"Teodora, možete li vi to?": Vučić zastao kada je video ko upravlja moćnim raketnim sistemom - Ovo ga je oduševilo (VIDEO)
Predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću danas je na vojnom aerodromu u Batajnici prikazano moćno oružje kojim raspolaže Vojska Srbije, a posebnu pažnju mu je u jednom trenutku privuklo to što moćnim raketnim sistemom kratkog dometa "Mistral" upravlja jedna devojka.
28.06.2026
15:30
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Maja
pre 3 godine
Prodali bi veru za večeru...sramotno!
Olja
pre 3 godine
Svi se sećamo stravične pogibije učesnika Đilasovog rijalitija i tada nije bilo potrebe da se gase televizije.
Nikola
pre 3 godine
Opozicija se sramotno koristi tuđom nesrećom samo da bi dobila na popularnosti. To je neprihvatljivo i treba osuditi njihove postupke!
Dragan
pre 3 godine
KonDjilasu uopste daje prostora u medijima,covek se pogubio totalno.Civek bez emocijabtotalno.
Sanja
pre 3 godine
Protest opozicije u ovom trenutku je neprimeran i za veliku osudu.
Micko
pre 3 godine
Djilas je sve zaboravio. To si bre sljamovi nevidjeni koji gčedaju samo kako da zarad sake glasova naprvi opsti haos na ulicama.
Milica
pre 3 godine
To sto Djilas sebe smatra za Svetog Petra ne znaci da stvarno to i jeste,bas naprotiv,njegovi postupci su odvratni i sramni! Bez imalo empatije i osecaja prema stradaloj deci,danima unazad ide okolo siri mrznju i proziva na proteste. Da li bi opozicijski sljam bio ovako recit da je ovako nesto na svojoj kozi osetio pitamo se!
Ceca
pre 3 godine
Bez morala i savesti opozicija ne mari za tugu cele Srbije, bitno je da dođe do fotelje.
Maja
pre 3 godine
Oni su jedini zbog kojih treba protestovati, poltroni plaćenički..
Ivan
pre 3 godine
Opozicija pokazuje svoje nepostovanje,da li imaju malo necega u glavi pitam se
Kiki
pre 3 godine
Umesto da se saosećaju sa bolom porodica nastradalih, Đilas i ostatak opozicije napada Vučića koristeći ove tragedije u političke svrhe, ane zna da narod pamti da on nije dao ostavku 2007 a sada poziva na proteste i traži Vučićevu ostavku.
Sanja
pre 3 godine
Ne zovite na proteste, država je već preduzela sve moguće mere.
Nikola
pre 3 godine
Opozicija ispranog mozga čiji je motiv novac, neće urušiti državu Srbiju i njen ustavni poredak.
Bojana 1996
pre 3 godine
Tajkuni iz opozicije stidite se i sramite se! Koristite bol i tugu Srbije za minut pažnje
Sanja
pre 3 godine
Udruženi svi protiv aktuelne vlasti, protiv Vučića. Iz ljubomore, pohlepni. Žele oni da ih narod veliča, ali ne radi se o tome ko je predsednik već ko je doprineo ovoj državi i ovom narodu. Ništa dobro nisu učinili za Srbiju, a žele vlast. Pa ko njima može verovati, idiotizam.
Danijela
pre 3 godine
Opozicija trazi proteste posle svega,posle ovakve tragedije koja je zadesila Srbiju i mnoge porodice zavila u crno,strašno. Da nemate ni grama savesti ni gram emocija prema nevinoj deci koja su nevino nastradala.
Ceca
pre 3 godine
Opozicija konstantno plasira laži, neistine i napada vlast, zarad sopstvene koristi. Sramota je i bezobrazluk to, što koriste nezapamćenu tragediju koja je zadesila Srbiju. Sramota, bezobrazluk i zloba. To je opozicija.
Mile
pre 3 godine
Ђиласе ти си лицемер,давно си народу показао ко си и шта си.
Ivancica
pre 3 godine
Toliko o patriotizmu! Opozicija misli da je gazenje preko mrtve dece da bi dosli do vlasti izraz patriotizma!!!
Bojana 1996
pre 3 godine
Tužna li je opozicija kad na jadan i bedan način sakuplja pažnju u trenutku ogromnog bola za tragično nastradalu decu.
Milan
pre 3 godine
Opozicija naša odnosno pojedinci nisu normalni. Toliko.
Lana
pre 3 godine
Sramno je sto pojedinci tacnije opozicija ovako teske tragedije, tugu i bol koriste za svoje lazi, kako bi dosli do izrazaja. Takva ponasanja su za svaku osudu!
Sanja
pre 3 godine
Ovo je strasno čime se sve opozicija brani tuga i jad dno dna
Tijana
pre 3 godine
Ma Dilas je jedno zlo koje samo gleda sebe i svoje interese, njega nije zanila tragedija i zrtve zlocina.
Ivancica
pre 3 godine
Opozicija ne može u ovakvoj situaciji da skuplja poene, to je sramota i za svaku osudu.
Milan
pre 3 godine
Najveci bolesnik je Vuk Jeremić i Borislav Novaković. Sramota me sto disem isti vazduh s njima.
Bojana 1996
pre 3 godine
Srbija plače za decom, a opozicija organizuje proteste. Sramota za opoziciju, pokazala je svoje dno dna
Nikola
pre 3 godine
Opozicija je pravi olos i nista drugo.
Bora
pre 3 godine
Đilas je uništio i opljačkao Srbiju.
jovana
pre 3 godine
Ђилас није дао оставку када је он би на власти усред масакра а сада користи трагедију у Србији да би се докопао фотеље
Bojana 1996
pre 3 godine
Svi normalni ljudi u Srbiji tuguju i žale, a opozicija organizuje proteste. Da imaju i trunku empatije, saosećali bi se sa porodicama nastradalih, a ne bi pravili buku i galamu na ulicama.
Ana
pre 3 godine
Oduvek smo znali da je Đilas jedno zlo!
Tanja
pre 3 godine
Dno dna. Opo nema nikakvo poštovanje i ljudskosti prema porodicama ubijenih već koriste ovako tužnu si da zarade jeftine političke poene.
Olga
pre 3 godine
Djilas je jedan obican folirant koji ne vidi sebe, i koliko je zapravo on unistio narod i drzavu dok je bio na vlast.
Era
pre 3 godine
Šta više reći o Đilasu koji godinam unazad radi isključivo za sebe i svoj interes.
Nina
pre 3 godine
Djilase,gde si bio da podneses ostavku kada se u tvoje vreme desavala ubistva,masakr i sl.?
Bojana 1996
pre 3 godine
Opozicija je onaj najveći odron, koja nema trunku svesti da se saoseća sa ostalom Srbijom , a njeni tajkuni žele pažnju na gnusan način.
Ljiljana
pre 3 godine
Није му се силазило са власти , то му је једини циљ, да влада па нека се сви поубијају он жели фотељу, а сада хоће бодове на туђој не срећи . Олош невиђена.
Goran
pre 3 godine
Djilas sada koristi zrtve kako bi dosao do politickih poena, a zaboravio je kako si ljudi ginuli zbog njegovog rijalitija. Sram bilo i njega i sve iz njegove stranke.
Ana
pre 3 godine
Ðilas je oličenje svega nemoralnog!
Sandra 60
pre 3 godine
Djilas izgleda naprasno dobio amneziju pa zaboravio tragične dogadjaje koji su se dogodili baš u periodu DS vladavine čiji je i on bio deo. Sramota je što danas zakazuje proteste protiv vlasti, a kada je on bio vlast zataškavao je sve i uopšte se nije borio protiv nasilja.
Bilja
pre 3 godine
Ne mogu da svatim opozicuju,da se vade na tragican dogadjaj,ocekujuci politicku odskocicu.
Ana
pre 3 godine
Nije vas sramota!Postujte tudju tugu bar jednom!
Sanjica
pre 3 godine
Zalosno je, ali nedavni masakri nisu bili jedini koji su zadesila Srbiju. Samo, nejasno je gde su tada bili oni što pozivaju na proteste sada?
Cole
pre 3 godine
Zato što je tadašnja opozicija bila normalna i nije koristila tragediju da se okoristi.
Slavica
pre 3 godine
Djilas zaboravlja sta se desavalo u njegovo vreme, a sada u vreme kada je Srbija u zalosti, oni zakazuju proteste. Sramota
Milos
pre 3 godine
U tadašnjij opoziciji nisu bili lešinari kao u ovoj sad što su.
Beta
pre 3 godine
Opozicija koristi tragicne dogadjaje kako bi sebe velicali, a ujedno pozivaju i na proteste. Bez komentara
Zoka
pre 3 godine
Što bi podneo ostavku kad je njemu bilo dobro, kako bi drugačije našlapao!
Nesa
pre 3 godine
Opozicija nema ni trunku obraza ili nesto slicno cim pozivaju na proteste u vreme kada se zadesila jedna od najvećih tragedija u novijoj istoriji Srbije.
Marija
pre 3 godine
Oduvek su se bavili tudjim životima, koriste dečiju tragediju radi pilitičkih poena, sram vas bilo!
Jovana
pre 3 godine
Srbija se zajedno sa Vučićem danas bavi vrlo ozbiljnim stvarima. A jadna i bedna opozicija glumi neki moral!!!
Sandra
pre 3 godine
Kako ga samo nije sramota! Nema ni trunke sazaljenja. Dno od coveka!
sasa
pre 3 godine
Opozicija po ko zna koji put je pokazala svoje pravo lice.!!!!!!!!!!!!!!!1
Su
pre 3 godine
Šljam i ološ nemaju ni malo poštovanja prema žrtvama ovog tragičlnog događaja
Micika
pre 3 godine
Svi se secamo kada je doticni isti licemerni Djilas uveo emitovanje rijaliti i na kraju tog istog poginulo troje ljudi, nesecamo se dana zalosti zbog toga niti da se trudio da ga ukine, podugi spisak je tragedija dece i ljudi, nasilja... nije nudio ostavku tada,gde mu je savest?
Milica
pre 3 godine
Pa uzimao je Djilas tada dobre pare, zato nije ni pomisljao na ostavku.
Saska
pre 3 godine
Opozicija sopstvenoj državi želi propast-đubrad prodana, samo žele da se dočepaju fotelje u ovom teškom momentu za našu državu
Suza
pre 3 godine
Oni su sramota za nas, jer svi rade za sopstveni interes na štetu Srbije. Nikad više na čelu države,sto dalje od nas
Sanja
pre 3 godine
Opozicija po ko zna koji put pokazala da je dno, većeg zla i dna od njih nema
Mara
pre 3 godine
Zasto se iko na ovom svetu bori za napad vlasti i sirenjem nesnosnih lazi?! Zar im nije zao te dece i njihovih porodica?! Organizuju se protesti u vrlo teskim trenucima! Neka bar malo imaju empatije opozicionari!
Jelena
pre 3 godine
Ovakvo ponasanje se tajkunima ne sme zaboraviti nikada! Da ovoliko nemaju srama i obzira za sve sto nas je zadesilo i da su im politicki poeni i fotelje preče od svega , pa to je nečuveno !
Jelena
pre 3 godine
Izdajnici srpskog naroda, strani placenici i lazne patriote. Belosvetski sljam i dno srpske politicke scene. nemate ni malo razumevanja za situaciju u zemlji, nego koristite ove teške momente da se dokopate fotelje
Jelena
pre 3 godine
Tajkuni i tajkunski mediji su kao lešinari. Jedva cekaju da se nadje neka tema gde je na pomolu drzava , i da odmah napadnu kako to samo lesinari čine. Sram vas bilo sto nemate obzira !
Obilić
pre 3 godine
Nije nudio ništa jer se nije pronalazio krivim. E zato ni danas nije trebao ništa da traži, ali licemer gleda samo svoje interese. Građani Srbije ga ne interesuju.
Dejan
pre 3 godine
bednici, ološi DNO DNA
Nena
pre 3 godine
Dvolicni, pokvareni, lazljivi ljudi cine opoziciju.
Sanja
pre 3 godine
Đilas bi trebalo da se izjasni za ovo. Zašto nije nudio ostavku? Zato što ga nije briga ni za šta i ni za koga sem za sebe.
Karađorđe
pre 3 godine
Ljiga jedna koja je gledala samo da nakupi što više u svoj džep. Nema taj empatije prema građanima Srbije. I to bi građane Srbije trebalo već jednom da osvesti.
Vuk
pre 3 godine
Djilas je taj koji je prvi doveo rijaliti u nasu zemlju i time je upropastio sve.
Milica
pre 3 godine
Opozicija samo pokazuje svoje jadno i odvratno lice, umesto da budu uz njega u ovim teškim trenucima oni samo žele da udare po Vučiću . I na ovim strašnim dogadjajima samo traže svoju korist
Jovan Kursula
pre 3 godine
Izlažu lešinari građane Srbije novim mogućim napadima monstruma. Toga lešinari nisu ni svesni.
Ena
pre 3 godine
Dok ceo svet odaje poštu žrtvama nasilja, opozicija koristi ovu tragediju da bi prikupila jeftine političke poene.
Mila
pre 3 godine
Dok je Djilas bio na vlasti propagirao je samo nasilje i to je veoma dobro stitimo.
Marko
pre 3 godine
U Djilasa kratka pamet,pamti samo ono sta njemu odgovara.Ali zato narod pamti kako je bilo pod njrgovom vladavinom.Ne ponovilo se nikada vise?!!
Jovanka
pre 3 godine
Djilas je svesno prodao svoje gradjane dok je bio na vlasti.
jaca
pre 3 godine
Ja se nadam da narod nece biti toliko naivan i izaci na proteste jer cete posluziti samo kao marionete. Oni samo zele vlast, nije njima ni do ove zemlje ni do gradjana.
Sanja
pre 3 godine
Đilas je licemer. Doveo prvi rijaliti u Srbiju i na tome debelo zaradio a sada organizuje proteste u vreme sveopšte žalosti. Sramota!
Dejan
pre 3 godine
Pa to je opozicija, majmuni, čime se sve ljudi bave. Alo ovakve tragedije koristite da prikupite političke poene. Gde su emocije, imate li ih?
Jelena
pre 3 godine
Opozicija danas da podnese ostavku, jer organizovanjem protesta samo dolivaju ulje na vatru u trenucima najveće patnje srpskog naroda.
Max
pre 3 godine
Dragan izgleda posle pada sa vlasti resetovao pamcene na fabricka podesavanja.
Sara
pre 3 godine
Djilas je unazadio Srbiju, svi iz opozicije i on koriste ovu uzasnu situaciju koja je zadesila Srbiju kako bi svoje interese zadovoljili. Dno.
Mila
pre 3 godine
Djilasu je ova nesreća dobro došla da krene u ostvarenje svojih snova!
Bole
pre 3 godine
Dragana Djilas zvani "Prevara".
Jelena
pre 3 godine
I posle 2007. godine Đilas je nastavio da se bogati na patnji naroda. Dok su Srbi tugovali, on je svoje džepove punio. Sada kada je pri kraju zaliha, da bi se domogao državnog novca, koristi patnju naroda u borbi protiv Vučića.
Sonja
pre 3 godine
Zaboravio je Djilas koliko je bilo nesreća,požara ubistava u njegovo vreme!
Maxim
pre 3 godine
Zbog ovakvog ponasanja i jeste tu gde je,narod ga ne moze ocima gledati.
Ana
pre 3 godine
Zaboravio je Djilas ,ali narod nije koliko je tragedija bilo za vreme njegove vladavine!
Matador
pre 3 godine
Da je istina ono sto kazu u lazi su kratke noge,Djlas bi bio patuljak.
Rile
pre 3 godine
Opste poznati su Djlasevi dupli arsini...
Nidza
pre 3 godine
Dragan ako ima ovako kratko pamcenje,ne bi trebao da se bavi politikom.
Marko
pre 3 godine
Sramno koriste tudju nesrecu, nista im nije sveto.
Sinisa
pre 3 godine
U Djilasa kratka pamet,pamti samo ono sta njemu odgovara.Ali zato narod pamti kako je bilo pod njrgovom vladavinom.Ne ponovilo se nikada vise?!!
Anja
pre 3 godine
Lista žrtava je ogromna. Ipak ostavke nije bilo. Tako je radio Đilas koji je zaboravio na izgubljene živote. Neka ovo bude poruka, nek'se vrati u prošlost i preispita koliki su njegovi gresi.
Ena
pre 3 godine
Sramota je što opozicioni ološ koristi ovu tragediju da bi prikupio jeftine političke poene.