Uloženo je 94 miliona evra: Vučić iz Hrama Svetog Save poslao moćnu poruku - Bez ovoga srpski narod ne bi opstao (FOTO)
Ugovor za obezbeđivanje finansijskih sredstava za završne radove na Hramu Svetog Save u Beogradu potpisan je danas, a tom događaju prisustvovao je i predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić.
28.06.2026
06:00 >> 07:31
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Janko Petrović
pre 3 godine
Ovaj lik sa N1..mnogo opasan..ili je deo neke sekte ili organizacije koja vrši uništavanje društva..ili je mnooogo zalutao..Neznam ali lik je...za posmatranje
Dražen
pre 3 godine
Ovi sa a1 su mnogo pametni. Da se psihopatski ubica pusti na slobodu i upiše u drugu školu. Onda mu treba dati i kalašnjikov i zolju
Vlada
pre 3 godine
Ovu bolesnu televiziju treba sto pre zatvoriti.
zora
pre 3 godine
Njih stalno okrecete prema suncu a oni se uvek okrecu ka mesecu. Poenta u njihovom laprdanju je da se samo bude protiv vlasti. Znaju oni da pricaju gluposti. Mozda bi ih opametila cinjenica da su to mogla biti i njihova deca. Onda bi sigurna sam trazili smrtnu kaznu. Budale.
Jela
pre 3 godine
Sramota šta tajkunski mediji rade... Da se vrati roditeljima onaj koji je ubijao nedužne.
Sara
pre 3 godine
Ovi sa N1 tačni nisu normalni, da vrate ubicu u školu, pa jel treba da se ponovi ovo. Tačno niko normalan na N1 nema. Da li iko od njih ima decu, hoće li da puste svoju decu u školu ako znaju da je tamo došao masovni ubica.
Markic
pre 3 godine
Ja sam uzasnut zasto uopste ta televizija postoji kod nas
Boris Spasic
pre 3 godine
Na sve su spremni Zuti delegati pa cak i na ovakve dane samo kako bi ugrozili poziciju i rad naseg predsednika Vucica veoma sramotno
Čarapan
pre 3 godine
Da je to dete ubilo sina Fatiću nebi on mlatili gluposti
kentaur
pre 3 godine
Ludilo. vucic trazi vracanje smrtne kazne. Jos ubijati. Izgleda da nije dovoljno. Inace, napravite istrazivanje u kojim jos zemljama postoji smrtna kazna, pa da vidimo gde smo tu mi. Ludilo mozga naseg predsednika
Ljubicica
pre 3 godine
Niko ne treba da podržava ubicu jer je to najstrašnije.
Brane
pre 3 godine
Neka ga oni vode svojoj kući i paze i tepaju mu.A kad ojača sve bi ih pocepao.
Dejana
pre 3 godine
Иако је малолетно лице, које не може да одслужи казну у затвору, не треба га пуштати кући!
Nera
pre 3 godine
N1 treba vratiti u Luksemburg, pa nek tamo zove koga hoće u goste.
Nera
pre 3 godine
N1 pod hitno isterati iz Srbije!
Dejana
pre 3 godine
Дете треба да добије адекватну стручну помоћ. Особа која почини такав злочин не може бити психички здрава и стабилна!
Milijada
pre 3 godine
Da li je moguće da neko traži da se ubica pusti na slobodu? Strasno!!!!! Ovakve tragedije koristite u političke svrhe, stidite se. Podrška drzavi!!!!
Krle
pre 3 godine
Mali manijak treba doživotno u zatvor. Ndh1 je ludačo glasilo i treba ga ukinuti.
Milovan
pre 3 godine
Gluposti nema kraja, N1 su zatrovani mediji koji sire mrznju. Nazalost se slade sledom dogadjaja.
teona
pre 3 godine
Evo sada vidite ko je normalan a ko ne. pa vi citajte ponovo N1.
Andjelka
pre 3 godine
Zaslužuje da ne vidi svetlost dana,ali videćemo kako zakon nalaže.
Iva
pre 3 godine
Srbija danas treba da ožali žrtve, Srbija danas treba da deli bol sa porodicama nastradalih, Srbiji danas ne trebaju napadi bolesne opozicije.
Daca
pre 3 godine
N1 posle ovakvih gnusnih lazi,zbog sirenje dezinformacija ,zbog uznemiravanje gradjana,zbog ne postovanja zrtvi i ubacivanje politike u jednu ovakvu tragediju treba ukinuti...Nisam za zadrugu ,ali kolika se gungula digne oko zadruge sto je virtualna stvarnost,zasto se ne potegne peticija ukidanja N 1 zbog svega navedenog.....
Dejana
pre 3 godine
Треба сви од себе да кренемо и размислимо како третирамо људе око себе! Не бори се свако на исти начин, и није свако једнако јак да прође неке ствари! Надам се да ће људи постати мало хуманији, имати више емпатије и саосећања према другима! Да су људи људи не би се овакве ситуације дешавале! Дечак сада треба адекватну, стручну помоћ, јер овакво нешто не може урадити здрава особа!
Joka
pre 3 godine
Sramota, kako da takvo dete bude vraceno u redovnu skolu.
Vladimir
pre 3 godine
Idioti bi da vrate dete roditeljima i vrate ga u neku drugu školu.Očigledno ne misle da bi to moglo dovesti do nekog novog krvoprolića njegovog,ili još gore da neko od onih čiju je decu pobio može ubiti njega i njegovu porodicu.Ne sumnjam uopšte da bi se nešto takvo moglo desiti.Raznorazni izmišljeni instituti kao ovaj za pazi naslov PRIMENJENU HUMANISTIKU.Sačuvaj bože i sakloni!!!!Ovakvi kao ovaj lik bi samo dolio ulje na vatru u ovakvom momentu.Odgovornost za njegov krvavi pir imaju pre svega roditelji,i kao takvi bi svakako trebalo da idu na dugogodišnju robiju.
mdaca
pre 3 godine
Ukinuti N1 antisrsku teliveziju....
Ana
pre 3 godine
Uvesti smrtnu kaznu odmah !!!! Ne samo za ubice već i za one koji traže njihovo oslobadjanje. !!! Ovaj će brzo napolje , roditelji će sa njim otići iz zemlje, i ?! Dajte mu šansu da nastavi da ubija ! Bravo humanitarci , bravo !!! Ako on ima pravo na život , ko će vratiti život ubijenima ?! Niko ...i , šta sad ?
Tanja
pre 3 godine
Ludilo mozga da se mali ubica pusti na slobodu i još prebaci u neku drugu školu?! Kakav mozak moras da budes da tako nesto pomislis. Pitanje je da li će taj dečak ikada biti sposodan za neki normalniji život!
Kica
pre 3 godine
Debili bolesni. Da ubije jos dece??? Da majke zavija u crno. Treba dozivotno da bude vezan u kavezu
Mira
pre 3 godine
Vanredno stanje i uvođenje smrtne kazne, je nesto sto se nakon ova dva teska masakra, namecu kao najracionalnija resenja
Zlatko
pre 3 godine
Ljudi stvarno nemaju svesti ni kontrole nad svojim ponasanjem
Marko
pre 3 godine
Ovi sa N1 nisu normalni. Treba i njih odvesti sve na lekarsko-psihološke preglede.
Tijana
pre 3 godine
Ovi sa N1 su potpuni ludaci, a ko ce da vrati roditeljima decu koju je on ubio iz cista mira??? I da li bi oni dopustili da njihova deca idu posle ovoga u istu skolu sa ovim masovnim ubicom???
Gorča
pre 3 godine
Kako neko može da pomisli da se pusti ubica na slobodu?!
Dijana
pre 3 godine
Drustvo, i svi mi smo otisli u djavola...sramota i bruka....zar ne vidite da detetu treba lecenje...a ne da ga opravdavate...sram vas bilo....
Marija
pre 3 godine
Ma bravo krimosi N1!!! Pustimo ga na slobodu da završi započeto?????
Sanja
pre 3 godine
Dečak treba da se leči i leči...
Gorča
pre 3 godine
Mislim da je vreme da se N1 istera iz Srbije.
Ognjen
pre 3 godine
KAKVE LUDOSTI JA ČITAM?? DA LI SU ONI NORMALNI???
Rita
pre 3 godine
Da su finasijeri N1 sada na vlasti, tacnije sadasnja opozicija, sigurno da bi na nacin koji propagira N1 resili situaciju,ali hvala Bogu pa nisu.
Mia
pre 3 godine
Zato sto je predsednik rekao da belog dana nece videti. Sad oni traze slobodu. N1 nisu ljudi to su zlotvori.
Ruza
pre 3 godine
Tajkunski mediji su zlo koje samo pricaju gluposti!
Ena
pre 3 godine
Tajkunska televizija je sa ovom izjavom dotakla dno.
Saša
pre 3 godine
Ovo je čist bezobrazluk!!! To dete treba doživotno da bude zaključano pod 24h nadzorom lekara i na lečenju. U zatvoru !
Aleksandra 60
pre 3 godine
Tajkunski N1 više ne zna ni šta piše. Ne razumem to njihovo ludilo da traže puštanje na slobodu jednog masovnog ubice iako je dete.
Gorča
pre 3 godine
Srbija danas treba da deli bol sa porodicama nastradalih, danas nam ne trebaju napadi bolesne opozicije.
Jana
pre 3 godine
Ceo život suu kontra radili. Neka ga upišu u školu kod svoje dece, ako im ga je žao.
Ana
pre 3 godine
Tajkunski mediji su sebi dali mnogo slobode.
Mara
pre 3 godine
Teski bolesnici. Za N1 je ovo teranje inata Vucicu briga njih i za decu i sigurnost. Ološ.
Vojislav
pre 3 godine
Tajkunski mediji kao što su N1 su totalno poludeli, brane zločinca ovog masakra.
Zoran
pre 3 godine
Bolesti nikad kraja!!!!
Suzana
pre 3 godine
Pohapsiti i te psihopate sa N1 odmah
Sandra 60
pre 3 godine
Novinari sa tajkunskog N1 treba da stave prst na čelo pre nego što nešto napišu. Odakle im samo ideja da dete ubica koje je uništilo devet života može da se pusti na slobodu.
Rade
pre 3 godine
Imam unuka, da li stvarno mislite da bih sedeo mirno znajući da je taj mali psihopata na slobodi???
Života
pre 3 godine
Ovo prelazi svake moguće granice. Da li su ti ljudi svesni šta oni traže?
Una
pre 3 godine
Sramno je ovakvi nesto pomisliti a kamoli zahtevati! Dete je monstrum i mora da odgovara zbog toga!
Jasminka
pre 3 godine
Zahtev se odbija! Pa jel treba još ubistava da se desi?????
Marko
pre 3 godine
Monstruma sa vračara ne treba dana da vidi zbog počinjenih zlodela ubistva nevine dece!
Nikola
pre 3 godine
Taj decko mora da se leci, kakva sloboda. Sta treba? Da ubije jos nekog??
Bata
pre 3 godine
N1 treba ukinuti!
Jovan
pre 3 godine
Dada, da mu se dodeli mozda neka petica.. Da li su oni ljudi realni
Sasa
pre 3 godine
Sloboda za psihopatu? Da li su oni normalni?!
Ana
pre 3 godine
Sa N1 samo kontriraju! Bez savesti, bez odgovornosti i bez mozga!
Jana
pre 3 godine
Strašno! Šta je sa ovim ljudima? Da li je moguće da neko sa N1 ovako nešto uopšte i pomisli....
Una
pre 3 godine
N1 je ustaska televizija koja mrzi Srbe, treba joj zabraniti da se emituje
Strale
pre 3 godine
N1 ne želi dobro Srbiji.
Una
pre 3 godine
Mislim da bi svi sa N1 trebali grupno da se pridruze ubici, jer sa takvim misljenjem nista nisu bolji od njega. Oni bi jos neko da nastrada, jos necije roditelje da zaviju u crno.
Jela
pre 3 godine
Pa nije moguće da neko ovako nešto kaže. Nije on učinio neko bezazleno delo nego je 8 porodica zavio u crno a samim tim i celu Srbiju.
Ana
pre 3 godine
Decko treba da se leci dugo dugo, ne da bude pusten na slobodu kao da nista nije bilo.
Orhideja
pre 3 godine
Svakako da struka treba da donese odluku u vezi sa ovim detetom. Samo treba uvek imati na umu kako se osećaju porodice nastradale dece, ovaj dečak ne sme više nikad nikog da uznemiri, a pogotovo ne da ugrozi.
Željko
pre 3 godine
Dečak se ne sme pustiti na slobodu!
Sava
pre 3 godine
На Психијатрију са Н1 пошто за Усташтво лека нема!
Kriss
pre 3 godine
Svako mora da odgovara za svoje postupke,ovo ne sme da se ponovi
Lena
pre 3 godine
Sramota je da posle ovakve tragedije i monstruoznog zlocina,da oni koji su nam Srbiju zavili u crno budu nekom primer heroja i podrske u ovakvom masakru mladih ljudi i dece.
Baća
pre 3 godine
Da li Alekdandar Fatić ima decu? Sram ga bilo!
Ika
pre 3 godine
N1 je najvece zlo od medija koje postoje
Tina
pre 3 godine
Na kakvu slobodu pustiti takvo dete?!
Joka
pre 3 godine
To dete nikako ne sme biti na slobodi. Lecenje i odgovarajuce ustanove!
Vanja
pre 3 godine
Kakvo su polumozgasi ovi sa N1?! Na slobodu pustiti dete koje je pocinilo takav masakr?! Uzas!!
Gaga
pre 3 godine
Sta misle ti sa N1 o roditeljima koji su izgubili decu ili o roditeljima cija su deca bila na spisku, a nisu ubijena?! Sacuvaj Boze!
Nina
pre 3 godine
Da se ja pitam- svetlost dana ne bi video!
dare
pre 3 godine
Auuuuuu bre…..Dotakli smo bas DNO!!!! Strasno!!!
Tanja
pre 3 godine
Pitam se da li ovi sa N1 imaju gram mozga da izjave ovako nesto?!
Busidomk
pre 3 godine
Najgore novine koje postoje. Nakvece zlo. Treba da vas ugase za sve sto izbacujete. Smradovi
ringispil
pre 3 godine
Sta policija ceka, "mandova" sa instituta za primenjenu humanistiku odmah sprovesti sa lisicama na rukama bez skrivanja identiteta u tamnu prostoriju i primeniti policijsku HUMANISTIKU. Njegov istitut spaliti do temelja. A ove skotove sa N1 pod policiskom pratnjom odvesti na sahranu poginule dece da klece ispred belih sanduka i da ljube zemlju koja ih hrani. Sve TO da prenosi RTS i oni su isti kao i N1.
Gorčić
pre 3 godine
Naša zemlja danas treba da ožali žrtve, ne treba nam razne izmišljotine i neslane šale.
Mito
pre 3 godine
Gospodo profesori ova izjava TVN1 pokazuje ko je uzrok ovoga što se dogodilo, a ne Vučić i državni organi. Ta TVN1 svaki dan preti ubistvom predsednika i njegove dece, što znaći, ako se može pretiti i pucati u predsednika može se pretiti i pucati u svakog građanina Srbije. Ako podržite TVN1 sutra će neko pucati u vas i vaše članove porodice nekažnjeno. Pamet u glavu...
Joka
pre 3 godine
N1 mediji sa dijagnozom
Sara
pre 3 godine
Daj zabranite N1 televiziju u Srbiji!
Sara
pre 3 godine
Nadam se da ce svi pocinioci ovih monstruoznih zlocina biti na adekvatan nacin kaznjeni.
tale
pre 3 godine
u istu tu školu neka upišu i oni svoju decu
Gorčić
pre 3 godine
Ova televizija treba da se ukine i protera iz Srbije.
Gorčić
pre 3 godine
Sada nije vreme da se prebacuje odgovornost sa jednih na druge, sada je vreme tugovanja.
ch
pre 3 godine
....Faticu , nafatiras mi se k...jebem li ti rod i porod !!!
Objavite ako smete
pre 3 godine
Ono kad "najbolji student prava" ne poznaje Zakon. Tuga.
Gorčić
pre 3 godine
Ovu N1 treba ukinuti. Strašno je šta sve emituju.
ohica
pre 3 godine
Kakvi ste bre vi lazovi , najvece zlo ste vi iz informera. Sram da vas bude! Nemate obraz, ljige jedne!
Gorčić
pre 3 godine
Cela Srbija je u žalosti i nisu joj potrebni napadi izopačene opozicije.
Ljilja
pre 3 godine
Da se razumemo,ubica je ubica!!! Godine ništa ne znače a verujem da više ni roditelji nisu sigurni u to svoje dete!!! Na žalost, za njega ne treba da imamo milosti ni malo!!!! Samo se stavite u kožu roditelja čija su deca ubijena i pomislite kako bi onda razmišljali!!! Lično bih mu presudila!!! I njemu i sebi!!!
Đorđe
pre 3 godine
Sram vas bilo ološi iz N1, zaista ste dno dna.
Đorđe
pre 3 godine
N1 treba da je sramota za ovu izjavu.
milan
pre 3 godine
majka oce dete kao i ovi smradovi sa n1 i koji gostuju ocete onda ih uhapsite pa budite sa detetom koliko ocete ceo zivot sa njim u zatvor,slobodno-njegova majka je bolesna zena nju treba kod psihica jer je prolupala.ej ubicu pustiti jel ona normalna.aj odvedite tu k...kod roditelja cija su deca ubijena nek njima to kaze.ima da je lincuju.
Normalac
pre 3 godine
Sprziće vas objektivni novinari sa N1, gorećete u paklu svojih laži i manipulacija.
Bravo
pre 3 godine
Sram vas bilo! Vi ste ubice ovog drustva, SRAM VAS BILO za nepostovanje boli ovih roditelja.Kad psihopata ode sa vlasti prvi cete ga pljuvati.
Goran
pre 3 godine
Pa jeste li vi normalni? A da malo pogledate zakon i pitate pravnike umesto da aminujete svaku glupost koju odvali vas predsdnik...
Govna
pre 3 godine
Usta vas jeben bolesna. Vi ste za lecenje i trajnu zabranu. Stoko jedna napredno podguzna
petar
pre 3 godine
ko je ovaj genijalni humanista,gde ga nadjose?
Pop
pre 3 godine
Da je to moje dete ja bih sa njim bio u zatvoru i nikad ne bih izašao. Ovi bi bila zamena za najstrožiju kaznu. Iako je maloletan dovoljno je bio odrastao da je uz pomoć oca sa predumišljajem ubio 8 njegovih vršnjaka i da za takvo nešto mora odgovarati zajedno sa ocem za ovaj zločin.
Pera
pre 3 godine
Tom malom je najsigurnije da ostane tu gde je sada jer ako izadje ili ce se ubiti ili ce ga neko ubiti tako da mu se svakaqko ne pise dobro.
kentaur
pre 3 godine
Ma poslusati vucica i uvesri smrtnu kaznu pa ubijaj sve redom i budi ista stoka kao i ubice. Ali doci ce dan kada ce i ova lopovska bagra da ode sa vlasti. vucic ima dve opcije, kao djukanovic ili kao milosevic
Milan41
pre 3 godine
Apsolutno se slazem. Treba ga pustiti i dati njemu na staranje. Da se igra sa njegovom decom i da spava u njegovoj kuci. Naravno pitati tog humanitarca jel pristaje na to... Verujem da svi znamo sta bi rekao.
tucaće vas Rošavi u dupe u zat
pre 3 godine
Zna li se za koga su Kostini tata i mama glasali?
ON
pre 3 godine
Dali su te osobe normalne, N1 i Aleksandar Fatić sa Instituta za primenjenu humanistiku? Ta Osoba je višestruki ubica i za društo samo problem i teret i ne zaslužuje nikakvu milost! Gde je bila njegova mama, zašto ga nije bolje vaspitala dok je bilo vreme?
Alex
pre 3 godine
Ma nema problema gospodine Fetiću. Slažem se da promeni školu, na primer: može da sedi u školskoj klupi pored Vašeg deteta.
Ratko
pre 3 godine
zute debilcine ,a sta bi drugo smradovi radili ,to im naredjuju oni nacisti iz EU. da prave haos sto veci,a Vucicu bi bilo pametnije da ih pohapsi i da promeni celo pravosudje
Lazar
pre 3 godine
Većeg djubreta i ološa od vas i vrhovnog skota nema.
Sophy67
pre 3 godine
Vas definitivno treba zabraniti i uhapsiti! Vi niste normalni! Vi niste novinari, vi ste kancer ovog drustva! Nemam reci. Da vam kazem stidite se - vi tu rec ne razumete. Sociopate ste, tu dileme nema. Ne ocekujem objavljivanje komentara, al makar cete ga vi procitati.
Dalibor
pre 3 godine
Da li je moguće da ste vi toliki OLOŠ? Samo bi da lešinarite i sejete mržnju, a najgori ste. Ovaj članak ste juče objavili, a sad ga ponavljate, totalno isti sadržaj.
Dusan
pre 3 godine
A vaš tekst o silovatelju je manje neozbiljan?
Nenad
pre 3 godine
Ko je nama kriv kad je nas zakon popustljiv prema ubicama i lopovima..to je nasa realnost...jedan posten gradjanin dobije kaznu da plati 360 000 RSD zbog saobracajnog prekrsaja ne ugrozavajuci nikoga,ako nema da plati vise ce da odlezi nego ovi sto pobise ceo komsiluk
Aleks
pre 3 godine
To kako vi lazete nije zabelezeno jos od nacista u Nemackoj