Narod na nogama u Oplanićima! Vučić dočekan ovacijama, orilo se "Aco, Srbine" - Vučićević: Blokaderi ovo nikada neće pobediti!
Selo Oplanići, u okolini Kraljeva, danas je centar najjače podrške politici Srpske napredne stranke, narodske volje i borbe za državu Srbiju.
26.06.2026
17:56 >> 21:14
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Caca
pre 3 godine
Ovo je žalosno što opozicija radi!
Mia
pre 3 godine
Misle nasiljem ce doci na vlast. E pa nece moci. Šta su oni više umislili da su? Lešinari najobičniji.
Andrijana
pre 3 godine
Kakve demonstracije? Protiv koga? Protiv roditelja?
mile
pre 3 godine
Kada su ovakve strašne stvari u pitanju, na politiku svi treba da zaboravimo.Opozicija širi nasilje jer poziva na linč Vucica i vlasti.
Jela
pre 3 godine
Opozicija nema dostojanstva ni malo, ovo je strasno.
mare
pre 3 godine
Svi znamo da svaki skup koji opozicija organizuje je u političke svrhe kako bi promovisali još više nasilja.
jovo
pre 3 godine
Opozicija je pala niže od dna. Navikli smo na njihove pljuvačine svakoga dana,na tekstove njihovih medija koji vredjaju inteligenciju prosečnog čoveka,ali korišćenje ovakve tragedije za promociju linča predsednika i članova Vlade,to nigde nije zabeleženo u svetu.
Jana
pre 3 godine
Opozicija jos jednom sija punim sjajem bednika,izdajnika,ljudi bez trunke osecaja i empatije! Sta drugo i ocekivati od ljudi sa dna kanalizacije?!
Marko
pre 3 godine
Sve sami bolesnici u ovoj cirkus opoziciji!
Sandra 60
pre 3 godine
Ružno je to što opozicija radi, umesto pozivanja na nasilje treba da podrže Vučićevu borbu protiv nasilnika i sami pozovu na predaju nelegalnog oružja.
sava
pre 3 godine
Pitam se jel moguće da postoje ovakvi ljudi. Ljudi bez časti,srca i duše. Opozicija treba da se stidi.
Mara
pre 3 godine
Opozicija zeli da izazove nemire
Jela
pre 3 godine
Opozicija je dno dna,najveci lesinari na svetu,to je to
Ivana 88
pre 3 godine
Uzas sta radi opozicija pored ovako teske tragedije.Neka im je na cast.
Jela
pre 3 godine
Ovakvu tragediju opozicija koristi za svoje lične interese. Dotakli su dno!
Nina
pre 3 godine
Politika opozicije je uvek bila samo nasilje
dule
pre 3 godine
Da li su skupovi opozicije stvarno za borbu protiv nasilja ili za njihovu ličnu korist,jedino što znaju je da prete i provociraju.
Ena
pre 3 godine
Sramota je što opozicija koristi ovu tragediju ne bi li zaradila neki politički poen.
gagi
pre 3 godine
Zar ovakvi traze od naroda podrsku? Bedni izdajnici propali!
vlada
pre 3 godine
Bedne zute demokrate se ne libe da daju sebi za pravo da javno prete smrcu? I sta,zar ce nadlezni ovo dozvoliti?
Darija
pre 3 godine
opozicija je nadmašila sebe sa svojim glupostima....
Nale79
pre 3 godine
Ko preti oni koji su je doveli do ruba propasti bahati nasilnici prodane duše opozicijski klovnovi samo su za cirkus.
Ivan
pre 3 godine
Ovo je za svaku osudu. Opozicija treba da se stidi sto u ovakvoj tragediji koristi sve kako bi pozivali narod na masovne proteste. Umesto da se svu ujedinimo i tako lakše prebrodimo ovo.
cile
pre 3 godine
Sta bi drugo i ocekivali od ljudi kojima je jedini prioritet sirenje zla i mrznje,kao da su ikad znali da bilo sta drugo rade!
Ivana 88
pre 3 godine
Gradjani Srbije su tuzni, kakvi protesti dal je opozicija normalna
šilja
pre 3 godine
Ne biraju trenutke i gaze preko mrtvih kako bi dosli do malo medijske paznje i zadovoljili svoj ego,bolest bez granica!
Marija
pre 3 godine
Bolesnici u ovim teskim trenutcima za celu naciju oni pozivaju na nerede
Ljubicica
pre 3 godine
Tužno je to što opozicija pokušava da profitira na tragediji.lesinari
Jelena
pre 3 godine
Sram ih bilo... Tako pokušavaju da podignu svoju popularnost. Zar je za ispad pojedinca kriv predsednik.
Cedomir
pre 3 godine
Srbija place, niko nije želeo da se ovo dogodi. Treba da budemo ljudi a ne lesinari koji će da iskoriste ovu tragediju za političke poene.
Vladimir
pre 3 godine
Opozicija godinama sprovodi nasilje ,a sada poziva na demonstracije protiv nasilja,sve to ne bi li utvrdili svoje pozicije
Milovan
pre 3 godine
Opozicija skuplja političke poene na nacionalnoj tragediji. Neće oni da žale,niti da pomognu. Oni hoće javni linč državnog vrha. Sramota šta rade.
Ana
pre 3 godine
Opozicija godinama pravi atmosferu haosa i mržnje, a sad poziva na ulice protiv istih stvari..
zoki
pre 3 godine
Opozicija kao da nema 1g mozga.Umesto da se u ovakvom teskom trenutku svi ujedinimo i nadjemo resenje i pomognemo ljudima oni zovu na demonstracije. Pustite ljude da zale za voljenima.
Mina
pre 3 godine
Tugo moja. Ljudi tuguju za nevinim žrtvama a opozicija poziva na demonstracije. Da li oni imaju gram empatije za ovo što rade?
Ljiljana
pre 3 godine
Monstruozno ponasanje opozicije, pozivanje na nemire zar zelite jos da nam omladina gine olosi jedni.
ana96
pre 3 godine
zalosno je to da dok još traju dani žalosti opozicionari pozivaju na proteste a Srbiji
Bogdan
pre 3 godine
Opozicija koja je pozvala na vešanja i nosila motorno testere sada poziva na skup. Strašno i velika sramota Srbije!
Ratko
pre 3 godine
Kako ih nije sramota, opozicija je dotakla dno!
zoki
pre 3 godine
Protiv koga demonstracije??? Protiv ljudi koju si izgubili svoje bliznje ili protiv naroda koji je tu da pomogne?
Jovan Kursula
pre 3 godine
Ekstremi jedni odvratni! Pozivali su na vešanja, upadaju sa motornom testerom u RTS ... sada su našli da morališu i pozivaju na skup. Jad i beda od opozicije.
Cvetke
pre 3 godine
Ekstremi koji si na svakom skupu pozivali na nasilje, sada su našli da pozivaju na skup. Bolesno, jednom rečju.
zoki
pre 3 godine
Opozicija treba komplet da se leci. Ovo je trenutak za zaljenje a oni bi da zovu na demonstracije.
Obilić
pre 3 godine
Opozicija je u izazivanju haosa odavno prevazišla samu sebe. Sve nivoe bezobrazluka i bestidnosti je prestigla, a sada morališu i pozivaju na miran skup. Strašno!
Snežana
pre 3 godine
Deo opozicija umesto da tuguje za nastradalima i pokaže empatiju, organizuje nekakve proteste dok Srbija tugije i plače. Imaju li stida i srama? Da li misle da će im narod ovo oprostiti? Nikada!
Pera Detlić
pre 3 godine
Odmah uvesti vanredno stanje da se još više ne ugrožava Srbija, ili zabraniti svako okupljanje u narednih mesec dana. Stidi te se opozicijo, istorija će Vam suditi, na stranu sada svako političko opredeljenje ali bre Vi niste normalni. Pustite da se u tišini tuguje. Poštovanja imajte prema porodicama žrtava.
Sanja
pre 3 godine
Opozicija koristi sveopštu tragediju da dobije koji politički poen.
jovana78
pre 3 godine
zaista je moguce da i ove tragične događaje opozicionari iskoriste za svoje nasilnicke ciljeve
Karađorđe
pre 3 godine
Kakvo licemerije opozicionih politikanata. Misle da će na ulici doći do vlasti. Srbija je jednom pogrešila kada je takve huligane imala na vlasti. Srbija sebi to dozvoliti drugi put ne sme.
Ljiljana
pre 3 godine
Opozicija organizuje protest protiv nasilja a oni su ti koji pozivaju na nasilje.
Viktor
pre 3 godine
Nasilnici organizuju protest protiv nasilja.
Goran
pre 3 godine
Opozicija je po ko zna koji put pokazala svoje pravo lice
Ena
pre 3 godine
Sramota je što opozicija koristi ovu tragediju ne bi li zaradila neki politički poen.
Darko
pre 3 godine
Oni koji su vršili nasilje na nedužnim građanima sada se okupljaju i još pozivaju na neke mirne proteste. Dokle više ? Imaju li ovi ljudi časti i obraza?
Milijada
pre 3 godine
Moralni gmizavci, čak i ovu situaciju koriste u političke svrhe. Sram treba da vas bude sve.
Dejan
pre 3 godine
Pitam se imaju li ovi iz opozicije bar malo savesti,bar jednu mrvu. Tuzno sta rade.
Goran
pre 3 godine
Ako je neko pokazivao i promovisao nasilje onda su to opozicionari
Maca
pre 3 godine
Dotakli ste dno! Zar ovu tragediju koristite zarad svojih političkih ciljeva?! Sram da vas bude!!!
Ana
pre 3 godine
Opozicija je još jednom pokazala svoju neodgovornost i političko oportunizam, pokušavajući da politizuje nasilje umesto da se fokusira na rešavanje problema.
Petra89
pre 3 godine
sada im ne vredi nista jer su izgubili i izigrali poverenje u Srbiji jos dok su bili vlast danasnji opozicionari
Bane
pre 3 godine
Umesto da ponude konstruktivne ideje i rešenja, opozicija koristi nasilje kao sredstvo za ostvarivanje svojih političkih ciljeva.
Ema
pre 3 godine
Opozicija svojim postupcima pokazuje nedostatak ozbiljnosti i nesposobnost da se konstruktivno uključe u politički dijalog.
Goran
pre 3 godine
Opozicija nema nimalo časti i dostojanstva
anaG
pre 3 godine
na dan žalosti danasnja opozicija bi da plasira licemerje ali sta ona tu jos moze kad drugo ne zna
Iva
pre 3 godine
Umesto da se zalaže za mirne proteste, opozicija je izabrala nasilje i haos kao način izražavanja političkih stavova.
Vojislav
pre 3 godine
Opozicija ignoriše važnost demokratskih procesa i prava građana, fokusirajući se isključivo na svoje političke interese.
Snezana
pre 3 godine
Opozicija koristi nasilje kako bi privukla pažnju medija i stvorila sliku političke krize koja ne postoji u stvarnosti.
Sloboda
pre 3 godine
Ako oni misle da će na ovaj način da građani Srbije zaborave njihova nasilja, grdno se varaju.
Daca
pre 3 godine
Ne mogu dane zalosti da ispostuju?pljuju po sistemu i drustvu?a sta oni rade?Cime se ta opozicija sluzi da dodje na vlast?
Goran
pre 3 godine
Lepo kažete, opozicija protestuje protiv same sebe
Goran
pre 3 godine
U svojoj gluposti, opozicija je premašila samu sebe
Ivo
pre 3 godine
Opozicija je pokazala nedostatak liderstva i odgovornosti, dopuštajući da nasilje preuzme inicijativu umesto da se angažuje u konstruktivnom dijalogu.
Bogdan
pre 3 godine
Građani Srbije još pamte nasilja koja su pravili opozicionari na svojim skupovima.
Janja
pre 3 godine
Opozicija ne pruža alternativna rešenja i strategije za suočavanje s izazovima, već se oslanja na nasilne akcije kako bi privukla pažnju.
Luka
pre 3 godine
Stop nasilju opozicije
Mili
pre 3 godine
Opozicija manipuliše javnošću i pokušava da stvori negativnu sliku o vladajućoj stranci umesto da se fokusira na izgradnju bolje budućnosti za sve građane.
Sasa
pre 3 godine
Opozicija treba da preuzme odgovornost za svoje postupke i da se okrene konstruktivnoj politici umesto da podržava nasilje i haos.
Ljilja
pre 3 godine
Politikanti iz opozicije nemaju ni malo ljudskosti u sebi!
Mila
pre 3 godine
Ljudi su tuzni kako to ne shvataju,nije im do politike kao njima. Opzicija ovim pokazuje da ne tuguje. Ovo su dani zalosti a oni pozivaju na proteste. Budimo bar jednom slozni
Marija
pre 3 godine
Šta još nećemo da čujemo i vidimo od strane opozicije!
Miki
pre 3 godine
Opoziciji nije stalo ni do jedne žrtve nedužno nastradale u tragediji koja je zadesila Srbiju, vec samo koriste kako bi napadali vlast i ubirali svoje politicke poene
Snežana
pre 3 godine
Opozicija godinama stvara lošu atmosferu u Srbiji.
Luka
pre 3 godine
Opozicija je jadna i bedna!
Ivana
pre 3 godine
Opozicija jos jednom sija punim sjajem bednika, izdajnika, ljudi bez trunke osecaja i empatije. Sta drugo i ocekivati od ljudi koji su dno dna?!
Saša
pre 3 godine
Od ovakvih ološa čovek ne može ništa drugo ni da očekuje!Jadni su!
Saruman
pre 3 godine
Životinje usled velikih nesreća prekidaju svaki vid neprijateljstva i zbijaju se jedna uz drugu zarad opstanka.Samo opozicija u Srbiji to ne zna i nije nigde videla ni pročitala.Njih ne zanima zajednički interes i borba za dobro svih nas.Njih vode samo lični interes i glad za vlašću !!!Oni su najveća sramota Srbije!!!
Jovan
pre 3 godine
Žalosno je šta koriste za prijupljanje političkih poena!
Zoro
pre 3 godine
Dno dna od opozicije
Branislav
pre 3 godine
Protiv čega uopšte ova opozicija protestuje?
Jovica
pre 3 godine
Oni samo znaju da pozivaju na nerede, demonstracije, blokade!
Kristina
pre 3 godine
Politizacija ove tragedije od strane opozicije je sraman potez.
Dule
pre 3 godine
Veoma je tužno i žalosno što se zaboravilo nasilje opozicije, a ti isti govore kako je vlast nasilna!
Ljubica
pre 3 godine
Sad treba jedinstveni da budemo, da podržimo državu u borbi protiv nasilja. Nije fer da ovu situaciju opozicija koristi.
Ruza
pre 3 godine
Opozicija je licemerna jer ne postuju tragediju koja je zadesila celu Srbiju!
Sava
pre 3 godine
Opozicija je dotakla dno dna.
Jela
pre 3 godine
Koliko bolestan um moraš imati da bi pozivao na proteste na sam Dan žalosti. Kao da pozivaju na proteste protiv sebe jer su oni prvi koji nasilje i izazivaju.
Goga
pre 3 godine
Opozicija je ovim potezom još više pala u blato i mulj iz kog se nikada neće izvući.
Jelena
pre 3 godine
Nasilnici pozivaju na nasilje. Pa to nigde nema.
Deki
pre 3 godine
Krajnje ironično je da Boško govori o bilo čemu kad je on taj koji je uvek pozivao na nasilje.
Strahinja
pre 3 godine
danasnji opozicionari su davno izgubili poverenje gradjana Srbije
Strahinja
pre 3 godine
Stvarno je žalosno to što radi opozicija.
Aleksandar
pre 3 godine
Vučić menjaj zakon i hapsi i šalji na robiju ovaj ološ koji je protiv svega dobroga za narod i srbiju
Rade
pre 3 godine
Opozicija se zamisli bori protiv nasilja, a oni demonstriraju silu gde god se pojave
Ksenija
pre 3 godine
Opozicija podržava i podražava nasilje a sada bi da protestvuju.Stvarno mi nije jasno.
Vanja
pre 3 godine
Nasilnici pozivaju na protest protiv nasilja? Opozicija je ovaj put nadmašila sebe u gluposti i licemerstvu. Pokazali su da su bezdušnici kojima ništa nije sveto...
Strahinja
pre 3 godine
Od srpske opozicije se ništa normalno i ne očekuje
Maja
pre 3 godine
Ovo je tako bedno i jadno... Opozicija zloupotrebljava ovu neviđenu tragediju u Srbiji da sakupi političke poene. Dok džava preduzima mere, oni bi da uličare. Sram ih bilo.
Zeljko
pre 3 godine
Nasilnici pozivaju na nasilje,stvarno jadno i zalosno!
Vlada
pre 3 godine
Ovde se radi o politizovanju tragedije, o igranju sa patnjom porodica tragično nastradale dece, đalošću cele Srbije. Opozicija koja je nasilna i propagira govor miržnje sada poziva na proteste protiv nasilja... Time neće dobiti ništa, pa ni jetine političke glasove.
Caca
pre 3 godine
Opozicija se samo ponižava i svojim postupcija tone u duboko dno!
Dunja
pre 3 godine
Opozicija je jedan običan šljam koji samo gleda svoje interese.Sram ih bilo
Dunja
pre 3 godine
Dok cela Srbija place i tuguje oni pozivaju na proteste.Treba da ih bude sramota
Tasa
pre 3 godine
Vrše nasilje a žele da se skupljaju i bore protiv nasilja.
Dana
pre 3 godine
Nasilnici iz opozicije, umesto da preuzmu deo odgovornosti jer su ličnim primerom, vršeći vernbalno i fizičko nasilje, učestvovali u njegovoj normalizaciji, oni svaljuju krivicu na onoga ko nešto konkretno i preduzima kako bi se ovakve tragedije sprečile.
Dunja
pre 3 godine
Ovo je strasno.Dok ostali tuguju oni razmišljaju o protestima.Da li oni imaju trunku srama ili poštovanja prema onima koji su stradali
Tasa
pre 3 godine
Sami svojim postupcima pokazuju nasilje mladima.
Milkana
pre 3 godine
Pustite ovu decu da zive normalno,ne punite im glavu svacim. Uzdamo se uz sadasnju vlast i verujemo da ce nas izvesti na pravi put.
Maja
pre 3 godine
Sramno je što opozicija nema ni trunke poštovanja prema nevino nastradaloj deci, te koristi ove dane žalosti da poziva na proteste misleći da će tako doći do lakih političkih poena.
Nikola
pre 3 godine
Sramno je što opozicija nema ni trunke poštovanja prema nevino nastradaloj deci, te koristi ove dane žalosti da poziva na proteste misleći da će tako doći do lakih političkih poena.
Sanja
pre 3 godine
Opozicija nema obraza, ni srama, pa koristi ovu tragediju za svoje političke ciljeve i dolaženje na vlast.
Sima
pre 3 godine
Sramota šta opozicija koja je palila, razbijala, koja poziva na smrt, na nerede, koja se fizički obračunava sa neistomišljenicima, zloupotrebljava ovu tragediju u političke svrhe. Sve što njih zanima jesu fotelje, moć i novac. Bednici.
Jelena
pre 3 godine
Nasilnici zovu na nasilje. "Odlično" znači da očekujemo haos i opšte ludilo. Kao da nam nisu bile dovoljne ove dve tragedije. Stidi se opozicijo ako imaš stida i srama.
Marija
pre 3 godine
Opozicija sve politizuje, pa nažalost, i ovu tragediju. Poznati su oni po tome da se prave da su suprotno od onog što jesu. Kukavice, izdajnici i strani državljani koji glume patriote, nasilnici koji bi da protestvuju protiv nasilja. Pa, da li se protiv nasilja bori na ulici dok se Skupština ne poštuje, dok u njoj pale cigarete, fizički nasrću na političke neistomišljenike, šire govor mržnje? Štetočine i bednici...
Zex
pre 3 godine
Bezosećajni,puni mržnje,gladni vlasti.To je naša opozicija!!!
Lazar
pre 3 godine
Nasilnici i fašisti, izdajnici profiteri, ništa im nije sveto. Pustite tu decu da počivaju u miru, poštujte bol i patnju njihovih porodica i cele Srbije, ne zloupotrebljavajte je i ne politizujte ovaj nemili događaj. Odgovorni ste i vi za ovo stanje.
Joca
pre 3 godine
Sve ste lepo naveli, činjenicama dokazali - opozicija je ta koja promoviše nasilničko ponašanje i očito je da nemaju ni osećaj stida ni srama, da ne znaju za moral kada ovako nešto, što nas je sve šokiralo, što je Srbiju zavilo u crno, zloupotrebljavate u političke svrhe...
Ur Nino sar Serbule
pre 3 godine
Ova opozicija je stvarno bolesna i ništa im nije sveto pa čak ni žrtve iz ovih tragedija .
Bojana
pre 3 godine
Oni koji nasiljem sve resavaju, pozivaju na borbu protiv nasilja. Apsurd!
Nina
pre 3 godine
Nasilnici bi da se bore protiv nasilja? Ne interesuje me opozicija i njihove budalaštine, ali najoštrije osuđujem to što zloupotrebljavaju smrt ove dece da bi se sebe promovisali i predstavljali onakvima kakvi nisu. Lešinari.
Mica
pre 3 godine
Jos jedna bruka opozicije! Protesti u sred najvece tuge.
Nina
pre 3 godine
Vazno je da se spreci dalje nasilje u skolama . Prijem novih policajaca je prava mera
Cele
pre 3 godine
Sama sadasnja opozicija je dovela do ovih tragedija danas. Godinama, sistemski, unistavali sve vrednosti Srbije.
Anđelija
pre 3 godine
Besramnici, strvinari. Pa, zar i ovu tešku tragediju je opozicija našla da zloupotrebljava u političke svrhe? Zar da protiv nasilja protestuju oni koji bi da tuku, bese, koji fizički i verbalno zlostavljaju svakoga ko ne misli kao oni? Koji lažima i ulicom žele da se dočepaju vlasti? Gade mi se.
Mira
pre 3 godine
Tragedija u Beogradu i tragedija u Mladenovcu, najveci je zlocin sadasnje opozicije!!!
Kica
pre 3 godine
Napad je najbolja odbrana! Opozicijo, zbog vased visegodisnjeg unistavanja drzave i vrednosti, svedoci smo ove dve tragedije danas!
Kaya
pre 3 godine
Protiv nasilja glas hoce da podignu najveci nasilnici! To je ta nasa opozicija!
Ana
pre 3 godine
Opozicija jedino nasilje i propagira. Na svaku stvar, odgovaraju nasiljem, protestima, zato smo danas ovde gde smo!
Mila
pre 3 godine
Pobedice zdrava i normalna Srbija sa Vucicem svo zlo koje je snaslo. Opozicijo, stidi se pakla koji se dogodio 3.5.i 4.5., jer ste tome godinama doprinosili.
Tamara
pre 3 godine
Doveli su mafijaše i zadrugu na male ekrane za vreme dok su bili na vlasti, stvarali nasilje u Skupštini i išli u Predsedništvo da se fizički obračunavaju sa Vučićem. Ovakve barabe bi da pokrenu proteste. Jadno.
sasa2
pre 3 godine
Dugo nisu bili u centru paznje, pa pokusavaju na ovaj nacin da je privuku!
Miki
pre 3 godine
Vrh ludila opozicije!
Mira
pre 3 godine
Opozicija zaboravlja, da narod ne zaboravlja. Nisu oni ti koji treba da zašivaju proteste da bi spremili nasilje koje godinama i sami sprovode. Sramno.
Mira
pre 3 godine
Opozicija je pala nize od dna. Navikli smo na njihove pljuvacine svakoga dana, na tekstove njihovih medija koji vredjaju inteligenciju prosecnog coveka. Ali koriscenje ovakve tragedije za promociju linca predsednika i clanova Vlade, to nigde nije zabelezeno u svetu.
Radivoj
pre 3 godine
Pobogu, ostavite se politike i protesta dok Srbija pati za mladim životima! Opozicija je dno!
Iva
pre 3 godine
Sramani potezi od strane opozicije.
Tara
pre 3 godine
Opoziciji ništa nije sveto,koriste ovu tužnu situaciju...Samo će još više potpaliti vatru.
Don
pre 3 godine
Bolesnici iz opozicije ciji je jedini program nasilje i ulica jer legalno na izborima ne mogu ni za sto zivota da dodju do fotelja,pozivaju na protest protiv onoga ko je uzrocnik nasilja tj. samih sebe,psihopate!
Slavica
pre 3 godine
Svaku tragediju koriste za svoju ličnu korist ovi kvazi političari iz opozicije.
Vlada
pre 3 godine
Opozicija koristi svaku priliku da napadne našeg državnika Vučića, kako bi još malo opstali na vlasti .
Rada
pre 3 godine
Skandalozno ponasanje opozicije i sinoćno skrnavljenje Gradske kuce kada je cela nacija u zalosti zbog tragicnog dogadja! Bolesnici jedni opozicijo srami se.
Ivan
pre 3 godine
Pozivi na nasilje samo pokazuju nedostatak argumenata i sposobnosti da se vodi konstruktivan dijalog.
Malina
pre 3 godine
Nasilje je suprotno svim principima demokratije i vrednostima koje bi politički lideri trebali da promovišu.
Marijana
pre 3 godine
Marinika organizuje protest pod parolom "protiv nasilja", a do skoro je njen drug Boško Obradović nasrtao i napadao, vršio nasilje nad ženama iz SNS-a. Koja dvoličnost!!!
Dušan
pre 3 godine
Ovo je sramota čime se opozicija bavi
Jagoda
pre 3 godine
Opozicija gubi kredibilitet podržavajući nasilje, što ih udaljava od većine ljudi koji traže mir i stabilnost.
Nina
pre 3 godine
Nasilnici nemaju razumevanje za prava drugih i pokazuju nedostatak empatije i humanosti.
Magda
pre 3 godine
Svaku tragediju, prirodnu nepogodu ili epidemiju gledaju da iskoriste da bi zaradili političke poene. Toliko očajnički žele fotelju da empatija ne postoji!
Ana
pre 3 godine
Sramota za opoziciju koja nema poštovanja prema nastradalima.
Stefan
pre 3 godine
Opozicija stalno pravi haos, poziva na uzbunu, pustite Srbiju da tuguje i vida rane, dušu nemate!
Mara
pre 3 godine
Opozicija odavno nije bila u centru pažnje pa sad da iskoristi novonastalu situaciju.
Anka
pre 3 godine
Ova opozicija je prolupala skroz, sramota šta rade, ološ jedna!
Maja
pre 3 godine
Pogledajte im samo ova ludacka lica! Sve ce vam biti jasno!
Rea
pre 3 godine
Psihopate su svi do jednog iz opozicije!
Jela
pre 3 godine
Jadnici i bednici!
Ika
pre 3 godine
I u trennutku zalosti, opozicija nema mira
Iva
pre 3 godine
Opozicija nikada ništa pametno nije uradila u srbiji
Jela
pre 3 godine
Ma treba da se napravi neko mesto posebno za ovakav sljam! Da tucaju kamen!
Suncica
pre 3 godine
Opozicioni ološ se u danima tuge i bola u Srbiji,okomio na vlast i Vučića kao izgladnele hijene i šakali na plen koje kidišu zepenušavih usta,misleći da iskoriste trenutak žalosti i tuge naroda u svoju promociju.
Joka
pre 3 godine
Kako vas nije sramota da pravite nemire dok Srbija place za nastradalima!
Sara
pre 3 godine
Veoma je važno da naša država stane na put pravljenju haosa.
Iva
pre 3 godine
Pokusaji opozicije da se vlasti dokopaju na temelju necijih suza je van svake pameti.
Una
pre 3 godine
Zalosno i sramno ponasanje opozicije
Pele
pre 3 godine
Opozicija prelazi sve granice sa svojim idiotskim ponašanjem .
Vladan
pre 3 godine
Jeremica kad cujem kako lupeta, mucnina me uhvati.
Maja
pre 3 godine
Sram da vas bude! Vi ste proizvod djavola! Bog vam ne moze pomoci!
Ruza
pre 3 godine
Da se ne zaboravi i da se prisetimo ko je pozivao na ubistvo predsednika, njegove porodice. Ko je sa testerom upadao u RTS. Još mnogo primera promovisanja nasilja od strane opozicije.
Olja
pre 3 godine
Pa da li oni stvarno misle da će dobiti podršku građana?
Kika
pre 3 godine
Lažna patriotska opozicija poziva na setnje protiv nasilja. A šta su oni radili dok su u skupštini izazivali tuče i razvaljivali inventar.
Iva
pre 3 godine
Stvarno jadno i bedno šta Marinika radi, promoviše sebe u ovim teškim danima. Ona je našla o kriminalu, a najbolji prijatelji joj najveći kriminalnici.
Vuk
pre 3 godine
Da nisu možda oni nova nada Srbije, da ne misle da će imati podršku građana?
Iva
pre 3 godine
Trebace jos mnogo da rade da bi dostigli svoj zacrtan cilj. Ali mislim da im je bolje da se ne bave politikom!
Iva
pre 3 godine
Nasilje i kriminal podrzava i promovise upravo opozicija a narocito Marinika koja je sa kriminalnim miljeom u bliskoj vezi.
ana
pre 3 godine
Zar stvarno oni misle da će oni biti nada Srbije?
Ruza
pre 3 godine
Svi smo roditelji, ne treba koristiti nesreću zarad politike. Ako imate stida Vi iz opozicije, stideli bi se.
Sara
pre 3 godine
Razumem opsednutost opozicije Beogradom, ali ne vidim da su išta učinili da pridobiju podršku naroda.
Iva
pre 3 godine
Opozicija svaki trenutak, ma svaku sekundu koristi za napad na Vučića, dani žalosti, velika tragedija ali ne fotelja im je bitnija, sada je šansa, na tuđoj nesreći da napadnemo kao nikada. Užas
Pavle
pre 3 godine
Opozicija je ta koja generise nasilje i promovise ga na svim mestima. Jasno je da su oni svakako doprineli ovakvim dogadjajima.
Iva
pre 3 godine
Marinika uopste nije podobna da ovakve izjave daje, dobro se zna za njene drugare kriminalce
Nena
pre 3 godine
Највећи насилници држе слово о моралу, али народ памти њихове свињаријe.
Iva
pre 3 godine
Umesto da pokažu saosećanje i podršku porodicama stradalih, opozicija se bavi svojim političkim igrama i pokušajima da sebi obezbedi neku vrstu političkog kapitala.
Luka
pre 3 godine
Opozicija trrba da se stidi i srami. ne znaju da postuju ni dan žalosti, organizuju proteste. Sramno! Hoće samo da prave cirkus po ulicama! Dno dna!
Milica
pre 3 godine
Opozicija koristi tragediju za sopstvenu korsmist. Uzas i katasrmtrofa.
Tina
pre 3 godine
Tragični događaji nisu povod za politiku.
Luka
pre 3 godine
Opozicija je dotakla dno!
Ceca
pre 3 godine
Zar nije paradoksalno da nasilnici danasnji opozicionari zovu na protest protiv nasilja
Ceca
pre 3 godine
Opozicija pokazuje svoje pravo lice pozivajući na nasilje
Tara
pre 3 godine
Nasilje nikada ne može biti opravdano, bez obzira na političke stavove
Tara
pre 3 godine
Opoziciju ne zanima zajednički interes i borba za dobro svih nas.Njih vode samo lični interes i glad za vlašću
Vesna
pre 3 godine
Opozicija gubi kredibilitet podržavajući nasilje
Sara
pre 3 godine
Narod vrlo dobro zna kakva je opozicija i na sta je sve spremna da bi ponizila vlast.
Vesna
pre 3 godine
Nasilje samo stvara začarani krug nasilja i konflikta, što je kontraproduktivno
Rade
pre 3 godine
U najvećoj tuzi koja je zadesila Srbiju opozicija brine o svojim ličnim interesima.
Rade
pre 3 godine
Na protest protiv nasilja pozivaju oni koji su nasilje i pravili.
Rada
pre 3 godine
Koristi opozicija svaku priliku da napadne Vučića. Ne biraju ni vreme ni mesto.
Rada
pre 3 godine
Nasilnici koji su na svakom skupu pravili nasilje i pozivali na isto danas pozivaju na skup protiv nasilja
Sava
pre 3 godine
Opozicija u Srbiji stvara godinama bolesnu atmosferu.
Anja
pre 3 godine
Ovo nisu ljudi, nemam reči kojim bi se nazvali. Da ovakve dve tragedije koriste za svoje poene. Sram ih bilo i svakoga ko ovakvu tragediju koristi za ličnu korist.
Aca
pre 3 godine
Vučić je u pravu, sada su se lešinari digli da pozivaju na protest kao da je neko drugi kriv za ovu tragediju koja je zadesila Srbiju. U ovakvim situacijama neophodno je samo jedinstvo i da zajedno donesemo prave odluke.
Luka
pre 3 godine
Naravno da je Vučić predvideo jer zna o kakvim se ljudima radi i da su opozicionari bolesni umovi spremni na sve zarad lične koristi.
Niki
pre 3 godine
Protiv koga bi oni da demonstriraju? Protiv svoje države? Protiv svog naroda?
Kole
pre 3 godine
Ovakva jadna i bedna opozicija nigde ne postoji, bukvalno se sav šljam našao na jednom mestu. Pokušavajući da iskoriste bol i tugu naroda da bi ga prevarili i dobili koji glas više. Nije narod glup i lud da glasa za ove prevarante i licemere.
Dragan
pre 3 godine
Slušajući ove lešinare iz opozicije ostajemo bez teksta,oni i dalje pozivaju na proteste i nasilje,time navlače omladinu na ubistva,a onda okrive Vučića za nasilje. Paradoks!
Neca
pre 3 godine
Opozicija ne zna i nikad neće znati sta znaci biti čovek, imati postovanje i empatiju prema svom narodu, ono sto znaju je samo sta je njihov lični interes.
Nina
pre 3 godine
Demonstracije? Protiv? Srbije ili Srpskog naroda?
Nole
pre 3 godine
Ne iznenađuje od opozicije ovakvo skupljanje jeftinih političkih poena. To su radili svaki put kad je u državi bilo teško. Setimo se samo Covid-a, kad je naša vlada odreagovala savršeno dobro i brzo, a opozicija je samo kritike upućivala.
Filip
pre 3 godine
Opozicija je postala kao sekta! Udruzeni u zlu ne mareci za situaciju ,žalost i bol u kojem se nalazimo!
Gaga
pre 3 godine
Ko su ovi ljudi koji pozivaju na setnje i proteste je pitanje koje ozvanja o mojim mislima. Šta se krije iza njihovog lažnog patriotizma to sam Bog zna.
Rene
pre 3 godine
Demonstracije, dobro ali protiv čega? Srbije, Srpskog naroda ili koga?
Jasna
pre 3 godine
Misleći da prikuplja političke poene, opozicija koristi dva masovna ubista za sredstvo, strašno je.
Miki
pre 3 godine
Opozicija ponovo pokazuje svoje pravo lice. Demonstracije, zloupotreba, neredi, scenario ne menjaju da ostvare svoje ciljeve.
Tatjana
pre 3 godine
Oni su jedini zbog kojih treba protestovati, poltroni plaćenički..
Rea
pre 3 godine
Oni hoće demonstracije, dobro a je l' protiv Srbije ili Srpskog naroda?
Olja
pre 3 godine
Ne znamo za koga oni mogu biti nada? Samo će biti još jedna u nizu prazna priča
Lili
pre 3 godine
Dobro hoće demonstracije, da protestuju i to dobro, a protiv čega ili koga? Roditelja koji su tragično izginuli svoju decu, Srbije ili čitavog Srpskog naroda?
Ana
pre 3 godine
Opozicija u ovako teskom trenutku za Srbiju poziva na nasilje i nemire. Strasno.
Miksi
pre 3 godine
Samo to i znaju.
Lila
pre 3 godine
Samo neka protestuju to će celu Srbiju dovesti u monogo bolji položaj, procvetaćemo! Treba da se radi, uvode mere i pomaže a ne da se protestuje!
Mia
pre 3 godine
Blato zvano opozicija pokušava da izazove još tragedija svojim pozivom na demonstracije i proteste!
Mara
pre 3 godine
Dok cela država tuguje oni bi da protestuju! Sramota!
Lena
pre 3 godine
Protiv koga i čega da protestuju? Roditelja? Tragično nastradale dece? Srbije ili Srpskog naroda?
Lina
pre 3 godine
Protesti i demonstracije, da to je sve što Srpskom narodu sada treba, posle tragedija i katastrofa!
Lazar
pre 3 godine
Opozicija se okoristava na racun tragedije joja je celu Srbiju zavila u crno.
Anja
pre 3 godine
Ovo je žalosno što opozicija radi! Misle nasiljem ce doci na vlast. E pa nece moci. Šta su oni više umislili da su? Lešinari najobičniji.
zagorkapatrnozic
pre 3 godine
Opozicija ne pokazuje poštovanje prema žrtvama koji su nastradali u ovoj tragediji. Pozivajući na demonstracije,bude veće nemire u zemlji
Milica
pre 3 godine
Bolesnici. Nemam reči.
Milica
pre 3 godine
Sramota je što opozicija koristi trenutnu situaciju zarad promocije svoje političke partije.
Dada
pre 3 godine
Sta drugo i mozemo ocekivati od bedne opozicije
Daca
pre 3 godine
Opozicija ne bira ni vreme ni mesto da svoje zlo širi...pozivaju narod na demonstracije,a sami su oličenje nasilnika i prevaranata.
Jana
pre 3 godine
Opozicionari prave demonstracije protiv samih sebe jer oni cesto propagiraju nasilje.
Sanja
pre 3 godine
Lesinari odvratni
Moma
pre 3 godine
Ovakva lesinarska banda nikad nece vladati Srbijom
Uros
pre 3 godine
Opozicija je u ovoj teskoj situaciji pokazala svoje pravo lice
Moma
pre 3 godine
Opozicija kao i uvek tera po svome
Sanja
pre 3 godine
Nikad opozicija nece vladati Srbijom,koliko god to zeleli
Ika
pre 3 godine
Teski dani su za nama i tuga nece proci,bolje da se opozicija vrati u realnost
Anja
pre 3 godine
Opozicija je pokazala da su u stanju da bez ikakvog rezonovanja, podsticu i prizivaju nesrecu bez ikakve svesti o posledicama.
Veki
pre 3 godine
Vreme je bilo da nam pokazu,koliko im zaista vrede građani.
Ana
pre 3 godine
Opozicija prevrsila meru
Miki
pre 3 godine
Ne može niže i bednije...
Jana
pre 3 godine
Manipulatori u opoziciji su svojim postupcima pokazali samo jednu stvar a to je da bi prodali rođenu majku zarad sacice vlasti. Tuzno...
Laza
pre 3 godine
Kako malo ne misle na roditelje koji su izgubili svoju decu.
Marijana
pre 3 godine
Žalost čime se opozicija bavi u ovom momentu.Toliko zla u njima.
Sara
pre 3 godine
Na zalost mnogi iz opozicije su konacno dobili svojih 5 minuta u medijima a iskoristili su ih krajnje bedno.
Cveta
pre 3 godine
Ako nista drugo bar su sve maske pale. Tako da je svako imao priliku da se uveri u lose namere opozicije.
Ns
pre 3 godine
Strašno čime se bavi opozicija u ovoj situaciji
Aca
pre 3 godine
Opozicija je oduvek sirila zlo i mrznju.
Gaga
pre 3 godine
Ništa vam nije sveto! Bednici!
dara
pre 3 godine
Bolesnici jedni! Sramotno da sramotnije ne može biti.
Ns
pre 3 godine
Organizuju protest i ne mare za ovu jadnu decu i njihove porodice
Ema
pre 3 godine
Kada sam god pomislio da je opozicija prevazisla samu sebe u nekim postupcima, ne bi cekao dugo kako bi bio demantovan. U njihovom slucaju uvek moze gore.
Rada
pre 3 godine
Ovi iz opozicije se generalno ponasaju kao lesinari jer prosto prizivaju nesrecu iskljucivo u nameri da uzmu neki poen.
Ns
pre 3 godine
Ako opozicija nije znala i u nedelju je dan žalosti
Tara
pre 3 godine
U trenutku kada nam je i vise nego neophodno jedinstvo, ujedinio se sav škart u opoziciji sa samo jednim ciljem a to je rusiti Vucica.
Ns
pre 3 godine
Opozicija još jednom pokazala pravo lice
Ana
pre 3 godine
Protesti opozicije su istrošene metode za ostvarivanje političkih ciljeva.
Ns
pre 3 godine
Većinska, pristojna Srbija je zgrožena ponašanjem opozicije
Olja
pre 3 godine
Opozicija zna samo da protestuje i širi nemire i mržnju
Ns
pre 3 godine
Bukvalno zovu na demonstracije protiv sebe samih. Ali bukvalno
ela
pre 3 godine
Zar ovakvi traze od naroda podrsku?
Hana
pre 3 godine
Ne znaju više šta rade.. Njima je samo bitno da rade protiv sadašnje vlasti i protestuju
Ns
pre 3 godine
Umesto da se organizuju da ispale sveće za ovu jadnu decu, da pomognu porodicama na neki način, oni bi da divljaju opet. Strašno
Joka
pre 3 godine
Sramotno je šta opozicija radi.
Ns
pre 3 godine
Destruktivno delovanje opozicije ne jenjava ni u ovim teškim trenucima za Srbiju
Tanja
pre 3 godine
Opozicija i nema šta da ponudi građanima, osim besmislenih protesta.
Ns
pre 3 godine
Briga opoziciju za ovu nedužnu decu za ugašene živote. Oni bi da divljaju i da uzmu vlast
Vesna
pre 3 godine
Opozicicija je totalno izgubila kompas.
Danica
pre 3 godine
Sramota, na stranu to sto je opozicija oličenje nasilja, ali sto koriste tragediju nesrećnih ozaloscenih porodica, u nadi da ce prikupiti neki politički poen.
Ns
pre 3 godine
Deco draga u miru počivajte. A ovi iz opozicije što spremaju proteste, nek vam ne ruše mir i pokoj duši.
Ns
pre 3 godine
Na sve su spremni iz ove opozicije samo da se dočepaju fotelja. Strašno
Ognjen
pre 3 godine
Čista manipulacija opozicije da izazove nerede u državi
Ognjen
pre 3 godine
Opozicija više ne zna gde udara i gde bije.
Tina
pre 3 godine
Opozicija je jedino aktivna kada je u pitanju izazivanje nekog bunta i nereda.
Sara
pre 3 godine
Dno dna i ovim teškim trenucima
Lane
pre 3 godine
Opozicija je dotakla dno dna!
Ivona
pre 3 godine
Ova opozicija očigledno nema ništa bolje da radi nego da poziva na demonstracije i to baš u ovom teškom momentu.... Jasno je da nemaju nikakvu realnu politiku i da jedino što rade je da stvaraju nered i haos.
Nenad
pre 3 godine
Opozicija već godinama stvara bolesnu atmosferu koja pogoduje nastajanju tragedija. Oni nemaju nikakve odgovornosti prema društvu i svojim postupcima dovode u opasnost bezbednost građana.
Danijela
pre 3 godine
Srećom, predsednik Vučić je na čelu zemlje i vodi nas u pravom smeru. On ima hrabrosti da se suprotstavi ovakvoj opoziciji i da učini sve što je potrebno da zaštiti našu državu i narod od njihovih destruktivnih delovanja.
Ilija
pre 3 godine
Pomenuta opozicija nije u stanju da ponudi bilo kakav konstruktivan program ili plan za bolju budućnost Srbije. Umesto toga, oni se bave samo napadima na vladajuću stranku i ličnost predsednika Vučića, što je dokaz njihove političke nezrelosti i nesposobnosti.
Milena
pre 3 godine
Opozicija pokušava da zavadi narod i stvori atmosferu nepoverenja prema institucijama, što nije u interesu Srbije. To je u prošlosti već dovodilo do ozbiljnih bezbednosnih problema, kao što su napadi na novinare i političke protivnike.
Marko
pre 3 godine
Demonstracije koje opozicija organizuje protiv sebe same su primer njihove neozbiljnosti i neiskrenosti. Umesto da predstavljaju alternative i nude rešenja, oni se bave samo kritikovanjem i destabilizacijom društva, što može dovesti do ozbiljnih posledica po Srbiju i njene građane.
Goran
pre 3 godine
Očigledno je da opozicija ne želi ništa drugo nego da izazove haos i nered u Srbiji. Njihove stalne pozive na demonstracije ne služe ničemu drugom nego da destabilizuju zemlju i ugroze njen mir i stabilnost.
Tamara
pre 3 godine
Opozicija se godinama trudi da stvori negativnu atmosferu u Srbiji i da unese nemir i nesigurnost među građane. Oni ne žele da vide napredak zemlje i prosperitet građana, već samo da sebi obezbede vlast po svaku cenu.
Mladen
pre 3 godine
Vučićeva politika je jedina koja garantuje napredak i razvoj Srbije. Opozicija nema nikakav program niti konkretna rešenja za probleme sa kojima se suočava zemlja, već samo prazne parole i kritikuju Vučića bez ikakvog konkretnog predloga za poboljšanje stanja u zemlji.
Zorana
pre 3 godine
Pomenuta opozicija se godinama bavi stvaranjem nestabilne političke atmosfere, čime se ugrožava stabilnost države i bezbednost njenih građana. Očigledno je da je Vučićeva politika jedina koja može garantovati sigurnost i stabilnost u Srbiji.
Tako je
pre 3 godine
Dragan J Vucicevic je jedan "primerak", sto bi rekla SNS govna.
Tamara
pre 3 godine
Opozicija zlo!
Miki
pre 3 godine
Boze koliko je slatka ta vlast.Tesko se ljudi mire kad sa nje odu.Opozicija je korumpirana, isprana, odurna i ljigava.Ona pati od hrmoicmog nedostatka morala, rodoljublja i postenja potreban im je dug odmor u samicama.Bagra ima cenu i to odlicno koristi, Jeremica su sudom ucenili, Djilasa otkrivanjem kradja i nedela koja je pocinio, Milicu su uzdigli , a Boskicu su rekli da ce objaviti njegov test inteligencije.Blago njemu iam veci IQ od broja cipela za .Tu bagru ipak treba leciti.