Narod na nogama u Oplanićima! Vučić dočekan ovacijama, orilo se "Aco, Srbine" - Vučićević: Blokaderi ovo nikada neće pobediti!
Selo Oplanići, u okolini Kraljeva, danas je centar najjače podrške politici Srpske napredne stranke, narodske volje i borbe za državu Srbiju.
26.06.2026
17:56 >> 21:14
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Natalija
pre 3 godine
Lepo rečeno. Sada je najpotrebnije da budemo ujedinjeni, a ne da krivimo državu i udaramo jedni na druge. Barem u ovim tragičnim trenucima opozicija treba da spusti loptu i da nas ne opterećuje glupim komentarima.
Vlada J
pre 3 godine
Natalija: Ako nam je ikada bilo potrebno jedinstvo bilo potrebno, sada je najpotrebnije. Međutim neki bolesnici sve čine da nam to jedinstvo razbiju.
Nikola
pre 3 godine
Brnabić je u pravu, da je ovo zajednička tragedija, ali očigledno zbog stava opozicije ne možemo svi biti složni da je tragedija društva zajednička tragedija!
Marija
pre 3 godine
Kratko jasno, opozicija se ne saoseća i ne deli tugu!
Ljiljana
pre 3 godine
Sada se vidi kakva je opozicija i koju sliku salju u javnost koliko su protiv svoje zemlje i ljudi....
Dule
pre 3 godine
Neki ljudi stvarno nemaju obraza!!!
jovana
pre 3 godine
danasnja opozicija plasira poziv na nasilje na dan žalosti
Ivana
pre 3 godine
Bar u ovoj tragediji sve politicke partije treba da se ujedine i pronadju zajednicko resenje
Ceca
pre 3 godine
Brnabićka je u pravu ovo je situacija kada treba da se ujedinimo i kokažemo da smo narod
Mila
pre 3 godine
Ljudi su tuzni kako to ne shvataju,nije im do politike kao njima. Opzicija ovim pokazuje da ne tuguje. Ovo su dani zalosti a oni pozivaju na proteste. Budimo bar jednom slozni
Aca
pre 3 godine
Ana Brnabić je liderka koja pokazuje hrabrost i odlučnost u suočavanju s teškim izazovima i tragedijama.
Marija
pre 3 godine
U današnje vreme ništa nije fer, ništa nije korektno. Srbiju je zadesila velika tragedija, koja nikada neće proći.
Valentina
pre 3 godine
Sada nije vreme za politiku već za žalost i odavanje počasti nastradalima
Ilija
pre 3 godine
Zahvaljujući Ani Brnabić, Srbija ima vođstvo koje se angažuje u zaštiti građana i obezbeđivanju sigurne budućnosti.
Mila
pre 3 godine
Brnabićeva je dokazala svoju predanost javnom interesu i blagostanju građana kroz konkretna rešenja i inicijative.
Nizic
pre 3 godine
Ana Brnabić je osoba od integriteta koja je posvećena izgradnji modernog i naprednog društva.
Ana
pre 3 godine
Opoziciji nije stalo ni do jedne žrtve nedužno nastradale u tragediji koja je zadesila Srbiju, vec samo koriste kako bi napadali vlast i ubirali svoje politicke poene.
Ljilja
pre 3 godine
Kao premierka, Brnabićeva je pokazala liderstvo u suočavanju s izazovima i izgradnji bolje budućnosti za sve građane.
Aca
pre 3 godine
Ana Brnabić je primer odgovorne i posvećene političarke koja se bavi suštinskim pitanjima i potrebama građana.
Jelena
pre 3 godine
Premijerka je u pravu,pustimo bar ovih dana da se u miru oprostimo od tuh jadnih žrtava..
Ivana
pre 3 godine
Zahvaljujući Brnabićevoj, Srbija napreduje u oblasti ekonomije, obrazovanja i tehnologije.
Saruman
pre 3 godine
Životinje usled velikih nesreća prekidaju svaki vid neprijateljstva i zbijaju se jedna uz drugu zarad opstanka.Samo opozicija u Srbiji to ne zna i nije nigde videla ni pročitala.Njih ne zanima zajednički interes i borba za dobro svih nas.Njih vode samo lični interes i glad za vlašću !!!Oni su najveća sramota Srbije!!!
Pera
pre 3 godine
Brnabićeva je liderka koja inspiriše mlade generacije da se angažuju u društvenim
Ilija
pre 3 godine
Ana Brnabić je otvorena za dijalog i konstruktivne rasprave, što je važno za izgradnju demokratskog društva.
Pera Detlić
pre 3 godine
Vanredno stanje ili zabraniti bilo kakvo okupljanje na mesec dana, da se ne uraši još više društveni poredak u Srbiji i neuvodi dodatni nemir.
Fatim
pre 3 godine
Brnabićeva je liderka koja vodi Srbiju ka prosperitetu, sigurnosti i stabilnosti.
Jovan Kursula
pre 3 godine
Opozicija nema nameru da spusti tenziju, već kao lešinari koriste situaciju da dodju do svojih fotelja, ali su se prevarili. Građani Srbije ih neće!
jovana
pre 3 godine
zar je moguce da je opozicija prvobitno pozivala na proteste a kao zaboravila da je dan žalosti
Ivana 88
pre 3 godine
Tako je Ana, ovo je strasno sta se desilo i svi mora da se ujedinimo da nadjemo zajednicko resenje da do ovoga vise ne dodje.
Bogdan
pre 3 godine
Opozicija misli da će građani Srbije stati uz njih. E pa grdno su se prevarili. Građani Srbije pamte DOS i njihovu politiku pljačkanja Srbije, tako da im građani neće ispuniti želju da se vrate na vlast.
Jela
pre 3 godine
Opozicija je izabrala nemili dogadjaj za prikupljanje tacnije za pokušaj prikupljanja političkih poena.
Kristina
pre 3 godine
Politizacija ove tragedije od strane opozicije je sraman potez.
Obilić
pre 3 godine
Ekstremi jedni opozicionarski, umislili da su građani Srbije zaboravili sva njihova nasilja. Građani Srbije ih ne žele!!!
Karađorđe
pre 3 godine
Građani Srbije ne žele ekstreme iz opozicije da podrže.
Jela
pre 3 godine
Udruzeni sa ciljem da ruse predsednika Vucica. Nasli su vreme kad cela Srbija pati i u soku je, sram ih bilo!! Pozivaju na ulice,proteste, pa opozicijo pobedite i odmerite snage na izborima!
Zoka
pre 3 godine
Tužno je što svi u državi nisu u bolu za iugubljenim životima nego se neki prave pametni i pozivaju na još nasilja! Dosta više i budimo ljudi da zajedničkim snagama prevaziđemo teške trenutke.
Zoro
pre 3 godine
Kakva je to.opozicija koja u ovako tragicnom trenutku za celu Srbiju pravi politicki slucaj od svega??!!Nemaju savesti..vredjaju žrtve
Nada
pre 3 godine
Lešinari i ekstremi iz opozicije nisu poželjni da predstavljaju građane Srbije.
Ivana
pre 3 godine
Opozicija je pala nize od dna. Navikli smo na njihove pljuvacine svakoga dana, na tekstove njihovih medija koji vredjaju inteligenciju prosecnog coveka. Ali koriscenje ovakve tragedije za promociju linca predsednika i clanova Vlade, to nigde nije zabelezeno u svetu.
Markic
pre 3 godine
Vecina je uz vas i vecina je slozns samo eto ta mala grupa sala opozicije je dno dna
Janko
pre 3 godine
Zaista misle da ce ovim opravdati neke svoje politicke namere i ciljeve...nece, samo ce sramotiti nasu zemlju i poslati ruznu sliku u svet o nasoj drzavi
Jasna
pre 3 godine
Za opoziciju ništa nije sveto, u najtezim trenucima za Srbiju opoziciji je licni interes iznad svega. Strašno.
Pera
pre 3 godine
U mnogo prilika smo se uverili da opozicija koristi razne situacije kako bi zaradili jeftine politicke poene, ali koristiti tudju nesrecu i zalost je zaista sramota
ilina
pre 3 godine
Sada najviše treba da se držimo zajedno i da se borimo da se ove stvari više ne dogode. Kako da shvatimo ponašanje opozicije kada im je jedini cilj i interes da pozivaju na proteste i da pronalaze krivca u nekome za celu ovu situaciju.
Dusan
pre 3 godine
Ovo uopšte nije ljudski. Treba da u miru ozalimo preminule a ne da se šetamo i protestujemo.
Milica
pre 3 godine
Dobro je izjavila,ovo je tragedija.Treba svi da se ujedinimo da do ovoga nikada više ne dođe
Djordje
pre 3 godine
E bravo Ana. Zaista svaka cast za svaku rec..roditelji probudite se i volite svoju decu.
Boris Spasic
pre 3 godine
Sljamovi i koljaci kao sto su Jeremicevci ne mogu da se nadju pre svega sami sa sobom oni su sebe izgubili i sa takvima nikada mi koji se borimo za narod i Srbiju ne trebamo da se nadjemo jer oni su zli ljudi ljudi koji zele zlo Srbiji
Ljubica
pre 3 godine
Kakva sad opozicija, šta hoće u ovoj situaciji. Mnogo je tužna situacija za celu Srbiju.
Olja
pre 3 godine
Tako je. Ispoštujmo nevine žrtve.
Mirka
pre 3 godine
Tuga je što kada trebamo da budemo jedinstveni, kada čitava zemlja plače i oseća bol ima onih iz opozicije kojima nažalost ništa nije sveto.
Veljko M
pre 3 godine
Nikada ovoj našoj opoziciji nije bilo važno ljudstvo.
Elvis
pre 3 godine
Tacno tako. Nema mesta ni politici ni ničemu. Suze,tuga i bol..saosecamo zajedno.
Milena
pre 3 godine
Po opoziciji je uvek i za sve kriv Vucic kad ne mogu da nadju drugog
Anica
pre 3 godine
Potpuno je neljutski da se polemise stranacki o ovakvoj situaciji.
Mirko O
pre 3 godine
Još jednom je naša opozicija potvrdila da im je samo važno da se dočepaju vlasti, a sve ostalo im je na zadnjem mestu.
Sava
pre 3 godine
Premijerka je sve lepo rekla. Opoziciji nista sveto nije..
Ceca
pre 3 godine
Srbija na čelu sa Vučićem je uvek tu za svoj narod, za očuvanje pravih vrednosti, za mir i stabilnost u zemlji I regionu.
Nesko
pre 3 godine
Bas tako! Pa budimo bar u ovakvim trenucima zajedno i ujedinjeni...
Žile
pre 3 godine
Bravo premijerka,svaka rec na svim mestu. Zaista i jeste tako,mamite se sada politike i svega..postoji nešto važnije!
Maja
pre 3 godine
Srbija jeste mala zemlja ali svoje slobodarske vrednosti će uvek znati da ceni i brani.
Helena
pre 3 godine
Premijerka je u pravu to se i ja pitam kao građanin ove zemllje zar ne mozemo bar sada biti ujedinjeni svi smo u tom bolu a oni pozivaju na nasilje jel to politika koju proklamuju,sram vas bilo opozicijo
Nina
pre 3 godine
Treba vlast i opozicija da se ujedine u ovoj tragediji i daju zajedničke predloge i mere da se ovako nešto nikada više ne ponovi.
Mira
pre 3 godine
Ovo je pogodilo celu Srbiju i zato barem u ovom trenutku treba da budemo slozni.
Zvonko
pre 3 godine
Tuzno čime se pojedinci služe,zaista tuzno. Nema mesta politici sada,u pravu je premijerka.
Jela
pre 3 godine
Opozicija nema meru ni u čemu. Ne dozvoljava porodicama stradalih ni da ožale svoje bližnje.
Nikola
pre 3 godine
Moramo biti složni u svemu, pa i u ovoj tuzi. Moramo biti bolji da nam se ovo nikad vise ne desi. To opozicija ne shvata
Mira
pre 3 godine
Pomozimo jedni drugima da se ova tragedija nikada ne ponovi
Goga
pre 3 godine
Srbiji je u ovom trenutku potrebno jedinstvo i sloga kako se ovako nešto ne bi ponovilo više nikada.
Vanja
pre 3 godine
Srbija je danas zavijena u crno i svi tugujemo za stradalo decom.
Nikola
pre 3 godine
Важно је осигурати безбедност и добробит грађана кроз одговарајуће мере и акције које се примењују у земљи.
Vlada J
pre 3 godine
Bednici jedni, koriste smrt dece da ba bi promovisali svoje bolesne političke ideje.
Ceca
pre 3 godine
Verujemo u Vučića , verujemo da Srbija može da se izbori sa zlom i mržnjom,da se vise nikada ovako nešto ne ponovi.
Mira
pre 3 godine
Opozicija nema ni trunke savesti.
Maja
pre 3 godine
Sigurni smo da ce Vucic sprovesti nove mere i sve što treba da ovom zlu stane na kraj.
Mita
pre 3 godine
Sramota opozicije,da pozivaju na proteste na ovako tuzne dane za celu Srbiju !!!
Nikola
pre 3 godine
Zajednickim snagama verom u drzavu i Vucica pobedićemo svako zlo! Država je uvek bila i biće tu za svoj narod.
Maja
pre 3 godine
Opozicija nema ni srca ni duse kada moze tako da se ponasa.
Sanja
pre 3 godine
Iskreno verujem da ce ovo zlo stati sto pre,Vucic ce naci najbolje moguce resenje
Ceca
pre 3 godine
Opozicija nema ni stida ni srama
Kornel
pre 3 godine
Opozicija je ponovo pokazala da im ništa nije sveto.
Goran
pre 3 godine
Bruka i sramota sta ovi iz opozicije rade.
Andjelka
pre 3 godine
Ima onih bezdusnika koji misle samo na sebe.
Ivana
pre 3 godine
Tragedija koja nas je zadesila treba da nas ujedini,a ne deli.
Mika
pre 3 godine
Dokaz da su opoziciji bitni samo politički poeni! Nemaju obzira prema žrtvama i njihovim porodicama!
Goga
pre 3 godine
Bar u ovim najtezim trenucima za nasu zemlju,svi trebamo biti ujedinjeni a ne da upiremo prstom jedni na druge! Brnabic je u pravu,ovo i jeste zajednicka tragedija svih nas!
kineska demokratija
pre 3 godine
Da se ujedinimo sa vama kriminalcima, sa Rošavim glavosečom, nadrogiranim Urošem Panićem, tupavim Kristijanom Golubovićem?? NIKAD!
Sandra
pre 3 godine
Ana lepo ste sve rekli!