Putin prelomio! Oteli su mu sve brodove, više nije imao kud: Rusija će uraditi nešto katastrofalno
Rusija, prema izvorima bliskim bezbednosnim krugovima, razmatra znatno oštrije odgovore na zapadne pokušaje da zaustave transport njenih energenata morem.
23.06.2026
06:30
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Daca
pre 3 godine
Opozicija ovako želi da dobije jeftine poene.
Jablan
pre 3 godine
Čista politizacija tragične situacije po naš narod
ana
pre 3 godine
u ovim teskim trenutcima, protesti su ono sto je Srbiji najmanje potrebno..
ana
pre 3 godine
opozicija nema srama ni u ovim teskim trenutcima za Srbijju pa poziva na nemire i nasilje.
Tijana
pre 3 godine
Naravno da sada nije trenutak za proteste vec da nadjemo resenje i sprecimo neke nove tragedije i vratimo sigurnost u skole deci.
Jela
pre 3 godine
Opozicija samo ima lažove i nasilnike. Licemerni su u potpunosti.
Jela
pre 3 godine
Opozicija će i lažima da pokuša da prikupi političke poene. Oni su najviše izazivali nasilje a danas pozivaju na prorest protiv nasilja. Sramota!!
Jela
pre 3 godine
U vreme ovakvih tuznih dogadjaja opozicija protestuje, na taj nacin nece resiti nista
Ana
pre 3 godine
Opoziciji su vazne fotelje i polozaj. Bave se lazima, obmanama, bez trunke empatije prema porodicama preminulih i predsedniku koji se lavovski bori u teskim trenucima.
Danijela
pre 3 godine
Opozicija trazi proteste posle svega,posle ovakve tragedije koja je zadesila Srbiju i mnoge porodice zavila u crno,strašno. Da nemate ni grama savesti ni gram emocija prema nevinoj deci koja su nevino nastradala.
Aca
pre 3 godine
Olosi iz opozicije danas u 18h prave cirkus na ulicama. Bruka. Nemaju ni trunku empatije prema nevino stradalima.
medo
pre 3 godine
Sve najgore o organizatorima. Jadni roditelji nisu stili da ga oplacu, opoziciji je samo stalo do fotelje.
Vanja
pre 3 godine
Opoziciji je samo do lične koristi stalo, baš njih briga za jadnu decu! Ološi!
jovana
pre 3 godine
Чак и из опозиције говоре колико је срамно организовати протесте и борити се за власт
Aleks
pre 3 godine
Bruka i sramota. Nemaju ni trunku sazaljenja prema zrtvama.
Đole
pre 3 godine
Neduzna deca su stradala, a pojedincu iz opozicije lesinare.
Goran
pre 3 godine
Cak i neki od njihovih prepoznaju da ovo nije pravi trenutak za politiku, srsm vas bilo koristitite tragediju da skupljate bodove.
Ena
pre 3 godine
Dok ceo svet odaje poštu žrtvama nasilja, opozicija koristi ovu tragediju da bi prikupila jeftine političke poene.
Lena
pre 3 godine
Opozicija ne poštuje žrtve tragedije, a ni građane Srbije koji su duboko potrešeni! Ovakvo ponašanje opozicije je sramotno!
Una
pre 3 godine
Opozicija ne zna da resi nista mirnim putem,samo ovako nasilno i na sred ulice!
Ana
pre 3 godine
Sramno je to što opozicija koristi ovu tragediju zarad političkih poena.
Mina
pre 3 godine
Kakvu dužnost ispunjava opozicija?! Da izaziva opet nerede protestom?! Niže od toga ne može! Ne gube vreme da pokažu koliko su jadni!
Tanja
pre 3 godine
Dno dna. Opozicija nema nikakvo poštovanje i ljudskosti prema porodicama ubijenih već koriste ovako tužnu si da zarade jeftine političke poene
Lena
pre 3 godine
Opozicija je uvreda sama po sebi. To što su organizovali protest je vrhunac njihovog bezobrazluka i nepoštovanja prema tragedijama koje su se dogodile.
Una
pre 3 godine
Koriste priliku da zgrabe na nesreći neki politički poen. Zgroženi smo ovakvim postupkom opozicije!
Ljubicica
pre 3 godine
Opozicija je uvek spremna da pokaže koliko im je stalo samo da se nešto u našoj zemlji dešava što nema smisla evo sad su smislili da protestuju protiv nasilja ,a i sami to rade .Zna se šta im je cilj da sruše vlast i da oni zauzmu fotelje prevarili su se ako su pomislili da će ih narod podržati u toj nameri.
Nata
pre 3 godine
Opozicija, kao i uvek, politizuje i zloupotrebljava sve što se dogodi u Srbiji. Da bi nakačili Vučiću odgovornost, moraju prvo da odgovaraju za sve za šta su oni bili odgovorni, a lista je prilično dugačka.
Sanja
pre 3 godine
Čak i deo opozicije osudio Đilasa i lešinare koji bi da ostvare poene na masovnim ubistvima. Bruka.
Danijela
pre 3 godine
Ovakva opozicija je bruka za Srbiju !
Marijana
pre 3 godine
Da li je normalno dok cela Srbija place za igubljenim mladim nevinim dusama drugi pozivaju na protest!? Narod vas nece jer vama do ove zemlje nije stalo, vec da sednete u te fotelje i nista ne radite za ovu zemlju.
Goran
pre 3 godine
Nemaju ni stida ni srama pa pozivaju na proteste i nemire! Bolesnici bolesni!
Lela
pre 3 godine
Pa niko normalan ne može da podrži lešinarenje nad mrtvom decom, i svaki čovek koji je zadržao elementarnu moralnost mora da se zapita šta ovi ljudi rade, pozivajući na nemire.
Kristina
pre 3 godine
Tužno i žalosno je ovo što opozicija radi. Žrtve trebaju da budu na prvom mestu, a ne haos i nered opozicije.
Sanja
pre 3 godine
Za proteste su odabrali,najteži trenutak za srbiju!
Maja
pre 3 godine
Opozicija je dno dna,nema nimalo saosecanja prema nastadalima.
Mila
pre 3 godine
Još jedan dokaz koliko je naša opozicija jadna i bedna!
Sonja
pre 3 godine
Ovaj pokušaj opozicije govori o njima,narod će ih kazniti!
Ana
pre 3 godine
Opozicicija vredja ovaj narod,prave od nas budale,oni ni počemu dobrom nisu poznati!
Nina
pre 3 godine
Opozicija je dotakla dno dna! Gledaju da se uvale u fotelje gazeci po lesevima! Ovo je strasno! Nemaju ni trunke postovanja ni prema stradalima ni prema njihovim porodicama! Smece obicno!
Zlata
pre 3 godine
Opoziciju stvarno treba da je sramota što u ovako bolnom trenutku za svakog normalnog čoveka, se bore za rejting.
Janko
pre 3 godine
Pa da, lesinari opozicije, jadnici, napadaju sad kad nije primereno
iva
pre 3 godine
Sramota bre...dok normalan narod zali zbog katastrofe koja nas je zadesila,opozicija gleda kako da napada vlast i Vucica.SRAM VAS BILO ! Pozivate na proteste.....uzas
Dušan
pre 3 godine
Protesti danas su nam naj manje potrebni u Srbiji
Nena
pre 3 godine
Ovo je jadno i sramno ponašanje čak i za tajkunske medije i opoziciju. Na ovakvoj nesreći su našli da se promovišu .
Slavica
pre 3 godine
Lešinari ne mogu da prave med, nego jedino da strvinaju.
Jovica
pre 3 godine
Jadno je što danas slušamo i gledamo ovaj šljam od opozicije!
Mila
pre 3 godine
Opozicija treba da se stidi što u ovim teškim trenutcima za celu Srbiju,poziva na nasilje i proteste!
Marko
pre 3 godine
Mislim da je ova takozvana opozicija dotakla samo dno. Narod vrlo dobro zna da je jedini cilj ovih nakaradnih protesta prilika da se u danima velike tuga napadne vlast i dobije koji glas vise. Jadno da jadnije ne moze biti.
Vlada
pre 3 godine
Koliko se sećam pre mesec dana su sinovi funkcionera Zavetnika pretukli nedužnog čoveka, a sada se oni zalažu za nenasilje...
Sonja
pre 3 godine
Opozicija je velika sramota za Srbiju, dok nas ceo svet podržava i saoseća sa našim bolom, ološ od opozicije koristi trenutnu tešku situaciju da ugrabi koji politički poen. Valjda će jednom i oni doći na red, da se sankcioniše svako njihovo bezobzirno ponašanje!
Dejan
pre 3 godine
Milsila sam da imaju bar toliko dostojanstva da ne koriste ovu tragediju u političke svrhe, ali očigledno da nemaju.
Marko
pre 3 godine
Svima po jedna ludačka košulja za opoziciju da se nebi otrgli kontroli!
Dušan
pre 3 godine
I protesti se smatraju nasiljem.
Marija
pre 3 godine
Opozicij uz dana u dan ide sve niže i niže. Dokle više sakupljate poene ba nečiju nesreću, sramota!
Veljko
pre 3 godine
Kao da nam nije dovoljno ovo što nas je zadesilo još nam samo protesti fale..
Mina
pre 3 godine
Sav ološ iz opozicije koji od zlocina pravi političku kampanju,treba pohapsiti i ne dozvoliti tim bitangama da iritiraju ožalošćene porodice i pljuju po mrtvima.
Jana
pre 3 godine
Dok normalni ljudi žale tragično nastradale i odaju im poslednje pozdrave, bolesnicima iz opozicije je do protesta.
Aleksandra
pre 3 godine
Djilas je nevidjeni dno kao u svi ostali u opoziciji. Sada su se svi pokazali. Sramota!
Ilija
pre 3 godine
Jadni su oni koji koriste ovu situaciju da prikupe neki jeftin politički poen
Maki
pre 3 godine
Opoziciju čine najgore ološi na političkoj sceni. Oni politizuju tragediju i skupljaju jeftine političke poene na pogibiju dece. Stidite se ološi jedni od opozicije!
Goran
pre 3 godine
Kad vidim ko je opozicija i kako izgledaju i sta izjavljuju slosa mi se
Dijana
pre 3 godine
Opozicija ima samo jedan cilj, a to je vlast. Ne biraju sredstva
Sasa
pre 3 godine
Sramno je sto opozicija bez obraza organizuje proteste u vreme ogromne tuge za Srbiju.
Bora
pre 3 godine
Opoziciji ništa nije sveto. Neka poslušaju svoga kolegu Konstantinovića.
Milan
pre 3 godine
Svako iole normalan u opoziciji bi sebi stavio prst na celo i zapitao se, da li to sto radimo ima bas ikakvog smisla. Ali ne, pogan neki svet.
Nina
pre 3 godine
Ovakvu zloupotrebu strašne tragedije može samo da radi opozicija u Srbiji. Pozivajući na proteste narušavaju Srbija i vređaju narod koji pati, zbog ovakvog ponašanja i gube podršku naroda.
Jana
pre 3 godine
Kome je u ovim momentima kada se tuga svila nad Srbijom do sticanja jeftinih političkih bodova?!
Gorča
pre 3 godine
Opozicija pozivanjem na proteste vređa sve žrtve ovog nemilog događaja koji je zadesio našu zemlju.
Gorča
pre 3 godine
Velika neozbiljnost opozicionih lidera. U ovakvim trenucima trebamo biti tužni i da se saosećamo sa bolom roditelja koji su izgubili svoju decu.
Gorča
pre 3 godine
Opozicija ne poštuje žrtve, a ni porodice žrtava. Sramota.
Đorđe
pre 3 godine
Pozivanje na proteste od strane opozicije je odraz nepoštovanja prema nevinim žrtvama.
Đorđe
pre 3 godine
Pozivanje na protest je poziv na pravljenje nemira u našoj zemlji. Sramotno ponašanje opozicije.
Gorčić
pre 3 godine
Bilo kakvo pozivanje na proteste može da padne na pamet samo ološima iz opozicije.
Đole
pre 3 godine
Pozivanje na proteste je bahato ponašanje opozicije koji ne mare ni za građane, a ni za Srbiju.
Ana
pre 3 godine
Deo opozicije na tuđoj muci i nesreći skuplja jeftine i sramne političke poene..
Doboj
pre 3 godine
Jedva čekam prve sledeće izbore da ovi aleksići, ćute, dobrice, Jeremići zaokruže na 1%.
Đole
pre 3 godine
Ološi iz opozicije planiranjem protesta pokazuju ne samo nepoštovanje žrtava već i odsustvo ljudskosti.
Zoran
pre 3 godine
Da li će ta ista opozicija reći na tim demonstracijama koliko je dobila para da na ovakvoj tragediji skuplja jeftine političke poene i pokušava da sruši Vučića?!
Đole
pre 3 godine
Pozivanje na proteste u ovih tužnim momentima mogu samo ljudi koji nemaju ni srama ni morala.
Ana
pre 3 godine
Kako samo opoziciju nije sramota da pozivaju na protest a porodice poginulih jos uvek nisu dosli sebi. Toliko o tome koliko je vama bitan narod, samo su vam guzice bitne
Marko
pre 3 godine
Opozicija ne mari za tragedije koje su zadesile Srbiju. Njima je jedino njihov interes bitan, bore se za poene kada je mnogima u nasoj zemlji pretesko u ovom trenutku.
Maja
pre 3 godine
Opozicija nema obzira ni prema deci koja su nastradala,posle svega oni traze proteste,treba da ih je sramota.
Maja
pre 3 godine
Koliko su u stanju da gaze po svima. Nista nije sveto. Zarad svog interesa jeftinih političkih poena.
Mici
pre 3 godine
Koristiti tragediju koja se dogodila za sakupljanje političkih poena, stvarno jadno...