Gori zastava Srpske! Bosanski džihadisti udarili na svetinju - novi skandal trese region (VIDEO)
Džihadisti iz Sarajeva spalili su zastavu Republike Srpske postavljenu na jarbolu uz entitetsku liniju između Bosne i Hercegovine i Republike Srpske u blizini Darive.
26.06.2026
10:46
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Dragica
pre 3 godine
Ovako se odaje pomen zrtvama. Vlada Aleksandra Vucica najaca do sada!
Mario
pre 3 godine
Svaka cast! Narod je uz vas predsednice, idemo napred svi zajedno, necemo nikada zaboraviti!
Ana
pre 3 godine
Srbija ce uvek odavati pocast svojim zrtvama.
Jablan
pre 3 godine
Velik skup obeležavanje dana kad su nas krvnički bombardovali i ugasili mnoge živote naših
Ana
pre 3 godine
Srbija ce uvek odavati pocast svojim zrtvama NATO agresije.
milankukic
pre 3 godine
ali treba uvek podvuci da su ti koji su nas bombardovali najgori zlikovci in da ce u nasem narodu uvek imati epitet ZLIKOACA
Ana
pre 3 godine
Narod je željan pravde i nisu džabe tu osetili si potrebu da se zahvale Vucicu za sve sto je učinio za narod
Ana
pre 3 godine
Srbija nikad nece zaboraviti svoje zrtve.
Sasa
pre 3 godine
Srbija je danas u Somboru, tuga je u celoj Srbiji.
Rajko
pre 3 godine
Tako i treba, i jos ovoliko da nas se okupi, da stavimo do znanja svima da agresiju na nasu zemlju necemo zaboraviti
Maki
pre 3 godine
U Somboru se danas obeležava godišnjica bombardovanja. Uskoro se očekuje obraćanje Aleksandra Vučića.
Miki
pre 3 godine
Nato agresiju nikada necemo zaboraviti koa ni sve zrtve bombardovanja koje cemo uvek oamtiti.
Iva
pre 3 godine
Prelep skup da se oda pošta nevinim žrtvama i da se nikad ne zaboravi Nato agresija.
Mara
pre 3 godine
Dobro došao predsedniče
Marija
pre 3 godine
Bravo i svaka čast svim ljudima koji su izašli da podrže našeg Predsednika!
Jasna
pre 3 godine
Bravo za Sombor! Tako to rade ljudi koji čistim srcem obeležavaju dan kada je počelo urušavanje naše Srbije. A ne oni što blokiraju beogradske ulice.
Milan
pre 3 godine
Podrska narodu od strane Vucica je ono sto narodu daje veru da dok je on na vlasti ovako nesto se nikada nece ponoviti i da nece dozvoliti da se zaboravi!
Sara
pre 3 godine
ACO SRBINE SRBIJA JE UZ TEBE
Ceca
pre 3 godine
Toliki broj ljudi je svakako došao da ispoštuje sećanje na nevine žrtve usled Nato bombardovanja naše zemlje.
Olja
pre 3 godine
Predsednikovim zalaganjem da se obeleži ovaj dan, se sećamo svih žrtava i razaranja Nato bombardovanja.
Milena
pre 3 godine
Puna podrska!
Danica
pre 3 godine
Svi građani pristojne Srbije danas odaju počast žrtvama agresije, u miru i tišini.
Stefan
pre 3 godine
Ove slike mi ulivaju nadu da narod nikada nece zaboraviti zlocine NATO-a. Drago mi je sto ce se Vucic obratiti javnosti, to je znak da nikada nece dozvoliti da se ovkao nesto ponovi.
Nela 01
pre 3 godine
Srpski narod nikad neće zaboraviti ni 24.mart 1999.god. ni sve žrtve NATO agresije.
Milan
pre 3 godine
Ogroman broj građana je dokaz koliko im je stalo da čuju reči predsednika,ovaj dan je opomena da nam se ne dese više ovakvi dani bombardovanja.
Ana
pre 3 godine
Predsednik brani i čuva Srbiju i zato je važno da se i ovaj dan obeleži da ne bismo zaboravili nedužne žrtve i ogromna razaranja zemlje.
Zoro
pre 3 godine
Armija ljudi uz Vučica
Dejana
pre 3 godine
Narod veruje u Aleksandara! Hvala AV sto se ne izvinjava vec postuje srpske zrtve!
Nino
pre 3 godine
Narod se okupio, i okupljace se, da se nikada ne zaboravi.
Ivana
pre 3 godine
Godišnjica Nato bombardovanja nam je samo podsetnik na važnost mira i stabilnosti, za koje se naš Predsednik Vučić silovito zalaže!
Marko
pre 3 godine
Somborci vide i znaju ko se bori za Srbiju i za bolji život naših građana!
milenko
pre 3 godine
Narod čeka svog predsednika, čeka čoveka koji se bori za mir i stabilnost, da se ne bi ponovila 1999. godina. Zato moramo biti složni i ujedinjeni u zajedničkoj borbi za mir i stabilnost.
Dada
pre 3 godine
Predsednik ima veliku podrsku gradjana Srbije i tako ce i biti dok se bori za nasu zemlju.
Ruza
pre 3 godine
Ovako se ponaša pravi predsednik drzave. Toliko ljudi doslo da ga doceka.
Jela
pre 3 godine
Sećanje na NATO agresiju, ne treba nikada da se zaboravi. Da odamo počast hrabrom narodu koju se borio za svoju zemlju
Lola
pre 3 godine
Srbija pamti žrtve NATO agresije.
aleks
pre 3 godine
Zrtve NATO bombarovanja nikada necemo zaboraviti. Necemo zaboraviti nikada najvecu pravdu koja nam je nanesena.
Petar
pre 3 godine
Treba odavati počast žrtvama...teška je to tema za nas...
Neda
pre 3 godine
Podrška predsedniku Aleksandru Vučiću. Da se nikad ne zaboravi.
Mara
pre 3 godine
Bravo za naseg presednika Vucica,da se nikad ne zaboravi!
Nikolina
pre 3 godine
Tužan dan za celu Srbiju!
Olja
pre 3 godine
Na hiljade ljudi se okupilo da doceka predsednika Vucica kako bi zajedno obelezili 24 godine od NATO agresije
Radoje
pre 3 godine
Svaka cast ovom narodu koji je dosao da,da podrsku svim stradalima u nato agresiji.Srpski narod nece to nikad zaboraviti ni oprostiti.
Era
pre 3 godine
Ovako se odaje počast svim žrtvama bombardovanja
Daca
pre 3 godine
Ovaj zlocin nad srbima ne sme da se zaboravi, a predsedniku hvala sto ovakve bitne datume ne zaboravlja.
Nikolamarjanovic
pre 3 godine
Jos jedan pokazatelj koliko poverenje narod uliva u Predsednika Vučića!!!
Andjelka
pre 3 godine
To je zločin koji se nikad nece zaboraviti .
Petar
pre 3 godine
Ovako se odaje počast nevino stradalim žrtvama u NATO agresiji.
Kaca
pre 3 godine
To je Srpski narod, podrzavaju jedni druge i saosećaju sa bolom i gubitkom nastradalih junaka 1999.godine.
Nata
pre 3 godine
Narod voli Vucica!
Tiki
pre 3 godine
I naravno Amerikanci nece odgovarati za ovaj zlocin?
Tiki
pre 3 godine
Nikada necemo zaboraviti ljude koji su branili svoju otadžbinu.
Milan
pre 3 godine
Narod je uvek uz Vučića, i u dobru i u zlu. Bilo, neponovilo se. Živela Srbija!
Lela
pre 3 godine
Od bombordavanja je proslo 24 godine, ali rane su i dalje otvorene. Narod odaje pocast zrtvama .
Maja
pre 3 godine
Pomen nevinim žrtvama NATO agresije
Maja
pre 3 godine
Napad koji je sproveo NATO bez dozvole Saveta Bezbednosti ne sme više nikada da se ponovi nijednoj zemlji!
Nikola
pre 3 godine
Danas mi je tuga u srcu, sećanje na nevine žrtve zločinačkog bombardovanja, na ubijenu dečicu, pamtim i ne zaboravljam
Sanja
pre 3 godine
Tugu i nesreću koju su nam Nato agresori nacinili pre 24 god,nikad nećemo zaboraviti
Vojislav
pre 3 godine
Srpski narod na celu sa predsednikom odaje pocast zrtvama neosnovane NATO agresije 1999.
Ceca
pre 3 godine
Na današnji dan najmoćnija vojna alijansa je napala jedan mali ali ponosan narod i počinila veliki zločin.
Saša
pre 3 godine
Da se nikada ne zavoravi.
Ivana
pre 3 godine
Ne sme da se zaboravi ovaj datum nikada. To sto su nama radili, vekovima ce pamitit i narod to nikada nece oprostiti i zaboraviti.
Cecilija
pre 3 godine
U Somboru hiljade i hiljade ljudi čeka da dodje Vučić.
Maja
pre 3 godine
Srbija ovaj dan nikada neće zaboraviti, kao mi žrtve koje su nedužne stradale.
Nikola
pre 3 godine
Niko nikada nije odgovarao za ovaj stravičan zločin nad našim narodom i državom. Nećemo za zaboraviti
Sanja
pre 3 godine
Aktuelna vlast na čelu sa Vučićem, nikada neće dozvoliti da se teror NATO alijanse iz 1999. zaboravi. Sve ćemo dati da se taj scenario ne ponovi.
Pera Detlic
pre 3 godine
Jeste milina gledati jednu normalnu Srbiju koja odaje počast žrtvama NATO agresije, za razliku od današnje smejurije na ulicama Beograda.
Ceca
pre 3 godine
Zlocin protiv naseg naroda ne smemo zaboraviti! Ali ni oprosti nevine zrtve posebno decu,koja su stradala pod bombama NATO agresora.
Pop
pre 3 godine
Nikada nećemo zaboraviti,ostale su otvorene rane. Uvek ćemo odavati počast svim žrtvama.
Ana
pre 3 godine
NATO agresija je zločin i decu vam nikada nećemo oprostiti.
Ana
pre 3 godine
Narod je uvek tu da oda počast nedužnim žrtvama.
Lane
pre 3 godine
Nikada ne smemo zaboraviti smrt koju su posejali NATO agresori i ugasili zivote nevinih ljudi!
Kihot
pre 3 godine
Da nije Vucica, kad bi se obelezavalo?
Sanja
pre 3 godine
Hiljade i hiljade gradjana odače počast zrtvama i borcima NATOagresije i dočekaće Vučića!
Bela
pre 3 godine
Ljudi idu srcem, da podrze predsednika u ocuvanju mira i stabinosti i da se podsetimo NATO zrtava, da se nikad ne ponovi!
Ana
pre 3 godine
Sombor pun hiljadama ljudi koji očekuju predsednika Vučića da se obrati prilikom obeležavanja 24 godine od NATO bombardovanja.
malasirena
pre 3 godine
Srbija pamti žrtve NATO agresije
Mila
pre 3 godine
Gradjani Sombora zajedno sa predsednikom odaće počast zrtvama NATOagresije!
Daca
pre 3 godine
Ovaj tuzni dogadaj ne sme da se zaboravi,i lepo je sto su se ljudi okupili da ga obeleze i spece od zaborava.
Sonja
pre 3 godine
Narod je uz Vučića,poslaće poruku svima da ne treba da zaboravimo NATO agresiju i tu 1999god dok god postojimo kao narod!
Pero
pre 3 godine
Srbija nikada neće zaboraviti 1999 godinu i stradanje infrastrukture i naroda.
Rada
pre 3 godine
Svaka cast, Srbija je uz Vucica.
Anica
pre 3 godine
Pomen stradalim Srbima mora biti obelezen, predsednik ne zaboravlja nase zrtve
Ana
pre 3 godine
NATO agresija je izvedena nad decom,nevinim i nemoćnim ljudima.Treba da to pamtimo dok postojimo!
Andrijana
pre 3 godine
Nevine žrtve Nato agresija nikada ne smemo zaboraviti.
Ur Nino sar Serbule
pre 3 godine
Опростићемо ако будемо могли, заборавити само ако нас не буде !
Bojana
pre 3 godine
Fantastican prizor, svi su tu da odaju pocast zrtvama koje su nevine stradale kroz 78 dana agresije.
Tiki
pre 3 godine
Nadam se da ce pocinioci ovog strasnog zlocina jednog dana odgovarati.
Luka
pre 3 godine
Gradjani jedva čekaju da ga čuju imamo još puno posla koji mora da se završi
Vule
pre 3 godine
Necemo nikada zaboraviti!
malasirena
pre 3 godine
Treba odati počast svim žrtvama nastradalim od NATO agresije
Joka
pre 3 godine
Srbija odaje počast stradalima u NATO agresiji.
Bojan
pre 3 godine
Vučić je veliki lider i političar koji zna kako da nastavimo dalje biće još pritisaka
Ana
pre 3 godine
Aleksandar Vučić ima više pristalica ovde u Somboru nego što će ikada sakupiti svi lažni opozicionari zajedno .Podrška za predsednika i normalnu Srbiju ...najbolji idu napred!
Sale
pre 3 godine
Srbija je mnogo patila!Da se ne zaboravi!
Duda
pre 3 godine
Napred svi zajedno, necemo nikada zaboraviti!
Kriss
pre 3 godine
Ovaj dan cemo zauvek pamtiti. Tuga je ogromna i dan danas.
Veljko
pre 3 godine
Došli su da odaju počast i podrže našeg predsednika
Sava
pre 3 godine
1999.godine je učinjena jedna od najvećih agresija nad srpskim narodom u istoriji.
Dejan
pre 3 godine
Nećemo da ćutimo moramo da nastavimo da radimo i brinimo naše interese
Ana
pre 3 godine
Aleksandar Vučić ima više pristalica ovde u Somboru nego što će ikada sakupiti svi lažni opozicionari zajedno .Podrška za predsednika i normalnu Srbiju ...najbolji idu napred!
Sloba
pre 3 godine
Srbija nikad neće zaboraviti žrtve i pustošenje tokom NATO agresije.
Mika
pre 3 godine
Tezina ovog dana uprava se ogleda u velikom broji posetioca koji su dosli u Sombor da odaju pocast neduzno stradalim Srbima za vreme ratna agersije 1999.godine.
Sandra
pre 3 godine
Današnji dan se nikad nece zaboraviti svaka čast našem predsedniku narod je uz vas..
Marko
pre 3 godine
Trebamo da gradimo mir i stabilnost na balkanu to je od ključnog značaja za našu zemlju
Sava
pre 3 godine
Nikada nećemo zaboraviti srpske žrtve stradale od NATO agresije.
Nevena
pre 3 godine
Ne ponovilla se nikad vise 1999. godina
Kaca
pre 3 godine
Ljudi saosecaju sa gubitkom nastradalih 1999.godine.
Mila
pre 3 godine
Srbija pamti, Srbija danas tuguje. Ne ponovilo se.
Tamara
pre 3 godine
Ne ponovilo se! Srbija će večno pamtiti nevino stradale u NATO agresiji.
Teo
pre 3 godine
Ovaj datum treba zauvek da se obeležava i ne smemo da zaboravimo nepravedno bombardovanje neduznog naroda.
Miki
pre 3 godine
Srbija nikad neće zaboraviti NATO agresiju 1999. godine.
Rada
pre 3 godine
Da se nikada ne zaborave sva naša nedužna deca!!
Mira
pre 3 godine
Nikada nećemo zaboraviti žrtve nato agresije!
Lotusjack23
pre 3 godine
Napravili su nam stetu od 100 milijardi dolara...
Jasna
pre 3 godine
Ljudi saosecaju sa gubitkom nastradalih prijatelja, kolega i svake zrtve 1999.godine od NATO agresije.
Marko
pre 3 godine
Veliki zlocin nad nasom drzavom, 24 godine tuge i zalosti i posledice koje se dan danas osecaju. Slava zrtvama.
Pavleeee
pre 3 godine
Naših žrtava ćemo se uvek sećati. Slava im!
Mitra
pre 3 godine
Ovaj dan je težak za sve nas, nikada necemo zaboraviti nedužne ljude koji su stradali za vreme NATO agresije.
Sloba
pre 3 godine
Veliki broj okupljenih ljudi je dokaz da se NATO agresija na našu zemlju neće zaboraviti.
Biljana
pre 3 godine
Ovo je danas slika prave Srbije.
Lotusjack23
pre 3 godine
Ogromne zrtve zarad jedne baze na Kosovu...
Tiki
pre 3 godine
Odati pocast svim ovim ljudima koji su izgubili zivote u NATO bombardovanju je najmanje sto mozemo uraditi za njih.
Kata
pre 3 godine
Zalicemo uvek i zaboraviti nikad necemo!
Nina
pre 3 godine
Srbija nikada nece zaboraviti junake koji su dali zivot za Srbiju i srpski narod
Ilija
pre 3 godine
Nikada necemo zaboraviti nase stradale, nikada necemo zaboraviti sirene i strah Koji smo kao deca osetili
Mara
pre 3 godine
Aktuelni drzavni vrh na čelu sa Aleksandrom Vučićem poštuje sve svoje zrtve i s poštovanjem se odnosi prema njima.
Rade
pre 3 godine
Proslo je 24 godine od NATO agresije prema Srbiji, ali to ne znači da smo zaboravili, niti cemo ikad da zaboravimo nase stradale. Slava im!
Ina
pre 3 godine
Kako zaboraviti ovakav zlocin od koga i dan danas imamo posledice i traume.
Zora
pre 3 godine
Velika počast našim žrtvama!
biljanabiljana
pre 3 godine
Nikada se neće zaboraviti mart 1999.. Upravo taj 24 mart je bio početak strašne NATO agresije na malu državu Jugoslaviju koji je trajao 78 dana i odneo mnoge živote. Da se neko pita zašto je to moralo da bude ne verujem da bi neko znao razlog
Marko
pre 3 godine
Dostojno smo se okupili da odamo počast našem stradalom narodu, da se nikad ne zaboravi nato zločinačko bombardovanje!
Radmila
pre 3 godine
Tugujemo nad svim žrtvama, nikada nećemo zaboraviti stradanje sve nevine dece i ljudi.
Lazar
pre 3 godine
Svaka čast za predsednika Aleksandra Vučića da se ne zaboravi
Bot
pre 3 godine
SNS skup za promociju izdajnika
Jeca
pre 3 godine
Srbija nikada neće zaboraviti svoje žrtve i agresiju na našu zemlju koja je Šiptarima omogućila okupaciju dela naše teritorije ! Agresija , a ne intervencija kao što su je nekadašnje vlasti zvale !
brankobranko
pre 3 godine
Veliki, veliki broj građana je došlo u Sombor kako bi odali počast žrtvama NATO agresije.
Alex
pre 3 godine
Svaka cast Predsednice, ljudi pamte Nato zlocine, i samo nek je mir.
Jaca
pre 3 godine
Srbija pamti sve svoje zrtve i nikada ih nece zaboraviti
danicadanica
pre 3 godine
Iskreno se nadamo da se ovako više nikada i nigde neće ponoviti.
Krle
pre 3 godine
Nikada necemo zaboraviti izivljave NATO saveza nad neduznim civilima.
Samosvesna građanka
pre 3 godine
Vrlo lako i brzo je moguće naći fotografije koje jasno i bez i najmanje sumnje prikazuju patrijarha Porfirija dok u pognutom i poniznom položaju ljubui ruku papi srbomrscu.
Milan
pre 3 godine
Svi ljudi Srbiji duboko poštuju današnji dan patnje i uništenja svega srpskog. Poštujemo ali ne smemo zaboraviti na NATO agresiju ali i znamo da mir sa svima je imperativ društva i mogućnost za stabilnu i sigurnu budućnost!
Kristina
pre 3 godine
Sombor je grad na koji je pre 24 godine pala prva bomba, gde su pale prve zrtve koje narod nece nikada zaboraviti.
Jagodica
pre 3 godine
Crkva i država se drže zajedno! Srpski narod se drži zajedno! Jer zajedno možemo sve!
Marija
pre 3 godine
Srbija ovo što je doživela, ovu agresiju nijadw neće zaboraviti, ljudi koji su nastradali su zaslužili ovakvo okupljanje i da im se oda ovakva čast!
Bole
pre 3 godine
Svaka cast narodu. Da se nikad ne zaboravi!
Sutra
pre 3 godine
Srbija ce uvek pamtiti i nikada nece zaboraviti vreme Stradanja Srpskog naroda.
Mia
pre 3 godine
Srbija će pamtiti zauvek! Neka je večna slava svim postradalima!
malasirena
pre 3 godine
Njihov Milosrdni anđeo je nemilosrdno 78 dana bombardovao naš narod
Biljana
pre 3 godine
Veliki broj građana je došao da oda počast žrtvama NATO agresije. Večna im slava i milost.
Vukasin
pre 3 godine
Srbi nikada ne mogu zaboraviti ovaj dan, buduce generacije moraju znati kako je i sta bilo.
Svetolik
pre 3 godine
24.03.1999. se nikad ne moze zaboraviti!
Kristina
pre 3 godine
Neka nas Bog sačuva od svih zala.
Jana
pre 3 godine
Srbija neće zaboraviti svoje žrtve.
Tijana
pre 3 godine
Danas pokazimo jedinstvo i slogu toliko bar dugujemo nevino nastradalim zrtvama u onoj stravicnoj agresiji.
Aca
pre 3 godine
Srbija će uvek odazvati počast stradalo narodu u Nato agresiji.
Olja
pre 3 godine
Ovo je pravi nacin da se oda pocast zrtvama. Bravo za Vladu Srbije.
Nina
pre 3 godine
Tuguje Srbija danas i ne zaboravlja ovaj strašan zlocin NATO agresije.
Nikola
pre 3 godine
Ovo je jedini nacin da se obelezi danasnji dan! Mirno i uz sve pocasti zetvama. Bravo!
Radovan
pre 3 godine
Ovako se odaje počast zrtvama. Ne dao Bog bombardovanje nigde nikada! Srbija nikada nece zaboraviti!
Ceca
pre 3 godine
Danas se sećamo NATO agresije i dajemo pomen svim žrtvama. Nikada nećemo zaboraviti agresiju, a žrtve ćemo uvek poštovati
Rade
pre 3 godine
Srpski narod ne zaboravlja nepravdu koju su nam NATO zločinci naneli 1999. godine. Predsednik Vučić je ovom skupom pokazao da ne zaboravlja na žrtvu koju smo podneli u tim nesrećnim vremenima.
Ana
pre 3 godine
Ovako tuzna godisnjica uz sam drzavni vrh. Hvala svima koji pamte nevine zrtve.
Elena
pre 3 godine
Večna slava i milost našim hrabrim borcima.
Boba
pre 3 godine
Ne bih da vrsim poredjenje ali mislim da nikad niko nije ovako odavao pocast zrtvama bombardovanja...Svaka cast
Mila
pre 3 godine
Vrh Srbije i Srpske zajedno sa gradjanima se okupio da oda počast žrtvama NATO bombardovanja. Svaka čast.
Danica
pre 3 godine
Nikada nećemo zaboraviti
Olga
pre 3 godine
Никада нећемо заборавити злочин над српским народом 1999. године.
Ica
pre 3 godine
Ovaj datum treba zauvek da se obeležava i ne smemo da zaboravimo nepravedno bombardovanje neduznog naroda.
Ceca
pre 3 godine
Naš narod je propatio mnogo. 24.3.1999.godine nikada nećemo zaboraviti. Bombardovana je naša zemlja i stradalo je dosta ljudi.
Mila
pre 3 godine
Pune 24 godine od velike nepravde koju je doživeo naš narod. Cela Srbija pamti.
Miško
pre 3 godine
Da zaboravimo NATO zločin nikad nećemo i hvala Vučiću što obeležava ovaj datum
Nina
pre 3 godine
Pre tacno 24 godine NATO je poceo vazdusne napade na Srbiju - da se nikad ne zaboravi!
Tijana
pre 3 godine
Slava našim nastradalim. Boze,da se nikada više ne ponovi!
Cedomir
pre 3 godine
Da vam oprostimo možda ćemo moći. Da zaboravimo NIKADA nećemo moći.
Tara
pre 3 godine
Srbija je zemlja sveta, junačkog roda, nije ovo država nad kojom se sprovodi Golgota - da se više nikada ne nadvije crni oblak nad Srbima i ovom zemljom blagodatnom
Daca
pre 3 godine
Moj predivni,jaki ,hrabri narod....svasta je preziveo ,ovo je jedna manifestacij da se oda postovanje svim koji su prosli kroz NATO agresiju,i onima koji sada nisu sa nama...divno
Aca
pre 3 godine
Srbija nikada neće zaboraviti stradale u nato agresiji.
Tara
pre 3 godine
Srbija nikada neće zaboraviti Nato agresiju niti će žrtve našeg naroda biti zaboravljene.
Mila
pre 3 godine
Narod je izasao da podrzi zrtve Nato agresije i slozni su u tome.Postovanje za predsednika Vucica.
Vesna
pre 3 godine
Srpske žrtve NATO agresorima nećemo zaboraviti, nikada više #Srbija neće zaplakati
Luka
pre 3 godine
Srbija pamti i ne zaboravlja žrtve NATO agresije.
Milovan
pre 3 godine
Moramo se sećati teške sudbine 24. marta 1999. Taj događaj je urezan u živote Srpskog naroda. Moramo se sećati svih naših junaka koji su život dali za slobodu Srbije.
Martin Luter
pre 3 godine
Srbija se izvesnim emocijama seća početak bonbardovanja koje je donelo mnogo raseljenih lica, žrtava i stradanja. To je obavezuje da nikada ne zaboravi sve one koji su učinili da danas bude ono što jeste
Maja
pre 3 godine
Oprostićemo onda kada uspemo da zaboravimo! Zaboraviti nećemo NIKADA!
Marija
pre 3 godine
Srbi nikada ovu agresiju neće zaboraviti, uvek će Srbi odavati počast svojim žrtvama!
Milena
pre 3 godine
Nikada necemo zaboraviti zrtve Nato agresije.
Vesna
pre 3 godine
Veceras je Srbija u Somboru,secanje na 1999 godinu (NATO agresija)
Toma
pre 3 godine
Drago mi je sto su ljudi ostavili politiku po strani i shvatili da je ovo skup zrtvama naseg naroda, svaka cast predsedniku za organizaciju
Rade
pre 3 godine
Uvek u mislima i u srcu, hrabri junaci ostaju, neka vam je večna slava, naši anđeli
Marija
pre 3 godine
Da se ne zaboravi
Milka
pre 3 godine
Svaka vam cast ljudi... Ovo je za postovanje
Rade
pre 3 godine
Narod Srbije neće dozvoliti da nam ukradu pamćenje. Zato se i danas sećamo ogromne nepravde koja je učinjena našem narodu.
Rada
pre 3 godine
Ne damo se! Nastavljamo da se borimo za svoju državu kao i do sada.
Danko
pre 3 godine
Vrhunac bezobrazluka, Kosovo je islamizovano zahvaljujući Americi, za koju se nije ni znalo da postoji kada je Car Dušan na Kosovu u Metihiji podizao svetinje. Eee... Neko će to da ispašta, kad tad!
Milos
pre 3 godine
Nikada necemo da zaboravimo ovsj dan i tu 1999 godinu
Rada
pre 3 godine
Nadam se da su svi oni koji su dali svoj život za svoju Srbija te strasne 1999.godine ponosni na nju, na svoj narod
Ivana
pre 3 godine
Neka danasnja deca vide kako se ceni Srbija, kako se cene zrtve naseg naroda.Ovako se odaje pocast.Skidam kapu
Jelena
pre 3 godine
Ponosna na Sombor koji je u ovolikom broju došao da zajedno sa predsednikom održi pomen žrtvama.
Marta
pre 3 godine
Predsednik Vučić na poseban način i sa puno pažnje odaje počast nastradalima u NATO bombardovanju. Njegovo prisustvo govor o tome koliko je pun poštovanja prema svom narodu. Srbija je ponosna što ima takvog predsednika.
Ivan
pre 3 godine
Svima koji su poginuli u NATO agresiji večna slava i počast. Živela Srbija.
Jelena
pre 3 godine
Treba da se sećamo našeg naroda svakoga dana.
Jana
pre 3 godine
Jako dirljive scene u Somboru veceras
Miloš
pre 3 godine
Podržavamo predsednika Vučića u njegovoj posvećenosti da se sećamo i ne zaboravljamo stradanja koja je naša zemlja pretrpela tokom NATO agresije.
Sloba
pre 3 godine
Narod Srbije danas saoseća sa porodicama nastradalih tokom NATO agresije na našu zemlju.
Malina
pre 3 godine
Necemo vas nikada zaboraviti!
Jovan
pre 3 godine
Na ovakav nacin se cuva kolektivno secanje na nas stradali narod!
Bogdan
pre 3 godine
Neka danasnja deca vide kako se ceni Srbija, kako se cene zrtve naseg naroda.Ovako se odaje pocast.Skidam kapu
Joca
pre 3 godine
NATO agresori su napali Srbiju i bespomučno udarali naš narod 1999. Da se nikad nezaboravi.
Vesna
pre 3 godine
Mnogo neduznih ljudi je stradalo za vreme nato agresije
Jovana
pre 3 godine
Zaista svaka pohvala na odrzavanju ovakvog skupa!
Marko
pre 3 godine
Ističemo važnost očuvanja sećanja na žrtve NATO agresije, kako bismo se u budućnosti borili protiv svake vrste nasilja i agresije.
zajedno
pre 3 godine
narod i drzava na jednom mestu
Danijela
pre 3 godine
Ljudi su dosli u ovolikom broju ne bi li odali pocast stradalima 99 godine!
Ivica
pre 3 godine
Ovako se odaje pomen nastradalima, svaka čast Vučiću i ostalim državnim zvaničnicima.
Dara
pre 3 godine
Ono sto smo preziveli proleca 99 godine nikada necemo zaboraviti!
Sloba
pre 3 godine
Snažno podržavamo inicijativu da se obeležavanje godišnjice NATO agresije nastavi i u budućnosti, kako bismo se sećali svih stradalih i nastavili da gradimo miran i stabilan region.
Anja
pre 3 godine
Desetine hiljada ljudi će zajedno sa predsednikom Vučićem odati počast svim nastradalima 1999.
Snezana princeza
pre 3 godine
Zlocin za koji nema opravdanja. Da se nikad ne ponovi!
Ivana
pre 3 godine
Ovaj dan svi treba zauvek da zapamimo! Dan kada je NATO agresor izvrsio zlocin prema nasem neduznom narodu.
Jovana
pre 3 godine
Vučić ima ogromnu podršku kako u Somboru tako i u celoj Srbiji.
Laza
pre 3 godine
Verujemo da je ovo obeležavanje prilika da se oda počast svim nevinim žrtvama i da se pokaže solidarnost sa njihovim porodicama i prijateljima.
Aca
pre 3 godine
Veoma je lepo sto se okupio ovako veliki broj ljudi!
Kaca
pre 3 godine
Pokoj dusi svim zrtvama!
Toma
pre 3 godine
Vucic ima ovoliku podrsku naroda zato sto je jedini pred svima uvek govorio da je Nato sprovela agresiju nad narodom države Srbije. Živeo Vučić.
Mikica
pre 3 godine
Podržavamo patrijarha Porfirija u njegovoj molitvi za stradale i zahvaljujemo mu što je uvek uz naš narod u teškim trenucima.
Ana
pre 3 godine
Verujemo da je očuvanje sećanja na stradanja tokom NATO agresije važan deo naše nacionalne istorije i kulture i da je naša dužnost da čuvamo uspomene na te događaje.
Jeca
pre 3 godine
Govor koji tera suze na oči... Mnogo je ćerki koje su izgubile očeve u NATO agresiji. Zato Srbija nikada neće zaboraviti 1999.godinu.
Marija
pre 3 godine
Slava i milost svim nastradalim zrtvama NATO agresije..
Aca
pre 3 godine
Ističemo važnost zajedničkog delovanja svih ljudi dobre volje u cilju stvaranja bolje budućnosti za sve nas, bez obzira na nacionalnost i politička uverenja.
Jela
pre 3 godine
Nikada Srbija neće zaboraviti stradanje svog naroda te 1999.godine.
JovanaJ
pre 3 godine
Ovo je vrlo lep prizor jer tek onda covek shvati koliko se saosecamo svi zajedno sa bolom i tugom pretrpljenom 99 godine,
Milan
pre 3 godine
Snažno osuđujemo svaku vrstu agresije i nasilja, jer verujemo da samo dijalog i mirno rešavanje sporova mogu da doprinesu dugoročnoj stabilnosti i miru.
Nina
pre 3 godine
Žrtve ovakvog agresorskog napada nikada se neće zaboraviti.
Mira
pre 3 godine
Jako težak period za sve nas, pogotov za one koji su u ovoj agresiji izgubili svoje drage i voljene ljude...zbog toga nikada nećemo zaboraviti ovako nešto...
Marko
pre 3 godine
Mnoge porodice doživele su užas tokom bombardovanja, stradao je neko od njihovih najmilijih. Ali, roditelji koji su izgubili svoju dečicu, posebni su. Sve je to bilo potrebno preživeti u onim strašnim danima kad nismo znali kad će i odakle će nas bombardovati. decu im nikada zaboraviti nćemo.
JelenaJ
pre 3 godine
Divno odrzavanje pocasti stradalima!
Jaca
pre 3 godine
Nazvali su nas "kolateralnom štetom" jer nisu bili u našoj koži. Nisu osetili gubitke najmilijih, strah i drhtanje kada čujemo zvuk sirene.
Ana
pre 3 godine
Srbija pamti zrtve, nikada ih zaboraviti necemo. Zato je ovoliko ljudi u Somboru, da se na dostojanstven nacin obelezi godisnjica NATO agresije.
Borka
pre 3 godine
Verujemo da sećanje na žrtve NATO agresije treba da bude podstrek da radimo na tome da se ovakvi događaji nikada ne ponove.
Mira
pre 3 godine
Jako težak period za sve nas, pogotov za one koji su u ovoj agresiji izgubili svoje drage i voljene ljude...zbog toga nikada nećemo zaboraviti ovako nešto...
Andrijana
pre 3 godine
Neka zivi nas narod.
Sara
pre 3 godine
Srbija ce pamtiti zauvek bombardovanje i nevino stradalu decu
Vera
pre 3 godine
Ovo obraćanje bilo je potresno ali krajnje iskreno i istinito. Saosećam s ovom divnom ženom i njenom tragedijom.
Krle
pre 3 godine
Uz odgovornu vlast, nikada se vise nece ponoviti 1999.
Ivana
pre 3 godine
Da li ce iko ikada da odgovara za to sto je izvrseno bombardovanje Srbije 1999
Mile
pre 3 godine
Ovako se odaje počast, Vučić iskreno voli Srbiju i to se vidi u najtežim trenucima, a to je ovaj.
Nina
pre 3 godine
Ovakvu stravičnu agresiju nikada nećemo zaboraviti!
Vera
pre 3 godine
Tragično svedočenje o jednom događaju koji je promenio živote jedne porodice. Da se ne zaboravi.
Aca
pre 3 godine
Srbija pamti i nikada neće zaboraviti agresiju ju kojoj su ubijana Srpska nejač!
Toma
pre 3 godine
Tuga velika,zaborava nema
Aca
pre 3 godine
Posledice nato agresije nad Srbima se još uvek osećaju i nažalost manifestuju najtežim bolestima. Srbija pamti!
Sandra
pre 3 godine
Velika tuga i dan danas.
Olga
pre 3 godine
Srbija pamti svoje zrtve i nikada necemo zaboraviti tu kobnu 1999.
Aca
pre 3 godine
Agresije nad Srbima su bile sramotne i ničim izazvane. A zauzvrat smo dobili grobnice naših najmilijih nedužno stradalih.
Jovana
pre 3 godine
Da nikada ne zaboravimo godišnjicu bombardovanja.
Anja
pre 3 godine
NATO agresija se nikada nece zaboraviti i kako je ceo svet bio slep za ovaj zlocin
Tara
pre 3 godine
Veliki broj ljudi se danas okupilo u Somboru. Srbija neće zaboraviti žrtve tokom NATO bombardovanja.
Peda87
pre 3 godine
Posle mnogo godina od Nato agresije, potomci preminulih pamte zločine koji su načinjeni nad Srbima.
Tuga
pre 3 godine
Dan secanja i neizmerne tuge.
lila
pre 3 godine
Da se zna i zapamti odakle je se poceloi kakvu su agresiju izvršili nad nama.Ceo svet treba da vidi sta je Srbija prezivela
Rada
pre 3 godine
Dokaz da najviši državni vrh poštuje nevine žrtve stradale u NATO agresiji.
sanja
pre 3 godine
Normalna i dostojanstvena Srbija je danas tiha i nema pred nepravdom nanetom pre 24 godine.Somborci vide i znaju ko se bori za Srbiju i za bolji zivot nasih gradjana!
joka
pre 3 godine
Srbija zna, Srbija pamti a svet treba da se priseti sta Srbija nece zaboraviti nikad.Dobro je kada drzava stoji iza ovoga, mnogo ljudi zeli da dodje i oda pocast zrtvama.
Mica
pre 3 godine
Veceras boli nepravda,ta nepravda traje 24 godine.
kosta
pre 3 godine
Dosao narod da podrzi jedno dobro delo. Sigirno ne bi podrzali nemire koje stvara opozicija.Nikada ne treba da se zaborave zrtve NATO agresora.
Gaga
pre 3 godine
Nevino stradale žrtve zaslužile su da im veliki broj građana na čelu sa Vučićem oda počast.
joja
pre 3 godine
Uvek treba obeležiti tužan dan za našu zemlju kao što je ovaj. Povod za Vucicev dolzak u Sombor je tuzan, ali somborci zele da ga ispostuju i pokazu mu koliko ga podrzavaju.
mima
pre 3 godine
Slava svima koji su poginuli u bombardovanju i nasim poginulim vojnicima.
Ana
pre 3 godine
Tokom NATO agresije stradalo je mnogo nevinih zrtava. Da se nikada ne ponovi i da nas ovako zlo vise nikada ne zadesi.
Vesna
pre 3 godine
Veliki broj ljudi je došlo da oda počast žrtvama NATO agresije, da se nikada ne zaboravi.
jasna
pre 3 godine
Nato agresori su napadali Srbiju besomučno i udarali na nas narod krvnicki.Ovako se odaje pomen zrtvama.
anja
pre 3 godine
Desetine hiljada ljudi okupilo se u Somboru da saceka predsednika Srbije.Srbija nikad nece zaboraviti nasilje nad njenom decom
Mira
pre 3 godine
Neizmerna tuga i bol...nepravda najvise boli..
Srbenda
pre 3 godine
Jedan narod uvek bili, ako Bog da sreće Drina Srbe sa jedne i druge strane razdvajati neće!
Rade
pre 3 godine
Srpski narod ne zaboravlja nepravdu koju su nam NATO zločinci naneli 1999. godine. Predsednik Vučić je ovom skupom pokazao da ne zaboravlja na žrtvu koju smo podneli u tim nesrećnim vremenima.
Sloba
pre 3 godine
Srpski narod je danas tužan zbog svojih žrtava, a istovremeno ponosan na svoje junake.
pera
pre 3 godine
gde nadje 19 na 1narod vise veruje kad je tako da je okruglo 20 prema 1 mislili bi da ih lazes narod je svakako glup samo udri majstore sto ti imas lep narod da se vlada sa njime jeli to tacno administratore
Sonja
pre 3 godine
Srbija nikada neće zaboraviti, secacemo se uvek ogromne nepravde koja nam je naneta i svih naših žrtava.
Veka
pre 3 godine
Neduzan narod stradao, posledice ostale ,zemlja unistena, takva agresija ostaje u secanju zauvek
vlajko
pre 3 godine
Srbija odaje pocast svim zrtvama stradalim u NATO agresiji na SRJ !
VeraNastovic
pre 3 godine
Srbija je nesalomiva! Predsedniče, neka Vas čuje ceo svet!
Jovan
pre 3 godine
U istoriji je mnogo puta stradao srpski narod, ali uvek smo se uzdigli i nikada nismo poklekli.
Marijana
pre 3 godine
Uzaludni su pokušaji da nas slome, Srbija je jača od kamena, niko je nikad neće slomiti!
Dejana
pre 3 godine
Izdržao je naš narod mnoge strahote. Ljudi su prošli kroz užas bombardovanja, koje je za svaku osudu.
Čiča Avalski
pre 3 godine
Šta bi predsedniče sa stanom ... da li si ga lepo opremio dok su ginuli na Košarama i Paštriku ??? Koliko plaćaš NATO ubice blera i šredera, dok ti heroji Košata i Paštrika žive kao slepci ???
Toma
pre 3 godine
Bombardovali su nas oni koji nam se predstavljaju kako su nam prijatelji, kako rade za naše dobro, pa ko je ovde lud?! Sve će im se jednog dana vratiti.
Lena
pre 3 godine
Bravo predsedniče, lepo rečeno, nisu nas slomili, nikada nismo klonuli duhom.
Evica
pre 3 godine
Bio je to najgori period u novijoj istoriji Srbije.
Koja
pre 3 godine
Srbija je jaka i neunistiva zemlja.
Miki
pre 3 godine
Svaka cast! Narod je uz vas predsednice, idemo napred svi zajedno! Necemo nikada zaboraviti zivote ljudi koji su ginuli za svoju drzavu!
Zdravka
pre 3 godine
Mnoge svetske sile vekovima su pokušali da nas slome, ali nisu uspeli u tome.
Dušan
pre 3 godine
Koliko smo samo imali gubitaka, i ljudi i domaćinstava tokom ovog zverskog zločina.
Sara
pre 3 godine
Nikada im nećeo oprostiti šta su nam uradili i pričaćemo budućim generacijama za ovaj pakao koji su nam priredili.
Samosvesna građanka
pre 3 godine
NATO trupama su žutaći odobrili prolaz kroz Srbiju, ali samo po unapred potpisanim određenim i odobrenim putevima i to bez bilo kakvog zadržavanja na teritoriji Srbije. Kad je postao predsednik Srbije, Vučić je NATO trupama odobrio i da se na celoj teritoriji Srbije NATO trupe mogu kretati kuda hoće i koliko hoće zadržavati a ni za bilo kakav namerno ili slučajno izazvan mali ili veliki incindent neće biti moguće suditi na teritoriji Srbije - što znači da NATO vojnici mogu nekog ubiti, silovati, zapaliti kuće itd, i sve to i još mnogo šta mogu učiniti ali im niko neće smeti ama baš ništa. Da predsednik Vučić stvarno misli da je NATO počinio zločine, već odavno bi iz zgrade Generalštaba Vojske Srbije i iz države Srbije isterao onu NATOovsku bagru.
Goga
pre 3 godine
Ovi što su nas bombardovali, sada glume prijatelje, a od naše braće Rusa hoće da nas udalje. Da li su oni normalni da misle da je srpski narod toliko lud da ne vidimo šta rade?!
Anja
pre 3 godine
Kao da je juce bilo, a vec proslo toliko godina. Moje saucesce porodicama zrtava tokom NATO agresije.
Slavko
pre 3 godine
Bravo predsednice,lomili su nas ali nas nisu slomili...Zato smo tu i stojimo ponosno dignute glave i idemo dalje
Uroš
pre 3 godine
Dan o kome ce se ubuduce pisati u svetskoj istoriji, kako su njih 19 velikih napali jednu malu Jugoslaviju.
Aca
pre 3 godine
Srbija ce ovu nepravednu agresiju zauvek pamtiti, a verujem i ceo svet.
Ognjen
pre 3 godine
Srbija pamti. Ne smemo dozvoliti nikada da se oni koji podržavaju te zločince dođu na vlast, jer bi to bila izdaja građana Srbije poginulih za vreme bombardovanja.
Rade
pre 3 godine
Ova vlast mnogo vise posvecuje paznje secanju na danasnji dan, u odnosu na prethodne vlasti, jer ta strasna desavanja nikada ne smemo da zaboravimo.
Tilka
pre 3 godine
Kakvi su to samo zlikovci da napadaju države, kao fora, da uspostave neki mir! Ceo svet bi porobili da mogu.
Elena
pre 3 godine
Nepravedno bombardovanje ne sme nikad da se zaboravi. Vucicev dijalog mira, veoma je znacajan zbog ovakvih stvari.
Mara
pre 3 godine
Bilo ne ponovilo se, saucesce svim porodicama koje su podnele zrtve. Velika tuga i nesreca koja nas je zadesila 1999. godine.
Radmila
pre 3 godine
Nikada ne smemo zaboraviti NATO agresiju i nepravdu koja je učinjena nad našom zemljom i narodom. Uvek spominjati uz najviše počasti.
Ivan
pre 3 godine
Mrs u pizdu materinu stoko beogradska. Ovde ste dosli da smrdite sektasi
Stefan
pre 3 godine
Nato agresijom Srbiji je naneta neprocenljiva steta. Bombardovati jednu evropsku zemlju bez razloga je zaista uzasno.
Stefana
pre 3 godine
Ovo je velika tragedija i zlocin, koji se nikada nece zaboraviti. Pretuzan dan za Srbiju, a najteze je porodicana stradalih koji ce patiti dok postoje.
Rajna
pre 3 godine
Srbija nikada neće zaboraviti svoje stradale žrtve.
Bozidar
pre 3 godine
Srbija nikada nece ponovo dozvoliti pogrom nad Srbima.
Boza
pre 3 godine
Moramo da budemo jedinstveni i sacuvamo mir .
Nina
pre 3 godine
Vucic se svakodnevno bori da Srbija bude uspesna i cenjena i da pobedi mir .
Ana
pre 3 godine
Deca su nase najveće bogatstvo i nece se vise dozvoliti pogrom nad srpskim stanovništvom.
Nina
pre 3 godine
Vazno je da se secamo nasih heroja koji su dali zivote za svoju otadžbinu.
SrđanM
pre 3 godine
Strašan je čin bombardovati, ostavljene su tolike posledice pogotovo uz korišćenje kasatnih zabranjenih bombi, bacan je osiromašeni uranijum... ima veliku empatiju za svoj narod i žrtve bombardovanja.
pax_orion
pre 3 godine
a kad ste vi ubijali hrvatsku djecu onda ste bili kao face a ustvari ste genocidna država.
jova
pre 3 godine
Desetine hiljada lnudi se okuplja u Somboru da obeleži tužan dan - 24-godišnjicu NATO agresije.Srbija nece zaboraviti muku i bol koju je pretrpela
Vejo
pre 3 godine
Sve lepo priča a radi totalno suprotno.
Andrejka92
pre 3 godine
Veliki govor Predsednika Vucica!