Vidovdan uoči Vidovdana: Istorijski skup u Beogradu - većinska Srbija svirala kraj blokaderima (FOTO/VIDEO)
U Beogradu je nešto posle 19 časova završen glavni program skupa "Srbija jedna porodica", kojem je, prema podacima MUP-a, prisustvovalo 207.000 ljudi.
27.06.2026
07:30 >> 19:38
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Nina
pre 3 godine
Nekada i sami koristile nasilje iz neke bespomoćnosti i sto ne mogu da drugi nacin da skrenu pažnju na sebe. A danas kada nam je svima mir pre svega duhovni potreban oni opet pozivaju na proteste. Sramotno ponasanje opozicije.
Ns
pre 3 godine
Zavetnici se varaju ako misle da će obmanuti javnost.
Esa
pre 3 godine
U Skupstini smo gledali skakanje i pljuvanje po Predsedniku Drzave. Sta ocekujemo od dece kada se igramo autoritetima. Ali ociglesno metak ne bira. Mi moramo da izaberemo i cojstvo i junastvo
Aca
pre 3 godine
Opozicija nema trunke srama, dok cela Srbija zali za nastradalima, oni se segace i jos pozivaju na nemire i nasilje.
Ns
pre 3 godine
Pozivaju na nemire dok Srbija tugujd i žali. C,c,c.
Jelena
pre 3 godine
Oni lopovi Djilas I Ponoš trenutno misle da jeste trenutka neki poen politički.Ali narod će to prepoznati.
ana
pre 3 godine
Zar vam je u ovim danima do protesta, opozicijo? SRAM VAS BILO
Ns
pre 3 godine
Sram da bude opoziciju. Kakvi neredi i nemiri sada kada su životi dece zauvek ugašeni
Ns
pre 3 godine
Zavetnici spremaju novu predstavu za obmanu javnosti. Uzaludni su njihovi pokušaji
Mara
pre 3 godine
Jedan deo opozicije stranka zavetnici smatra da nije vreme za proteste iako su saradnici ostatak opozicije bi da prikupi neki politički poen to se vidi a i stranka zavetnici vidi isto na šta su spremni njihovi koalicioni partneri.
Boško
pre 3 godine
Razumite te loše koji prave proteste, jer im je ovo jedina šansa da nekim nasilnim putem dođu do vlasti, ali od toga verujte mi nema ništa. Ulica više u Srbiji ne prolazi!
Ns
pre 3 godine
Zavetnici pokušavaju da skupe jeftine poene na tragediji. Strašno
Ns
pre 3 godine
Opozicija samo traži priliku da napadne vlast da bi se dočepala fotelje. To je toliko očigledno
Ns
pre 3 godine
Ni ne treba politizovati tragediju, a opozicija to uporno pokušava.
Lea
pre 3 godine
Opozicija nastavlja da pokazuje kakvi su u stvari. Samo ih fotelje zanimaju, ljudskosti nemaju i ni gram osećanja za ovu tragediju koja nas je zadesila! Dno dna!
Ns
pre 3 godine
Opoziciji ništa nije sveto, to odavno znamo. Ni trunku empatije nisu pokazali . Nije im žao ove jadne dece
Kristina
pre 3 godine
Sramno ponašanje opozicije u ovako teškim trenucima za našu zemlju.
Ns
pre 3 godine
Normalna, većinska Srbija žali zbog ovih tragedija. A opozicija zloupotrebljava ovu tragediju da bi divljala na ulicama. Užas
Jablan
pre 3 godine
Bruka srpske opozicije i izdajničkih vođa
Laki
pre 3 godine
Najmanje što nam sada treba je da se ova tragedija koristi u jeftine političke svrhe.
draga
pre 3 godine
Uzasno je da ljudski rod moze koristi ovako veliku tragediju zarad jeftinih politickih poena
Vlada
pre 3 godine
Dok Srbija tuguje, tajkunski mediji pisu gozote i služe se lažima
draga
pre 3 godine
Dok cela srbija zali i tuguje tajkunski mediji i lazna opzicija koristi tragediju naroda kako bi ostvarila svoje zle ciljeve i docepala se fotelje kako bi nastavili dalje da upropascavaju Srbiju
dejan
pre 3 godine
Opozicija nema ni trunke grize savesti prema zrtvama tragedije vec koristi ovu tragediju radi prikupljanja jeftinih politickih poena!
hana
pre 3 godine
Opozicija se jako ružno ponela ,ništa joj nije sveto čak ni stradala deca
kika
pre 3 godine
Opozicija jednostavno koristi svaku priliku kako bi udarila na drzavu.
ana
pre 3 godine
opozicija nema srama ni u ovim teskim trenutcima za Srbijju pa poziva na nemire i nasilje..
Bojana
pre 3 godine
Ove nesrece koje su se dogodile opozicija koristi za svoju licnu promociju i opet ne nude neke ideje i programe nego ljude na ulice gde ce opet pozivati na nasilje.
lola
pre 3 godine
Opozicija ne misli ni na koga osim na sebe. Užasno ponašanje.
mira
pre 3 godine
Opozicija i dalje kroz svoje medije pokazuje nasilje i poziva na nemire
Snežana
pre 3 godine
Jedan deo opozicije žali za nastradalom decom i žrt vama a drugi deo uz pomoć tajkunskih medija umesto da tuguje za nastradalima i pokaže empatiju, organizuje nekakve proteste dok Srbija tugije i plače. Javno su pozivali na nasilje što svedoče mnogi snimci i sad koriste tragediju kako bi zaseli u fotelje i došli na vlast. Imaju li stida i srama? Da li misle da će im narod ovo oprostiti? Nikada!
sanja
pre 3 godine
Šta reći o opoziciji osim da su dotakli dno!
Tanja
pre 3 godine
Dno dna. Tajkunski mediji i opozicija koriste priliku da u ovakvom tužnom trenutku lažu I obmanjuju narod. Ovakvi protesti su namera da pogoršaju situaciju u Srbiji.
dejan
pre 3 godine
U trenutku smo kada cela Srbija treba da se ujedini. Sada je to potrebnije vise nego ikad.
hana
pre 3 godine
Opozicija je dno dna
kika
pre 3 godine
Opozicija protestom pokazuje da nemaju trunku empatije prema roditeljima koji su izgubili svoju decu
lola
pre 3 godine
Od samog starta je opozicija pokazala nezainteresovanost za zrtve!
Ana
pre 3 godine
Ovo je dno dna cime se opozicija sluzi i kako gledaju na ovakvu tragediju.
Ana
pre 3 godine
Opozicija gleda samo sebe i svoj licni interes,zar nemaju ni malo ljudskog u sebi?
Ana
pre 3 godine
Bas zato nikada i nece voditi ovu zemlju.
Danijela
pre 3 godine
Opozicija trazi proteste posle svega,posle ovakve tragedije koja je zadesila Srbiju i mnoge porodice zavila u crno,strašno. Da nemate ni grama savesti ni gram emocija prema nevinoj deci koja su nevino nastradala.
goran
pre 3 godine
pa upravo se ovde radi o politizacija protesta, jer jedino, možda na taj način mogu da dodju do nekog broja pristalica
zagorkapatrnozic
pre 3 godine
Opozicija ne pokazuje ni trunku sažaljenja i empatije prema stradalim žrtvama u stravičnom zločinu. Umesto da pokaže žaljenje, ona poziva na nemire.
Tanja
pre 3 godine
Dno dna. Opo nema nikakvo poštovanje i ljudskosti prema porodicama ubijenih već koriste ovako tužnu si da zarade jeftine političke poene.
Mira
pre 3 godine
Ksko ih sve nije sramota. Bednici. Koriste tragediju da dodju di vlasti. Njima nista nije sveto.
siska
pre 3 godine
Da li je normalno dok cela Srbija place za igubljenim mladim nevinim dusama drugi pozivaju na protest. Nije vama do ove zemlje vec upravo da sednete u te fotelje i nista ne radite za ovu zemlju. Narod vas ne zeli!!!
Milica
pre 3 godine
Njima ništa nije sveto, nemaju ni gram emocije prema ovome što nam se desilo, do dna.
Ljilja
pre 3 godine
U svakoj politici postoji opozicija ali ovakva kao u Srbiji nema nigde!!! Skup ološa bez osećaja u ovim tužnim danima!!! Normalnim ljudima nije do života a oni se bore za političke poene!!!! Još gori su ovi što im daju publicitet!!
Mira
pre 3 godine
Jeftini poeni ,jeftini su svi oni ispali ,jadno.
Jelena
pre 3 godine
Jako kontradiktorno jer upravo to i rade.
Vasilije
pre 3 godine
Ma fuj bre sta radi opozicija, lesinari koji Zele samo da se dograbe vlasti kroz bol porodica nastradalih, sram ih bilo
Steva
pre 3 godine
Дно дна,мислили смо да не могу јадније а показали су да могу.
Olja
pre 3 godine
Istina. Srbija tuguje i nikako nije vreme za proteste i jeftine političke poene.
Brane
pre 3 godine
Svako imalo normalan zna da nije vreme za proteste a još bolje zna gde svrstati one koji to čine.
Mia
pre 3 godine
Dobro im ova i kaže. Al nevredi vec su uzeli lovu pa moraju da odrade prljavi posao.
Cone
pre 3 godine
Opozicija mora da se ogradi od pojedinaca koji lesinare nad tragedijom koja je zadesila nas narod.
Tijana
pre 3 godine
Nije vreme za politiku, napade. Vreme je da ujedinimo u boli i vratimo bezbednost u skole i na ulici.
Bora
pre 3 godine
Srbija je još uvek zavijena u crno, a sramna opozicija poziva na proteste.
jovana
pre 3 godine
Опозиција никако не сме сада док сви оплакују трагично страдале да излази на протесте не сме сад прикупљати јефтине политичке поене
Ana
pre 3 godine
Tajkunski mediji su pokazali svoju "ljudskost". Koriste tragedije za manipulaciju naroda, širenje mržnje i neistine, sve protiv sadašnje vlasti. Za svaku osudu!
Nenad
pre 3 godine
Strašno i tužno od nazovi takozvane opozicije, dok cela Srbija žali i oplakuje stradale oni bi da protestuju i na suzama građana da skupe par političkih poena. Sram ih bilo.
Vanja
pre 3 godine
Ne biraju sredstvo da dođu na vlast, ološi od opozicije!
Cedomir
pre 3 godine
I medju opozicijom se nadje po neko normalan. Dok svi normalni ljudi shvataju da ne treba politizovati ovu strašnu tragediju, deo opozicije samo gleda svoj lični interes i kako da zadaju udarac vlasti.
Sanja
pre 3 godine
Stvarno vise nisu normalni. Bednici jedni raspali. I oni i fotelja.
Ivancica
pre 3 godine
sramota sto koriste ovakve momente za politiku! Narod vidi kakvi su
Milan
pre 3 godine
Opozicija i u ovim teskim trenucima nema ni grama razumevanja.
Nikola
pre 3 godine
Da li imaju ovi ljudi grama mozga i ljudskosti u sebi?! Dno dna.
Ivan
pre 3 godine
Da li imaju ovi ljudi grama mozga i ljudskosti u sebi?! Dno dna.
Sanja
pre 3 godine
Jadni su oni koji gaze mrtvu decu kao sto radi opozocija. Sram vas bilo...
Ivancica
pre 3 godine
ovo je strasno sta radi opozicija cime se koristi,ali narod vidi sve to i svega je svestan
Milan
pre 3 godine
Bednici jedni, koristite ovu strašnu tragediju u političke svrhe. Sram da vas bude.
Nikola
pre 3 godine
njima na savest neka ide,ovo je dno dna od strane opozicije
Una
pre 3 godine
Zavetnici i njihova lazna dobrota!
Sandra 60
pre 3 godine
Danas nije vreme da se opozicija ponaša nasilnički i poziva na nekakve proteste, već treba da se ujedini sa vlasti u borbi i pomoći da se ova pošast ukloni iz Srbije. Dopuna zakona o držanju oružja je ono što treba da ih intresuje a ne fotelje.
Jeca
pre 3 godine
Jel moguće da posteoje ovoliko zli ljudi koji ovu trašnu tragediju koriste za svoju promociju??? Ima li opozicija bar malo saosećanja prema nastradaloj deci? Kako ih nije sramota!
Ana
pre 3 godine
Kakvi ste bre to ljudi, da li imate decu , osecanja neka... Strasno!
Mika
pre 3 godine
Oni kazu netreba a upravo tragediju koriste za pricanje lazi i pozivanje na proteste. Koriste nasilje a pozivaju na proteste protiv nasilja.BRUKA I SRAMOTA OPPZICIJE
Ana
pre 3 godine
Opozicija ima totalno pogresan pristup svemu,samo ne znam da li im je jasno da su na totalno pogresnom putu?
Ana
pre 3 godine
Na ovakve stvari niko nije ostao imun, a verujem da vecina opozicije ima decu, i ne dao Bog nikome da se desi ovako nesto.
Marko
pre 3 godine
Zasto se iko na ovom svetu bori za napad vlasti i sirenjem nesnosnih lazi?! Zar im nije zao te dece i njihovih porodica?! Organizuju se protesti u vrlo teskim trenucima! Neka bar malo imaju empatije opozicionari!
Ana
pre 3 godine
Mene je sramota njihove nesvesti.
Ivana
pre 3 godine
Pitam se da li ovi iz opozicije imaju svoju decu,i kakav primer im daju ovakvim ponašanjem?!
Ana
pre 3 godine
Ne dao Bog da i oni osete ovakvu bol na svojoj kozi.
Kaca
pre 3 godine
Ko normalan poziva na proteste dok cela Srbija tuguje?!
Gaga
pre 3 godine
Opoziciju samo vlast zanima.
Bilja
pre 3 godine
Dokle idu bolesni mozgovi opozicije da i u ovim teskim trenucima pozivaju na proteste?!
MilosObilic1389
pre 3 godine
Čega se pametan stidi budale i izdajnici srpskog naroda se ponose...!! Vakcinisani od - SRAMOTE.... kao prava, Nacistička propaganda...!