Narod na nogama u Oplanićima! Vučić dočekan ovacijama, orilo se "Aco, Srbine" - Vučićević: Blokaderi ovo nikada neće pobediti!
Selo Oplanići, u okolini Kraljeva, danas je centar najjače podrške politici Srpske napredne stranke, narodske volje i borbe za državu Srbiju.
26.06.2026
17:56 >> 21:14
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Ljubica
pre 3 godine
Nema smisla da sad opozicija tera po svome. Tužna je mnogo cela zemlja.
Kristina
pre 3 godine
Politizacija ove tragedije od strane opozicije je sraman potez.
milutin
pre 3 godine
u celoj Srbiji je dan žalosti a opozicija prvobitno pozivala na proteste
Sanja
pre 3 godine
Opozicija planirala na dan žalosti da protestuje. Strašno!
VesnaP
pre 3 godine
Sramota za opoziciju koja nema poštovanja prema nastradalima.
Jelena
pre 3 godine
Njima ništa ije sveto i koriste se svim i svačim da dobiju na medijskoj paznji
Maki
pre 3 godine
Sramota , pozivati na protest a opzicija zna da je dan žalosti je veliko nepoštovanje prema stradalima.
Ivana
pre 3 godine
Sramota sta radi opozicija. Svi tugujemo a oni pozivaju na protest
Joka
pre 3 godine
Umesto da žalimo i svi da se ujedinimo u ovoj tragediji koja nas je zadesila, opozicija poziva na šetnju i proteste. Sramota.
Ivana 88
pre 3 godine
Sram bilo opoziciju samo gleda svoje politicke interese i u ovim teskim i tuznim danima
Luka
pre 3 godine
Bravo Ana!
Ceca
pre 3 godine
Opoziciju ne interesuje što je tuga i dan žalosti u Srbiji!
Ivana
pre 3 godine
Opozicija je pala nize od dna. Navikli smo na njihove pljuvacine svakoga dana, na tekstove njihovih medija koji vredjaju inteligenciju prosecnog coveka. Ali koriscenje ovakve tragedije za promociju linca predsednika i clanova Vlade, to nigde nije zabelezeno u svetu.
Drakce
pre 3 godine
Nasoj opoziciji nista nije sveto pa ni ovi izgubljeni zivoti!
Kaja
pre 3 godine
Bezumna opozicija nema stida srama ni poštovanja prema žrtvama nastradalim u tragediji! Zato ih ne interesuje dan žalosti!
Jasna
pre 3 godine
Bez ljudskosti, bez stida i srama opozicija poziva na proteste u najtezim trenucima. Sramnooooo!!!!
Dona
pre 3 godine
Njima nije bitno sto je taj dan dan zalosti, za kampanju bi oni sve pogazili.
Glorija
pre 3 godine
Eto koliko im znaci Srbija ni izgubljeni zivoti dece nisu im sveti! Sramno je uopste da protestvuju
Duško
pre 3 godine
Nisu oni zaboravni, samo su bezobrazni i bezdušni!
Boris Spasic
pre 3 godine
DS-ovic pozivaju na proteste pozivaju na smrt naseg predsednika za takve ljige ljigave sramota i cast ne postoji za njih majka rodjena nije sveta pa cak ni u ovakvim danima skandalozno
Ana
pre 3 godine
Što je najgore, opozicija nije zaboravila da je dan žalosti, nego ih ne potresa zločin i ne saosećaju se sa patnjom porodica nastradalih!
Saruman
pre 3 godine
Životinje usled velikih nesreća prekidaju svaki vid neprijateljstva i zbijaju se jedna uz drugu zarad opstanka.Samo opozicija u Srbiji to ne zna i nije nigde videla ni pročitala.Njih ne zanima zajednički interes i borba za dobro svih nas.Njih vode samo lični interes i glad za vlašću !!!Oni su najveća sramota Srbije!!!
Kika
pre 3 godine
Ksko ih nije sramota, nije vreme za politicko reklamiranje. Ispostujte te mlade ljude koji su stradali.
Filip
pre 3 godine
U ovim teškim momentima za celu naciju, treba svi da budemo ujedinjeni u tuzi zbog stradalih u dve velike tragedije, a opozicija to zloupotrebljava da bi pozivala na nasilno rušenje vlasti.
Mirka
pre 3 godine
Opozicija nema sramote, tuga bol i suze oko nas, najveće dve tragedije koje smo doživeli u dva dana, a njima je do protesne šetnje.
Dejan
pre 3 godine
Tragično je koristiti smrt nevinih dečijih života u svoju političku korist.
Kika
pre 3 godine
Sramota, u danu zalosti oni pozivaju na okupljanje.
Jelena
pre 3 godine
Na Dan žalosti opozicija poziva na proteste. Krajnje bezosećajno.
Joka
pre 3 godine
Opozicija je ovim pokazala da joj nije stalo do bezbednosti naroda već samo da promovišu sebe i napadaju vlast.
Radovan
pre 3 godine
Sve sto mogu oni ce iskoristizi za svoju kampanju. Nista im nije sveto!
Mare
pre 3 godine
Sramota opozicije,da pozivaju na proteste na ovako tuzne dane za celu Srbiju !!!
Nina
pre 3 godine
Opozicija je ta koja u teskom trenutku zeli da pozove na nerede.
Jela
pre 3 godine
Opozicija nema morala ni obraza. Njima je do šetnje i protesta u ovoj strašnoj tragediji
Vera
pre 3 godine
Opoziciju treba kazniti da se ne ponasaju vise tako.
Jela
pre 3 godine
Opozicija koristi svaku priliku da kritikuje aktuelnu vlast. Ali sada nije ni vreme ni mesto za njihovu promociju.
Mara
pre 3 godine
Zivoti mladih ljudi zauvek su prekinuti i dok je Srbija u zalosti opozicioni tajkuni traze neka prava.Sramota
Mica
pre 3 godine
Opoziciju treba da bude sramota za sve ono sto rade.
Valentina
pre 3 godine
Da se na dan žalosti prave protesti to je i sramota i žalosno
Jela
pre 3 godine
Opozicionari bi još više da produbljuju mžnasilje i da šire mržnju, da na tuđoj nesreći ubiraju političke poene. Bruke i sramote od ljudi!
Marija
pre 3 godine
Život dece je najbitniji ali opozicija stavlja lični interes ispred interesa dece
Ljilja
pre 3 godine
Sramota da ne pokazu ni malo tuge za stradale. Mora li kampanja i u ovim teskim danima za celu Srbiju.
Marko
pre 3 godine
Opozicionari u Srbiji su oličenje neljudskosti, pre svega. Takvi za Boga ne znaju, po svemu gaze zarad sopstvenih interesa
Milan Vrbas
pre 3 godine
Nikakve setnje i politizacije ne smeju da dodju u obzir u ovom momentu.
Sava
pre 3 godine
Opoziciji u Srbiji ništa nije sveto.
Milan Vrbas
pre 3 godine
Ovakve tragedije ne smeju da se politizuju.
Ana
pre 3 godine
Još jedan dokaz koliko opoziciji ništa sveto nije.
Milan Vrbas
pre 3 godine
Dan zalosti ne sme da prodje u politickim nadmetanjima
Milan Vrbas
pre 3 godine
Nikakvi protesti i setnje ne smeju da se odvijaju u ovim crnim danima.
Ivana
pre 3 godine
Pa zar i kada su dani žalosti, opozicionari razmišljaju o protestima i pravljenju nereda po ulicima, sramota.
Milan Vrbas
pre 3 godine
Nadam se da ce se gospoda iz opozicije uljuditi i odustati od bilo kakvih politickih angazmana.
Kristina
pre 3 godine
ne postuju danasnji opozicionari narod jer zovu na protest protiv nasilja a danas je dan žalosti
Milan Vrbas
pre 3 godine
Dan zalosti nije dan za bilo kakvu politicku propagandu.
Ljilja
pre 3 godine
U ovom trenutku su trebali makar da se unormale, ali od nj8h se moze ocekivati samo napad i nasilje!
Milan Vrbas
pre 3 godine
Gospodo iz opozicije, imate nesporno pravo na suprotno misljenje, ali nemojte bar sad da protestvujete. Naprosto nije vreme.
Marija
pre 3 godine
U celoj Srbiji je dan žalosti, opozicija se toliko bahati, ne mogu ni danas da se suzdrže. Bože, pomozi svima nama i čuvaj nas sve od zla!
Marko
pre 3 godine
Nemaju oni ni malo stida!
Milan Vrbas
pre 3 godine
Zrtve moraju biti dostojanstveno ozaljene, a ne da bilo ko siri politicki marketing.
Jasna
pre 3 godine
Nije opozicija bitna tuga i nisu joj bitne izgubljene dečije male dušice koje su potpuno nedužne za sve.
Milan Vrbas
pre 3 godine
Bilo ko iz politickog spektra ne treba da zloupotrebljava ove tuzne dane.
Joka
pre 3 godine
Opoziciija uvek po svom
mikimoj
pre 3 godine
kada opozicionari na dan zalosti pozivaju na proteste uz nasilje sigurno se rugaju porodicana nastradalih
Milan Vrbas
pre 3 godine
Niposto nije vreme za bilo kakve proteste. Ovo je vreme za tugu, solidarnost i izvlacenje pouka.
Ljiljana
pre 3 godine
Ljudi bez imalo obraza..Sramota .
Maja
pre 3 godine
Opozicija nema ni malo stida i srama
Sanja
pre 3 godine
Dokle smo mi otisli,da se poziva narod na bunt,a tragedija kakvu Srbija ne pamtil?!
Joka
pre 3 godine
Nista se drugo ne ocekuje od opozicije
Una
pre 3 godine
Odavno smo svi shvatili da opozicija nema ni stida ni srama!
grga
pre 3 godine
poznata je danasnja opozicija upravo po nasilničkom ponašanju a sada pozivaju na protest verovatno uz nasilje i haos
Ivana
pre 3 godine
Velika tragedija, ne ponovilo se ...
Joka
pre 3 godine
Sram bilo opoziciju
Zoran
pre 3 godine
Ništa drugo i nije moglo da se očekuje od opozicije, ne umeju ni da poštuju nečiju bol i ove danove žalosti.
Djoka
pre 3 godine
Stvarno bi trebali da dobro razmisli opozicija i da se solidarise a ne u ovom trenutku da napada
Ruza
pre 3 godine
Opozicija je najveće zlo, jer pozivaju na protest kada je dan zalosti. Jadni su!
Sehemimi1
pre 3 godine
U ovako teskim trenucima nisu potrebni protesti nego jedinstvo, da se ujedinimo i budemo celina. A strasno je pozivati na proteste, na koje poziva luda opozicija, oni mogu doprineti dodatnim podelama,problemima i podizanju veće tenzije u društvu.
Jana
pre 3 godine
Briga opoziciju sto je u nedelju dan zalosti!Samo da skupe dodatne bodove
Tasa
pre 3 godine
Cela Srbija je u žalosti a oni traže ljude za skup.
Goran
pre 3 godine
Naravno da opozicionari nemaju srama, ne znaju oni za to.
Milka
pre 3 godine
U ovom veoma teškom trenutku usred tragedija koje su nas potresle besmisleno je pozivatina proteste kao što radi opozcicija
Tasa
pre 3 godine
Dani žalosti su u Srbiji a opozicija smišlja takve gluposti.
Andja
pre 3 godine
Opozicija nema ni stida ni srama. Lazu i obmanjuju narod. Promovisu nasilje i izazivaju nemire na ulicama.
Milkana
pre 3 godine
Sramno je da se opozicija ponasa tako u ovim momentima.
Milko
pre 3 godine
Sramni nastupi opozicije
Nataša
pre 3 godine
Opozicija ni žalost ničiju ne poštuje.
wojche
pre 3 godine
opozicija je zaboravila na sve ljudsko, zato se ovako i ponsaju
Dejan
pre 3 godine
Uvek su ovi iz opozicije spremni za neke proteste i nerede
Tasa
pre 3 godine
Neobjasnjivo je sta opozicija radi u ovim teškim danima.
Sava
pre 3 godine
Ni dan žalosti im ne smeta da bi protestovali
Dejan
pre 3 godine
Dok traju sahrane stradale dece opozicija se priprema za proteste, strašno
samaljot
pre 3 godine
pozvali na setnju da bi opet prizvali nerede...
Tasa
pre 3 godine
Opozicija ne dozvoljava da se nastradali isprate na večni počinak u miru i tišini.
Milko
pre 3 godine
Uvek spremni samo za neke proteste i štrajkove, strašno šta opozicija radi
semering
pre 3 godine
opozicija bez imalo srama koristi zrtve za svoju kampanju
Maja
pre 3 godine
Ne znam zašto nisam iznenadjena. Na trenutak sam pomislila, da će bar neko iz opozicije reći barem jednu razumnu stvar. A da, oni nemaj osećaj za razum, a još manje za empatiju prema roditeljima.
Sava
pre 3 godine
Strašna tragedija je zadesila našu zemlju, umesto da budemo jedinstveni i zajedno donesemo mere koje će sprečiti ovakve tragedije , opozicija samo bi da protestuje
Ns
pre 3 godine
Opoziciju treba da bude sramota
Dejan
pre 3 godine
Strašna tragedija, potresne scene nam paraju dušu i srce a opozicija sprema proteste, strašno
cvekloje
pre 3 godine
opozicija je i ovu nesrecu iskoristila da napadne drzavu gnusnim lazima
Jovana
pre 3 godine
Opozicioni lideri bez srama stavljaju sebe u fokus koristeci se uzasnom tragedijom.
Milk
pre 3 godine
Izgubljeno je 17 života, potresne slike sa mesta zločina nam ne daju mira a opozicija smišlja proteste
Ns
pre 3 godine
Pojedini politiziju ove tragedije što je van pameti
Ivana Dj
pre 3 godine
Srbija u zalosti a oni organizuju proteste
Sava
pre 3 godine
Ništa im nije sveto ni životi ove nevine dece, strašno šta radi opozicija
paparot
pre 3 godine
cela srbija u zalosti samo opozicija luduje i seta
Ns
pre 3 godine
Opozicija je dno. Bila i ostala
Olgica
pre 3 godine
Strasno cime se bavi opozicija u dane zalosti.Nista im nije sveto
Ns
pre 3 godine
Da l je realno pozivati na proteste za vreme dana žalosti. Jezivo
Ns
pre 3 godine
Opoziciji ništa nije sveto pa ni životi dece
Ivana Djokic
pre 3 godine
Sramota, opozicijo stidite se sta radite.
Ceca
pre 3 godine
Udruzili se kad nije ni vreme ni mesto za pozivanje na proteste,stvarno strasno .Bolesno!
Jelena
pre 3 godine
Zaboravili su oni sve ogrezli u mržnji lešinari jedni. Pa onda pomerili za ponedeljak. Toliko o tome koliko je njima žao žrtava da su i dan zaboravili. Ološi.
Ns
pre 3 godine
U nedelju je takođe dan žalosti. Da li je opozicija normalna. Zapravo i nije. Ali nema smisla to što rade
Srdjan
pre 3 godine
Dok su u Srbiji dani zalosti opozicija poziva na proteste.Strasno
Mika
pre 3 godine
Opozicija nema ni trunke stida i morala, to su bede ljudske i lešinari koji gaze preko mrtvih da bi došli do svog cilja.
Maja
pre 3 godine
Oni svi kad se udruže ne vrede koliko jedan Vučić sam,i to ih boli
Ns
pre 3 godine
Opozicija zloupotrebljava tragedije koje su nas zadesile, očigledno
Nikola
pre 3 godine
Pa moglo se predpostaviti,cekaju nesto da se desi da oni stupe na scenu,jer kako bi drugacije.Ali sad nije ni vreme ni mesto za ovakvo pozivanje naroda na nerede!
Ns
pre 3 godine
Ma kakvi protesti. To ima pozadinu. Opozicija želi na taj način da skuplja poene
Sanja
pre 3 godine
Kvazi patriote su se još jednom pokazale na delu. Sramota.
Nikola
pre 3 godine
Опозицији је све политика, па чак и животи невине деце и младих! Једва чекају да за нешто оптуже Вучића и упере прстом у њега! Данас, на конту туге и боли који је окупирао српски народ, позивају исти на агресију и бунт! Па, какви су то људи?!
Ns
pre 3 godine
Pozivati na ulične nemire usred dana žalosti. Pa to nije humano. To je krajnje bezobzirno
Ceca
pre 3 godine
Sve sto opozicija radi je zarad bednih politickih poena.
Maja
pre 3 godine
Današnja opozicija je u skorijoj prošlosti bila vlast u Srbiji, koju su građani odbacili baš zbog nemara za budućnost države i građana, čije posledice nas sad sustižu. Licemerni bili i ostali.
Nikola
pre 3 godine
Opozicijska bagra nema ni zrno srama a ni stida i to i dokazuje.
Sanja
pre 3 godine
Vučić je jasno uvideo kakvo zlo vlada u opozicijskim redovima, zlo i mržnja prema svemu što je dobro i pravedno.
Ns
pre 3 godine
Protest u vreme trodnevne žalosti? To je greh bezbožnika iz opozicije. Nemaju ni trunku empatije
Ns
pre 3 godine
Dok cela Srbija plače, opozicija bi opet nerede na ulicama. Daleko bilo
Goca
pre 3 godine
Opozicija nema postovanja prema nastradaloj deci. Jezivo!
Baka
pre 3 godine
Pitam se dokle cete imitirati te praznoglave zapadnjake? Setanja za proteste, setnja za tragedije koje se desavaju i sve ostale imitacije?! Zar vas babe nisu naucule staru poslovicu, "Gledaj use i u svoje kljusr". Mnoge mame i tate nemaju vremena da vas nesto nauce, analiziraju vase odrastanje, ponasanje i dovedu vas u normalu!
Istina
pre 3 godine
Političkim lešinarima, od kojih niti jedan nema više od 5-6% podrške građana a većina čak i ispod cenzusa, kojima je čak i pogibija nedužne dece odličan povod za skupljanje političkih poena, bezdušno, besčasno i poražavajuće bedno ... Koliko treba biti pokvaren pa i pomisliti na tako nešto?
Srna
pre 3 godine
Ana Bravo ,narod je uz vas sve ste lepo rekli!?
Ena
pre 3 godine
Opoziciji ništa nije sveto, pa koriste svaku priliku da napadnu Vučića.