Narod na nogama u Oplanićima! Vučić dočekan ovacijama, orilo se "Aco, Srbine" - Vučićević: Blokaderi ovo nikada neće pobediti!
Selo Oplanići, u okolini Kraljeva, danas je centar najjače podrške politici Srpske napredne stranke, narodske volje i borbe za državu Srbiju.
26.06.2026
17:56 >> 21:14
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Mg
pre 3 godine
Koji smrad!!!! Kakvo plaćenićko smeće. A i Srbi su u tom gradu imali djece pa jih ne pominješ pa 12 banhalučkih beba ... nesrećo nakaradna i nepodnošljiva.
Goran
pre 3 godine
Ovaj Božović tačno nije normalan čovek
Duško S
pre 3 godine
Goran: Pa da je taj Božović normalan, ne bi takve gluposti pisao.
Ljubiša
pre 3 godine
Pitanje je zašto ovaj već nije pozvan u policiju i zadržan tamo?
Sandra 60
pre 3 godine
Nema dalje pojedini političari poput Božovića će sve učiniti samo da ostvare svoj cilj i sednu u državnu fotelju. Ništa im nije sveto pa ni deca čija je mladost prekinuta rukom njihovog školskog druga.
Danko V
pre 3 godine
Sandra 60: Koristiti decu koji su izginuli služeći vojni rok u Sarajevu za ostvarivanje političkih ciljeva je bruka i sramota.
Danko V
pre 3 godine
Sandra 60: Koristiti decu koji su izginuli služeći vojni rok u Sarajevu za ostvarivanje političkih ciljeva je bruka i sramota.
Fiko Halimić
pre 3 godine
Sandra 60: Pa ko će da glasa za ove ludake koji koriste mrtvu decu za ostvarivanje svojih političkih ciljeva.
Olja
pre 3 godine
Šta drugo reći nego da je strašno što se tragedija ogromnih razmera koristi za ličnu promociju.
Dragan J
pre 3 godine
Olja: Pa šta reći nego osutiti ovakvo ponašanje ovog Božovića.
Romanija
pre 3 godine
Olja: Taj Božović treba da zna da su roditelji poslali svoje sinove u vojsku da oduže dug državi, a njima su ih vratili u limenim sanducima iz Sarajeva , samo zato što su bili Srbi i kakve veze sa tim je imla Srbija.
Dragan J
pre 3 godine
Olja: Pa da taj Božović ima imalo morala ne bi tragediju u Sarajevu koristio za svoje političke ciljeve.
Dragan J
pre 3 godine
Olja: Pa da taj Božović ima imalo morala ne bi tragediju u Sarajevu koristio za svoje političke ciljeve.
Sandra 60
pre 3 godine
Nema dalje Balša je dotakao dno svojom bezobraznom retorikom.
Danko V
pre 3 godine
Sandra 60: Odavno je taj Balša dotakao samo dno i više niko ne uzima za ozbiljno njegovo blenetanje.
Goran
pre 3 godine
Svi opozicionari se vide kakve su "patriote" tek kada se neke velike stvari dogode, tada pokažu pravo lice. Nažalost uvek negativno.
Goran
pre 3 godine
Poremećen čovek, šta sve on piše po Tviteru, za svakim detetom se tuguje
Tanja
pre 3 godine
Još jedan od članova opozicije koristi ovu strašnu tragediju kako bi izazvao haos
Fiko Halimić
pre 3 godine
Tanja: To je samo dokaz da nam je kompletna opozicija bedna.
Vojka
pre 3 godine
Svaka smrt deteta je najveci poraz covecanstva.
Sudija Ris
pre 3 godine
Ovaj kreten svaku situaciju koristi da dodatno unizi sopstveni narod
Caca
pre 3 godine
Bolest mozga je opasna stvar kada se tragedije koriste da bi se izazivao haos i protesti!
Mitar O
pre 3 godine
Caca: Sa ovakvom izjavom očigledno da Balša ima neki poremećaj u glavi.
Tanja
pre 3 godine
Ni Božoviću nije ništa sveto, ni trunku empatije nije pokazao prema ovom nastradalom decom
Vojka
pre 3 godine
Neumesno je uporedivati smrti dece i to u ovo vreme najvece tuge.
Tanja
pre 3 godine
Božović mi.lici na nekoga ko podržava ove monstrume koji su pobili silnu omladinu
Daca
pre 3 godine
Sramota je da Opozicija nema ni malo saosećanja zbog trenutne situacije.
Vojka
pre 3 godine
Post govori da covek ne razume i ne oseca sta nam se desilo.
ana
pre 3 godine
zar je moguce da delovanje danasnjih opozicionara svodi se na to da su lešinari nad tragedijom koristeći nesreću ovog naroda
Goga
pre 3 godine
I ovaj je pritajeni psihopata, svesno koristi situaciju i umesto da smiruje, on je još više raspiruje i predstavlja Srbiju na loš način.
Jasna
pre 3 godine
Opozicija nema nikakvu empatiju prema narodu.
Milos
pre 3 godine
Bozovicu i ostala bagra, cutite i prekinite da koristite situaciju! Ovo je ruglo sta vi radite!
Uros
pre 3 godine
Pa nikad ne bih bilo ko koristio smrt dece kako bi protestvovao, blatio vlast i izvodio ljude na ulicu da prave haos, to pokazuje koliko je opozicija jadna
Trajko
pre 3 godine
Zar bi i pobijenu decu koristili za svoje interese, opozicija je pokazala koliko može nisko pasti i da su samo dno
Ana
pre 3 godine
U ovako teškom momentu za čitavu Srbiju i srpski narod, Opozicija misli samo na sebe i kako da se napadnu Vučića.
Jovana
pre 3 godine
Opozicija kao da nije svesna situacije u kojoj se u ovom momentu zemlja nalazi.
Nina
pre 3 godine
Opozicija samo razmišlja o svom ličnom interesu.
Ivan
pre 3 godine
Božovića ništa ne interesuje samo da dođe na vlast.
Kaća
pre 3 godine
Strašno je što ovakve teme ubacuje u dane žalosti u Srbiji...
Dane
pre 3 godine
Čovek je za lečenje... ovakvo nešto sad pominjati
Dane
pre 3 godine
To je ta naša opozicija
Una
pre 3 godine
Bruka i sramota! Ovo je necuvenih razmera!
Nikola
pre 3 godine
Božović izgleda nije informisan o situaciji u zemlji.
Daki
pre 3 godine
Najviše su krivi tajkunski mediji koji sve i svašta piše, a pre svega šire laži.
Milena
pre 3 godine
Sramno je da koristite stradalu decu za vaše lične sukobe.
Milovan
pre 3 godine
Božović i družina iz DS-a, na svaki način gledaju da unize Srbiju
Maja
pre 3 godine
Nekim ljudima ništa nije sveto
Sar
pre 3 godine
Balsa ne pominje decu pobijenu u jasenovackim logorima, na petrovackoj cesti, u izbeglickim kolonama
Tara
pre 3 godine
Strašno za šta se on hvata...
Rade
pre 3 godine
Čovek nije normalan,šta on spominje ...
Mira
pre 3 godine
Kakav je ovo bolesnik. Zar je moguce da pise ovakve stvari po tviteru.
Pavle
pre 3 godine
Ovo samo rade lesinari koji zele da grade politicku karijeru na tudjoj nesreci.Dno dna.
Bilja
pre 3 godine
Pojedini iz opozicije tragediju koriste zarad medijske paznje. Ja sam zgrozena njegovim izjavama.
Cile
pre 3 godine
Želi da se posvađamo međusobno svi...
Aca
pre 3 godine
Strašno je kojim sredstvima se sve ljudi koriste.
Filip
pre 3 godine
Balša želi da se dodvori nekome i izazove sukobe među Srbima, a i u regionu
Ana
pre 3 godine
Umesto da sada svi pruže podršku porodicama preminulih, oni žele da sakupe političke poene.
Kale
pre 3 godine
Balša zaista treba da se preispita....
Aki
pre 3 godine
Opozicija više ne zna šta radi. Zaboravili su šta je po saosećanje.
jovana
pre 3 godine
Да ли је ово начин да ДС добија медијску пажњу
Ana
pre 3 godine
Šta reći kada se ovakva tragedija koristi za ličnu promociju, ne znam samo kako ga nije sramota..
Filip
pre 3 godine
Ovaj Božović je nula od čoveka. Zloupotrebljavati mrtvu decu u političke svrhe može samo monstrum poput njega.
jovana
pre 3 godine
Није тренутак да сада врши медијску промоцију
Sara
pre 3 godine
Ovakvu tragediju koriste samo kako bi izvukli ličnu korist. Nema tu nimalo saosećanja.
jovana
pre 3 godine
Божовић није могао изабрати гори тренутак да себе промовише
Iva
pre 3 godine
Opozicija gleda samo sebe i kako da napreduju. Zaboravljaju da u ovakvim vremenima najpre treba da se pruži podrška.
Nena
pre 3 godine
Opozicija nema nimalo empatije prema ljudima.Koriste ovo zlo moje nas je zadesilo u svoje političke svrhe.
jovana
pre 3 godine
Стварно није добар начин да човек сада мисли о медијској пажњи и фотељи
tasa
pre 3 godine
Balši je pala maska i pokazao je svoje pravo bolesno lice!
Nataša
pre 3 godine
Nekim ljudima ništa nije sveto.Vole da budu viđeni.
jovana
pre 3 godine
Уместо да ситуацију мало смири он још више жели хаоса да произведе
taki
pre 3 godine
Balsa samo misli kako da srusi vlast i to mu jedino u glavi.
Lena
pre 3 godine
Tuzno je sto se ovakva tragedija koristi u licnu promociju. Ovo je najtezi period za nasu zemlju i nije bitno ko ce doci na vlast, jer je nasa istina surova, deca su nastradala od ruke skolskog druga.
Alex
pre 3 godine
Gospodin Balsa je oboleo davnih dana
Milja
pre 3 godine
Kakvi smo ljudi postali kada u ovakvim trenucima ovako govorimo. Užas
wojche
pre 3 godine
opozicija pokusava na svemu da profitira, nazalost i na stradanju dece
semering
pre 3 godine
bez trunke srama jos jednom je DS pljunuo na zrtve
Bubi
pre 3 godine
Ovaj je zreo za ludnicu.
Joka
pre 3 godine
Da li je moguće da pokušavate da iskoristite ovo zlo koje nas je zadesilo,da naterate ljude da vas saslušaju,da slušaju dok lažete i pokušavate da svalite krivicu na Vladu Srbije? Da li je moguće da ovo vidite kao priliku? Ja kad god pomislim da ste na dnu,vi padnete niže. Opozicijo,stidi se. Krvave političke poene skupljate.
cvekloje
pre 3 godine
ako je nepodnosljivo zasto onda ne ode nego ostaje i soli ranu zrtvama
sarmojed
pre 3 godine
koliko premecen treba da budes da decije zrtve koristis za samopromociju
Duda
pre 3 godine
Užas šta sve pojedinim neće pasti na pamet. Zgrožena sam.
milijana
pre 3 godine
da je srece da ovakvi odu, kad im vec nista ne valja
Nebojša
pre 3 godine
Uvek je bolesno mislio, govorio, radio...
Dr
pre 3 godine
Sramota je zloupotrebljavati ovakve stvari.
Caca
pre 3 godine
Strašno!! Božović tačno nije normalan!
tasa
pre 3 godine
Balsa je jedan olos koji politizuje tragediju.
žare
pre 3 godine
Da li su zabeležene ove reči Balšine,onog momenta kada stavi nogu na tlo Srbije hapsiti i smestiti u ustanovu zatvorenog tipa ma kako se ona zvala jer monstrum ovoga tipa nebi smeo da se kreće na slobodi bar ne u Srbiji.
Goksi
pre 3 godine
Balša je tipičan predstavnik izipačenih opozicionih manijaka. Idkot koji poredi stradanja ljudi u ratu sa masakrima bolesnih umova. Jel se setio on tih stradalih nakon Leskovca, Futoga, Jabukovca.?
žare
pre 3 godine
Ovakve izjave su strašne i ljudi koji ih govore nisu zaslužili da se slobodno kreću.
tasa
pre 3 godine
Eto jos jednom je dokazao da mu je bitnija fotelja, da mu nista nije sveto i da samo misli na sebe bitanga!
žare
pre 3 godine
Da li ova spodoba ima decu kada ovako priča i to javno da ceo svet može da ima uvid u to.
Pera Detlić
pre 3 godine
Ovi iz opozicije sve luđi i luđi sa izjavama, šta je više ovo, vanredno stanje pod hitno uvesti, da zaštitim Srbiju.
žare
pre 3 godine
Čitam i ne mogu da verujem da tako nešto kaže čovek koji u Srbiji želi da ima uspeh u politici.
žare
pre 3 godine
Nadležni organi nadam se vode računa o ovakvim monstrumima i verujem da će biti priveden pravdi kad se vrati u Srbiju.
Lela
pre 3 godine
Balsa Bozovic je jedan neprikosnoveni bezmozgaš, a narod u Srbiji to odavno zna! Kakva stranka, takvi i ljudi!
Zoran
pre 3 godine
Pojedinci jedva docekaju siruaciju da se obruse na Srbiju i njenu decu.
Slavica
pre 3 godine
Ovo je dokaz da opozicija nema obraza... Strašno...
Tile
pre 3 godine
Ne razumem ljude koji koriste haos u drzavi, kriminalce i slicno, kako bi sebe uzdigli a ujedno i napadali drzavu?! To je van svake pameti
Darko
pre 3 godine
Božović očigledno nije normalan kad priča ovakve stvari... Neverovatno.
Sara
pre 3 godine
Neverovatno kako ovaj čovek koristi mrtvu decu u političke svrhe i za sopstvenu promociju... Jadno.
Rade
pre 3 godine
Volelo bih da znam koji je cilj Balšinog bolesnog mozga kad daje ovakve izjave!
Pera
pre 3 godine
Zutaci koji vise ne znaju sta ce sa sobom od tolike mrznje prema Vucicu i drzavi, uspeli su da koriste ovaj haos u druge svrhe, napadajuci drzavu. Dno dna
Ivan
pre 3 godine
Znaju gradjani kako su prošli pod okupljanjem DOS-a, tako da neće dozvoliti da se tako nešto slično ponovi Srbiji.
Ana
pre 3 godine
Ne treba Srbiji više haosa, treba ovu decu smiriti i razoruzati ljude koji imaju psihičke probleme. Vučić će sve dovesti u red.
Sanja
pre 3 godine
Opozicija, se, raduje svakom, zlu koji se, dogodi u Srbiji!
Ivancica
pre 3 godine
Opozicija je dotakla dno, ovako tesku situaciju koriste da skupe jeftinije političke poene, dno dna!
Zera
pre 3 godine
Balsa, zuti majmun, kada je dan zalosti, koristi sebe da promovise i time napada nevino nastradale zrtve. Sramota
Aca
pre 3 godine
Balša je dotakao dno dna... Oduvek je bio jadan, ali ovo je neverovatno...
Milan
pre 3 godine
Ne znaju ovi propaliteti bez imalo mozga nista drugo do da se udruzuju i napadaju predsednika,to je njihov najveci problem uvek i svuda! Jedino sto znaju je da seju mrznju i nista drugo!
Sandra 60
pre 3 godine
Balša koristi tragediju velikih razmera koja se dogodila za dva dana u Srbiji kako bi se lično promovisao. Nema dalje dotakao je dno u politici.
Nikola
pre 3 godine
Dzaba i levima i desnima što su se udružili pokušavaju da obmane građane ali im to uspeti neće.
Deni
pre 3 godine
Balsa je za mene uvek bio bolesnik!
Ivan
pre 3 godine
Opozicija se raduje svakom zlu koje se dogodi u Srbiji i odmah skacu na Vicica, iskoriscavaju neciju nesrecu.
Sanja
pre 3 godine
Udružena banda hoće da ruši Srbiju. To je uvek bilo jasno.
Ema
pre 3 godine
Šta drugo reći nego da je strašno što se tragedija ogromnih razmera koristi za ličnu promociju.
Vida
pre 3 godine
Sramotno bez odgovornosti za sve što je imao prilike da uradi.
Miki
pre 3 godine
Sramota je šta Božović govori i sa čim uporedjuje.
Ivancica
pre 3 godine
Opozicija i leva i desna treba da shvati da ove tragedije nemaju veze sa politikom
Aleksandra 60
pre 3 godine
Nad Srbijom se nadvila velika tragedija, a Božović bi da se preko nje promoviše i ispuni svoje lične ciljeve. Zaista bezobrazno i drsko ponašanje.
Milica
pre 3 godine
Očigledno neuravnotežen čovek, ko bi drugi mogao da napiše ovako nešto...
Milan
pre 3 godine
Cilj patrljaka opozicije je smena Vucicu,u svakom momentu kada neko zlo pogodi Srbiju. Koriste olosi takve momente a pri tome nemaju ni trunku kajanja
Maja
pre 3 godine
Licemerje Božovića nam sve govori.
Sanja
pre 3 godine
On je idiot. Država je već preduzela korake i hitne mere. Neodgovorni pojedinci samo mogu da naprave štetu.
Nikola
pre 3 godine
pregazili bi mreko mrtvih,zanemarili osecanja ljudi zavijenih u crno,i jos ne mogu da docekaju da prodje dan zalosti da bi blebetali okolo kojekakve gluposti,bedni opozicijski izdajnici!
Deja
pre 3 godine
Ovo su sve načini na koje opozicija želi da dodje do vlasti.
Deja
pre 3 godine
Sramota je da bilo koji srbin priča i radi protiv svoje države.
Ana
pre 3 godine
Skupljanje političkih poena na ovakav bedan način je sramno.
Joka
pre 3 godine
Ovo je krajnje vreme došlo, sačuvaj Bože!
Marko
pre 3 godine
Ova persona zaista nije normalna, koristi ovakvu situaciju i tragediju za ličnu promociju.
Nela 01
pre 3 godine
Ne mogu da shvatim da ljudi poput Božovića koriste ovakve teške trenutke za ličnu promociju.
Branka
pre 3 godine
Ovi komentari su zaista jezivi i nedolicni. Govorimo o decijim zivotima. Nebitno da li su deca iz Sarajeva Ili Beograda,njihovi zivoti su prekinuti...
Bane
pre 3 godine
Ovako nesto ne moze da izjavi normalna osoba koja u sebi ima bar malo empatije. Bozovic je ocigledno nema.
Andjelka
pre 3 godine
Dal ovaj covek zna sta prica. Ovo je tragedija velikih razmera .
Bobe
pre 3 godine
Pitamo se koliko nenormalan treba da bude neko ko moze da izjavi ovako nesto? U pitanju su deciji zivoti sa kojima Bozovic pokusava da se promovise... Ovo je uzasno...
Bojan
pre 3 godine
Ovo je zaista bolest mozga jednog coveka koji nema ni malo empatije niti moralnih nacela u sebi. Sta reci na ovakav komentar? Neko ko pokusava da bilo koju tragediju uzme kako bi sebe promovisao je zaista bolestan covek.
Marija
pre 3 godine
Deo opozicije umesto da podrži državu u ovim teškim trenucima, tragedije koriste za napad na Vučića.
Bilja
pre 3 godine
Zivot svakog deteta je vazan i bitan,nebitno odakle su i gde zive. Ovaj Bozovic zaista nije normalan kada moze da izjavi ovako nesto. Sramota i uzas.
Lela
pre 3 godine
Bolest!Zar postoji ijedna osoba u Srbiji koja nije zaplakala za ova dva dana?
Dragan
pre 3 godine
Balsa je definitivno nenormalan
Marija
pre 3 godine
Konstantno iz dela opozicije tragedije koriste za politički obračun sa Vučićem.
Rada
pre 3 godine
Ovo je za normalne ljude nepojmivo sta Balša prica
Marija
pre 3 godine
Ljudi treba da shvate da nam je u ovim izuzetno teškim trenucima potrebno jedinstvo više nego ikad.
Vanja
pre 3 godine
Sta reci nego da je strasno, ma bolesno.
Ksenija
pre 3 godine
Božović nije tačan, to je I više nego očigledno.
Vanja
pre 3 godine
Deca su svetinja, a on ih koristi za svoju političku korist.
Viki
pre 3 godine
Žalosno!
Marija
pre 3 godine
Koristiti smrt dece za sakupljanje političkih poena je dno dna, pri tom ovakvim ponašanjem samo mogu da izgube te iste poene.
Vlada
pre 3 godine
Balša Božović nije normalan čoveк.
Dule
pre 3 godine
Zaista je neumesno ovakve situaciju koristiti za licnu promociju
Marija
pre 3 godine
U sramnoj poruci koju je podelio putem Tvitera jasno se vidi da Balša Božović ne žali ni za jednim detetom .
Mica
pre 3 godine
Zar vam na ovoj zemlji nista nije sveto? Kako je moguce da nemate ni gram empatije? Boze spasi nas,ovakvog ZLA.
Marija
pre 3 godine
Decu pobijenu u Sarajevu koriste za izazivanje haosa. Sramota za Srbiju.
Marija
pre 3 godine
Iz ovog dela opozicije pokazuju nepoštovanje prema nastradalima u tragedijama, koje su zadesile našu zemlju.
Jela
pre 3 godine
Očito je da Balša Božović ne žali ni za jednim detetom čim se u danima kada su se u Srbiji dogodila dva masakra bavi izazvivanjem haosa
Sava
pre 3 godine
Ovaj čovek je stvarno prolupao, svašta koristi opozicija samo da izazove haos.
Jela
pre 3 godine
Balša Božović nema ništa sveto ,sramno je njegovo ponašanje
Alex
pre 3 godine
Težak bolesnik koji se seiri nad smrti dece
Suzana
pre 3 godine
DS je potpuno ispraznio mozak Balsi Bozovicu, covek ne zna sta pise i prica!
Goran
pre 3 godine
Odvratan čovek koji gazi preko mrtve dece
Dino
pre 3 godine
Tipični demokrtaa, odvratno
Rale
pre 3 godine
Teško je naći rwči za odvratnost ovog lika
Dana
pre 3 godine
Balsa je pomesao babe i zabe,ali ajde to covek bez trunke ljudskosti u ovakvoj situaciji govori na ovaj nacin! Nekim ljudima nista nije sveto!
Beba
pre 3 godine
Ovaj čovek je bolestan! Svaka reč je suvišna!
Jana
pre 3 godine
Da nazalost nije bilo ove teske situacije,Balsa verovatno ne bi dobio ni priliku ni dozvolu da nesto kaze,a sada je brze bolje potrcao kako mu neko ne bi ukrao minute na malim ekranima,cisto da podseti narod da postoji,makar i po cenu skrnavljenja necije tuge i bola!
Brane
pre 3 godine
Bitno da se on setio muslimanske dece a Srbi su se sami ubijali.Nikada se nije setio da spomene odsečene tri glave od strane muslimana u okoli Tešnja.
Zoran
pre 3 godine
Sramota je kako ljudi mogu da koriste mrtvu decu za političke pojene !
Uroš
pre 3 godine
Treba osuditi svaki zločin nad decom.
Mirko
pre 3 godine
Vučić je najodgovorniji državnik u regionu.
Ana
pre 3 godine
Koristiti ovakvu ogromnu tragediju zarad licne koristi je bolesno! Sramota!
Ksenija
pre 3 godine
Balša je ozbiljno izgubio kompas kad decu koristi za svoju promociju.
Sale
pre 3 godine
Ne mogu da verujem da ima ovakvih kao Balša, koji pokušavaju politički da profitiraju? Nemam reči!
Nikola
pre 3 godine
Šta drugo očekivati od neljudi poput Balše? Samo lična promocija i loši pokušaji spina, strašno.
Drakce
pre 3 godine
Nekim ljudima je samo bitna promocija. Strasno u ovim teskim trenucima!
Mire
pre 3 godine
Koriscenje ove tragicne situacije za bilo koju promociju, treba kazniti zatvorom. Sram vas bilo!!!
Marko
pre 3 godine
Cela, normalna Srbija tuguje a licemeri poput Balše napadaju državu i vlast zarad lične promocije. Nemam reči kakav je to zlotvor.
Maja
pre 3 godine
Ne verujem šta čitam!? Imaju li ovi iz opozicije imalo stida, srama, obraza, skrupula? Kakvi pogani licemeri!
Igor
pre 3 godine
Odvratno ponašanje ovog Balše! Običan licemer koji gleda kako da ušićari nekakav politički poen, nemam reči!
Ivan
pre 3 godine
Ne mogu da dođem k sebi gledajući i čitajući Balšine izjave. Zar sada u ovom strašnom trenutku misli kako da se dokopa vlasti!?
Dona
pre 3 godine
Au Bozovicu pa gi nisi cist u glavu.
Kika
pre 3 godine
Neki ljudi su zbog pata i fotelje spremni na sve.
Radovan
pre 3 godine
Strasno sta sve ljudi ne pisu po drustvenim mrezama.
Ljilja
pre 3 godine
Opet lazne patriote na delu.
Sentinel
pre 3 godine
Šljam. Šljam. Šljam.
Sanja
pre 3 godine
Opozicija koristi svaki momenat i tragediju kako bi izazvali nemire i haos u državi.
Radovan
pre 3 godine
Licna promocija i u ovim teskim trenucima. Stvarno sramota.
Drakce
pre 3 godine
Ovaj covek nema ni casti ni morala. Kad je svima dozvoljeno bavljenje politikom.
Dona
pre 3 godine
Najstasnije je sto mi nemamo normalne ljude u redovima opozicije. Ovaj ispad je primer koji opisuje opoziciju.
Ljilja
pre 3 godine
Tuzno je sto clabnovi opozicije koriste ovu tragediju da bi se promovisali.
Alen
pre 3 godine
Dok se mladima kroz medije promovisu arkani, cece, seselji, kristijani, stanije i druge boranije kao vrednosti i uzori koje treba slediti nema nam spasa ... Objavite ovo molim vas
Nale79
pre 3 godine
Strašno je da se tragedija velika koristi u političke svrhe gore nemože.
Ena
pre 3 godine
Sramota je što opozicija koristi ovu tragediju ne bi li zaradila neki politički poen.
Janko
pre 3 godine
Katastrofalno. Covek ne zali ni za cim, uzasno. Koristi ovu tragediju za licnu popularnost. Stidi se.
db
pre 3 godine
Ovakvi kao Božović trude se na svakom koraku da ukaljaju svoj narod . Proučite početak i tok građanskog rata na teritoriji Bosne i Hercegovine pa tada procenjujte kvalitet te borbe i to uradite objektivno - činjenica o događaju , vreme i mesto događanja , povezanost sa prethodnim zbivanjima i potonjim dejstvima . Sarajevo je u BiH - a od 1.4.1992. godine BiH je suverena nezavisna republika . Božoviću BiH nije Srbija i ne brkaj babe i žabe .
Željka
pre 3 godine
Kada tebe, bolesni skote, ne bude, biće nam bar malo podnošljivije.
mile
pre 3 godine
Hoće sad neko uhapsiti i ovog konja mislim da je i njemu već vreme da ode u zatvor. Svako ko uzme bilo koje dete u usta da bi sebi i sebi sličnim izvukao neku korist momentalno hapsiti to nisu ljudi.
Snezana princeza
pre 3 godine
Svaki deciji zivot vazan je podjednako. Nije bitno u kojoj drzvai zivi, niti koje je nacionalnosti,dete je dete. Grozno je gledati da se pojedinci prepucavaju preko dece, narocito tragicno nastradale.
Istina
pre 3 godine
Da li onda ima mesta čuđenju zašto DS ima "fantastičnih" 1.5% podrške biračkog tela u Srbiji? Nekada najjača politička stranka u Srbiji, perjanica demokratije, elita DOS grupacije, pretvorena je u šaku bezdušnih lešinara i u Đilasove podguzne muve. Zoran Đinđić se prevrće u grobu ...
Gorana
pre 3 godine
Uzas...sta reci
MilosObilic1389
pre 3 godine
I u opkoljenom BERLINU 1945. ubijna su deca...Jednako kao i u opkoljenom PETROVGRADU gde su ruska deca umirala od gladi...Ko je tome kriv...? Ja sigurno nisam...! Samo idioti kao BALŠA BOŽOVIĆ i njemu slični iz građanske Srbije, razlikuju žrtve FAŠIZMA i KRIMINALA...Borbe za slobodu i borbe protiv FAŠIZMA i MUSLIMANSKOG FUNDAMENTALIZMA koji je najbliži fašizmu i nacizmu po svojoj ideologiji...