Vucic ce kao i do sada na vreme da obezbedi sve sto treba da narod ne oskudeva ni u cemu.
Mare
pre 3 godine
Nadam se da će svega imati, i prelaziti krizu što predstoji.
Bojana
pre 3 godine
Svaka čast za posvecenost koju ima nas predsednik.
Miloš
pre 3 godine
Srbija se ponasa domacinski i zato su svi bezbedni sto se tice svih vrsta namirnica i energenata.
Marko
pre 3 godine
Dok drzavu vodi domacin covek, bice svega dovoljno.
Milan
pre 3 godine
Zima prolazi, vreme je da se spremamo za narednu zimu.
Goran
pre 3 godine
Vazno je da se obezbedjujemo i spremni docekamo sve buduće izazove.
Filip
pre 3 godine
Predsednik Vucic obicno sve dobro unapred predvidi, zato treba da se dobro pripremimo.
Petar
pre 3 godine
Vucic stavlja svoj ugled i cast u sluzbu interesa Srbije.
Maja
pre 3 godine
Odlika inteligentnog coveka je da moze da predvidi buducnost, a Vucicu to itekako ide za rukom.
Marija
pre 3 godine
Dok je Vučić na čelu Srbije nema problema i brige za gradjane Srbije!
Vesna
pre 3 godine
Predsednik se brine o svojim gradjanima, na vreme nas obaveštava o svemu.
Ana
pre 3 godine
Tako to radi pravi predsednik, obaveštava na vreme i upozorava.
Dana
pre 3 godine
Najbolji predsednik do sad.
Andrea
pre 3 godine
Srbija je zemlja koja najmanje u Evropi oseća posledice krize.I sve to zahvaljujući mudroj Vučićevoj politici
Jovana
pre 3 godine
Pored takvog predsednika, naš narod je u sigurnim rukama ?
Saša
pre 3 godine
Kako god da bude, kad imamo odgovornog predsednik, sve ćemo prevazići.
Ana
pre 3 godine
Vučić već godinu dana uspeva da posledice svetske krize koje se osete u Srbiji budu minimalne
Milan
pre 3 godine
Isuviše smo iskusni da bismo dozvolili sebi da imamo nestašicu bilo čega.
Marko
pre 3 godine
Od svih zemalja u regionu u Srbiji se najmanje osete posledice svetske ekonomske krize
MP3
pre 3 godine
I ovu zimu smo dočekali spremni, sledeću ćemo još spremniji.
Tasa
pre 3 godine
Na vreme smo obavešteni, imamo vremena zahvaljujuci predsedniku što nas obaveštava.
Zoran
pre 3 godine
Srbija je na čelu sa Vučićem stabilna i sigurna zemlja.
Ines
pre 3 godine
Na sve načine Vučić je uspeo da maksimalno ublaži posledice svetske krize u Srbiji
Samo jako
pre 3 godine
Neće ništa da fali. Poruka je jasna.
Tea
pre 3 godine
U celom svetu a posebno u Evropi je iz dana u dan sve teže.Samo mudrom politikom Vučić uspeva da ublaži posledice svetske krize u Srbiji
Mira
pre 3 godine
Zahvaljujući pravovremenim reakcijama predsednika Srbija i njeni građani još uvek ne osećaju krizu
Rade
pre 3 godine
Već godinu dana svojom mudrom politikom Vučić uspeva da zaštiti Srbiju i njene građane od velike svetske krize
Janja
pre 3 godine
Teška i neizvesna budućnost za Evropu i ceo svet,Srbija zahvaljujući mudroj Vučićevoj politici još uvek uspeva da izbegne krizu
Kosta
pre 3 godine
Građani Srbije još uvek ne osećaju krizu,nadam se da će tako i ostati i da će se ovaj besmisleni rat završiti što pre
Ana
pre 3 godine
Vucic je covek koji uvek sagleda situaciju kako jeste i gradjane obavesti na vreme
Saša
pre 3 godine
Za sada Srbija odoleva,nadam se da će Vučić svojom mudrom politikom dovesti do toga da i u budućnosti ostane tako
Marko
pre 3 godine
Kad se reaguje na vreme , što naš predsednik uvek čini, našim gradjanim ništa ne manjka.Kao nebrojeno puta do sad predsednik pokazao da mnogo pre svih unapred sagledava situaciju i brine za svoje gradjane
Kole
pre 3 godine
Vučić ima jasan, definisan stav..i zato najbolje vodi našu državu i predstavlja je i u svetu.
Vojka
pre 3 godine
Rat uzima sve veci danak ne samo u ljudima vec i u ekonomijama sveta.
Aleks
pre 3 godine
Vucic se bori da svima nama bude mnogo bolje
Lena
pre 3 godine
Kurti postaje neozbiljan sagovornik po pitanju KiM u dijalogu sa predsednikom Srbije