Narod na nogama u Oplanićima! Vučić dočekan ovacijama, orilo se "Aco, Srbine", Vučićević: Blokaderi ovo nikada neće pobediti!
Selo Oplanići, u okolini Kraljeva, danas je centar najjače podrške politici Srpske napredne stranke, narodske volje i borbe za državu Srbiju.
26.06.2026
17:56 >> 20:00
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Stefan
pre 3 godine
Opozicija ne bira sredstva da se dokopa vlasti. Nemaju trunku morala
Ana
pre 3 godine
Kako ih nije sram, ustaše da pišu ovako nešto, kad vrlo dobro znamo kakvi su oni.
jure
pre 3 godine
Gospodin 1 za 100 unakazio Srbiju. Dokaz....Kim Jong Korejska censura na Informer i Kurir itd. Snimamo za youtube kako pisemo komentar...a jadnik u Informeru ne pusta komentar haha.
pax_orion
pre 3 godine
Mi bolje znamo tko ste vi srbi. vama nije vjerovati na riječ kao i rusima. lažljivi teroristički narodi
makica
pre 3 godine
USTASKO GOVNARSKA GENOCIDNA HITLEROVSKA BAGRA
Bato
pre 3 godine
Mogu samo da sanjaju o rušenju Vučića i države!
maks
pre 3 godine
A ko to misli rušiti vučiča i koga uopće briga i za vučiča i za vas općenito. Da ne trkeljate gluposti o Hrvatima 24 sata dnevno, mi nebi ni znali da postojite. BEDO. TOLIKO nas zanimate. Isto kao Mongolija ili Jemen. Pošto danas nikom nemožete ništa, niti vas se itko boji bez obzira koliko starog željeza kupili od brata Putina, morate negdje ratovati. Pa najbolje da počnete međusobno. Izgleda da je počelo.Bilo je samo pitanje vremena. I to je TEK početak. BOG sve vidi,. I naplatit če vam se sve. Božje prokletstvo se spustilo tamo gdje treba. Počelo je. To je vama "vaša borba dala" :))))
Ivan
pre 3 godine
Bolje da gledaju u svoje dvoriste.
Mina
pre 3 godine
Svima smeta jaka Srbija .
Mile
pre 3 godine
Znamo da hrvatsko rukovodstvo ne želi ništa dobro Srbiji.
Ivana
pre 3 godine
Hrvati cine sve da sruse Srbiju i Vucica a posebno u ovom tuznom trenutku za Srbiju.
dea
pre 3 godine
Danas se nama desilo, ne daj boze sutra moze vama. Zar vam deca nisu sveta.
Sasa
pre 3 godine
Trebalo bi da neko reaguje na ove gnusne objave.
Goran
pre 3 godine
Sve dok ima podršku gradjana Vučića ništa ne može da sruši s vlasti
Goran
pre 3 godine
Niski su ovo udarci hrvatskih medija
Goran
pre 3 godine
Hrvati nikada nisu znali da pokažu saosećajnost i poštovanje
Mara
pre 3 godine
Strasno kako zele da iskoriste ovaj trenutak
Miki
pre 3 godine
Ježim se od pomisli na šta su sve spremni hrvatski mediji, samo da bi urušili Vučićevu ličnost i poziciju i unizili Srbiju.
Ružica
pre 3 godine
Sve dokle nas ustaše napadaju dotle znamo da smo na pravom putu!
Luka
pre 3 godine
Ustaše neka gledaju svoje dvorište, ništa ih nismo pitali.
Jana
pre 3 godine
Kolika je mržnje Hrvata prema Srbima, pa to je strašno!
Miša
pre 3 godine
Njihova mržnja prema Srbiji prevazilazi sve granice.
Ana
pre 3 godine
Zasto bi bilo ko razmisljao o drugim stvarima u ovom zalosnom trenutku? Predsednik Vucic se lavovski bori da se ovakvi nemili dogadjaji ne ponavljaju!
Nole
pre 3 godine
Svakim danom Hrvati pokazuju svoju višedecenijsku mržnju prema Srbiji
Mila
pre 3 godine
Ovu nevolju mnogi bi da koriste na napadnu Vucica.Bez savesti i kompasa.Sram vas bilo.
Dragan
pre 3 godine
Šta je sa više sa ovim Hrvatima i sličnim dušebrižnicima … nek srede prvo svoje probleme … pa nek onda laju!
Nemanja
pre 3 godine
Ustase su srbomrzci. Od njih se ni ne ocekuje da kazu nesto sem da izrazavaju mrznju prema srpskom narodu i predsedniku Vucicu
Mina
pre 3 godine
Kapiram da im je jedini cilj da udaraju po Vucicu i svemu dobrom sto je ucinio, ali je sramno koristiti ovako tesku situaciju koja je zadesila nasu zemlju. Gde ce im dusa?!
Dragan
pre 3 godine
Hrvati, gledajte u svoje dvorište!
Filip
pre 3 godine
Kako ustaše,,žulja'' Vučić, kada se zagrebe ispod površine,njima je najžalije što Vučićev rezim ume i zna da digne državu iz pepela, za razliku od njihovog režima
Rada
pre 3 godine
Sramotno ponašanje ustaških medija
Fica
pre 3 godine
Hrvati neka gledaju svoja posla,ne treba nama njihovo mišljenje.Nikada,nisu želeli dobro Srbiji
Mica
pre 3 godine
Ustaše jedva čekaju da nam se nešto loše desi
Tatjana
pre 3 godine
Njima bi najbolje bilo da vode računa o stanju u njihovoj državi, a Srbiju i Vucic malo neka ostave na miru.
Ksenija
pre 3 godine
Hrvacka ne prašta ekonomske uspehe Srbije i mašta o slomu Vučića.
Jela
pre 3 godine
Hrvati mrze Srbiju zato koriste ovaj tuzan trenutak za sve Srbe, protiv Vucica i vlasti.
Jela
pre 3 godine
Kao i uvek ustaše svojim izjavama otvoreno pokazuju svoju mrznju prema Srbiji
Jana
pre 3 godine
Zašto hrvatske medije uopšte zanima naša politika...
Momo
pre 3 godine
https://slobodnadalmacija.hr/vijesti/regija/srbija-je-veliki-krvavi-reality-show-oni-nisu-drzava-nego-vuciceva-zadruga-u-kojoj-ljudsko-dno-odreduje-pravila-1287355
Jela
pre 3 godine
Hrvatski mediji bolje da brinu o svojoj politici nego o srpskoj.
Janko
pre 3 godine
Hrvatske medije samo brine šta se kod nas dešava a kod njih nije bitno.
Jela
pre 3 godine
Pusti snovi prljavi i licimerni Hrvata ,Vučića i Srbiji neće lako slomiti
MIna
pre 3 godine
Čuj hrvatski...Srpski mediji pojedini to rade isto.
Bobana
pre 3 godine
Ma da li je ovo moguće?Koliko bedni mogu da budu?
Velja
pre 3 godine
Bolesnici jedni! Sramotno da sramotnije ne može biti.
aca
pre 3 godine
Neka se ustaše stide svog besramnog ponašanja prema Srbiji i njenom rukovodstvu.
Dara
pre 3 godine
Ništa vam nije sveto! Bednici!
Filip
pre 3 godine
Ne može niže i bednije...
aca
pre 3 godine
Iz Zagreba nikad nisam ništa prijateljski nikad ni očekivao prema Beogradu.
Sanja
pre 3 godine
Tuga, čemer, jad...
aca
pre 3 godine
Ustaše su blago rečeno dno dna!
Sava
pre 3 godine
Hrvatske medije treba da je sramota za ovako pisanje.
Baja
pre 3 godine
Da li je ove icega sramota?Ocigledno da nije.
Ivan
pre 3 godine
Tako je vucicevicu. Dok je zvalavog, i tebe ce biti
aca
pre 3 godine
Davno su Austrijanci napisali sačuvaj te Bože kuge, rata i Hrvata. Toliko o našim komšijama koji sve koriste da oslabe Srbiju, ali to im nikad neće poći za rukom.
ela
pre 3 godine
Opozicija ne bira sredstva da se dokopa vlasti.
ela
pre 3 godine
Nemaju trunku morala
iza ograde
pre 3 godine
Gdje ima dima ima i vatre! Pun pogodak Hrvatskih portala.
PLO
pre 3 godine
Opet u vašim tektovima govor mržnje, žašto?
Kiki
pre 3 godine
Pojeduni hrvatsku mediji cak i ovaj tezak trenutak za Srbiju koriste da napadaju i pljuju.
Mina
pre 3 godine
Hrvatima smeta ekonomski rast Srbije.
Mile
pre 3 godine
Hrvati ponovo pokazuju mrznju koju imaju prema nama,i ovo nije prvi put vec iskoriscavaju svaku priliku da to pokazu
Ratko
pre 3 godine
Koga boli k sta misli i pise ustaska kamarila i domaci isprdci i smradovi.Srbija veruje svome predsedniku i podrzace ga u svemu a pogotovo u ovako teskoj situaciji .A dzulovi neka laju to in je posao...
maks
pre 3 godine
"Ekonomska domincija" :)))) a čistači WCa i ulica po Hrvatskoj, po 12 sati kuhanja u kuhinjama na plus 50, sve redom "bogataši" iz balkanskog "ekonomskog diva". hahahahahaha :)) I MOLBE štižu več ujesen za iduču sezonu. Odlična " ekonomska dominacija". Samo tako dalje :)))
aca
pre 3 godine
Od Ustaša nikad ljudi.
Bojana
pre 3 godine
Šta drugo od njih očekivati?! Mene su ubeđivali da ne navijam protiv njih u fudbalu ali sam znao ko su nam komšije.
ela
pre 3 godine
vrlo dobro znamo kakvi su oni.
Milan
pre 3 godine
Ма ко је....е ујке шта пишу, могу само да нам дувају !
Ceca
pre 3 godine
Svašta, na šta su ljudi spremni u ovom trenutku, bezdušnici, koriste ovaj trenutak, i ovu tragrdiju za tako nešto.
Ceca
pre 3 godine
Nasli ste da se kacite sada u ovim teskim trenucima na nadu drzavu i predsednika
Tara
pre 3 godine
Hrvati mrze Srbe i Srbiju zato koriste ovaj tuzan trenutak za sve Srbe
Tara
pre 3 godine
Ko su ustaše da ovako nešto odvratno pišu o predsedniku Srbije.
Vesna
pre 3 godine
E ovi ustase komsije nemaju boljeg posla nego da gledaju nas Srbe.
Vesna
pre 3 godine
Pa kad ce se jednom pozabaviti malo sobom i pustiti druge na miru da zive.
Rade
pre 3 godine
Ustaše koriste tragediju naše zemlje i misle da mogu tako lako da sruše našeg predsednika
Rade
pre 3 godine
Ne znam šta se Hrvati stalno guraju u Srpska posla,mogli bi malo da se batale nas
Rada
pre 3 godine
Kako vas nije sramota, da ovu bol i tugu koristite i vređate našeg predsednika
Rada
pre 3 godine
Изгледа да Хрвати и српска опозиција покушавају исто, као да су се договорили да нападају председника Србије поводом трагедије која се десила
Mia
pre 3 godine
Koga briga šta ustaše lupetaju.
Milica
pre 3 godine
Tragedija je jako pogodila i porodice žrtava i sve građane Srbije i oni ovako da pišu, frapantno i nezapamćeno da toliko mrze Srbiju i sve srpsko
Borivoje
pre 3 godine
Koja mržnja prema Srbiji da prosto čovek ne poveruje
šilja
pre 3 godine
Pa čak su i Hrvati počeli da koriste tragediju u Srbiji kako bi oslabili njen položaj na Balkanu.
goran
pre 3 godine
Nasli ste da se kacite sada u ovim teskim trenucima na našu drzavu i predsednika! Sram da vas bude!
mare
pre 3 godine
Ko su ustaše da ovako nešto odvratno pišu o predsedniku Srbije. Večito se mešaju i napadaju Srbiju.
Ana
pre 3 godine
Hrvati ne mogu da prihvate borbu Vučića, koji sve radi da bi svom narodu omogućimo miran i spokojan život, što kod njih nije slučaj.
Marina
pre 3 godine
Nemaju oni srama oni koriste za ovo da napadaju Vucica i Srbiju
jovo
pre 3 godine
Smeta im jaka Srbija.
Katarina
pre 3 godine
Velika mržnja prema Vučicu i Srbiji ali džabe
sava
pre 3 godine
Komsije nemaju boljeg posla nego da gledaju nas Srbe. Pa kad ce se jednom pozabaviti malo sobom i pustiti druge na miru da zive.
Tanja
pre 3 godine
Hrvati bi trebalo da gledaju svoja posla i da se ne mešaju u unutrašnju politiku suverene države Srbije kao što se Srbija ne meša nigde.
gagi
pre 3 godine
Ustaše koriste tragediju naše zemlje i misle da mogu tako lako da sruše našeg predsednika,ali u tome se grdno varaju!
peca
pre 3 godine
Kao i uvek komsije hrvati svojim izjavama otvoreno pokazuju svoju mrznju prema Srbiji.
Jelena
pre 3 godine
Velika mržnja je njihova poznata
peca
pre 3 godine
Kako vas nije sramota, da ovu bol i tugu koristite i vređate našeg predsednika.Sramota!!!
sale
pre 3 godine
Neka su, neka pričaju ustaše šta hoće, to je sve iz besa i nemoći jer znaju da ne mogu da urade ništa.
Biljana
pre 3 godine
Tolika mržnja Hrvata prema Srbiji je užasna da čovek ne poveruje
Stevan
pre 3 godine
Da čovek ne poveruje koliko meze Vucica užas
Zora
pre 3 godine
Baš tako! Ako Hrvati napadaju Vučića, znači da radi pravi posao za Srbiju.
Dragan
pre 3 godine
Срам Вас било што свакога ко другачије мисли зовете усташом и распирујете међзнационалну мржњу. Узгред, текст им је веома добар.
Stasa
pre 3 godine
Da ne poveruje čovek koliko nas mrze
maja
pre 3 godine
Ovo je sramotno. Vucic se samo bori za svoj narod.
jovana
pre 3 godine
Oni ne biraju ni trenutak ni reci. Sramota za hrvatske medije!
eki
pre 3 godine
Od Hrvata niakd Srbija nije imala koristi već samo probleme. Što bi danas bilo drugačije.
mila
pre 3 godine
Kako ih nije sramota da napadaju nasu zemlju i Vucica u ovim treskim trenucima za nasu zemlju!
Milan
pre 3 godine
Zna se ko su i sta su ustase, ne treba komentarisati. Njih nikada nicega nece biti sramota, pa tako ni za ove izmisljotine.
eki
pre 3 godine
Zagreb nikad ništa lepo nije želeo Beogradu. Tako je i danas.
jovana
pre 3 godine
Ponasanje hrvatskih medija je nedopustivo! Treba da ih bude sramota!
Milan
pre 3 godine
Oni da nema Srbije i Vucica, ne bi znali sa sta ce sa sobom. Njima je izgleda, jedina preokupacija u zivotu, da sto vise omalovazavaju Srbiju, bukvalno na svim poljima.
Dominikana
pre 3 godine
Hrvati imaju kompleks niže vrednosti! Uvek su bili ljubomorni na Srbe i Srbiju, zato se tako i ponašaju! Ali, koga briga!
eki
pre 3 godine
Zagreb nikad ništa lepo nije želeo Beogradu. Tako je i danas.
jovana
pre 3 godine
Mogu samo da mastaju da ce Vucic napustiti celo Srbije!
eki
pre 3 godine
Hrvati nikad nisu bili prijatelji Srba.
Miki
pre 3 godine
Sram vas bilo Hrvati,ogorčen sam.
jovana
pre 3 godine
Svi smo svesni da hrtavtski mediji ne zele dobro Srbiji i Vucicu pa zato pisu ovakve gluposti! Sramota!
Mitarpavlovic
pre 3 godine
Ni u snovima nece uspeti da sruše Vučića.
Minja
pre 3 godine
Jesu to opet Hrvati udarili po nama? Nista novo. Koriste svaku priliku da napadnu Vucica.
eki
pre 3 godine
Od Hrvata nisam nikad ništa pozitivno očekivao prema Srbiji i našem rukovodstvu, jer ih najviše boli što Srbija napreduje na svim poljima.
mare2
pre 3 godine
Sve dok nas ustase pljuju i kude znaci da radimo dobru stvar, da oni zacute to bi znacilo da dadimo nesto pogresno!
Gaga
pre 3 godine
Nemoj samo Hrvati da nam govore nesto. Neka kazu samo sto ne zele da Vucic ode u Jasenovac. Zato jer ce ceo svet znati za logor smrti.
zoran
pre 3 godine
Jesu li ovi botovi ustaše? Verovatno jesu ... moguće da sve piše jedan ustaša iz Informera. Inače - informer je ustaško glasilo, pametnom dosta. Ovaj ustaški list neprekidno služi za rušenje Srbije i srpskog naroda. ... mamu vam jebem ustašku.
eki
pre 3 godine
Hrvati su oduvek bili opterećeni sa Srbima. Što bi danas bilo drugaćije kada Srbija jače ekonomski napreduje za razliku od Hrvatske.
sara2
pre 3 godine
Sve dok nas ustase pljuju i kude znaci da radimo dobru stvar, da oni zacute to bi znacilo da radimo nesto pogresno!
samouprolazu
pre 3 godine
Hrvate najviše boli to što Srbija pod rukovodstvom Aleksandra Vučića napreduje u sim pravcima.
Djordje
pre 3 godine
Srbija je jedna od najboljih država za život u regionu. Posla ima,kao i napretka.A ispad nekih pojedinaca i tragedija koja je napravljena ne treba daju sliku o tome da je nečiji život jeftin.
eki
pre 3 godine
Hrvati su jedva dočakali našu nesreću da bi što pre optužili Pedsednika Srbije. Neka ih je sramota!
Pavle
pre 3 godine
Oduvek su nas Hrvati napadali kada nam je najteze, sto je veoma jadno i bedno. Cim toliko napadaju Vucica i smeta im, znaci da je toliko dobar za nasu zemlju i sve gradjane.
Marija
pre 3 godine
Sram bilo sve koji prozivaju našeg Predsednija! Bori se za Srbiju i svoj narod lavovski!
Maja
pre 3 godine
Još jedan dokaz nemorala i bestidnika. Sramota opozicije koja ne bita sredstva i način da širi laži i dezinformacije.
Rade
pre 3 godine
Imamo svoje rukovodstvo i na sve tendeciozne izjave u regionu ne trebamo obraćati pažnju.
Ana
pre 3 godine
To su samo njihovi pusti snovi da sruše Predsednika Vucica.
Maja
pre 3 godine
Ćutite više svi vi koji želite Srbiji loše i pustite narod da se saosećaju u bolu porodica nastradale dece, ali i cele zemlje.
Maja
pre 3 godine
Opozicija je dno dna,nema trunku morala i stida.
Sava
pre 3 godine
Sram da bude ove ustaše. Ovako nešto mogu samo hrvati da napišu.
Anita
pre 3 godine
Snovi opozicije su da sruše jaku Srbiju I Predsednika Vucica.
Joka
pre 3 godine
Hrvatski mediji jedva cekaju priliku da napadnu Vucica i da ga okrive za nesto.
Mia
pre 3 godine
Pa sta ocekivati od ustasa?! Olos poslednji, nista novo!
Lena
pre 3 godine
Zar vam je malo sva ova tuga i bol koja se desila?Hocete da sirite nasilje i dalja krvoprolica?Nemiri i haos na ulici,to su vasi planovi.
Sandra
pre 3 godine
Stidite se svi koji napadate Vucica u ovim situacijama.
Desanka
pre 3 godine
Hrvati zele da iskoriste ovaj trenutak protiv Vučića i jako niski udarci Hrvatskih medija.
Lane
pre 3 godine
Vucica samo mogu da mrze!
Sanja
pre 3 godine
Sramotno je kako neki koriste tužnu situaciju da prikupe poene, sramota, klevetama i lažima protiv predsednika Vučića oni neće biti bolji!!!!
Andrijana
pre 3 godine
Nemoguce je da koriste svaku mogucu priliku da napadnu Vucica bez razloga.
Srdjan
pre 3 godine
Hrvatskoj ne odgovara jak lider u Srbiji kao sto je Vucic jer ce Srbija uskoro da bude ekonomski a vojno je vec jaca od suseda.
Anja
pre 3 godine
Hrvatska ima problem sa poreklom većine svog stanovništva, zato i napada Srbiju, zov krvi. Sve što ustaše kažu da ne valja je itekako dobro za Srbiju.
Vera
pre 3 godine
Ustase zaboravljaju koji su genocid nacinili nad srpskom decom, kokiko je zrtava stradalo....to nema oprosta
Dušan
pre 3 godine
Када га Хрвати тако нападају, вређају и оптужују, онда сам сигуран да Вучић ради добар посао за Србију.
Nole
pre 3 godine
Narod Srbije dobro vidi i zna da je Vučić ozbiljan lider koji se bori za mir i stabilnost.
misterijanemoguca
pre 3 godine
Svako ima svoje mišljenje ali vi koji ne živite u Srbiji ne možete da znate konje Vučić u pitanju i šta sve radi za svoj narod i svoju zemlju.
Viki
pre 3 godine
Strasno što se ova tragedija koristi kako bi se napao Vučić!
Dea
pre 3 godine
Vučić je ovu zemlju podigao sa dna, zato je na meti napada pojedinih hrvatskih medija!
Nele
pre 3 godine
Neka bolje gledaju u svoje dvorište kako se ponašaju, nazivajući Vučića ubojicom, samo otkrivaju svoj pravi identitet ustaše.
Mirko
pre 3 godine
Srbija veoma dobro zna ko je Vučić, a komšije Hrvati, od ljubomere dobrog razvitka naše zemlje ne mogu da dođu sebi, pa sarađuju sa izdjaničkom opozicijom naše države.
David Filipović
pre 3 godine
Ustaška mržnja je dostigla svoj vrhunac. Hrvatska se suočava sa ozbiljnim patološkim problemima kod velikog broja svojih građana. Hrvatska je prava nacistička država.
Dea
pre 3 godine
Tragedija koja nas je zadesila je strasna, i nije u redu da pojedinci to koriste u političke svrhe!
Sanja
pre 3 godine
Opozicija svim silama sad pokušava da za svu nesreću optiži Vučića!
Miki
pre 3 godine
Zar vam je Hrvati toliki trn u oku Vučić, pa ga optužiti još i što internet postoji u Srbiji
Dea
pre 3 godine
Zemlja ekonomski napreduje zahvaljujuci Vučiću, a mnogi su ljubomorni na tu činjenicu!
Mila
pre 3 godine
A ustaše nas sad vole pa se oni sekiraju za Srbiju!
Sena
pre 3 godine
Vučić se bori za napredak i prosperitet svoje države!
Hrvoje
pre 3 godine
Gospodin Vučić se na sve načine bori za svoju zemlju da bude još uspješnija i kvalitetnija. Sramotno je zlonamjerno mišljenje nekih hrvatskih medija.
Sonja
pre 3 godine
Sve dok nas kritikuju na dobrom smo putu!
Ena
pre 3 godine
Vučić zemlju vodi napred u bolje sutra!
Ana
pre 3 godine
Sve dok se bore proti Vučića ima nade za Srbiju!
Milan
pre 3 godine
Odlično je što se ovo pitanje postavlja u javnosti, jer je važno osuditi napade na predsednika Srbije i Srbe u ovim teškim vremenima.
Dea
pre 3 godine
Srbija pod vodjstvom Vučića ide napred!
Jeremija
pre 3 godine
Činjenica da su neki hrvatski mediji napali predsednika Vučića i Srbe ne sme se tolerisati i mora biti osuđena.
Sena
pre 3 godine
Vučić je ovu zemlju svojom odgovornom politikom preporodio!
Duško
pre 3 godine
Ne mogu da verujem da u ovako teškim trenucima oni udaraju nisko, koriste svaku situacaiju da napakoste Vučiću.
Sena
pre 3 godine
Jadno i bedno da ovu tragediju pojedinci koriste u političke svrhe!
Viki
pre 3 godine
Napredak zemlje je evidentan i to sve zahvaljujuci Vučiću!
Mina
pre 3 godine
Daleko bilo, kakvo širenje mržnje!
Jovana
pre 3 godine
Širenje mržnje i laži! Sram bas bilo. Svi znamo ko je i kakav čovek Vučić.
Nemanja
pre 3 godine
Bolje Hrvati da vode računa kakva je njihova država.
Vukasin
pre 3 godine
Hrvati ko Hrvati, sta drugo da ocekujemo od njih...
Uroš
pre 3 godine
Hrvatska je sranje od države tako da bolje da ćute.
Milica
pre 3 godine
Hrvatima smeta što, najviše zahvaljujući predsedniku Vučiću, Srbija napreduje i ide napred. Toga su svesni i ovaj Nino, što je napisao ovo, ali i svi ostali. Poješće se jadni od muke, a za to vreme mi ćemo i dalje da idemo napred.
Daliborka
pre 3 godine
Opozicionari sve Sami lesinari I odroni!
Dasa
pre 3 godine
Ne odgovara, maloletan a monstruozno zloban. Pretužno za porodice stradalih. Po pitanju Ustaša, suvišno je govoriti.. Rođeni mrzitelji Srba.
Zox
pre 3 godine
Сујета је врло зезнута ствар. Сујетни су Хрвати што Србија уѕ Вучића иде напред, па би га заједно са опозицијом на челу са Ђиласом врло радо видела на дну али су ѕаборавили да народ стоји уз Вучића
Zlatko
pre 3 godine
Samo lupaju gluposti, Vucic je nesto najbolje za ovu zemlju
Bojan
pre 3 godine
Ako Hrvatima Vučić nije po volji, to znači da je sigurno dobar za Srbiju.
Niki
pre 3 godine
Srpski narod dobro znam kolko je Vučić učinio, čini i koliko će tek učiniti za njih! Mediji koji monstuozno kopaju po svežim ranama naše zemlje nisu ništa drugo do lešinari!
Nina
pre 3 godine
Predsednik Vučić koji se neprestano bori za Srpski narod, za medije je ubica a za Srbe nada za miran život!
Tamara
pre 3 godine
Predsednice narod je uz vas!
Rene
pre 3 godine
Vučić je za Srbe slamka spasa, dokle god se budemo držali njega, biće nas!
Rea
pre 3 godine
Slamka spasa, to je Vučić za Srpski narod, dokle god se budemo držali njega biće i nas!
Tina
pre 3 godine
Vučić je nešto najbolje što se desilo Srbiji, a oni ga nazivaju ubicom, strašno!
Ema
pre 3 godine
Oni nazivaju ubicom, Vučića koji je nešto najbolje što se desilo Srbiji, sramota!
Veca
pre 3 godine
Vučića, koji je nešto najbolje što se desilo Srbiji, mediji nazivaju ubicom, strašno!
Vanja
pre 3 godine
Ostavite Srbiju na miru, pustite nas bar da pratimo u tišini!
Kaja
pre 3 godine
Ostavite se Srbije, pustite nas da tugujemo u miru!
Ana
pre 3 godine
Ostavite rane Srpskog naroda, pustite nas da tugujemo u miru!