Udarno! Nezapamćen teror na Gazimestanu: Kurtijevi specijalci krenuli na Srbe (FOTO/VIDEO)
Gazimestan je i ovog Vidovdana okupio veliki broj Srba koji su došli da obeleže jedan od najvažnijih datuma u srpskoj istoriji, ali je čitav skup protekao uz pojačano prisustvo pripadnika takozvane kosovske policije i iživljavanje naoružane šiptarske bande nad srpskim stanovništvom.
28.06.2026
17:18
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Emilija
pre 3 godine
To je sramota sta rade.
jovana
pre 3 godine
Није добро сада ода опозиција организује протесте
Nina
pre 3 godine
Niko normalan nikad nije bio opozicija. Da je opozicija nešto lepo, kao što nije, narod ne bi glasao za vlast. Samo se kod nas opozicija bori za vlast, to nigde nema u svetu
Emilija
pre 3 godine
Koriste svaki trenutak
Plavi cuperak
pre 3 godine
Opozicija koristi svaku priliku da sebe stavi u prvi plan, a sada nije ni vreme ni mesto za to.
Emilija
pre 3 godine
Nije ni vreme ni mesto za to.
jovana
pre 3 godine
Најважније је да се у Србији очува мир и стабилност
Kiki
pre 3 godine
Opozicija nema srama, oni bi da profitiraju na tudjoj nesreci, oni bi samo da uznemire narod i da izazovu sukobe.
Brane
pre 3 godine
Sad su ga baš pokazali pravo lice i prave namere.Jedva čekam izbore.
Emilija
pre 3 godine
To treba kazniti .
Maja
pre 3 godine
Opozicija ima samo jedan cilj a to je destabilizacija države. I zato žele da protestuju.
jovana
pre 3 godine
Не би смела опозиција да користи оу трагедију у политичке сврхе
Emilija
pre 3 godine
Treba nam sada samo mir a ne jos gore da bude.
Sanja
pre 3 godine
Sve sto opozicija radi je zarad bednih politickih poena.
jovana
pre 3 godine
Важно је да се ситуација у Србији смири а опозиција додатно уноси тензије
Emilija
pre 3 godine
Velika je to tragedija ko da nam nije dovoljno.
Danka
pre 3 godine
Mržnja treba da se zaustavi a opozicija nastavlja da je širi.
Nikola
pre 3 godine
Opozicijska bagra nema ni zrno srama a ni stida i to i dokazuje.
Emilija
pre 3 godine
Treba da snose posledice za to.
jovana
pre 3 godine
Вучић не бежи од проблема он је увек уз свој народ
Andrijana
pre 3 godine
Ovo je najveca sramota opozicije.
Sanja
pre 3 godine
Malo je reći sramota, bestid i lešinarstvo. Gnoj iz opozicionih redova je ipak procureo...
Gole
pre 3 godine
Vucicevic je covek potpuno u pravu.
Emilija
pre 3 godine
Kako mogu tako da se ponasaju sada
Ceca
pre 3 godine
Okupio se ološ najveći onaj koji isto to nasilje propagira.
Vesna
pre 3 godine
Ponasanje opozicije jasno pokazuje da ih nije briga za nastradale ljude, vec samo da napadaju Vucica! Sta reci o takvom sljamu koji nema postovanja prema stradalima
jovana
pre 3 godine
Уместо да опозиција да предлог како да решимо питање безбедности , нападају Вучића да је он крив
Ivana
pre 3 godine
Bez morala i savesti opozicija ne mari za tugu cele Srbije, bitno je da dođe do fotelje.
Goran
pre 3 godine
Opozicija stvarno nema srca kad ovakvu tragediju koristi u političke svrhe
Maja
pre 3 godine
Jedina politika opozicije je rusenje Vucica. Njih ne interesuje da li je Srbija u zalosti, nije.
Oči
pre 3 godine
To su samo jeftini politicku poeni. Umesto da ispostuju Dane zalosti.
jovana
pre 3 godine
Вучић неће дозволити да га окривљују за све увек он кривац није поштено
Nikola
pre 3 godine
Svi gladni vlast, a kad bi došli na vlast satrli bi opet Srbiju.
Marija
pre 3 godine
Opozicija je pokazala da je dno i ranije, ali sad vidimo da može i gore!
Goran
pre 3 godine
Opozicija može da protestvuje jedino protiv same sebe
Dušan
pre 3 godine
Dobro je poznato da je politika te iste opozicije generator zla. Narod o dotičnoj ima najgore moguće mišljenje. Ista uživa podršku samo onih koji nemaju dva grama mozga.
Sanja
pre 3 godine
Udružena opozicija je dno. Sablasno je šta njima pada na um u vreme dana zalosti. Ništa im nije sveto pa ni ova jadna deca čiji su životi ugašeni.
David
pre 3 godine
Jadni su i bedni opozicioni lideri!
jovana
pre 3 godine
Опозиција хоће дестабилизацију државе
Jela
pre 3 godine
Opozicija koristi svaki momenat da bi privukla pažnju na sebe, ali to što koriste tudju nesreću zarad političkih poena, je van svake pameti
Ogi
pre 3 godine
Pitanje je zaista protiv čega će oni protestovati, jer izgleda da su spremni da se bune protiv svega što ima veze sa vlašću. Ovo je samo još jedan primer njihove besmislice i nedostatka jasne agende.
kiki
pre 3 godine
Opozicija koristi svaku priliku da sebe stavi u prvi plan.
Ceca
pre 3 godine
Da li je moguće da opozicija čeka neku nesreću da bi došla do jeftinih političkih poena!? Stvarno nisko!
Maja
pre 3 godine
Naravno da koriste tragediju, sramota za opoziciju.
jovana
pre 3 godine
Србији никако нису потребне демонстрације треба нам мир
kiki
pre 3 godine
Sramota za opoziciju da koristi ovakav trenutak da napada vlast.
Goran
pre 3 godine
Opozicija je toliko nisko pala kad smrt dece zloupotrebljava kako bi napadala vlast
Caca
pre 3 godine
Opozicija je sramota zs našu državu i politiku,kad ovakvu tragediju koriste u svoje svrhe!
Marija
pre 3 godine
Strašno je više čime se opozicija bavi! Ne mogu da verujem da su u stanju da koriste ovako tešku situaciju zarad nekih političkih poena, baš jadno!
Duka
pre 3 godine
Zloupotreba tragedije u političke svrhe najbolji je pokazatelj da ne ta opozicija dotakla samo dno. Treba da se stide i srama zbog svega što rade.
jovana
pre 3 godine
Најважније је да се успостави безбедност и да се сви опораве мало од ове трагедије
kiki
pre 3 godine
Nije ni vreme ni mesto za proteste.
Kiša
pre 3 godine
Opozicija više nema ni moralnost ni ljudskost ne poziva na mržnju i nasilje Vučić nego ona ali protiv svoje države.
Slavka
pre 3 godine
Koristiti jednu od najvećih tragedija u Srbiji zbog koje je cela Srbija zavijena u crno a ceo svet saučestvujemo u našoj boli, naša trula i dramotna opozicija, bez imalo saosećanja, zovu na proteste i smunu vlasti. Zgrožena sam a verujem i mnogi drugi.
Ivan
pre 3 godine
Sramota je što opozicija koristi ovu priliku za pokušaj da dođe do jeftinih političkih poena
Goran
pre 3 godine
U nedostatku političkog plana i programa, opozicija bez imalo stida koristi tragediju koja je zadesila našu zemlju da bi napadala vlast
Marija
pre 3 godine
Jadna je naša opozicija. Još jednom su pokazali koliko im je stalo do Srbije i naroda, kada ovakvu situaciju koriste u političke svrhe!
kiki
pre 3 godine
Uzasno ponasanje opozicije samo pokazuje ko su i čime se bave.
Jovan
pre 3 godine
Opoziciju čine ljudi bez duše,i bez truna ljudskosti!
Miloš
pre 3 godine
Da čovek ne poveruje u kakvom momentu bi da protestuje da skupina najgorih. Užasno je to što rade. Jasno je da bi na bolu da politički profitiraju. Bednici!
Luka
pre 3 godine
Nije to nikakva opozicija nego olos koji bi rodjenog oca prodali za vlast.Od njih nista dobro nemojmo ocekivati..
kiki
pre 3 godine
Sramno ponašanje opozicije koje je za svaku osudu.
Ivan
pre 3 godine
Opozicija je spremna na sve ne bi li se dokopala vlasti
Mimi
pre 3 godine
Zalosno je kako opozicija postupa dok cela zemlja trpi posledice stracicbih zlocina.
Olja
pre 3 godine
Opoziciji ne trebamo pružiti mogućnost da destabilizuje Srbiju.
Hana
pre 3 godine
Opozicija samo sakuplja politicke poene, i koristi svaki trenutak za to, umesto da budu protiv naselja oni prikazuju naselje!!
Marija
pre 3 godine
Da li je realno da normalan čovek koristi ovako tešku situaciju da bi dobio neke poene. Ne, nije realno. To može samo bolestan um poput opozicije.
Nena
pre 3 godine
Oni su sami po sebi tragedija. Od njih stvarno nemaju granice ni kada je ovakva tragedija.
kiki
pre 3 godine
Ništa nas ne iznenađuje kad je u pitanju opozicija.
Dragan
pre 3 godine
Opozicija ne zna šta hoće, lud narod!
Miki
pre 3 godine
Nije ni čudo što narod mrzi i prezire tu opoziciju. Oni ne gube vreme da pokažu i dokažu zašto imaju podršku samo ljudi koji spadaju u kategoriju onih najgorih.
Ivan
pre 3 godine
Iz opozicije nemaju respekt ni prema velikoj boli svih nas
Bilja
pre 3 godine
Nezampacena tragedija, a opozicija trazi protest. Strasno.
Iva
pre 3 godine
Podrška predsedniku koji se uvek borio za najbolje interese Srbije a to radi i danas.
Marija
pre 3 godine
Možda prvi put u istoriji neko organizuje protest sam protiv sebe. To radi deo srpske opozicije, koji je pozvao na protest protiv nasilja. Opozicija je dotakla dno-dna.
Jela
pre 3 godine
Opozicija je dno dna, radi svojih političkih poena, koriste tragediju, za to.
kiki
pre 3 godine
Pa zar na tudjoj tragediji želite da se dolečepate fotelja.
Zoro
pre 3 godine
To nije opozicija vec rulja koja zeli samo da ruši i pravi haos
Goran
pre 3 godine
Opozicionari su ti koji su više puta pozivali na nasilje, pa samo pre par meseci su protestvovali ispred skupštine i pozivali na ubistvo predsednika
kiki
pre 3 godine
Umesto da pruže narodu podršku, oni koriste ove teške trenutke da napadaju vlast.
Marija
pre 3 godine
Opozicija pokušava i u ovakvoj situaciji da prikupi neke jadne poene, ne biraju vreme uopšte, bukvalno i preko mrtvih gaze! Odvratno! Neka ih bude stid i sram!
Ksenija
pre 3 godine
Opozicioni promoteri nasilja hoće da protestvuju protiv nasilja.Tu nema nikakve logike.
Ivan
pre 3 godine
Svakim svojim potezom opozicija pokazuje da nema nikakvu političku platformu
kiki
pre 3 godine
Po ko zna koji put opozicija pokazuje svoje pravo lice.
Jela
pre 3 godine
Opozicija siri lazi i mrznju i bez empatije koristi situaciju koja je zadesila Srbiju
Ena
pre 3 godine
Neka se stide i srame ti koji bi da steknu političke poene na tragedijama koje su Srbiju zavile u crno. Definitivno je da narod ne greši što ih drži u opoziciji, daleko od prilike da se pitaju.
Ana
pre 3 godine
To što opozicija u ovakvoj tragediji koristi priliku za svoje promovisanje je veoma strašno i za svaku osudu.
Esa
pre 3 godine
Kakav protest opozicije dok ljudi boluju za svojim najmilijima. Zabrana protesta ne podsticati najaci bol roditelja. Mi gradjani zabranjujemi bilo kakve proteste jer tugujemo.
Sa
pre 3 godine
Tako je cilj im je destabilizacija drzave ali im nece uspeti,narod vidi sve i ko se trudi i radi na ocuvanju mira i bezbednosti,podrska Predsedniku Srbije
Sanja
pre 3 godine
Opozicija planirala proteste na dan žalosti. Sramota!!
Iv
pre 3 godine
Opozicija najveću tragediju u modernoj srpskoj istoriji koristi kako bi skupili jeftine političke poene.
Lana
pre 3 godine
Ta opozicija je užasna. Ne mogu da verujem da zloupotrebljavaju bol za sticanje političkih poena. Činjenica je da su dotakli dno.
Ivan
pre 3 godine
Opozicija jedino ume da napada predsednika bez argumenata
Jovan
pre 3 godine
Saka jada da pravi protest, ne znaju ni razlog.
Dejan
pre 3 godine
Nema kraja gluposti te bande iz opozicije. Sramota je šta rade, velika sramota!
Iv
pre 3 godine
Opozicija protestuje protiv toga što ne mogu da dođu na vlast, jer nemaju podršku građana Srbije.
Iv
pre 3 godine
Opozicija je uvek sve što se dešavalo Srbiji koristila u političke svrhe.
Deki
pre 3 godine
Protesti posle dve tragedije!? Pa, ta opozicija je stvarno, ali ljudi stvarno, užasna. Politički profit bi da stekle na bolu. Katastrofa!!
Dragan
pre 3 godine
Protest može da podrži samo onaj koji nema dva grama mozga. Sramno delovanje opozicije na delu.
Ina
pre 3 godine
Protestvuju su, bune se jer vise ne znaju sta ce od sebe i kako da privole neki narod, toliko su postali mali i jadni da nema dalje.
Sanja
pre 3 godine
Opozicionari su jadnici koji koriste tragediju kako bi prikupili jeftine politikce poene i kako bi ih uopste i bilo negde. Fali im medijska paznja pa makar i preko tudjeg bola.
Dragi
pre 3 godine
Bruka i sramota šta radi opozicija!! Bednici jedni, oni najbedniji!
Tara
pre 3 godine
Treba ih spreciti u takvom suludom i divljackom ponasanju sada kada je cela drzava zavijena u crno.
Vlada
pre 3 godine
Veoma sramno ponašanje opozicije koja koristi ovako teške događaje koji su potresli čitavu Srbiju, šireći mržnju i pozivajući narod na nerede.
Branka458
pre 3 godine
Bruka! I onda ocekujete da Vas narod podrzava, pa nakon ovoga sto radite u najgorem trenutku i za ozaloscene porodice i za sve nas, ne zasluzujete ni sa postojite.
Tijana
pre 3 godine
Strasno je sta radi ova opozicija, koristi najvecu tragediju da napada Vucica i dobije po koji jeftini politicki poen.
Ivan
pre 3 godine
Nema opozicija nikakvu viziju razvoja ni rada
Ina
pre 3 godine
Zadesila nas ovakva tragedija a oni bi da se setkaju po ulici i dodatno uznemiravaju narod.
Una
pre 3 godine
Umesto da postuju trenutno stanje i sve sto nam se desilo, oni bi neki vandalizam da propagiraju, banda opozicionarska.
Vlada
pre 3 godine
Opozija je svojim ponašanjem dotakla samo dno poličkog sveta , gde joj je i mesto jer samo zna da unosi nemire i mržnju među građane države Srbije.
Hana
pre 3 godine
Ocigledno je da cela nasa opozicijja nema milosti, a ni trunke stida i srama cim ovo sve planiraju.
Darko
pre 3 godine
Užasno je da tragedije koje su nas zadesile opozicija zloupotrebljava kako bi skupila bedne političke poene.
Danijel
pre 3 godine
Opozicija nema ni stida ni srama a bogami i obraz im je kao đon
Luka
pre 3 godine
Kako bi ih ja sve lepo pokaznjavao, oni ce da setaju i da se nesto bune, sramota.
Vlada
pre 3 godine
Opoziciju i njihove tajkunske medije što pre postaviti na odgovornost zbog širenja dezinformacija i laži, javnog pozivanja ljudi na masovne proteste u vreme kada je cela Srbija u žalosti.
Teona
pre 3 godine
Dani zalosti u Srbiji a mi samo citamo kako opozicija u toku najveće zalosti stalno poziva na proteste i stalno daje izjave i igra se poloticara. Dotakli ste dno sramota
Kala
pre 3 godine
Sta god bednici da koriste u svoje politicke svrhe nista im pomoci nece, narod ih ne podnosi.
Sanja
pre 3 godine
Strašno čime se opozicija bavi, manipuliše i širi laži, tuga je velika, dok naš predsednik rešava kriznu situaciju vrlo odgovorno
Rada
pre 3 godine
Neverovatno koliko nemaju poštovanja prema ožalošćenim porodicama, da i u ovakvim trenutcima opozicija misli na svoje interese.
Maki
pre 3 godine
Opozicija pokazuje da joj je lični interes bitniji od svega!
Gaga
pre 3 godine
Jako velika sramota za sve nas ko nam i kako predstavlja opoziciju u drzavi, na sta su ti ljudi sve spremni granici se sa ozbiljnim ludilom.
Nada
pre 3 godine
Lešinarčine opozicijske čekali su ovakvu tragediju da sve svale na Vučića. Ovim su pokazali da su dotakli dno , da nemaju ni trunke ljudskog u sebi.
Mr Stefanović
pre 3 godine
Opziciji je fotelja bitnija od Srbije!
Ivan
pre 3 godine
Vučić je iskren i posvećen političar
Jana
pre 3 godine
Samo neka paradiraju, nista podstici nece dobro za sebe, osim dodatnog gneva i mrznje od strane naroda.
Mlađaa
pre 3 godine
Ovaj šljam od opozicije više ne bira sredstva kojim bi došli do jefitinih političkih poena!
Nenad
pre 3 godine
Dno dna je da koriste ove tragedije u političke svrhe.
Laki
pre 3 godine
Srbija bezuslovno veruje Aleksandru Vučiću!
Milica Milicic
pre 3 godine
Tragedija koja se desila nema nikakve veze s politikom,opozicija ipak ovaj događaj koristi za dobijanje sitnih političkih poena.
Una
pre 3 godine
Opozicija je dotakla dno. Oni bi da izvuku korist od tudje tragedije, nesrece i bola. To su jadnici prve klase.
Lalee
pre 3 godine
Vučić će uraditi sve da se više nikada ne dogodi ovakva nesreće!
Ivan
pre 3 godine
Sramota što opozicija ovu priliku zloupotrebljava u svoje lične svrhe
David
pre 3 godine
Grozni i napaćeni ljudi koji misle na sebe i kako će samo doći do fotelje.
Cole
pre 3 godine
Rezultati izbora u prethodnoj deceniji pokazuju kome Srbija veruje!
Mina
pre 3 godine
Poražavajuće je da opozicija ne zna da pokaže saosećanje već samo gleda sebe.
Vlada
pre 3 godine
Najsramnije ponašanje opozicije koje je prevršilo sve mere, da u danima velike žalosti pozivaju narod na ulicu i nerede propagirajući mržnju .
Ns
pre 3 godine
Opozicija protestuje od zlobe i obesti
Lalee
pre 3 godine
Podrška Vučiću!
Ivan
pre 3 godine
Ponovo sramotno ponašanje opozicije koja sve koristi u svoje privatne interese
Ns
pre 3 godine
Opozicija koristi tragediju da bi skupila poene
Mr Stefanović
pre 3 godine
Srbiju pogodila je tuga!
Bilja
pre 3 godine
Ne vrede im njihovi protesti!
Ns
pre 3 godine
Opozicija je jadna i bedna
Maja
pre 3 godine
Tajkunski mediji i opozicija zajedno rade na tome da destabilizuju Srbiju, pa čak im ni ovakva tragedija nije sveta.
Dejan
pre 3 godine
Opozicija je pokazala svoje pravo lice u ovako teskom trenutku.
Ns
pre 3 godine
Zgrožena sam ponašanjem opozicije. Strašno
Colinjo
pre 3 godine
Vučiću je Srbija život to je bezbroj puta pokazao!
Mina
pre 3 godine
Sramno od opozicije sto koristi ovakvu tragediju zarad licne promocije.
Milos
pre 3 godine
Opozicioni olosi nasli na tudjem bolu da se uzdizu. Bednici.
Mima
pre 3 godine
Kako ih samo nije sramota! Sve bi iskoristili za političke poene.
Ns
pre 3 godine
Cela Srbija plače, a oni bi nemire. Daleko bilo
Vuk
pre 3 godine
Opozicija gleda samo svoje interese, njih nista ne moze da rastuzi pa cak ni stradanje dece.
Ns
pre 3 godine
Divljaci iz opozicije bi opet da divljaju
Vlada
pre 3 godine
Opozicija samo zna za ulične nerede, motke i da goriste govor mržnje koji seju među građane države Srbije , čijem je sramnom ponašanju vreme da se stane na put i da konačno odgovaraju u svoje sramne postupke, plasiranje laži i širenju dezinformacija.
Ana
pre 3 godine
Vučićević je upravu opozicija nema ni malo srama, najveću tragediju Srbije koristi za političke bodove.
Ns
pre 3 godine
Strašno. Misle o nasilju na ulici, a jadna deca stradaše
Ana
pre 3 godine
Ni malo ljudskosti ne umeju da pokažu opozicionari, ovo nije tema za političke poene.
Ns
pre 3 godine
Opoziciji ništa nije sveto, a ponajmanje mladi ljudski životi
Ns
pre 3 godine
Nemam reči. Deca izgubila živote, a opoziciji je do protesta
Dana
pre 3 godine
Za sve ima je kriv Vučić, čak i u ovakvom momentu opozicija traži krivca u državi i pokušava da je destabilizuje.
Ns
pre 3 godine
Izopačeni umovi iz opozicije su bezosećajni. Kakvi bre nemiri, deca nečija su otišla zauvek. Imaju li bre oni dušu
Mima
pre 3 godine
Ma ja nisam iznenađena uopšte, u opoziciji niko nema da je sposoban da išta uradi a da nije u pitanju lična korist. Sramota!
Mare
pre 3 godine
Zutima je vazno da udaraju na vlast, a ne kako se narod oseca ili porodice koje su ostale bez dece.
Sale
pre 3 godine
Mogu reci da su zaista sramni potezi zute opozicije.
Lola
pre 3 godine
Od ovakve opozicije nisam ništa bolje ni očekivala. Oni su samo sposobni da misle na sebe, a ne na društvo u celini i da sada nije momenat za političke igre.
Tara
pre 3 godine
Opozicija se bori za koji glas vise samo, to njih zanima najvise.
Nebojša
pre 3 godine
Opozicija čak i veliku tragediju koja je zadesila Srbiju želi da iskoristi za političke svrhe.
Ljilja
pre 3 godine
Sada treba da pokažemo jedinstvo, a ne da se tragedija koristi u političke svrhe. Ko to da objasni ovakvoj opoziciji?
Dr
pre 3 godine
Sramno ponašanje opozicije u ovako tragičnim trenucima.
Brane
pre 3 godine
Zuti su dokazali ovih dana da su u stanju i samo dno da probiju svojim delovanjem i ponasanjem.
Brasa
pre 3 godine
Oduvek je zutima prioritet bio licna korist pa tako i ovoga puta.
Nebojša
pre 3 godine
Opozicija ne preza ni od toga da stravičan zločin iskoristi u političke svrhe i pozivaju na proteste i nemire.
Aleksandar
pre 3 godine
Da su se zuti ikada borili na strani naseg naroda ne bi bili na samom dnu nase politicke scene kao sto jesu.
Sale87
pre 3 godine
Sramna zuta banda je ovim samo potvrdila volju naroda da budu u samom mulju i talogu nase drzave i politicke scene.
Jagoda
pre 3 godine
Strašno je što opozicija koristi svaku našu muku da omalovaži vladajuću stranku i unizi borbu i trud našeg Predsednika!
Ana
pre 3 godine
Narod je sa razlogom zute tajkune i politicare poslao na samo dno.
Dana
pre 3 godine
Pojedinci iz opozicije koriste ovu strašnu tragediju da izazovu nemire i nesigurnost u društvu.
Maja
pre 3 godine
Samo opozicija moze ovakvu tragediju koja je zadesila Srbiju moze da koristi da bi organizovali proteste.
Slavica
pre 3 godine
Tragedija jeste što ovakve nesreće neko koristi u političke svrhe i teroriše mozak onoj pristojnoj Srbiji koja je većinska.
vera
pre 3 godine
Vucicevic ima totalno pravo, zuti su bruka i sramota nase drzave.
goran
pre 3 godine
Sramno ponasanje opozicije je dostiglo svoj vrhunac.
Ena
pre 3 godine
Dok ceo svet hvali i podržava mere koje su doneli Vučić i Vlada Srbije, opozicija tragediju koristi za prikupljanje sitnih političkih poena.
Ena
pre 3 godine
Dok ceo svet hvali i podržava mere koje su doneli Vučić i Vlada Srbije, opozicija tragediju koristi za prikupljanje sitnih političkih poena.
Sini
pre 3 godine
Upravu su....
Ratko
pre 3 godine
drzava je kriva sto to dozvoljava i sto ne hapsi podstrekace
Vns
pre 3 godine
Ko treba da odgovara?
Baja
pre 3 godine
da protestuju ... ne treba... ali da Ministar za Skolstvo i Ministar Unutrasnjij Poslova da bar ponude javno ostavke iz moralnih razloga trebalo je i to odma a ne da se daju onakve izjave..... pa ne mora Premijerka Brnabic ni da prihvati ali su trebali da podnesu, sada su dali opoziciji adut da se dernja okolo
dragisa
pre 3 godine
E moj Vučićeviću, džaba ti što si u većini u pravu, tvoje reči nemaju efekat jer si ih izgovorio u programu odredjene osobe koja sebe zove novinarom voditečljom (!!) ,a koja svojim ponašanjem,izgledom pred kamerama, rečima koje izgovara ,potvrdjuje rijaliti profil.Prpčitajte njenu "izjavu" posle masakra monstruma u beogradskoj školi i sve će cvam biti jasno. Več sam uputio komentar na ovu temu, znao sam da neće biti objavljen, ali to govori o vama,a ne o ljudima koji pošteno i profesionalno razmišljaju, Dragiša, novinar dugogodišnji ,pozdrav
MilosObilic1389
pre 3 godine
"Posle kiše ne trebaju kabanice"...Nego OSTAVKE...SAMO MORALNI ČASNI LJUDI daju ostavke jer se osećaju odgovornim za propuste u radu...GNJIDE i ŠLJAM ne podnose ostavke...!